Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008!!!κ τα καλύτερα έρχονται!!!!Νο 10


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελισαβετ μια χαρα θα ξεσκασεις...

Και εγω εχω αρκετο καιρο μην πω μηνες να παω καπου μονη για καφε με την ησυχια μου

καλα να περασεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello koritsakia omorfa!!KALORIZIKO kai to 10!!!me nees afikseis entos kai ektos!!!(oi egguoules na gennisoun kai oses theloune 2o na to piasoun!)

ksupnisa apo tis 6,30 eixa rv stis 7,30 na kanw tin kampuli zaxarou..mexri tis 11 imouna ekei!ta paiksa!ekana k douleeies,mageirepsa,prin ligo kathisa!!elpizw na paw aurio sto dr giati niwthw oti o mpempis einai polu xamila..ki olo mou klwtsaei tin kusti kai anusixw.....

riaki kouklakia zwgrafista kai ta 3..den exw logia!

eraki village pou lete einai stou renti?pws paei to mazema?

tonaki28 sou stelnoume oli ti thetiki mas energeia k perimenoume me agwnia nea sou!

bikoulini mou ta xeis ftusei koritsaki mou???ax..i dolia mana ti travas!!

bikara tragoudas kiolas mari??xaxaxaa...ti allo na perimenei kaneis apo sena...xaxa!!!

stamoulini,flwrianaki ola kala???vourrrrrrrrrrrr gia koko....

toniaxan pou exeis xathei paidi mou?metakomisate sto allo spiti?oi antres sou?to mwraki ti kanei?

lenaki mou mpikes katholou se seira?me tin afiksi tou bebi ennow?o antroulis sou ksekinise sti nea douleia?

aspaki pali vixei i mikri???aman autos o paidikos..ki emena ta idia!!

elenaki mou ti ntropes k tetoia???den akoume tipota!!kai tha deis me mas de tha mporeseis na stamatiseis na milas!!!ektos an arxisei na tragoudaei i biki...xaxa..

elisaki ki esu trexeis me ta zouzounia e???ax..twra kai i kritikopoula tha arxisei me ta 2...meta i fanoula..meta i tonia meta egw...xamos...kai tha klaime oles mazi apo tin kourasi...

vasoula mou kali epituxia me to daneio..ante na iremisete ki eseis!!

filia se oles!~!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

της εγραψαααααααα!!!!!!!!!!!!!

τονια μου να σου ζησει κ απο εδω κουκλαααααααααααα ευχομαι καλη λοχεια να χαιρεστε κ τον αλεξ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αχ πολυ χαρηκαααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εγω βικακυ ειμαι με το ενα ματι κλειστο ο χαρης δεν ψηνετε με τιποτα!!!!!!!

ιωαννακη μου ολα καλα θα ειναι βρε τσαμπα ανυσηχεις θα δεις κ αυριο....

ελπιζω να μην εχει ξεκινησει καμια γενικη....

βρε αφου ξερεις τι ταλεντο που ειμαι παντα βεβαια προς το τελος τραγουδαω που εχει φαει ο κοσμος κ ειναι να φυγει κριμα να αδειασει το μαγαζι απο νωρις :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε αφου ξερεις τι ταλεντο που ειμαι παντα βεβαια προς το τελος τραγουδαω που εχει φαει ο κοσμος κ ειναι να φυγει κριμα να αδειασει το μαγαζι απο νωρις :lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αντε παω να βαλω μπρος για το τριτοοοοοοοοοοοοοοο :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ιωαννα κατσε φρονιμα μη κουραζεσεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti na kanw re filenada?poios tha mou ta kanei?na mas fane ta skoulikia diladi?ta kanw me ruthmous xelwnas vevaia..ekana kathariotita sta dwmatia k mpanio..kai aurio saloni kouzina k telos!

oso gia to tragoudi..ki egw exw tragoudisei se tetoies faseis..gia to antraki mou..to tragoudi mas!to kapsourotragoudo.....san me koitas...iliovasilema ta matia sou fwtiaaaaaaaaaaaa...klp..kai meta feugoun osoi exoun apomeinei sto magazi..

dwsta ola bikouliniiiiiiiii!pame kai gia to 3o!!!kai meta koutes ta lexotanill.....xaxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααα εγω ειπα το καλοκαιρι κατσε να δω τι θα γινει με το σπιτι και

μετα ποιος με πιανει :lol::lol:

