Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008!!!κ τα καλύτερα έρχονται!!!!Νο 10


Recommended Posts

ΕΓΩ ΚΟΥΚΛΕΣ ΛΕΩ ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ!!!!!!!ΚΑΛΑ ΛΕΕΙ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΘΑ ΜΑΣ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΗΝ ΠΙΣΤΗ ΤΑ ΜΙΚΡΑ!!!!ΚΑΙ Ο ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΣ ΤΟΥ ΡΕΝΤΗ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΕΡΑΣΤΙΟ Κ ΘΑ ΤΑ ΠΑΤΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!!!!!!!!!!

ΦΕΥΓΩ ΓΚΑΡΙΣΟΥΝ ΚΟΡΗ Κ ΠΑΤΕΡΑΣ!!!!!!

ΤΟΝΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΩΡΑΙΟΤΑΤΑ :lol::lol::lol: ΟΠΟΤΕ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΤΗ ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ :lol::lol::lol::lol::lol: ΟΠΟΙΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΑΣ ΓΡΑΦΕΙ Κ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ Η ΥΠΟΥΡΓΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΜΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ;;; :((:((:((:((:((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα!που ειστε?αχ εμενα με εχει πιασει μια ψιλοκαταθλιψουλα σημερα...

Τονακι μου να σου ζησει και απο δω!!!!!Κουραγιο τωρα στην αρχη και ολα θα στρωσουν.

Βικουλινι τι κανεις?

Σταμυμαμμυ,Βικακι,Κατερινα μου φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ύστερα από πολύ καιρό, πάρα πολύ καιρό εχθές βγήκαμε χωρίς παιδιά.

Πήγαμε στο village park σινεμά με μια κάλη φίλη και τον άντρα μου. Μετά την ταινία καθίσαμε και για ένα ποτάκι....μου φάνηκε τόσο υπέροχο που ήμουν βόλτα χωρίς τα παιδιά!!!!

Χάρηκα που ξεσκάσαμε και περισσότερο για τον άντρα μου, που είχε καιρό να βγεί λόγω κάποιων προβλημάτων που αντιμετωπίζουμε. Θέλω να πιστεύω βέβαια ότι όλα θα είναι περαστικά.

Ας είναι καλά και η γιαγιάδες, που βοηθήσανε λίγο την κατάσταση και πήρε την Μαρία η πεθερά μου για Σαβ/κο και κράτησε σπίτι μας τον Λεωνίδα η μαμά μου....μην σας πω πιό πολύ αυτές μας παρότρυναν να βγούμε!!!

Κατά τα άλλα σήμερα ήταν μια χαλαρή μέρα, ήμασταν τα δυο μας με τον Λεωνίδα. Ο μπαμπάς μας πήγε για λίγο στην δουλειά και το πρωί ήρθε και μια φίλη για καφεδάκι....

Τώρα ως αναφορά την συνάντηση αν λέτε τελικά για βραδάκι και χωρίς παιδιά, για μένα είναι πάρα πολύ δύσκολο. Δεν μπορώ να αφήσω με τίποτα και τα δυο παιδιά στον άντρα μου και να βγω μόνη μου. Για να είμαι ειλικρινής δεν μου αρέσει αυτό, δεν μπορώ να τους αφήσω όλους μέσα και να βγω εγώ, και περισσότερο τον άντρα μου που περνάει κάτι δυσκολίες αυτό τον καιρό.

Γι αυτό λοιπόν αν κανονίσετε απογευματάκι για καφεδάκι σίγουρα θα πάρω ένα παιδί μαζί, δεν γίνεται αλλιώς.

