Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008!!!κ τα καλύτερα έρχονται!!!!Νο 10


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΙΚΑΡΑ ΜΟΥ!!ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

ΛΑΧΑΝΟΝΤΟΛΜΑΔΕΣ ΩΡΑΙΟΙ ΑΛΛΑ ΜΠΕΛΑΛΙΔΙΚΟΙ...

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΚΕΦΗ ΟΥΤΕ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΠΟΤΕ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΕΥΚΟΛΗ ΛΥΣΗ ΑΥΓΑ ΤΗΓΑΝΙΤΑ Κ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΥΚΑΝΙΚΑΚΙ..ΚΑΜΙΑ ΠΑΤΑΤΟΥΛΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πολύ ωραία ιδέα θα πάρω και εγώ λουκάνικα να κάνω αυγά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μόνο που το σκέφτομαι μου πέφτουν τα σάλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΑΡΑ ΑΣΧΕΤΟ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΜΗΠΩΣ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΚΡΥΩΝΕΙΣ;;ΕΓΩ ΠΙΟ ΜΙΚΡΗ( ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΓΕΡΑΣΑ) :lol: ΕΠΕΡΝΑ ΚΡΥΩΜΑΤΑ Κ ΠΟΝΟΥΣΑ ΠΟΛΥ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΟΔΟ...ΚΡΥΩΝΕ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΤΙ ΕΝΝΟΩ.. :roll: ΑΧ ΕΧΩ ΛΑΛΙΣΕΙ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μαλλον εχω κρυωσει δεν εξηγητε αλλιως....

α μαρη που γερασες :lol::lol::lol::lol:

ρια νομιζω ειχε πει θα ερχοταν η μαμα της κ δεν θα μπορουσε να μπαινει πολυ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρια νομιζω ειχε πει θα ερχοταν η μαμα της κ δεν θα μπορουσε να μπαινει πολυ!!!!!!!

ΝΑΙ ΡΙΑ ΕΤΣΙ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΕΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΦΥΓΕΙ Η ΜΑΜΑ ΤΗΣ...

ΛΟΙΠΟΝ ΤΩΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΤΙ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ:

ΝΥΣΤΑΖΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

ΒΑΡΙΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΥΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΣΕ ΑΛΛΟ ΤΡΕΝΟ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΦΥΓΩ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΘΩΩΩΩΩΩΩΩ

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλα εχουμε μια τρελα αλλο πραγμα..........

φυσαει απο εκει εδω χαμος...εχτες με τη βροχη παρολο που ειχα τις τεντες κατω εγινε το μπαλκονια κ τα τζαμια κωλος :evil::evil::evil::evil::evil: δεν τα ξανακανω σημερα αφου ειπε θα βρεξει....

σημερα το βραδυ παλι μοναχουλα θα μαι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΚΟΡΔΕΛΑ :lol::lol::lol::lol::lol:

Α Κ ΕΓΩ ΕΧΕΙ ΒΡΕΞΕΙ ΧΩΜΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΦΤΙΑΞΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Κ ΕΔΩ ΦΥΣΑΕΙ ΠΟΛΥ Κ ΒΡΕΧΕΙ...

ΜΟΝΗ;;;ΧΜΜΜΜ :-?:-?:-? ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΧΑΡΑΚΙ;;;;;;;;ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ....ΘΑ ΒΑΡΕΘΕΙΣ ΠΑΛΙ... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αυριο εχω το πρωι μακιγιαζ κ εχω να ξυπνησω 6 για να μην το ταλαιπωρησω θα κοιμηθη στη μαμα μου....

το θεμα ειναι οτι ειμαι μονη αλλα δεν εχω ορεξη να κανω τιποτα να παω μια βολτα βαριεμε κ αυτο να κανω γενικα εδω κ 2 εβδομαδες με εχει πιασει βαρεμαρα να βγαινω απο το σπιτι μονο για δουλειες αναγκαστικαα....αλλα αν δεν εχω κανει μπορει να μαι κ 4 μερες σερι κ να μην μου λειπει να βγω εξω ουτε καν στο μπαλκονι :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες μου!!! Τι κανετε??

