Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008!!!κ τα καλύτερα έρχονται!!!!Νο 10


Recommended Posts

Αχ με τα νυχάκια ειναι θέμα Βασούλα μου, αλλά δεν ξέρω να σε βοηθήσω..

Βρε Βικουλίνι ειναι δυνατον να μην φωνάξεις σε κάποια φάση σε 2χρονο και 3χρονο παιδι? Δεν νομίζω..

Φυσιολογικότατα ειναι όλα αυτα.. Απλά προσπαθούμε όσο μπορούμε να συγκρατηθούμε.. αλλά ανθρωποι ειμαστε και αυτά πολλες φορές δεν ξέρουν τι θέλουν!

Και εγώ την πάνα το καλοκαίρι θα ξεκινήσω να του την κόβω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δεν με πιανει τιποτα ρε γμτ...

βασω μου θα σε βολεψει τωρα το χειμωνα με τα χαλια αν εχετε ατυχηματα???

κ μενα το κανει οχι συνεχεια βλεπει κ το πατερα του πως μου τι δινει του λεω χαρη μου μη το κανεις με αγνοει στην αρχη αλλα μετα βαριετε να με ακουει χαχαχαχχαχα...

βικακυ μην ακουω βλακειες βγες στο μπαλκονι κανε να τσιγαρακι κ χαλαρωσε ανασουλες!!!!!!!!!!1

δεν εχουμε τετοια προβληματα σαν τα σιαιμαια πρεπει να καθομαστ εκ οι 3 μαζι σε ολο το σπιτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΔΕΝ ΣΥΚΟΝΩΜΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙ ΤΙ ΘΕΣΗ!!!ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! :lol::lol::lol::twisted::twisted::twisted::twisted:

ΓΑΜΩ ΤΑ ΓΕΛΙΑ ΕΧΕΙ Ο ΧΑΡΑΚΗΣ.......ΜΑ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΑ ΣΤΟ ΠΩ;;;;;;;;;;;;;ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑΑΑΑΑΑΑ :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα τρωει ο μπαμπας του απο μικρος λετε να ειναι κληρονομικο :?::lol::lol::lol:

Φρικη....ειναι πολυ ασχημο το εκανε οταν ηταν 1χρ. οταν του ειχα κοψει την πιπιλα

μετα το σταματησε και τωρα παλι τα ιδια....

Οσο για την πανα θα του φοραω 2 βρακακια και το παντελονακι του οποτε δεν

θα εχουμε ατυχυματα ετσι ελπιζω δηλαδη......

Βικακι ειναι η μερα του μαλωματος μαλλον τι να πω να ηρεμησεις?μπα

και εγω οσο σκεφτομαι που ειμαστε μαλωμενοι τρελαινομαι :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΧΑΡΜΑΝΙΑΣΩ ΑΛΛΑ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟ ΚΟΠΟ!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: ΑΣΕ ΠΟΥ ΦΥΣΑΕΙ ΤΡΕΛΑ Κ ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ ΝΑ ΚΑΠΝΙΖΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ...ΑΑΑΑΑ!!ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΥ ΠΕΤΑΞΕ Κ ΤΗΝ ΑΠΛΩΣΤΡΑ ΚΑΤΩ :twisted::twisted::twisted: ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΑΕΡΑ ΛΕΜΕ...

ΕΡΗ ΤΙ ΩΡΑ ΣΧΟΛΑΣ;;;

ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΟΥΝΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΑΝΤΙΛΙ ΣΗΜΕΡΑ Ε;;;;;;

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ Κ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΖΙ;;;

ΒΑΣΩ ΤΡΕΛΑ :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α και αυτο με τη θεση κ μεις το εχουμε μαχη γινετε :lol::lol::lol::lol:

συγχρονα ζευγαρια τι να πεις :lol::lol::lol::lol:

καλα εχει πει τοσα κορυφαια αλλα το αγορι με κανει τοσο να γελαω με αυτα που λεει τα λεει πετυχημενα σαν τη μαμα... ηθοποιος μεγαλος ρε συ ειναι αναπαραστατικοτατος παιρνει εκφραση για το τι θα πει....

μια μερα θα φτασει πολυ ψηλα μην σου πω κ χολιγουντ :lol::lol::lol::lol::lol:

οποτε βασω ξεκινα το εμεις μαζι σου!!!!!!!!!!!!