Θα το συζητήσουμε βέβαια μες την βδομάδα και θα αποφασίσουμε τελικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou gluka ti kanete?sas euxaristw oles apo kardias!

aspaki mou ki emenaa o antroulis mou xalia einai..afou fovamai min pathei k tipota!prospathw na eimai dipla tou k na ton stirizw,na ton kanw na gelaei..oso mporw na ton kanw na niwthei kala..!ti na pw..euxomai na nai perastiko olo auto kai na to kseperasete polu polu grigora..

bikara mou giati koritsaki mou den exeis oreksi?aaa...ante na vrethoume to savvato k tha sta pw ena xeraki...xaxa!!mi mou stenaxwiesai...oso gia ton pono..mallon ontws kruwses..itheles k mpalkonia mesa sto kruo..k meta les gia mena!

bikooulini..thelw ki egw mpuritsa..xxaxa...!tha megalwsoun ta paidakia mas,tha mas grafoun ekei pou den pianei melani..k den tha kseroume ti na kanoume..

lenaki mou einai logiko na xeis trelathei..tha megalwsoune mwre ta mikroulia k ola tha einai kalutera..ligo upomoni..!an mporeis pantws afise ta ligo stin pethera,sto mpampa..k kantin estw gia mia writsa..

elisaki ki esu kapws??aaa...xtes eixe panselino..mipws auto ftaiei telika k eimaste oles etsi..

fanoula...ante konteueis..koimisou!!!xaxaxa..twra pou mporeis..

tonara..kalws irthate spitaki sas!!!me to alex..min anisuxeis...tha ti sunithisei...einai o prwtos kairos..

katerinaki mou prospathw...exeis dikio ...tha kanw ligo kratei giati de me vlepw kala..!asta...

filakia se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ....ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ Κ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΣΤΗ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΦΑΣΗ...

ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΝΑ ΡΙΞΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΓΕΛΙΟ ΝΑ ΣΤΑΝΙΑΡΟΥΜΕ!!!! :lol::lol::lol:

ΕΣΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ;;ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΣ ΠΑΛΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thelei na paw se emvruokardiologo gia na maste sigouroi pws oi xamiloi palmoi itan tuxaioi!tha milisoume triti na doume!alla mou eipe lwgo lwrou ki epidi einai xamila tha me vlepei pio suxna twra..kserw gw!

dustuxws me ta oikonomika provlimata to mono pou mas leipei einai oi tsakwmoi!opote prospathoume na min asxoloumaste me mikropragmata...giati twra tha fanei i agapi mas!sta duskola pou lene..!thtiki skepsi k aisiodoksia...ki opws leei ki i bikara..aston na kanei to kommati tou ki esu kane tin upoxwrisi..as nomizei oti thelei..simasia exei pws agapieste..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ !!ΝΑ ΜΗ ΚΟΥΡΑΖΕΣΕ Ε;;ΤΟ ΕΙΠΑΜΕ ΑΥΤΟ!!!

ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ...ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΧΑΛΙΑ ΑΚΕΦΗ ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ...Κ ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ...ΑΝ Κ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Κ ΑΥΤΟ....

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΑΦΗΝΩ ΠΑΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ ....ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΑΜΕ ΜΗ ΞΥΠΝΗΣΕΙ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ...ΚΑΝΑΜΕ ΕΜΒΟΛΙΟ Κ ΕΚΑΝΕ ΠΥΡΕΤΟ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeraaaaaaaaaaaaa!koimaste oles eeee??em vevaia tetoia wra!ksupnusa k den mporesa na ksanakoimithw..efaga to prwino mou k perimenw na ksupnisei o pasass!

bikaraaaaaaaaaaaaa bes prin pas douleia na poume tipota!den tha ksupnages stis 6???snif...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ Ε;;;

ΤΗΣ ΒΙΚΑΡΑΣ ΤΗΣ ΧΑΛΑΣΕ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΑΠΟ ΧΤΕΣ....ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΤΗΣ ΤΟΝ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ!

ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΚΥΡΙΑΚΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΠΑΚΙ Κ ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΕΥΧΟΜΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΑ ΟΙΚ.ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ...

Α ρε Βικουλίνι να ήταν οικονομικά τα προβλήματα δεν θα έσκαγα...δυστυχώς υπάρχουν και χειρότερα πράγματα.... :(

Τέλος πάντων ας μην επεκταθώ και σας μαυρίσω την μέρα.....

Να έχετε όλες μια όμορφη Κυριακή!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Βλεπω ολες εχουμε απο κατι και εχει πεσει η ψυχολογια μας....που θα παει θα στρωσουν τα πραγματα...