Χαλια μαυρα η διαθεση μου απο χθες γιαυτο και δεν σας εγραψα χθες! Χαμπαρι δεν το πηρατε ε? :lol::P

Σημερα παλι τα ιδια...βαρεθηκα...θελω αλλαγη,θελω κωμμοτηριο,θελω να γραφτω γυμναστηριο και γενικα με τιποτα δεν ειμαι ευχαριστημενη πανω μου.. :( Επισης θελω να βγω βραδυ εξω γμτ...εχω 1μιση χρονο να βγω...ουφ ειμαι να σκασω...σορρυ αλλα πρεπει να τα πω αλλιως θα φουνταρω..

Βικακι δεν περνεις κανενα παυσιπονο?? Υπομονη...εγω περιοδος τελος για παντα.Θα βαζω μια ενεση καθε τριμηνο να μην ξαναεχω γιατι μου δημιουργει προβληματα με την ενδομητριωση! Τωρα για καλο θα ειναι,για κακο θα δειξει με τον καιρο...

Βικουλινι μου και εγω την ιδια βολτα εκανα χθες και πως μου την δινει να κανουμε 2 ωρες για να ετοιμαστουμε και να βγαινουμε για μια ωρα εξω και μετα παλι σπιτι :twisted:

Φανη 3 μερουλες ακομα! Τιποτα δεν εμεινε!! Μου θυμισες εμενα πριν λιγο καιρο ετσι μετρουσα και εγω!

Ριακη αντε σε λιγο σχολας.Κανε καμια ομελετα να ξεμπερδευεις και γρηγορα.

Σουτζουκακια στον φουρνο με πατατουλες και λαχανικα εχει σημερα το μενου και σας αφηνω

να παω να φαω.Ηρθε το αντρακι μου! Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακη μου καλα εκανες κ τα ειπες λιγο πολυ οι περισσοτερες δεν ειμαστε καλα η καθε μια για τους δικους της λογους....

δεν μπορει καπόιος εστω για ενα δυωρω να σου κρατησει τα μικρα να βγεις λιγο εξω να κανεις κατι για σενα που θα σε ευχαριστησει???

ωραια τα σουτζουκακια!!!!!!!!!!γιαμι γιαμι...καλη ορεξη :!::!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γλυκα μου λειψατε πολυ!!!!!!

Σας γραφω παρα πολυ γρηγορα λογω πιεσης και δεν εχω προλαβει να διαβασω τιποτα...

Κατ'αρχην σας χιλιοευχαριστω για τις ευχες σας και για το οτι με ειχατε στο μυαλο σας!!!Να χαιρεστε κι εσεις τα παιδακια σας και τις οικογενειες σας και μονο ευτυχια στο δρομο σας!!!

Τα της γεννας φανταζομαι σας τα ειπε το Βικουλινι...Η μικρη ειναι προς το παρον ησυχη,κοιμαται αρκετα κι ελπιζω να συνεχισει ετσι!!! Θηλαζει αποκλειστικα αν και η αληθεια εχω τραβηξει μεγαλο ζορι γιατι μου εχει ξεσκισει τις θηλες απο τη πρωτη μερα και 2 φορες λυγισα και της εδωσα μπουκαλι απο το οποιο ομως ηπιε ελαχιστο..επισης λογω υπερβολικου πρηξιματος με το που κατεβηκε το γαλα τεντωνει τοσο πολυ το στηθος,που αναγκαστικα στην αρχη βαζω ψευδοθηλες γιατι δε μπορει με τιποτα να πιασει τη θηλη η μπεμπα! μετα ομως που μαλακωνει τη βγαζω και παμε καλα...ελπιζω να μην μου δημιουργησουν προβλημα οι ψευδοθηλες,αλλα προς το παρον δε μπορω να κανω κατι αλλο...

Παμε τωρα στον Αλεξ...Γυρισαμε σημερα και δυστυχως τη πηρε με πολυ στραβο ματι!!!!! Εφαγε και τη πρωτη της σφαλιαρα με το που την εβαλα στο στηθος!!!! Φωναζε "Πονας μαμα;;;πονας;;;;" και την εσπροχνε να φυγει...Γενικα εκανε σα το παλαβο,τον ειχε πιασει τρομερη υπερενταση,δε με ηθελε να τον κοιμησω κι αλλα σκηνικα απειρου καλους!!! Προς το παρον δε γινεται με τιποτα να μεινω μονη με τα δυο παιδια....ελπιζω να αλλαξουν γρηγορα τα πραγματα και να συνηθισει...

