Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008!!!κ τα καλύτερα έρχονται!!!!Νο 10


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια γεια σας!!!!!!!!!!!!!!

Δεν πρόλαβα μα διαβάσω αυτά που γράψατε :cry:

Ελπίζω να είστε όλες καλά γιατί αλλιώς θα βάλω τις φωνές [smilie=director.gif]

Αν και έχω σηκωθεί από τις 6.30 σήμερα είμαι πολύ happy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Το απόγευμα θα πάμε σε party μασκε μόλις το είπα στο boss ότι θα λείπω μου έβαλε τις φωνές αλλά δεν χαμπαριάζω πλέον του απαντάω γιατί είναι άδικος όταν το γραφείο με κρατάει παραπάνω εγώ δεν λέω τίποτα έτσι του είπα.

Bikxar πρέπει οπωσδήποτε να μου δώσεις την συνταγή γιατί την ψάχνω καιρό σου γίνεται με πολύ σιροπιασμένο?? γιατί εμένα μου αρέσει να είναι πολύ σιροπιασμένο.

Το Σκ ξεκουράστηκα δεν πήγα πουθενά και μου ηρέμισε το μυαλό ήταν ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!

Μαγειρέψαμε με την Ανδριανούλα και φαγητό και γλύκό.

Είχε πολύ πλάκα φτιάξαμε καρμπονάρα αλλά Ρία και την έφαγε και μου λέει μετά : Μαμά μην ξαναφτιάξεις μακαρόνια με κιμά να βάζουμε κρέμα γάλακτος :lol::lol::lol::lol:

Η Ελενίτσα μου εμφανίστηκε καθόλου???

Φιλιά σε όλες μααααααααααααααααααααάκιααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:-* αυτό για την Ελένη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΙΩΑΝΝΑΚΙ ΣΥΝΗΘΩΣ 38 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΒΑΖΟΥΝ ΜΕΣΑ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΒΑΛΑ 37 Κ 4 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ!

ΡΙΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΤΕ ΠΑΛΙ Ε;; :lol::lol: ΕΧΟΥΝ ΠΛΑΚΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ :lol::lol: ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΣΤΟ ΠΑΡΤΥ!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιωανναρα μου τι κανεις????τι κανουν οι αντρες σου??

ρια θα ειναι πανευκολη

1 πακετο σιμιγδαλι

1 κεσεδακι γιαουρτι

1 ποτηρι ζαχαρη

1ποτηρι νερο

2 βανιλιες

1κουταλαακι του γλυκου σοδα

1 σακουλακι ινδοκαρυδο

ανακατεβεις ολα μαζι τα βαζει σε ενα ταψακι το ψηνεις στους 200 γυρω στο 20λεπτο να παρει χρωμα

φτιαχνει το σιροπι

εγω το εκανα 2μιση κουπες ζαχαρη εναμιση νερο λιγο λεμονι κ κανελα

μολις ηταν ετοιμο το εκοψα ελαφρα κ το σιροπιασα εγινε πολυ σιροπιαστο κ δεν το εβαλα ολο το σιροπι το βλεπεις με το ματι πως το θελεις

μολις φαγαμε με το χαρακη το εκανα κ μπανακι κ περιμενω το νικο

θα τα πουμε το απογευμα κοριτσαρες φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΑΡΑ ΩΡΑΙΑ Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΘΑ ΤΗΝ ΦΤΙΑΞΩ Κ ΕΓΩ!!ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΠΕΙΔΗ ΓΙΑΟΥΡΤΙ ΕΧΩ ΣΕ ΟΙΚΟΓΕΝΙΑΚΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΠΟΣΑ ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΞΕΡΕΙΣ;;;

ΜΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΕ;;;;;;;;;;;;;; :((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα Βικάκι, εδώ τα γιαούρτια ειναι συννηθως 190 - 200 γρ.

Ωραιο το γλυκό Βικυ, Φωτοοοο????

Εγώ εκανα για χθες για το τραπέζι, μια ταρτα σοκολάτα με κρέμα πορτοκάλι και εγινε πολυ ωραία. Δεν εμεινε τιποτα.

Παω να δω τα ρούχα που θα πάρω μαζι.. ουφ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΕΡΗ ΜΟΥ ΑΓΧΟΣ Ε;;;;;ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΑ ΞΕΚΑΘΑΡΗΣΕΙΣ ΟΛΑ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ...ΠΕΡΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ!!ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ;;ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΦΥΓΕΤΕ;;Κ ΑΝΥΠΟΜΟΝΕΙΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΕ Ε;;Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΤΙ ΛΕΕΙ;;ΕΧΕΙ Κ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΤΟΥ ΕΚΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ εκανα για χθες για το τραπέζι, μια ταρτα σοκολάτα με κρέμα πορτοκάλι και εγινε πολυ ωραία. Δεν εμεινε τιποτα.

ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ΤΡΕΧΟΥΝ ΤΑ ΣΑΛΙΑ ΣΑΝ ΓΚΑΣΤΡΩΜΕΝΗ =p~=p~=p~=p~=p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερη μου σε λιγο θα εχεις κ φωτο....

λοιπν τι λετε κοριτσακια για το σαββατο να πουμε 7.30 στα village.... :?::?::?:

ακουω συμμετοχες ποιες θα συνεχισουμε μετα για κανα κρασακι να μου πει για να κλεισω τραπεζακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΡΟΟΠΤΟΥ ΠΑΝΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κ ΝΑ ΠΩ Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ;;;;ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΟΛΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ Κ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗ ΔΟΥΝ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΤΗΛ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΑΜΕ;;;ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΛΕΩΩΩΩΩΩ

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΒΙΚΑΡΑΑΑΑΑΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑΡΑ!!!!!!!!!!!!!!ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΕΙΣ Η Μ@@@@@ΙΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ =p~=p~=p~=p~=p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκκκκκκκκκκκκκκκκ αρχισανε οι συμμετοχες αν ειναι αφηνεις μετα το village το αμαξι σπιτι κ παμε παρεα να μην ψαχνουμε να παρκαρουμε κ οι 2!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol: οκ αν δουμε μεχρι την τεταρτη οτι δεν το εχουν δει ολες μιλαμε κ τηλεφωνικα ....

αν δεν τα καταφερω να βγαινουν ανακοινωσεις ολη την ημερα απο εσας χαχαχχα

το απογευμα θα παμε βολτουλαααααααα θα ξεκουνησω ολε!!!!!!!!!!!!!!!

κορυδαλλο στη πλ.βενιζελου...οντας της μαριως λεγετε!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορυδαλλο στη πλ.βενιζελου...οντας της μαριως λεγετε!!!!!!!!!!!!!!

ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΜΕΣΑ;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΤΕ ΒΟΛΤΙΤΣΑΑΑΑ!!!!!ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ;) ΑΝΤΕ ΝΑ ΞΕΣΚΑΣΕΤΕ ΛΙΓΟΥΛΑΚΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΒΡΕ!!!!!!!!!!!!!!!!ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΟ ΤΟ ΛΕΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΥΛΑΚΕΣ ΕΚΕΙ;;;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!

Εγώ ερχομαι και με τα ποδια, ειναι πολυ κοντα στο σπιτι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...