Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008!!!κ τα καλύτερα έρχονται!!!!Νο 10


Recommended Posts

ΝΑΙ ΑΣΠΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΡΕ ΦΙΛΕΝΑΔΑ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ 26/2 ΛΕΜΕ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!!!!

ΡΙΑ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΦΩΤΟ !!!Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΟΥΛΑ ΑΛΗΘΙΝΗ!!!ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΝΑΙ ΑΣΠΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ ΡΕ ΦΙΛΕΝΑΔΑ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ 26/2 ΛΕΜΕ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ!!!!

ΡΙΑ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΦΩΤΟ !!!Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΟΥΛΑ ΑΛΗΘΙΝΗ!!!ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!!!!!!!!!!

Ρε κορίτσι πραγματικά τραβάω κάτι ζόρια και δεν διάβασα….είχα και κάτι μέρες να μπώ…..εεε έχασα το στόρι… :oops::oops::oops::oops:

Για πες για 26/02????????? Που??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ριααααααααααααα!!!!!! Η κόρη σου ειναι ίδια εσυ!!! :-*

Εισαστε κουκλάρες ρε συ, είσαστε πάρα πολύ όμορφες! Να το χαιρεσαι το κοριτσάκι σου, και του χρόνου!!!

Και εσυ θεά ρε συ, πεθαίνω για τα μαλιά σου!!!! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΒΡΕ ΑΣΠΑΚΙ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΤΟ ΛΕΩ Κ ΕΓΩ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΝΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ!!! :lol::lol: ΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ!!ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΤΕ ΤΑ ΜΕΡΗ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΟΝΗΣΕΤΕ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλίνι εσυ υπολογίζεις να έρθεις εκείνο το Σαββατο? Κατα τι ώρα υπολογίζεις να εισαι εδω?

Να το κάνουμε κάπου που να βολεύει σχετικά όλες μας λέω.. Κέντρο? Village? κάπου που να ειναι εύκολο να έρθει η καθε μια και να μην ψαχνει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΡΗ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΝΑΙ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΘΑ ΦΥΓΩ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΩΙ!ΓΑΙ ΜΙΣΗ ΜΕΡΑ ΔΗΛΑΔΗ!!!ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΔΗΛΑΔΗ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ...ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΠΟΛΛΕΣ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε πολυλογουδες παπαπα τι εισαστε εσεις????δεν παιζεστε....

βικακυ μου καλημερα τι κανεις σημεραα???

ερη μου τι κανεις κουκλι???αντε οι μερες ερχονται σιγα σιγα...

ασπακι 26-2 μην ξεχνιεσε μακαρι καταφερεις να ερθεις

ελενακη ελισαβετ καλε δεν θελω να υπαρχουν ντροπες θα δειτε κατευθειαν σπαει ο παγος γιατι εχουμε πει τοσο πολλα οποτε ειναι σαν να γνωριζει η μια την αλλη κ δεν υπαρχει καμια αμηχανια σας το υπογραφω...

ελενακη μου γλυκο :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: σε ευχαριστω κοριτσακι μου γλυκο....τι κανουν τα ζουζουνακια σου???

ρια κ σε σενα σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια πολυ ωραια η φωτο κ η κορη σου σωστη πριγκηπισσα κ σου μοιαζει κ παρα πολυ να τη χαιρεστε...

φλωριαννα που εισαι περιμενουμε νεα...

τονιαααααααααα μαρη ενημερωσε το βικακυ να ξερουμε να ανοιξουμε σαμπανια....

τονιαα μου τι κανεις προσαρμοστηκατε στο καινουργιο σπιτι????

ιωαννακηηηηηηηηηηηηηηηη τι κανεις???οι αντρες σου???

φανουλα τι εγινε γεννησες????

κατερινα σταμμυ αντριαννα πολλα φιλια κοριτσαρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικά κάποιες θα έχουμε και τα παιδιά μαζί, οπότε θα ήταν καλό να πηγαίναμε σε παιδότοπο.

