Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες (δεν)περιμενουμε περιοδο τελος φεβρουαριου!!!


Recommended Posts

koritsakia geia ki apo mena :)!!!!egw eixa eleu8eri epafi tin enati mera (itan kai wraia..tou agiou valentinou :P:P:lol: )me kuklo 28 imerwn..twra na me valete sti lista i oxi :oops: ??egw pistevw pws itan nwris..alla lete na ginei to 8avma kai na to piasoume ;) ???

πες ποτε δεν περιμενεις και θα σε βαλει η λιτσα στη λιστα..ευχομαι να σαι τυχερη.. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 291
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΚΟΜΑ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΔΕΝ ΗΡΘΕ Κ ΝΑ ΜΙΝ ΕΡΘΕΙ ΓΙΑ 9 ΜΗΝΕΣ Κ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!!ΑΝ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΜΑ ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ Η ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΧΩΡΙΑΚΗ...ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!ΜΩΡΟΥΔΕΝΙΑ ΜΑΖΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ?ΚΑΛΕΣ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ!!!!!!ΦΙΛΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΙΟ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ; ΤΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΔΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΙΣ ΤΡΕΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΦΕ ΑΧΝΑ ΥΓΡΑ ΣΤΟ ΧΑΡΤΙ ΠΟΥ ΣΚΟΥΠΙΖΟΜΟΥΝ ΜΟΝΟ. ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ, ΣΕ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ, ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ!!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Εμένα ακόμα άφαντη!

Μύριαμ, όταν είχα μείνει έγκυος το στήθος μου ήταν τούμπανο!

Τώρα πάντως ειναι ξεφούκωτο.

alitheia???????????????????? :D:D:D:D:D:D:D

giati kai emena einai full prismeno!!!!!!!!!!prwth fora tosooooooooooo!!!ppezei na mai ????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάρες!

Τελικά μου την έκανε την τιμή η κυρία και εμφανίστηκε σήμερα το απόγευμα, λίγο πριν πάω σχολείο!

Δεν πειράζει, άλλωστε δεν προσπαθούμε. Μόλις φύγει η περίοδος θα πάμε στο γιατρό να δει τις εξετάσεις για θρομβοφιλία που κρατάω στο συρτάρι χωρίς να βγάζω άκρη τι λένε, και μάλλον θ' αρχίσουμε ελεύθερες επαφές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάρες!

Τελικά μου την έκανε την τιμή η κυρία και εμφανίστηκε σήμερα το απόγευμα, λίγο πριν πάω σχολείο!

Δεν πειράζει, άλλωστε δεν προσπαθούμε. Μόλις φύγει η περίοδος θα πάμε στο γιατρό να δει τις εξετάσεις για θρομβοφιλία που κρατάω στο συρτάρι χωρίς να βγάζω άκρη τι λένε, και μάλλον θ' αρχίσουμε ελεύθερες επαφές.

ΔΕ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει τωρα που θα ξεκινησετε τις προσπαθειες ολα ειναι πιθανα..χ+μ ποτε λες οτι δεν περιμενεις;ποσο αστατος ειναι ο κυκλος σου;αντε μυριαμ ευχομαι το σαββατο μια ωραια χοριακη..!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΟ ΑΣΤΑΤΟΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ!!! ΠΟΤΕ ΣΤΑΘΕΡΟΣ. ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΑΙΡΝΩ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ. ΕΙΧΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 05/01/2011 ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ UTROGESTAN ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΟ ΑΣΤΑΤΟΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ!!! ΠΟΤΕ ΣΤΑΘΕΡΟΣ. ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΑΙΡΝΩ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ. ΕΙΧΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 05/01/2011 ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ UTROGESTAN ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ.

εχουν περασει 40μερες και!!!τι περιεργο!να πας στο γιατρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΙΟ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ; ΤΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΔΕ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΙΣ ΤΡΕΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΦΕ ΑΧΝΑ ΥΓΡΑ ΣΤΟ ΧΑΡΤΙ ΠΟΥ ΣΚΟΥΠΙΖΟΜΟΥΝ ΜΟΝΟ. ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ, ΣΕ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ, ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ!!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

X+M mipos eise egkioula?makari kopela na mi sou erthei gia enia mines!exo kai ego polikistikes kai katalaveno pote tha mou erthei apo otan kano oorhxia meta apo 14 ,15 meres erxete!tora vevaia xero giati perno xapia gia na eine statheros kai na erxete kathe 28 meres!!makari na eine o tixeros mas minas!!!

muriam xerome pou de se episkeftike akomi ante na exoume thetika apotelesmata!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia! ayto pisteyo kai ego mwroudenia mou oxi mono mia pisteyo na eine pio polles elpizo oles!!!esy kamari eine afanti i akatanomasti?makari kamari mou na min se episkeftei katholou!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χ-Μ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ Κ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ.....ΛΙΤΣΑΚΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΕΥΤΗΧΩΣ ΟΠΟΤΕ ΑΚΟΜΑ ΕΛΠΙΖΩ....ΜΩΡΟΥΔΕΝΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΔΕΝ ΗΡΘΕ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ?ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!Α Κ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!!!!!ΤΙ ΚΑΛΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΤΣΑΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΙΝ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!!ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΗΛ.ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ Η ΑΥΡΙΟ Η ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΑΝΗΣΗΧΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΑ Κ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΕΡΘΕΙ ΤΕΛΙΚΑ.ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΑΜΑ ΜΟΥ ΣΤΙΝ ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μύριαμ, εγώ όταν είχα μείνει έγκυος, όχι απλά είχα πόνους περίοδου, αλλά υπέφερα κανονικοτατα, σε σημείο που έκανα τις αναπνοές που κάνουν οι γυναίκες που γεννάνε για να μου περάσουν! Οι πόνοι περιόδου είναι σύμπτωμα και της εγκυμοσύνης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΝΑΩ....ΑΡΑ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ....ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 29η ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ 34 ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΣΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΚΥΚΛΟ...

ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ??????ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ!!!ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ....ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΒΟΛΕΨΩ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΑΓΟΡΑΣΑ ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω δεν περημενω 6 Μαρτιου. Πιάνει? Εκεινη τη μερα εχουμε επετιο σχεσης με τον αντρα μου. Κλεινουμε 12 χρόνια. Για να δουμε θα ειναι η τυχερη μας επέτιος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΤΣΑΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΙΝ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!!ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΗΛ.ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ Η ΑΥΡΙΟ Η ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΑΝΗΣΗΧΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΑ Κ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΕΡΘΕΙ ΤΕΛΙΚΑ.ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΑΜΑ ΜΟΥ ΣΤΙΝ ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ.

ta ponakia sti koilia iparxoun kai otan meneis egkios etsi mou exoun pei makari kamari na eise kai i agia eirini na ekane to thama tis!!tha perimeno nea sou!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σπέρμα έχετε ελέγξει?  Πιστεύω πως το θέμα σας είναι είτε κακής ποιότητας ωαρίων, είτε σπέρματος.. Το λέω γιατί δεν είναι μόνο η δυσκολία σύλληψης αλλά και οι παλίνδρομες και η βιοχημική που υποδηλώνουν κάποιο θέμα... Εφόσον έχεις καλές ορμονολογικές, σταθερό κύκλο, κάνεις ωορρηξίαμ έκανες σαλπιγγογραφία, τότε συνήθως μιλάμε για θέμα στην ποιότητα στο σπέρμα ή στα ωάρια.  Τα ωάρια δεν μπορείς να τα ελέγξεις,  μόνο εκ του αποτελέσματος.. Αλλά το σπέρμα είναι εύκολο. Και με μερικές βιταμίνες μπορείς να λύσεις το πρόβλημα. ή επίσης αν πχ υπάρχει θέμα στην κινητικότητα τότε με μια απλή σπερματέγχυση το λύνεις γρήγορα.. Ξέρω πως δεν θέλεις να μπεις σε περαιτέρω διαδικασίες, αλλά γνώμη μου είναι, εφόσον είναι να το προσπαθείς κάνε ένα μπαμ δυνατά και γερά, προσπάθησε το και με διαφορετικό τρόπο και αν δεν κάτσει οκ το αφήνεις. Εφόσον το θέλεις τοσο πολύ δικαιούσαι να το προσπαθήσεις και πιο εντατικά.. Και ας είναι και για 3ο.. τι σημασία έχει εφόσον το θέλεις τοσο πολύ! Για  εξετάσεις σπέρματος (με κατακερματισμό μαζί) αν μένεις θεσσαλονίκη να πας στην Λυμπέρη (https://spermogene.com/team-member/στεφανία-λυμπέρη/ πραγματικά θα σε βοηθήσει και θα σου πει τι να κάνεις.. Επίσης να ξέρεις πως δεν χρειάζεται να έρθει και ο άντρας σου μαζί.. Μπορείς απλά να πας το σπέρμα από το σπίτι μέσα σε ουροσυλλέκτη  μέσα σε 45λεπτά με 1 ώρα..  (Εγώ έτσι είχα κάνει) Από εκεί θα ξεκινούσα στη θέση σου..  Καλή επιτυχία εύχομαι!  
    • Περιμένουμε να μας πεις! Τελική ευθεία νομίζω πως έχουμε μπει κορίτσια μου όλες!!! Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε!
    • Καλημέρα κορίτσια!  Κι εγώ το νιώθω από πολύ νωρίς το μωρό, από αρχές της 16ης εβδομάδας! Είναι ανακουφιστικο, ειδικά άμα σε βάζει ο γιατρός μια φορά το μήνα για υπέρηχο. Στη πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα κλείσει τις 22 εβδομάδες και δεν το είχα νιώσει καθόλου! Είχε να κάνει η θέση του πλακούντα πολύ που ήταν πρόσθιος. Τώρα είναι οπίσθιος και δεν απορροφάει τις κλωτσιές 😊
    • Καλημερα κορίτσια μου! Τελικα με πήρε τηλ κ θα παω 12:40. Ναι θα σας ενημερώσω!    εγω αρρώστησα κιολας! Κρύωσα, με πονούσε κατω απο το στήθος, ο λαιμός.. δεν κοιμήθηκα καλα.. σημερα ειμαι Κάπως καλυτερα.  Εγω αντι λίκνο πήρα καλαθουνα με την βάση της γιατι είναι πανω κατω το σπιτι και θελω να την εχω κατω να μην ανεβοκατεβαίνω και στην αρχή λεω να την εχω εκεί αντι στην κούνια, αν και πήρα κ εγω φωλιά. Είναι το πρώτο μας παιδί ίσως να κανουμε κ υπερβολές.. θα δείξει..  @Elkκοριτσι μου αναμένουμε και τα δικά σου νέα! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...