Κοριτσακια μου αυτα προς το παρον...ελπιζω να καταφερνω να μπαινω οσο πιο συχνα μπορω,αλλα προβλεπω τις πρωτες μερες να ειναι πολυ δυσκολο!!! Σας φιλω ολες πολυ!!!!!! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑΚΙ ΑΣΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΡΙΚΗ ΠΕΡΝΑΜΕ...ΚΡΑΤΑ ΓΕΡΑ Κ ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΙ ΑΛΛΟ;;;ΟΝΤΩΣ 2 ΩΡΕΣ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ...ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ...

ΒΙΚΑΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΕΦΙΑ ΝΑ ΒΓΕΝΕΙΣ;;ΤΙ ΣΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ;;;;;;

ΚΑΛΑ Κ ΕΓΩ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΓΕΝΩ ΑΛΛΑ Κ ΝΑΡΘΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΝΑ ΒΓΩ...ΒΑΡΙΕΜΕ ΠΟΥ ΖΩ...

ΤΕΛΙΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ... :(

ΤΟΝΑΚΙ ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΠΕΡΑΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΑΔΙΟ...ΚΡΑΤΑ ΓΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΑ...ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΣΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

Εγώ περιμένω τον κανακάρη μου να ξυπνήσει και με το ζόρι κρατιέμαι ξύπνια..κοιμηθηκαμε 3.30 χτες (ειμασταν σε κατι φιλους) κι ο μικρος κοιμηθηκε στην πεθερα μου...

Σήμερα ξύπνησα 08.30 εφτιαξα το σπιτι καθαρισα ψιλογενικη και αφου εβαλα και το φαγητο στο φουρνο (πατατες με μπιφτεκια) εφυγα, πηγα πηρα Νικόλα απο πεθερα τον πηγα στην μαμα μου, μετα μαγαζι για 1,30 ωρα λογιστικα, δεν πηγαινε αλλο...και γυρισα φαγαμε δουλεψα παλι απο το σπιτι ομως και τωρα χρονος για mammyland... σας τρελλανα ε? και μονο που διαβαζω τι εγραψα κουραστηκα, ποσο μαλλον που τα εκανα κιολας...

Ιωαννάκι μου γλυκό γιατί μου κουράζεσαι? Το μονο που εχει σημασια ειναι το μωρακι σου κι οχι αν θα ειναι καθαρο το σπιτι..γνωμη μου ετσι? συγνωμη κιολας που το λεω ετσι αλλα επειδη ειπες ειναι χαμηλα το παιδι...κι εγω που τα λεω τωρα ετσι εκανα στον Νικόλα, δουλευα 12 ωρες τη μερα ανενδοτη στο να κατσω στα αυγα μου και τελικα μετα η γιατρος μου ειπε ξαπλα στον 8ο μηνα ιγατι ηταν χαμηλα ο μικρος...Τέλος πάντων σου εύχομαι τα καλύτερα και σύντομα το μωρο να ερθει στα ίσια του να παει πιο πανω..δεν ξερω αν λεω και βλακειες αλλα τελος παντων να σου πανε ολα καλα!!

Βικάκυ μου γιατι ετσι? Μάλλον φταιει ο καιρός κι εχεις βαρεθεί ε? Ε τωρα λογικα θα εισαι στην αδερφη σου και θα περνας καλα! Ο Χαράκης τί κανει?

Βικουλίνι μου όλα καλά? Τελικά θα ερθεις το Σάββατο? Εχω πολλη χαρα που θα βρεθουμε.

Αλήθεια κοριτσια τελικα κανονίσαμε την ώρα και το μέρος? Εγω παω παντου δεν εχω θεμα απλα να ξερω την ωρα γιατι εχω και την κωλοεκθεση που πρεπει να παω με τον πατερα μου... Αν ερθουν οι αντρες σας ο δικος μου μου ειπε οτι θα ερθει...ε δεν την ξαναπαταει μαλλον...οπως τον Σεπτεμβρη... :lol:

Στάμμυ που είσαι?? Χάθηκες ? Η Ευαγγελία?

Ελενάκι μου αν μπεις αποψε στο λεω κι απο δω ισχυει για αυριο το πρωϊ. Θα μιλήσουμε για την ώρα..

