Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008!!!κ τα καλύτερα έρχονται!!!!Νο 10


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλέ πότε φτάσατε στο 18????δωσατε ρέστα πάλι!!!! :D:D

εγώ μένω καματερο.βρε κορίτσια,δεν το λεω για να με παρακαλάτε,αλλά ντρέπομαι να έρθω!!!!δεν ξερω αν τελευταια στιγμή αλλάξω γνωμη...ετσι οπως σας ειδα ενθουσιασμενες σημερα χαρηκα κι εγω κ σκεφτηκα να ερθω...αλλα υπάρχει αυτό το ''καρφακι''...ειμαι αρκετα κλειστος ανθρωπος,θα καθομαι σε μια μερια κ δεν θα λεω κουβεντα!!!!!κ σεις θα λετε:απο που κατεβηκε αυτή? :lol::lol::lol::lol::lol: εκτος κ αν....ερθω με τον αντρουλη μου που ειναι το στηριγμα μου!

Βικυ να δώσεις κι απο εμένα τις ευχές μου στην τονια αν μιλησετε ξανα!

ΡΙΑ συγνωμη που θα στο πω αλλά....δεν πιάνετε μια μπροστα στην κόρη σου!!!!!!!ειναι μια μικρη θεα!!!!!!!!!

κ αφου λετε για φαγητα...εμεις σήμερα φαγαμε καρμποναρα,την εφτιαξε ο αντρουλης μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ ΜΟΥ ΦΑΓΑΜΕ ΕΒΑΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑΝΙ Κ ΛΕΩ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΜΗΠΩΣ ΞΕΚΟΥΡΑΣΩ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΜΟΥ..ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΞΑΛΟΥ ΜΙΑ ΣΤΡΑΒΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ,ΠΟΥ ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΙ,ΟΠΟΤΕ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ!!!!ΝΑ ΤΙΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΗΣΟΥΝ!!!

ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΜΗΝ ΚΟΛΑΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΗ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΝΤΡΟΠΑΛΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟΝ ΑΕΡΑ Κ ΘΑ ΡΙΞΟΥΜΕ ΓΕΛΙΑ!!!! :lol::lol: ΕΓΩ ΝΙΩΘΩ ΣΑΝ ΝΑ ΣΑΣ ΞΕΡΩ ΧΡΟΝΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Λενιω ασε τις ντροπες και πανε εγω αν ημουν κοντα σας

θα ερχομουν απο τις πρωτες και μην νομιζεις και εγω ειμαι κλειστος

ανθρωπος και δεν κανω ευκολα παρεες αλλα εδω μεσα με τα κοριτσια νιωθω

τοσο ομορφα που αισθανομαι σαν να τις ξερω χρονια....και ας μην τις εχω δει ποτε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααα!!!!!! :lol: Μιας και δεν ειπα σημερα!!! :lol:

Καλε απο την 10 ηθελα να σας γραψω και τελικα δεν προλαβα! Τι γελιο εριξα παλι!! :lol:

Αμα συναντηθειτε εσεις να μου τρυπεισετε την μυτη!!! :lol: Πλακα κανω!! Μια χαρα θα τα βρειτε!

Εγω δεν εχω καμια τυχη να σας συνατησω γμτ.....ποσο σας ζηλευωωωωωωωωω!!!!!! :(

Ειδικα αμα ακουω για ζωντανες μουσικες και κρασια λιωνω η αμοιρη! :lol:

Ριακι εισαστε κουκλιτσες!!!!!! Φτου φτου!

Βικακι μου πεθανα στα γελια με την ιδεα για τα οργανα στο λιμανι!!!! :lol::lol::lol: Γαμο μου θυμησε που συνοδεουνε την νυφη στην εκκλησια! :D Δηλαδη αμα ερθω εγω μαρι τι θα κανετε στο αεροδρομιο??

Ελενη μολις εφυγα χθες μπηκες... :( Και μην κολωνεις να πας στην συναντηση! Εγω να δεις ποσο ντροπαλη ειμαι αλλα αν μου δινονταν τετοια ευκαιρια δεν θα την εχανα με τιποτα! Να πας και δεν θα χασεις!! Τα κοριτσια ειναι σουπερ ολα και δεν θα σε αφησουνε με τιποτα να καθεσαι μονη σε μια γωνια!

