Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008!!!κ τα καλύτερα έρχονται!!!!Νο 10


Recommended Posts

Την πέσατε κυρίες μου εεε???? :-w

Δεν πειράζει....θα τα πω μόνη μου....:ymsigh:

Πριν λίγο γυρίσαμε από τα πεθερικά μου για φαγητό. Μαζευτήκαμε όλοι και κάναμε μπάρμπεκιου.

Ευτυχώς προλάβαμε την βροχή...

Τα μικρά (μαζί με τον ξαδελφό τους) ξασαλώσανε!!!! Η Μαρία είδη κοιμήθηκε και ο Λεωνίδας ακόμα περιφέρεται....αρχίζει λίγο να με εκνευρίζει, αλλά δεν του δίνω και πολύ σημασία.

Που είστε μωρέ....δεν μπορώ τελικά να τα λέω μόνη μου!!!! :-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΕ ΤΗ ΜΙΑ ΗΛΙΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΥΝΕΦΙΑ!!Κ ΚΡΥΟ...

ΒΛΕΠΩ ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΖΑΚΙ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ Ε;;;ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΑΒΟΥΜΕ ΟΜΩΣ :(:(:(

ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΑΠΟ ΜΕΓΑΛΟ ΤΖΑΚΙ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΜΟΥ...ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ...ΕΔΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΑΛΛΟΥ ΝΑΙ ΕΔΩ ΟΧΙ...ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΤΟΝ ΠΕΙΣΩ!!!ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΠΕΙΝΑ ΘΑ ΤΟ ΑΝΑΒΟΥΜΕ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou ti kanete?kuriaki simera..kai polles apousies e!!!

aspaki pantws koritsaki mou an theleis na ta peis pes ta se mas!giati eimaste edw???den tha mas mauriseis katholou!!!

katerinaki mou..ti na kanw koritsaki mou?elpizw na min exoume thema prowrotitas..ti na pw pia!!apo moutza ki egw allo tipota!thanks pantws...

bikoulini mou ti kaneis???

fanoula pwpw...ante 2 meres meinane..prwi tha mpeis e??

elisaki ki esu epeses??aa...den thelw tetoia..gia na pairnoume ta panw mas...

filakia!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα τσουπρες μου!!!

Βρηκα κι εγω το απογευμα λιγο χρονο να μιλησουμε και το μαμμυ ειχε κλασει πατατες!!!!! :evil:

Σε λιγο παω να ξυπνησω τη μπουμπου να τη κανω μπανακι και να αρχισει αλλοος ενας μαραθωνιος!!! Ρε παιδια ναι μεν κοιμαται κατι μαζεμενα 3ωρα και το βραδυ και 4-5 ωρες αλλα οταν αρχισει ο ενας θηλασμος κραταει 3 ΩΡΕΣ!!!!! :o Τρωει,χεζεται,την αλλαζω,ξανατρωει,ξαναχεζεται τη ξαναλλαζω,κοιμαται στο βυζι,παω να τη βαλω στο κρεβατι,γαριδα το ματι και ψαχνει βυζι και φτου κι απ'την αρχη μεχρι που εξαντλειται(αφου μου εχει ξεζουμισει-ριμαξει τα βυζια) και κοιμαται....Τωρα θα στρωσει αυτο ή θα παιρνεω οοοοληηηη τη μερα με τα μασταρια εξω;;;; κι αν δεν ηταν ο Αλεξ δε με ενοιαζε τοσο,αλλα τωρα δε μου μενει χρονος ουτε να κλασω η δολια... :?

Βρε Λενακι εσυ που θηλαζεις ετσι ειναι;;;με τη μικρη τι κανεις;;;;

Ουφ πελαγωνω λιγακι η αληθεια(σας ειπα...θα σας κλαψομουνιαζω απο δω και στο εξης! :lol::lol:) ...

Τζοαννακι μου μην ανησυχεις καθολου και τους παλμους! Ακριβως το ιδιο επαθα στην ιδια εβδομαδα με σενα!!! Ξαφνικα ακουμε τους παλμους και πεφτουν σε πολυ αργους ρυθμους και μιλαμε εχασα το χρωμα μου!!! Ο ντοκτορ ομως μου ειπε να ξαναπαω την επαυριο να τη ξανακουσουμε και ηταν ολα τελεια! ;) Πηγα 2-3 φορες τις επομενες μερες και παλι ολα καλα,οποτε δε χρειαστηκε καν να παω για εμβρυοκαρδιογραφημα! :D

Ετσι για να μας τρεχουν τα σκατουλια απο τη κοιλια! :lol:

Βικαρα μου τι επαθες καλε;;;Τωρα που ειπα να μπω εχεις μεινει χωρις pc;;;; :cry:

Σου ειπα οτι χαρηκα παααρααα πολυ που σε ακουσα;;;;!!!! :-*:-*

Βικουλινι μου ειναι λογικο βρε με τετοια πιεση να ξεσπατε ο ενας στον αλλο...Κ εμεις τα ιδια παθαινουμε με το Μακη αλλα ξερουμε οτι αγαπιομαστε κι απλως εκτονωνουμε τα νευρα μας.. :cry:

Μακαρι να μπορουσα να ερθω κι εγω στη συναντηση να ριχναμε το γελιο της αρκουδας!!! :lol:

Φανουλα 3 μερες μεινανε;;;!!!!! Πολλα υδροχοακια στο μαμμυ φετος!!! :D Πως νιωθεις;;;

Ασπακι κι εσεις οικονομικα προβληματα;;;αααχχχ ολος ο κοσμος ρε μη σε παιρνει απο κατω...Δε ξερω βεβαια τι αλλα υπαρχουν που λες,αλλα ξερεις οτι δε προκειται να μας βαρυνεις αν θελεις να τα βγαλεις απο μεσα σου!;)

Κοριτσακια μου συγνωμη που δε προλαβαινω να διαβασω προηγουμενες σελιδες να σχολιασω...θα επανελθω ομως καποια στιγμη ναι;;;; :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Τόνια μου αλλο ένα βήμα ακόμα πιο μακρυα απο δευτερο παιδι με στελνεις αυτη τη στιγμή...