Ασπακι και Ιωαννα μου πραγματικα ευχομαι γρηγορα να ξεπεραστουν ολα!

Ιωαννα μου εχεις ανησυχησει με το μωρο???Ολα καλα μωρε θα πανε!

Βικουλινι μου τι κανεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΠΑΚΙ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΤΕ...ΔΕΝ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΟΙΚΟΓΕΝΙΑΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ...

ΕΛΙΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΔΩ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ...ΕΣΕΙΣ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσάκια μου, καλή Κυριακή!

Κάνουμε το τραπέζι σημερα με την μαμα μου στ απεθερικά μου.. χαμος γινεται χαχα.

Καλά εισαστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΡΗΗΗΗΗΗ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!!!!ΤΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΦΑΤΕ;;;;

ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΨΗΣΟΥΜΕ ΜΠΡΙΖΟΛΙΤΣΕΣ ΣΗΜΕΡΑ!

ΜΠΡΑΒΟ ΕΛΙΣΑΚΙ ΜΟΥ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΞΕΝΟΙΑΖΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ!!!

ΕΓΩ ΚΑΘΑΡΙΣΑ ΤΑ ΜΠΑΝΙΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΟΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρεςςςςςςςςςςςςς....

ο υπολογιστης ετοιμος επιτελους χτες το απογευμα τελικα εκει που ητανε να παω στην αδερφη μου ηρθε η μανουλα κ επειδη με ειδε κακοκεφη μου λεει βγες καμια βολτααα αφου θα κρατησω το χαρακη να ξεσκασεις κ με τα πολλα πηγα στο νικο εμεινα κ εκει κ το αγριο χαραμα ετρεχα φλοισβο περαμα κ απο περαμα μαρουσι μεγαλο τρεξιμο τωρα νιωθω ερηπιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε εσεις?????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια βλεπω απο κεφια δεν παμε και πολυ καλα ε???????υπομονη λιγο ο καιρος λιγο οι καταστασεις λιγο η πανσεληνος,που θα παει θα στρωσουν και παλι τα πραγματα :) τονια μου με ανχωσες λιγο με το θεμα του αλεξ και της μικρης για να δουμε ο δικος μου τι θα κανει????????? ;);) μια αγωνια την εχω αν και με τα δειγματα που εχει δωσει δεν πιστευω να εχουμε μεγαλο προβλημα,αλλα κυριακη κοντη γιορτη που λενε θα δουμε...αυριο εχουμε της τελευταιες ετοιμασιες κουνια κατι ψιλα της βαλιτσας και μετα ειμαστε ετοιμοι για τεταρτη προστοπαρων φιλια τα ξαναλεμε το βραδυ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα μανουλομάνουλα...θυμαστε καποτε ηταν ο τιτλος μας!! αντε να ανεβαινουμε σιγα σιγά γιατι δεν μας βλεπω πολυ καλα...

Εγώ ξύπνησα 12.30 το μεσημέρι, ας ειναι καλά το Βικουλίνι που με ξύπνησε (Βικουλίνι ο Βασιλης σ' ευγνωμονει!!! :lol: ) κι εβαλα το φαγητο να γινεται γιατι εχω φαει τα λυσσακα μου...κι εγω μπριζολιτσες στο ρομποτακι και ρυζακι με αρακα και πιπεριες...μιαμ μιαμ...

το απογευμα θα ερθουν κατι φιλοι μας και μαλλον και το βαφτιστηρακι με τους κουμπαρους μας να πουμε καμμια βλακεια να περασει η ωρα...

Ασπάκι μου μπραβο που ξεσκασατε λιγο χρειαζεται που και που για να μη σου πω μια φορα τη βδομαδα σιγουρα...αλλα δυσκολο το ξερω. Όλες μας τα ίδια περνάμε...εγώ είμαι χειρότερα απο τον Βασίλη στα συναισθήματα γιατι περναω τα ζορια στη δουλεια κι εκεινος με στηριζει απολυτα. Είναι δύσκολη και μεταβατικη περιοδος για ολους αλλα πιστευω θα γινει το θαυμα και θα επανελθουμε καποιαααα στιγμη!! τι στο καλο! ας ενωσουμε ολες την θετικη μας ενεργεια, κατι θα βγει!

