Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008!!!κ τα καλύτερα έρχονται!!!!Νο 10


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ααααααααα ρε κορίτσια…ειλικρινά καλά να ‘μαστε θέλω πολύ να συναντηθούμε.

Αλλά επειδή τώρα τελευταία έχω κάποια σοβαρά προβλήματα, δεν μπορώ να είμαι σίγουρη από τώρα αν τελικά θα έρθω…..

Θα κάνω τα αδύνατα, δυνατά….πιο πολύ για όσες θα φύγουν και για όσες έρθουν από μακριά, για τις οι υπόλοιπες θα μας ξανά δοθεί η ευκαιρία…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΕΚΔΟΤΟ:

Τι λέει μια γυναίκα:

"Το σπίτι είναι χάλια Γιώργο.

Πρέπει να το καθαρίσουμε μαζί.

Έλεος, όλα τα πράγματά σου είναι στο πάτωμα.

Μην παραπονιέσαι αύριο αν μείνεις χωρίς ρούχα.

Θα πρέπει να βάλω πλυντήριο τώρα!"

Τί ακούει ο άντρας:

Μπλα, μπλα, μπλά, μπλα ΓΙΩΡΓΟ

Μπλα, μπλα, μπλα, μπλα ΜΑΖΙ

Μπλα, μπλα, μπλά, μπλα ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ

Μπλα, μπλα, μπλά, μπλα ΧΩΡΙΣ ΡΟΥΧΑ

Μπλα, μπλα, μπλά, μπλα ΤΩΡΑ

ΧΙΧΙΧΙΧΙΙΧΙΧΙΧΙΙΧΙΧΙΧΙΙΧΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ :lol::lol::lol: ΕΙΣΤΕ ΑΠΕΚΤΕΣ ΕΛΙΩΣΑ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ ΠΑΛΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΧΜΜΜΜΜΜ ΩΡΑΙΑ Η ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΡΑΣΟΥΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ!!!!!!!!!ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ Κ ΠΩΣ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΦΑΕΙ Η ΚΑΝΤΕΜΙΑ!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη σας μερα εγραφα ποση ωρα και με πεταξε εξω....

Τι κανετε?

Ελενη και Ρια τα ανεκδοτα σουπερ.... :lol::lol::lol:

Ρια η κορη φανταστηκη ξανθομαλουσα πριγκιπισσα αλλα και εσυ τι τελειο μαλλι...

Ασπα περαστηκα στην κορη σου αυτος ο βηχας παει και ερχεται και ο δικος μου ετσι ειναι

Τρελλη μου μαγειρισσα τι κανεις?

Βικουλινι εσυ ολα καλα?

Τονια γεννησες καλε???????

Οι υπολοιπες τι κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ριαααααα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλε οδηγω εγω μην αγχωνεσε!!!!!!!!!!

ασπακι ναι βρε πρωτα ο θεος να μπορεσουμε μην αγχωνεσε!!!!!!!!!!!!

(εχεις e-mail)

τοση ωρα μου κολλαγε τωρα καταφερα να μπω!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρελη μου μαγειρισσα τι καλο κανεις?

Καλα ειναι και ο ταλιμπαν μου κανει τρελες συνεχεια......

Τρελοκομειο........ :lol:

Πολυ κολαει σημερα μια ωρα για να σας διαβασω και 3 φορες εγραφα και μολις πατουσα υποβολη

εξωωωωωωωωω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικακι μια χαρα η φασολαδα τραβαει σημερα με αυτο τον καιρο

εδω δηλαδη που ειναι μουντος εκει δεν ξερω...

Εγω σηκωθηκα απο τις 7 και εκανα παστιτσιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρια :lol::lol::lol::lol: ΑΝΤΡΕΣ παιδι μου!!! Χαιρομαι πάρα πολυ που θα έρθεις και εσυ!

Και μενα μου αρεσει η ιδέα για τους κρασους αλλα και στο village με τα νινάκια no problem..

Βικυ τι καλό κάνεις?

Βασούλα φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΔΩ ΒΡΕΧΕΙ ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ....ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ ΑΧ ΣΑΝ ΓΚΑΣΤΡΩΜΕΝΗ ΤΟ ΘΕΛΩ...ΕΧΩ ΝΑ ΦΑΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ...ΔΕΝ ΤΟΥ ΠΟΛΥΑΡΕΣΕΙ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΛΥΦΤΙΑΧΝΩ...ΟΤΑΝ ΦΤΙΑΧΝΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΟ ΤΣΑΚΙΖΩ!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτη την κυριακη θα βρεθουμε,τι λετε???για αλου φαν παρκ ρεντη????και αν δεν εχει καλο καιρο???δεν λετε να παμε καπου πιο κλειστα???να μην μας αρρωστησουν παλι τα παιδακια μας???

εκτος απροοπτου μεσα ειμαι και εγω!!!αλλα μηνμε ξεμαλιασετε αν δεν ερθω!!! :lol::lol:

ΤΩΡΑ ΘΑ ΓΕΝΝΑΕΙ Η ΤΟΝΙΑ!!!!!!!!!!!ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΗ ΜΑΣ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΑΣ!!!!!!!!!!ΑΧ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΤΩΡΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΑΜΥ ΓΙΑ 23/2 ΛΕΜΕ!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΛΙΣΑ ΜΕ ΤΗ ΤΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΤΟΝ ΟΡΟ ΕΙΝΑΙ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΝΟΥΣ....ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ Η ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΑ....ΤΟΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν του αρεσει πλακα κανεις...

Εμενα τρελαινεται για οτι εχει σχεση με τα μακαρονια καθε μερα να του κανω

με διαφορετικη σαλτσα δεν λεει οχι ευτυχως γιατι ειναι ευκολο φαγητο ;)

Αλλα παιδευτικα αρκετα για να το κανω ξυπνησε και ο μικρος νωρις σημερα και με

τρελανε ηθελε να βλεπει και να ρωταει τα παντα αλλες φορες κοιμαται μεχρι τις 9 και σημερα

απο τις 7 στο ποδι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: τρελιαρες

η ελενη αν δεν κανω λαθος κοντα στο μενιδι μενει...

η ελισαβετ δεν ξερω

η ρια σαλαμινα

η σταμμυ κ η φλωριαννα ηλιουπολη

η βικυ παρο :lol::lol::lol::lol::lol:

ερη νικαια

βικυ περαμα

ιωαννα αγ παρασκευη

οπως καταλαβαινεις αλλα νταλον ειμαστε

ΚΑΙ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΕΝΙΔΙ!!!!!!

Η ΒΑΣΩ Β,ΕΛΛΑΔΑ!!!!!!!!!!!

ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΑΤΡΑ!!!!!!!!!!!!!ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ!!!!!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιλησες με την Τονια ε? ακομα στο περιμενε αχ αυτη η κορη απο τωρα την παιδευει...

Τονια εμεις μαζι σου με το καλο η κορη :D

Ναι Ερι μου δοξα το θεο κοιμαται και το μεσημερι το 3ωρο το εχει σιγουρο

δεν εχω παραπονο σε αυτο....

Εχει δικιο η Σταμυ παμε Πατρα....σουπερ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...