Το village ενδείκνυται, όπως επίσης και το avenue στην Κηφισίας.

Ότι θέλετε κάνουμε…..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω λεω για αρχη οποια ξερει καπιο οργανο να το φερει οι αλλες θα κανουμε χορευτικο να ετοιμασουμε ενα καλωςορισμα στην βικυ στο λιμανι του πειραια....κ μετα το συνεχιζουμε οπου αποφασισουμε με το χαιρετισμο της ερης... :lol::lol::lol::lol::lol:

εγω δηλωνω συμμετοχη για το τραγουδι :lol::lol::lol::lol::lol:

ναι βρε οπου πουμε δεν εχω προβλημαα αμα σας βολευει ολες!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πείτε περιοχές ποθ μένετε αν ειναι να βγάλουμε καμια ακρη..

Την Βικυ αν ειναι θα πάμε να την πάρουμε ή εγώ ή η Βικυ και θα έρθουμε!

Εισαστε πολλές απο Βόρεια Προάστεια? Το Τζοαννάκι θυμάμαι μονο που ειναι Αγία Παρασκευή..

Ασπα εσυ που μένεις? Συγνώμη δεν θυμάμαι...

Ελένη που μένεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάμε στο Αττικο Ζωολογίκο Παρκο?? :mrgreen: χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχα

Πλάκα κάνω.. Μεχρι τώρα μονο το Τζοανάκι μένει μακριά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: τρελιαρες

η ελενη αν δεν κανω λαθος κοντα στο μενιδι μενει...

η ελισαβετ δεν ξερω

η ρια σαλαμινα

η σταμμυ κ η φλωριαννα ηλιουπολη

η βικυ παρο :lol::lol::lol::lol::lol:

ερη νικαια

βικυ περαμα

ιωαννα αγ παρασκευη

οπως καταλαβαινεις αλλα νταλον ειμαστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: καλα φιλεναδα μη το ξαναλεω δεν υπαρχεις....

ωραια η ιδεα του αττικου αλλα δεν ξερω αν βολευει...

να δουμε ποσα παιδακια θα ερθουν για να ξερουμε αν χρειαστεις παιδοτοπος η καφετερια η κανα μεζεδωπωλιο βρε αδερφε να πιουμε τους κρασους μας :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως έχει δικιο η Ασπα, επειδή κάποιες μπορεί να έχουν τα παιδιά μαζι (εγώ μάλλον οχι) να πάμε κάπου που να έχουμε ενναλακτική για παιδότοπο.. Νομίζω ότι το village ειναι καλή επιλογή γιατι είναι η εθνική εκεί και βολεύει επειδή έχει το kidom.

Για κέντρο που συνατιέμαι και με τις άλλες Τερίνα και τέτοια νομίζω ότι δεν ειναι για παιδιά.. Αν ξέρετε στο κέντρο κάτι για παιδιά πείτε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουαουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ....

αχ ειμαστε ασχετες ολες μεταξυ μας :lol::lol::lol::lol: μονο κοντα ειμαστε εγω η ερη κ η ρια κ η βικυ που θα φτασει πειραια :lol::lol::lol::lol:

δεν σας αρεσε η ιδεα για το καλωςορισμα :lol::lol::lol::lol: ??????

για αυτο λεω να δουμε πια θα φερει κ το ζουζουνι της κ εγω μαλλον μονη θα ερθω!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ σίγουρα κάποιο θα φέρω…να δω βέβαια το άλλο τι θα το κάνω, δεν θέλω να το αφήσω στον άντρα μου…μην τον επιβαρύνω.

Κάτι θα καταφέρω….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια και εγώ μόνη λέω να έρθω.......

Ήθελα να φέρω και την μικρή αλλά σκέφτομαι μην με πείτε τρελλή αλλά δεν θέλω τονν χειμώνα να την πηγαίνω παιδότοπους.

Μόνο να μου πείτε την ώρα για να κανονίσω για την μικρή!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...