Αδερφούλα μου αγαπημένη τί κάνεις? Είσαι καθόλου καλύτερα? Χτες κλασσικά μου εστειλες την θετικη σου αυρα κι ολα καλα...το εννοώ, ανέβηκα πολύ! Ελπίζω να βγειτε μια βολτουλα και να περασετε καλά. Πες το στα πεθερικά και τον Παύλο βρε, μην μου στεναχωριέσαι γιατι θα παρω το προσωπικο μου jet... :lol: και θα ερθω να κρατησω εγω τα παιδακια!!! ;)

Τόνια καλωσήρθες πίσω! Κουράγιο τώρα φανταζομαι θα θελει πολλή υπομονή η προσαρμογή του Αλεξ σου οποτε κρατα γερα...καλές αντοχές σου εύχομαι κι ο,τι καλύτερο κουκλίτσα!

Αντριάννα τί γίνεσαι? Τελικά θα ξανάρθεις τον άλλο μήνα? Υπάρχει καμμιά περίπτωση να είσαι το άλλο Σάββατο στην συνάντηση?αχ μακαρι!!!! :D

Ρία καλή επιτυχία με το boss για την Δευτέρα. Ελπίζω να το παρει καλά που θα λειψεις. Ε σιγα δεν δικαιούσαι και εσύ μια μέρα αδειούλα????

Φανή άντε κοντεύεις...με το καλό....!!!!

κοριτσια κλεινω γιατι κλεινουν τα ματια μου, και με το laptop θα κοιμηθηώ!! Ο μικρός κοιμάται απο τις 14.00 στο αυτοκινητο δεν εχει ξυπνησει καθολου...θα με χορεψει στο ταψι το βραδυ...παω να τον ξυπνησω να τον ταϊσω..ειναι που ειναι τσιλιβιθρας αν κοιμαται κιολας οταν πρεπει να φαει...κλαφτα....

Πολλά φιλάκια σε όλες να έχετε ένα υπέροχο απόγευμα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;ΣΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ Ε;;ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!

ΛΕΩ ΟΤΙ ΘΑΡΘΩ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ!!ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΜΕ ΕΥΝΟΗΣΟΥΝ Κ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΤΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΖΙ ;;ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ;;ΠΩΣ ΠΟΥ ΠΟΤΕ;;ΜΕΤΑ;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε βικουλίνι μου πολύ τρεξιμο δεν λες τίποτα...

για να είμαι ειλικρινής εγώ δεν ξέρω τί ψηφίζω για το Σάββατο...απο τη μια θα ηθελα να ειμαστε μονες μας εντελως χωρις αντρες και τεκνα για να μπορεσουμε να γελασουμε να μιλησουμε και να πιουμε το καφεδακι μας χαλαρα ολες μας και να τα πουμε, γιατι με τα παιδια να τρεχουν δεν θα ειμαστε χαλαρες οπως εγινε και τον Σεπτεμβριο θυμασαι?

Απο την αλλη ωραια θα ηταν να παιξουν κι εκεινα...αν και φοβαμαι μην κανει κρυο εκεινη την μερα

επισης μου αρεσε κι η ιδεα να βγουμε στο μαγαζι της βικυς και να παμε για φαγητο και μουσικουλα

αχ δεν ξερω ειλικρινα τι θελω...μακαρι να μπορουσαμε να τα συνδυασουμε ολα μαζι αλλα κομματακι δυσκολο ειμαστε και πολλες (καλο αυτο γενικα) αλλα οταν ειναι να συντονιστουμε για συναντηση η εμπειρια μου μου λεει οτι δεν... αντε για πειτε γνωμες, εγω μαλλον κλεινω πιο πολυ στο εντελως alone για να σας χαρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΔΕΝ ΣΕ ΠΡΟΛΑΒΑ ΓΜΤ ΕΚΛΕΓΕ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ...

ΛΟΙΠΟΝ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΜΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΝΑΝΕ...

ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΑΙΔΙΑ :lol::lol:

ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΣΚΕΦΤΟΜΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΤΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΤΟ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΚΕΦΤΟΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣ ΙΣΩΣ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΣΤΟ ΧΑΛΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΟΙΠΟΝ ΚΛΕΙΝΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΣΤΟ ΕΝΤΕΛΩΣ alone ....ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΤΑ ΣΥΝΔΥΑΣΟΥΜΕ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Κ ΤΟ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...