Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες (δεν)περιμενουμε περιοδο τελος φεβρουαριου!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 291
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!!!!ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ!!!!!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλό μήνα και καλές ανακοινώσεις!!!!!!

cuando , Peneta όλα καλά;Η περίοδος cuando ακόμα άφαντη;Πολύ καλό σημάδι νομίζω!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ καλο...μεχρι να εμφανιστει...αχ ας μην το κανει :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray: κατι μικρες ενοχλησουλες κατω χαμηλα εχω...ελπιζω να μην ειναι η ακατανομαστη αλλα κανενα σποριδιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. CUADO ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ? ΕΜΕΝΑ ΑΚΟΜΗ ΑΦΑΝΤΗ Η ΚΥΡΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ. ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΥΣΚΟΛΗ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΠΑΝΤΩΣ. ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ, ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΣΠΟΡΙΔΙΟ. ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ. ΕΜΕΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ 1/2. ΟΠΟΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ ΠΟΛΥ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΚΥΚΛΟ 29ΑΡΗ. ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΑΚΟΜΗ ΤΙΠΟΤΑ ΕΓΩ. ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΤΕΣΤΑΚΙ.

ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΚΟΡΙΤΙΤΣΙΑ. ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ 5 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΤΕΤΣΑΚΙΑ ΑΥΤΑ ΕΛΕΓΑΝ ΑΛΗΘΕΙΑ. ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ PREDICTOR MIA HΜΕΡΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟ (ΒΙΑΣΤΗΚΑ) ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΕΡΕΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ CLEARBLUE ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΟ. ΒΕΒΑΙΑ ΜΟΝΟ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΗΓΕ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρενατα αν δεν ερθει μεθαυριο παρεα θα το κανουμε!!!!!!!!!!!!αν και εμενα πιστευω οτι θα ρθει ..κι εμενα 29ρης κυκλος...αλλα συνηθως εχω οωρηξια 15-16μερα..τωρα με τη σπερματεγχυση 14η μερα..δεν ξερω τι να υπολογισω...φοβαμαι πως παρόλα αυτα θα ερθει σημερα.. :-ss:-ss και τζαμπα χαιρομαι.. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsares kai kalo mina!!!ti kanoume cuando kai PENATA kala nea akouo na mi sas erthei koritsares mou i akatanomasti kai na se liges meres na akouso mono eyxarista!!!ego perimeno na teleiosei i akatanomasti gia na arxiso dinamika!!!!perimeno nea sas!!!filia!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καλό μηνα και καλες χωρικες σε όλες. Εγω εχω πριστει σαν μπαλόνι και ειμαι σχεδοςν σηγουρη ότι θ αδιαθετισω σε 5 μερες. Η ακατανόμαστη ερχετε με ραντεβου. Για να δουε θα πιασουν οι ευχες μας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακιακαλησπερα με θελετε στην παρεα σας ξεκινησα cyclacur αυτον τον μηνα και δεν περιμενω 18/03 ευχομαι καλα αποτελεσματα σε ολες!!!!! :ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

prosthethike kai allo ena melos sti listoula mas!!kaloirthes minaki kai eyxomai na eine o tixeros sou minas!!!minaki na se rotiso kati?:tin pempti tha xekiniso kai ego ta cyclacur (gia deytero mina)ta exeis xanaparei?se exoun voithisei?auta perimeno ta nea sas cuando kai PENATA!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia prin eida kati aspra ugra sorry gia tin perigrafi einai kalo afto?kai kati allo..poses meres meta tin woriksia metrame gia na kseroume pote 8a mas er8ei??

maimouditsa mou de xero gia ta ygra na sou apantiso!!14 me 15 meres nomizo metrame meta tin oorixia!!ti alla kati allo noiotheis (sumtomata )?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιτσα δεν τα ξαναπηρα πρωτη φορα ειναι ψαχνοντας να δω αν εχει μεινει καποια με τα χαπια αυτα βρηκα το ποστ το δικο σου αρα εχουμε συμπαρασταση η μια την αλλη εγω θα τα παρω μονο για 2 κυκλους αν δεν καταφερουμε τιποτα θα παμε σε πιο δραστικα μετρα τωρα τι μην ρωτας ουτε και ξερω απλα εχω δωσει περιθωριο περιπου 6-8 μηνες προσπαθειας ακομα μετα θα σταματησω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

minaki ego tha ta paro gia 3 mines kai an den ginei kati tote tha doume!!!elpizo na ginei kopela mou kai na mas voithisoun ayto to mina!!na eine o tixeros mas minas makari!!!!tha ta leme!!!!!filakia kai oxi anxos auto prospatho na apovalo ego ayto to mina to pos mi me rotas de xero apla prospatho na asxoloume me alla pragmata!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου πω λεμε να αποβαλλουμε το αγχος και αυτο μας αγχωνει περισσοτερο απλα οτι ειναι να γινει θα γινει εμενα παντως με βοηθησε που βρηκα το προβλημα με αγχωνε περισσοτερο το γεγονος εαν ολα ειναι καλα τοτε γιατι οχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maimouditsa mou de xero gia ta ygra na sou apantiso!!14 me 15 meres nomizo metrame meta tin oorixia!!ti alla kati allo noiotheis (sumtomata )?

a malista!symptwmata idia me tis periodoy apla afto to mina pio poli pono sto sti8os exw kai ksekinise 1vdomada meta tin elef8eri epafi..de deiksei!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.........

cuandο τι έγινε κοπέλα μου με την ακατανόμαστη;Ξανά έκανες τεστάκι;

PENATA71 εσύ; Λοιπόν σήμερα πρέπει να έχουμε μόνο ευχάριστες ανακοινώσεις.

έχω ξυπνήσει με φοβερή διάθεση!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol: Περιμένουμε.................. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να κάνω μια ερωτησούλα .Έχω σταθερό ,σταθερότατο μέχρι και στην ώρα, κύκλο 30 ημερών .ΠΗΤ 04/02 .

Αλλά αυτή τη φορά ωορρηξία μάλλον έκανα στις 22/2 (19 μέρες μετά την ΠΗΤ) ,πότε λοιπόν να περιμένω περίοδο στις 05/03 που είναι οι 30 μέρες ή 22+14 = 07/03;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...