Βασω ωραιο ωραριο δουλευεις! Καλη συνεχεια!

Ερι σημερα μικρου θελοντος θα κανω την παστα φλωρα σου! Θα εκανα τσουρεκακια αλλα μολις την ειδα δεν μπορεσα να αντισταθω και ετσι θα την κανω! Τρελενομαι για παστα φλωρα! Ευτυχως κανεις δεν την τρωει και ετσι θα φαω ολο το ταψι μονη μου!!!! :lol::lol::lol::P:P

Χιονια λιωσανε ολα παλι! Καλα εσυ στο Τοροντο θα τα σιχαθεις τοσο πολυ που εχει.Ποσες ωρες διαφορα εχουμε με εκει? Ο Β. τι λεει για την ζωη εκει??

Βικουλινι μου ευχομαι να μπορεσεις να κοιμηθεις σημερα! Παω και εγω τωρα και ο θεος βοηθος!

Σας αφηνω να παω για νανι!!! Φιλακια σε ολες κοριτσακια μου.Τα λεμε μετα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Λενακι τι κανουν τα μικρα σου?

Τι ωραιο ωραριο μαρτυριο χανω ολη την μερα σαν το 6 με 2 δεν υπαρχει....εχω μετα

ολη την μερα μπροστα μου...ευτυχως που ειμαι μια εναλαξ καθε βδομαδα..

Ελενη εσυ ολα καλα τα μικρα σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝΑ :(:(:( ΜΟΛΙΣ ΠΗΓΕΝΕ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ Ο ΥΠΝΟΣ ΝΑΑΑΑΑΑ ΚΛΑΜΑΤΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ...ΚΑΛΑ ΕΙΔΑ Κ ΕΠΑΘΑ ΝΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΣΩ ...ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ :evil::evil: ΚΑΙ ΝΑΜΑΙ ΠΑΛΙ!!ΕΧΕΙΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΩΡΑ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΦΤΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΓΙΑΤΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΣΥΝΧΙΖΟΜΕ ΠΑΡΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΕ...ΒΑΡΙΕΜΕ ΡΕ ΓΜΤ..

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΔΑΝΕΙΟ;;;ΘΑ ΦΤΙΑΞΕΤΕ ΣΠΙΤΑΚΙ;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια ποσα γραψατε παλι?Δεν τα εχω διαβασει...Μαθατε κανα νεο για την Τονια?

Εγω εδω κλασικα οπως το Βικουλινι δεν καταφερα να κοιμηθω παλι! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακομη στο περιμενε ειμαστε τελη Φεβρουαριου θα βγουν οι ανοικοινωσεις απο την

εργατικη εστια καθε μερα μπαινω και κοιταω αλλα ακομη τιποτα...

Κανω υπομονη ετσι λεω αλλα απο μεσα μου σκαω..

Ξερεις ποσο πολυ θελω το δικο μου σπιτι?

Θα ησυχασουμε μωρε τωρα νιωθω σαν τουριστας.... :lol:

Οσο για τον υπνο εγω δεν την παλευω αν δεν κοιμηθω μεσημερι νιωθω χαλια ολη μερα μετα

και οταν σχολαω στις 2 κατευθειαν σπιτι και υπνο με τον μικρο ευτυχως ειναι βολικος και

κοιμαται.....φτου φτου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια ποσα γραψατε παλι?Δεν τα εχω διαβασει...Μαθατε κανα νεο για την Τονια?

Εγω εδω κλασικα οπως το Βικουλινι δεν καταφερα να κοιμηθω παλι! :D

Και εσυ σε θεμα υπνου χαλια ε?

Γεια την Τονια εγω δεν ξερω τιποτα

Βικουλινι εμαθες κανενα νεο εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΝΕΟΤΕΡΑ ΣΤΗΣ 1 ΤΗΣ ΕΣΠΑΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΑ ΝΕΡΑ...ΘΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΝΜ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ!!!! :D

ΒΑΣΟΥΛΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ..ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΙΟΣ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΟΜΟΝΗ!!