Ναι βρε Ιωαννα χαλαρωσε λιγακι με τις δουλειες μην κουραζεσαι τοσο..... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑς ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ 10 ....ΒΙΚΗ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ....ΔΕΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΒΡΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΣΤΗς 5.00 ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΠΑΙΝΩ ΜΕΣΑ ΟΠΟΤΕ ΜΕΧΡΙ ΤΗς 8 Η 9 ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΕΙΤΕ ΜΕΣΑ ΘΑ ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ...ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΩΘΗΚΕς ΕΠΙΤΕΛΟΥς!ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΚΑΙ ΜΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΟΜΠΟΥΚΑ ΣΟΥ...ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΧΕΤΙΚΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΒΙΚΟΥΛΙΝΗ..ΑΧ!ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ Η ΓΚΑΣΤΡΩΜΕΝΗ...ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥς ΚΑΙ ΗΔΙΚΗ ΜΟΥ ΩΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΝΕΑ ΠΟΣΟ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΤΙ ΩΡΑ ΚΤΛ....?ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕς :) ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΧΑΡΜΟΣΥΝΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ!!!

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΚΑΤΑ ΤΗΣ 4 ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ 2890 ΒΑΡΟΣ..ΤΗ ΠΕΔΕΨΕ ΤΗ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ!!!

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΟΝΤΩΣ ΚΟΥΤΕΣ ΤΑ ΛΕΞΟΤΑΝΙΛ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :lol::lol::lol::lol::lol: ΒΡΕ ΚΑΤΙ ΞΕΡΕΙ Η ΒΙΚΑΡΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕΤΕ ΣΤΑ ΑΥΓΑ ΤΗΣ!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ...ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΣΕ ΣΤΗς 4??????????????ΩΧ!ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ :o ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΟ ΒΑΡΟς ΤΗς ΠΟΥ ΑΝΥΣΗΧΟΥΣΕ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΗς ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακυ βουρρρρρρρρρ κ ξερεις τσιγαρακια στο δαφνη εγω ο ανθρωπος σου :lol::lol::lol::lol:

βασω μου σε ευχαριστω βρε αλλα οπως ειπε κ το βικακυ εγω καθομαι στα αυγα μου δεν το τομω το βημα ουτε σαν ιδεα :lol::lol::lol:

ιωαννακη ετσι σιγα σιγα δεν μας τρεχει κανεις...κ εγω αυριο λεω να το κανω ο νικος θα εχει βαρδεια θα ερθουν να παρουν οι γονεις μου το μικρο οποτε ευκαιρια εχω κ ενα σιδερο αστα να πανε!!!!!!!!

αντε φανουλααααα μου σε μια εβδομαδα θα εχουμε τα χαρμοσυνα απο εσενα :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρε εγω ξεσηκωνομαι εδω μεσα οταν βλεπω εγκυμοσυνες και γεννες

αλλα οταν παω σπιτι και βλεπω τον μικρο ταλιμπαν λεω θεε μου πως

θα κανω δευτερο...

Αφου τον ρωταω Δημητρη να κανει η μαμα ενα νινι να παιζεται μαζι?

και η απαντηση που παιρνω ειναι καθε φορα διαφορετικη

θα το βαραω

θα το βαλω στον φουρνο με πατατες

θα το ριξω στο ποταμι και αλλα τετοια τρελα :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για τη Φανουλα ποιος θα μας ενημερωσει;;;;;;;;Φανουλα αν θελεις στειλε με πμ το τηλ σου!!!!!!!!!!

κοριτσακια σας αφηνω γιατι ειναι η ωρα δυσκολη...

καλο απογευμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρε εγω ξεσηκωνομαι εδω μεσα οταν βλεπω εγκυμοσυνες και γεννες

αλλα οταν παω σπιτι και βλεπω τον μικρο ταλιμπαν λεω θεε μου πως

θα κανω δευτερο...

Αφου τον ρωταω Δημητρη να κανει η μαμα ενα νινι να παιζεται μαζι?

και η απαντηση που παιρνω ειναι καθε φορα διαφορετικη

θα το βαραω

θα το βαλω στον φουρνο με πατατες

θα το ριξω στο ποταμι και αλλα τετοια τρελα :o:o:o

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw to sidero to ekana ton kuriaki!kai twra exw ena pluntirio..to sk pou tha xoun mazeutei pali tha ta kanw!

filakia bikoulini!!

vasw etsi einai ta antrakia..alla kai ti na kanoume?wspou na kaneis to 2o tha megalwsei ki o dimitrakis...tha exei k pareoula na paizei..egw kanw sunexeia ton karagkiozi me to xari afou den exei ki autos parea...!vour vour leme...ase..i biki teleutaia twn moikanwn..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακυ αντε βουρ στο ψητοοοοοο!!!!!!!!!!!!!

εγω ιωαννακη οταν πανε τα παιδια σας σχολειο η θα παντρευτουν θα κανω θα μαι μια γιαγιουλα με μωρο :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...