Ιωαννα μου να προσεχεις μονο κι ολα θα πανε τελεια ειμαι σιγουρη! Να μας πεις την Τρίτη τι ειπε ο γιατρος, σε σκεφτομαστε ολες και το ξερεις!

Τόνιαχαν που χάθηκες? Έχεις ερθει Αθήνα ή ακόμα? Όλα καλά? Μπες βρε να μας πεις κανα νέο...

Βικακι χαρα στο κουραγιο σου, μονο στη σκεψη του πρωϊνου σου τρελλαινομαι..το πρωϊνο ξυπνημα και η διαδρομη που εκανες...μπρρρρρ και μες το κρυο...εφιαλτης...περασες τουλαχιστον καλα χτες βραδυ? το ευχομαι ολοψυχα!

Ελισάκι κι εγω ετσι ενιωθα την περασμενη εβδομαδα. Αυτη ηταν καλυτερη...μαλλον εγω σελινιαστηκα προωρα...και τωρα καλοπερναω.... :lol: πλακα κανω σαφως...εχω την μεση μου που με πεθαινει κι απλως δεν χωραει στη μερα μου η μελαγχολια ποναω!!!

Βικουλίνι μου στα είπα και στο τηλεφωνο. Κρατα γερα και το Σάββατο ειναι κοντα...ουτε που θα καταλαβουμε για μια ακομα φορα πως περασε η βδομαδα και τετοια ωρα την αλλη Κυριακη θα γελαμε με αυτα που θα αναπολουμε απο το προηγουμενο βραδυ!! :lol:

Λοιπόν σχετικά με το δημοψηφισμα...έχω να προτείνω: μήπως να πηγαιναμε χαλαρα μονες μας για καφε το απογευμα, και το βραδυ μαζί με τους αντρες μας για να μην νιωθουν κι αυτοι καπως? Ασπα θα μπορουσε η μαμα να βοηθησει σε αυτο? Μακάρι, για να το ευχαριστηθουμε ολες το λεω, να μην τρεχεις κι εσυ κυνηγητο, εκτος αν ο Λεωνίδας κι η Μαρία κάθονται όπου τους πεις, κι ετσι θα χαλαρωσεις κι εσυ λίγο..Εγω Νικολα δεν παιρνω σιγουρα. Θελω να σας χαρώ και δεν θα με αφησει σε καρεκλα...ειναι δεδομενο αυτο. . .

Φανούλα Έρη Ρία Αντριαννα Σταμμυ Τόνια Αντριαννα και όόόόλες οι μανουλες φιλια πολλα καλο απογευμα!!

Συγνώμη για το σεντόνι...αλλά τί να κάνω που μπαίνω μια φορα στις 3 μέρες????Συγχωρέστε με pleaseeeee :roll::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩΠΩ ΒΙΚΑΡΑ ΤΑΞΙΔΙ ΕΚΑΝΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΧΑΡΑΜΑ ΕΕΕ;;;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΕΜΕΙΣ!!!!Κ ΠΑΛΙ ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΣΑΣ ΞΥΠΝΗΣΑ...ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΦΑΝΤΑΣΤΩ 12,30 ΟΤΙ ΘΑ ΚΟΙΜΟΣΑΣΤΕ. :roll: ΠΩΠΩ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ :oops::oops:

ΦΑΝΟΥΛΑ ΑΝΤΕ ΕΦΤΑΣΑΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ!!ΕΥΧΟΜΕ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΒΡΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑ 100 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ... :lol::lol: ΕΜΕΙΣ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΚΑΙΡΟΥ Κ ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΝΟΜΙΖΩ ΤΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΜΕ!!ΤΟ ΣΥΝΗΘΗΣΕ ΠΛΕΟΝ ΤΟ ΜΑΡΙΣΑΚΙ ΜΑΣ..

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΠΑΡΕΑ;;;;; :((:((:((:((

ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΛΙΓΟ ΑΝ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...