Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες (δεν)περιμενουμε περιοδο τελος φεβρουαριου!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 291
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

λοιπον να σας πω κατι που και εγω δεν το ηξερα σε παρα πολλες περιπτωσεις ξεκινοντας διαδικασιες για μωρακι ο οργανισμος μας παθενει ενα πατατρακ μου το ειπε η γιατρος μου την τελευταια φορα που πηγα :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsares mou ti kanete?mariannap mou se allaxa kai evala kai 7 kai 8 ante kali epitixia koukla mou kai kala apotelesmata na exeis me ena sporaki sti koilitsa sou!!!cuando PENATA ti exoume ela na akouso eyxarista thelo!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανω paste κι εδω αυτα που εγραωα σε αλλο ποστ για να μην τα ξαναλεω..εγω εχω τα λεγομενα καφε υγρα 16η μερα!!!!!!!το πρωι λιγο και τωρα εχουν αυξηθει φανταζομαι φανταζεστε τι σημαινει....και παλι ειμαι με ενα σερβιετακι..εχω πονακια που και που..πηγα στις γιατρινες μου..οι κυριουλες εκει..μου ειπαν οτι δεν μου ηρθε ακομη και οτι πρεπει να περιμενω και αν δεν κατεβει να επαναλαβω το τεστ..να σταματησω το χαπι αφου ειχα αρνητικα τεστ και να δουμε..αμα κατεβει να ξαναπαω για να ξεκινησουμε..θεωρω την υποθεση τελειωμενη εγω...πονακια εχω καφε εχω...αρνητικα τεστ εχω...υπομονη και κουραγιο δεν εχω αυτη τη στιγμη πολυ αλλα θα αποκτησω....νομιζω πως τελικα θα μεινουμε παρεα με πολλες απο σας.....το παραπονο με επιασε φυσικα σε μια φαση..η πιστη μου εχει κλονιστει..πιστευω πως δεν μπορω να κανω παιδι και δεν θα μαθω και το γιατι...κουραστηκα αλλα θα παρω τ'απανω μου...η αληθεια ειναι οτι δεν ειμαι πολυ κεφατη αυτη τη στιγμη μου φαινεται βουνο η στιγμη που θα μεινω εγκυος ..δεν ξερω γιατι με καλο σπερμα και ολα καλα δε μενω και εχω απελπιστει πια...αυτααααααααααααααααααααααααααααααα...θα συνελθω κι εγω αλλα πρεπει πρωτα να περασω απο αυτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando μου μόλις διάβασα το ποστ σου.Πως είσαι τώρα κοριτσάκι;Ακόμα και να έρθει όλη η ζωή είναι μπροστά σας και όπως λες με ένα καλό σπέρμα και όλα καλά σίγουρα στους επόμενους μήνες θα γίνει το θαύμα.Το άγχος

cuando μου είναι πολύ κακός παράγοντας και ανασταλτικός ακόμα και με τις καλύτερες προυποθέσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτη τη φορα δεν ημουν αγχωμενη ημουν πολυ χαρουμενη και σιγουρη...εχω περασει απο τα σταδια αγχος..θυμος λυπη..τωρα ειμαι στη φαση ηρεμια..ο,τι γινει..δεν πειραζει..καλα ειμαι..προχωραμε..καλη επιτυχια σε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου τι κανετε?εγω καλα λεω...πριν με επιασε πολυ λιγος πονος χαμηλα στη κοιλια και ακομα τον νιωθω αλλα δεν ειναι ακριβως πονος αλλα καπως αλλιως δε μπορω να το περιγραψω :? ειναι καλο η προεορτια της ακατανομαστης? :evil: εχω και 37,2!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando mou tora to eida :(:(:( ipomoni kamari kai epimoni xero pos kathe fora pou vlepoume na erxete i akatanomasti mas pairnei apo kato.alla xero episis pos ta morakia mas tha erthoune giati to axizoume kai otan tha erthoun ola ayta pou noiothoume tora tha eine parelthon kai de tha ta thimomaste!!apla prepei na xaroume ti fasi pou pername tora me ton antrouli mas kai ta bebe tha erthoun!!!!!

maimouditsa mou ipomoni liges meres minane kai tha xereis elpizo na exeis ena sporaki sti koilitsa sou!!

koritsares ante na anevoume ligo perimeno na kokkiniso tis epomenes :D:D:D:D !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα maimouditsa, μετά από λάθος υπολογισμό εγώ τελικά (δεν)περιμένω στις 7-8/03 γιατί ωορρηξία έκανα στις 21-22/02.Προ στο παρών δεν έχω κανένα σύμπτωμα αλλά ούτε στον Δημητράκι μου είχα πέρα από μια κούραση που ένιωθα.Να σου πω δεν ελπίζω και πολύ γιατί εκείνες τις μέρες δούλευε ο άντρας μου και τις ψιλοχάσαμε τις μέρες.εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΜΟΥ ΗΡΘΕ Η ΑΚΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΧΘΕΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ. ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΩ ΓΙΑΤΙ ΤΡΕΧΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΤΕΖΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΤΟΥ.

ΛΙΤΣΑΚΙ ΒΑΛΕ ΜΕ ΤΩΡΑ ΓΙΑ 30 ΜΑΡΤΙΟΥ. ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΕΒΓΑΖΑ ΠΕΡΑ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΚΙ ΕΓΚΥΟΣ.

CUADO ΜΗΝ ΧΑΛΙΕΣΑΙ ΕΤΣΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ. Η ΚΑΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ. ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΣΤΟ ΠΕΤΣΙ ΜΟΥ. ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ. ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΕΣ 4 ΦΟΡΕΣ ΚΙ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ. ΤΕΛΙΚΑ ΟΜΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ. ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΙΚΡΗ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΟΤΑΝ ΦΤΑΣΕΙ Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΑΛΛΟ ΘΑ ΚΑΤΑΦΥΓΕΙΣ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΜΕΘΟΔΟΥΣ. ΛΥΣΕΙΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ. ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ. ΘΑ ΔΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

de stenaxoriemai pia alitheia..apla perimeno na erthei i periodos ..den xero giati kanei noumera kai eimai akoma me kafe opos otan mas teleionei..gia na xekiniso gia alla..renata..eyxomai o martis na nai pio tixeros kai polla perastika ston antra sou..!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...