Καλά κουράγια φιλενάδα γιατι ετσι οπως τα περιγράφεις τα πράγματα (πάντα με τον μοναδικό σου τρόπο...που τρελαίνομαι να διαβάζω... :lol: )δεν σε βλεπω να προλαβαινεις να κατουρησεις! Μάλλον κι εσυ pampers θα βαλεις σε λιγο μαζι με τα μικρα...

Εύχομαι να τα βγάλεις περα τελεια! ΦΙΛΙΆ ΠΟΛΛΑ!!

Βικουλίνι μου τι να κανω η Κυριακη ειναι παντα υπνος....τον οποιο και λατρευω!!!χιχι

Ιωαννακι :x !

Κοριτσια μου κλεινω γιατι νυσταζω!!

Καλη εβδομαδα σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονάκι ειναι νωρίς ακομη γιαυτο σου ριμάζει το βυζακια.. Υπομονή και θα στρωσει...

Να σου ζησει η κουκλίτσα σου, ξανα απο εδώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα!!!!

Ρε Τόνια υπομονή....μικρούλα είναι και πρέπει να σε πεδεύει, άλλωστε τα ξέρεις εσύ. ;)

Για ξυπνήστε οι υπόλοιπες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!Καλη εβδομαδα να εχουμε?

Ασπα μου τι κανεις?

Τονακι υπομονη θα στρωσει σιγα σιγα...και εμενα ο μικρος τις πρωτες μερες μου τις ειχε ξεσκησει τις ρογες...εβαζα κρεμουλα ειδικη και εστρωναν σιγα σιγα...τωρα εχει στρωσει παρα πολυ ...δεν καταλαβαινω τιποτα.Αν την βγαλεις πιο νωρις απο το στηθος κλαιει?πειναει και αλλο?γιατι συνηθως κρατανε το στηθος τοση ωρα για να πιπιλανε...ετσι εκανε ο πρωτος μου...ο μπεμπουλης τωρα τρωει 5 λεπτα απο το καθενα και τελος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μια χαρα ειναι!Ο μεγαλος ακομα κοιμαται...Τωρα περιμενω την γυναικα να ερθει να μου κανει το σπιτι να ξεβρωμισουμε!

Ολο με τη σκουπα ειμαι και ολα χαλια ειναι παντα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α μια χαρά αφού έχεις γυναίκα....κι εγώ το έχω σκεφτεί αλλά χαμένα λεφτά θα ήταν....

Όποτε καθαρίζω σε μια ώρα πάλι χάλια είναι.... :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τσουπρες να εχουμε μια καλη καλη εβδομαδα...

εχτες πηγα το απογευμα να παρω το χαρακη κ γυρισαμε κ πιξαμε μου λειψε το ζουζουνι μου δεν εκατσα καθολου υπολογιστη ειπα να κανω λιγη αποτοξινωση...

βικακυ μου γλυκο τι κανεις???ειχα ξεχασει το κινητο στη μαμα μου κ σημερα μου το φερανε καλα εισαι??

κατερινακη ασε ολοκληρο ταξιδι εκαναααααααα...τι κανετε ο νικολας??ο βασιλης??

τονια μου κ χω χαρηκα πολυ πολυ κοριτσαρα που σε ακουσα πως τα πατε??

ιωανναρα μου τι κανεις??'

ερη πως σοου φαινετε σημεραα που δεν δουλευεις???αυριο το πρωι παμε για κανα καφε στο παιδοτοπο???

φανουλα αντε 2 μερες μεινανε???

ελενακη σταμμυ ανδριαννα ελισαβετ τονια κ σε οποιοα ξεχασα πολλα πολλ φιλακιαααααα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!! Τι κάνετε;; Όπως καταλαβαίνετε έχω χάσει τη μπάλα με τις σελίδες και φυσικά δεν έχω προλάβει να τις διαβάσω όλες :oops::oops::oops: .

Σας φιλώ... αρχίζει μια νέα εβδομάδα :cry::cry: , το θετικό είναι ότι το Σάββατο θα συναντηθούμε εε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικά μωρέ Βίκυ…ήταν κάπως πιο ξεκούραστο Σκ θα έλεγα. Είχε την μικρή η πεθερά μου οπότε…ήμασταν λίγο πιο χαλαρά κι εμείς με τον Λεωνίδα…

Αλλά είχαμε και αρκετό κόσμο σπίτι…αυτά!!!

Καλημέρα Φλωριάνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φλωριαννα μου καλη εβδομαδα πως παει η δουλεια??????

ασπακι μου καλη δουλιτσα....

εγω μαγειρευω...εχει τρελη μουνταδα εδω ετοιμο γι βροχη παλι!!!!!!!!!!!

βασουλα ρεπαρεις σημερα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...