Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008!!!κ τα καλύτερα έρχονται!!!!Νο 10


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κορίτσια,

κ εγω σας εχω χασει.. εχω την μαμά μου αρρωστη, μαζευω τα πραγματα, μεχρι την Δευτέρα πρέπει να εχω αδειάσει το σπίτι.. Την Πέμπτη θα κοψω κ το ιντερνετ μαλλον.

Εισαστε οκ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω ερη τελος τα αστεια λιγες μερες μεινανε.....περαστικα στη μανουλα

φιλεναδα εφτιαξα σαμαλι με ινδοκαρυδο ολα τα λεφτα...

ελισαβετ μετα το σπιτι θα ναι τζαμι!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia!ti kanete???ekana kati psilodoulitses..masepsa ekeina ta siderwmena pou apo xtes me fwnazane alla egw den akouga...!prasoruzo simera..exw kai milopita apo xtes..ola kala!

tonaki mou..arxi einai akoma an den se ksezoumisei twra pote tha to kanei?thelei ligo na perasoun oi meres k tha strwsei to thema!o alex??ti leei?oso gia tous palmous..ok den fovamai..alla einai k xamila o atimos..ax apo twra me exei trelanei...

toniaxan pou eisai?teleiwsate me ti metakomisi?giatro pote tha pas?

elisaki poios ti xari sou simeera!!!!!katharo spitaki....xexe..

bikara ti kaneis???monaxoulia pali simera?

flwrianaki,bikoulini,aspaki tis kalimeres mou!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΠΗΤ;;ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ :oops:

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ..ΤΟ ΣΠΡΩΧΝΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΛΛΙΟΣ ΔΕΝ ΠΑΕΙ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ναι βλέπω λογικά όλες μαζί θα το πάρουμε τέλος του μήνα που μπαίνουν τα επιδόματα    εγώ δεν δικαιούμαι κάτι άλλο πέρα από το επίδομα γέννας 
    • Όχι μέχρι στιγμής δεν έχει τύχει να τον ταίσω γτ βγαίνουμε αφού θηλάσω! Ούτε αλλαγή πάνας! Αγχώνομαι λίγο αλλά θα γίνει και αυτό!
    • Οχι δεν την έχω δοκιμάσει εκεί στον γάμο θα την χρησιμοποιούσα πρώτη φορά δεν ξέρω αν είναι βολική παντως με σεντονάκι κουβεντούλα δεν έχω βολευτεί 
    • Κι εμένα το Ι - Μέλανι μου φαίνεται σωστότερο, γιατί πάντοτε υπερτερεί η απλούστερη ορθογραφία στα ελληνικά.  Αν το γράψεις με η, παραπέμπεις στο Μελάνη (δεν το γνωρίζω ως όνομα), αυτόματα αλλάζεις το όνομα της μικρής, γιατί όπως λες κι εσύ και όπως ειπώθηκε, άλλη σημασία έχει το Μελάνη και άλλη το Μελπομένη. Παρεμπιπτόντως το θηλυκό του αρχαίου μέλας είναι μέλαινα. Μάλλον απλουστευμένο το χρησιμοποιούν οι Κύπριοι.  Κι εγώ πάντως Μένη ή Μέλπα ξέρω ως υποκοριστικό της Μελπομένης. Πολύ μελωδικό όνομα. Να την χαίρεστε!
    • Εμ γι' αυτό μου χτύπαγε η καμπάνα εμένα με τη συζήτηση που είχαμε σε προσωπικό επίπεδο. Αλλά, μην ξεχνάς πως κι εμένα η εγκυμοσύνη μου, με βρήκε σε περίοδο ανεργίας και μέχρι στιγμής μια χαρά έχω καταφέρει να τα βολέψω. Από πέρυσι το Δεκέμβριο περνάω την ΠΙΟ ευτυχισμένη περίοδο της ζωής μου!!! Υ.γ. η φωτογραφία είναι από την Κυριακή που μας πέρασε και γίναμε ενός μηνός!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...