ΕΛΙΣΑΚΙ Κ ΕΣΥ ΤΑ ΙΔΙΑ Ε;;;ΑΝΤΕ ΝΑ ΞΕΠΕΤΑΧΤΟΥΝ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ...ΚΑΙ ΤΑ 2 ΜΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΛΟΥΝ ΚΟΥΝΗΜΑ Κ ΑΥΤΟ ΜΕ ΚΟΥΡΑΖΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ ΣΤΑ ΝΕΥΡΑ...ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λογικα θα γεννησε αντε να δουμε.....

Εγω τον κουνουσα οταν ηταν πιο μικρος τωρα ξαπλωνω μαζι του λεει τα δικα του

κανενα τεταρτο η μισαωρο με ρωταει αν κοιμαμαι του λεω ναι και το παιρνει αποφαση

και κοιμαται....το κακο ειναι το μεσημερι με θελει διπλα του συνεχεια και αν τυχων ξυπνησω πιο

νψρις εγω και θελω να σηκωθω δεν μπορω γιατι ξυπναει κατευθειαν αφου απορω πως με

καταλαβαινει στα νυχια περπαταω :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε θα έχει γεννήσει σίγουρα τώρα αν της τα έσπασε στις 1.. νομίζω δηλαδή.. ειναι και δευτερότοκη οπότε πιστέυω ότι θα εχει γεννήσει.... :D [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=angel5.gif][smilie=angel5.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel1.gif][smilie=angel8.gif]

Βασούλα και Λενάκι μπορει να μην μπορείτε να τα πουμε τωρα αλλα μια και η Ελενη κατεβαίνει Καβάλα τα καλοκαιράκια και η Βασούλα μένει έξω απο την Θεσσαλονίκη, μπορει του χρονου να συμπεσουμε Ελενάκι να ειμαστε μαζι επάνω (εγώ θα ειμαι Ξάνθη) να σε πάρω με το αυτοκίνητο και να πάμε μια βολτίτσα στην Θεσσαλονίκη να δούμε την Βασούλα!! χαχα.. Μακρινο ονειρο ακουγεται ε? Κ ομως.. μπορει άνετα να συμβει... :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα τι πραγμα ειναι αυτο...κοιμαται συνεχεια και οταν παω να κοιμηθω ξυπναει...αχ ακομα φαινεται δεν ειναι καιρος μου να κοιμηθω :D:D:D

Αντε μακαρι να εχει γεννησει η Τονια,πες μας μολις μαθεις Βικυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι οχι Ερη μακρινο ναι αλλα οχι και απιθανο κοντα ειμαστε αλλα καλυτερα να παμε

εμεις Καβαλα που εχει και θαλασσα να κανουμε και κανενα μπανακι :D

Θα ηθελα τοσο πολυ να σας γνωρισω απο κοντα ολες βεβαια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΙΣΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΝΕΙ Κ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ Κ ΜΟΛΙΣ ΣΥΚΩΘΩ ΚΟΙΜΑΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ!!!!

ΟΝΕΙΡΑ ΕΡΗ Ε;;;;;;ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ!!!!ΟΤΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΤΕ!!!!!!!!!!!!!

ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΟΝΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κουλιτσες????

κ εγω νυσταζω αλλα ο χαρακης δεν ψηνετε...εβαλα ενα πλυντηριο...

βικακυ ακομα στο ποδι ε???

ελενακη αν ερθεις εσυ θα διοργανωσουμε μπαντα κ θα ξεκινησει με το που κατεβεις απο το αεροπλανο... :lol::lol::lol:

βασω λιγο εμεινε αντε να σας το εγκρινουν να ησηχασετε....

ελενακη οπως νιωθεις εσυ ανετα...

φιλεναδα αντε τη παρασκευη σταματας κ απο τη δουλεια αντε να ξεκουραστεις κ λιγο...

ελισαβετ τι κανεις????????????

η φανη λετε να γεννησε κ εκεινη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ειμαι Βικακι ...ετοιμαζομαι θα παω για καφεδακι με μια φιλη σε λιγο!Θα μου κρατησει η μαμα τα μικρα να βγω με την ησυχια μου :D

Ερη φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...