δεν νομιζω τωρα αν εχει κ αλλους αντρες θα του πω να ερθει...μπορει να του πω να ερθει μετα που αν ειμαστε μονο γυναικες δεν θα ψηθει!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν νομιζω τωρα αν εχει κ αλλους αντρες θα του πω να ερθει...μπορει να του πω να ερθει μετα που αν ειμαστε μονο γυναικες δεν θα ψηθει!!!!!!!!!!

ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΥΝΑΙΚΟΠΑΡΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....ΑΝ ΠΑΛΙ ΚΑΝΟΝΗΣΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ Κ ΜΕΝΑ ΝΑ ΤΟΝ ΦΕΡΩ ΜΑΖΙ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΘΑ ΔΟΥΜΕΕΕΕΕ!!ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΤΑ ΕΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΘΑ ΒΑΡΙΕΤΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΜΩΛΕ...

ΔΕΝ ΣΑΣ ΤΟ ΕΙΠΑ;;;ΣΥΚΩΘΗΚΑ ΓΙΑ ΤΣΙΓΑΡΟ Κ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΤΗ ΘΕΣΗ :lol::lol::lol::lol:

ΒΑΣΟΥΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΚΑΛΟ 3ΗΜΕΡΟ!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΛΕΙΝΩ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ Κ ΕΚΕΙΝΟΣ ΛΙΓΟ...ΠΑΩ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ :lol::lol::lol: ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΒΟΛΙΟ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 10 ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΩΡΕΣ :lol::lol::lol::lol:

ΦΙΛΑΚΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia!ti kanete?egw eimai ligo kapws..

piga sto giatro na kanw kardiotokografima..pali afou me eprikse o dr..vgike kalo..

alla gia pan endexomeno kai gia na sigoureutoume oti to gegonos twn xamilwn palmwn..itan apla tuxaio thelei tin alli evdomada na paw na kanw uperuxo kardias tou mwrou!se emvruokardiologo!

episis i maia pou mou ekane to kardiograf mou leei...kourazesai polu e??to mwraki sou einai polu xamila..kai ta eida ola!tou lew tou dr na etoimasw rouxalakia gia pan endexomeno?na kserw..

kai mou leei ase tis vlakeies apla na min kourazesai..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα αν εχει κ καποιον αλλον κ του πω ερχετε θα εχω αφησει κ το χαρακη στη μαμα μου κ θα το κανουμε βολτιτσα αποφασιστε κ πειτε μου!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιωαννακη μου βρε μη σκεφτεσε ετσι ολα καλα θα πανε απο τη κουραση θα ναι ρε χαζουλα θα δεις οταν ξαναπας στο γιατρο ...

κατανταμε κουραστηκες αλλα χεστα τα πολλα πολλα ρε με τις δουλειες αστα λιγο δεν χαθηκε ο κοσμος κατσε να ξεκουραστεις να ηρεμησεις :x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

βικακυ καλο απογευμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το πιστευω κοριτσακι σιγουρα η δευτερη εγκυμοσυνη δεν ειναι σαν τη πρωτη φανταζομαι γιατι εχεις κ ενα παιδακι ηδη να φροντιζεις....

προσπαθησε τουλαχιστον οσ μπορεις τα βασικα κ σιγα σιγα οπως τα κανεις...

κ ολα θα πανε καλα κ μην σε παιρνει απο κατω να σκεφτεσε θετικα γιατι δεν ειναι τιποτα αφου στο ειπε κ ο γιατρος!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλινι εμεις τα λεμε απο την Τριτη φιλακια...........

Ιωαννακι χαλαρωσε και μην κουραζεσαι οσο μπορεις....ολα καλα θα πανε ;)

Δυο ωριτσες και μετα τελος....αν μπορεσω θα παω και στο μαγαζι για να μπαινω γιατι αν

σας αφησω μεχρι την Τριτη θα πατε σε επομενο θεμα :lol:

Βαρεθηκα μωρε και αυτος ο καιρος δεν λεει να φτιαξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω και φυσαει και βρεχει απο την μια φαινεται ωραιο το τοπιο ετσι....

Αλλα αν ημουν σπιτι θα το προτιμουσα.....ερχεται σιγα σιγα η ωρα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ ΧΑΧΑ!!!!ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΝ ΤΑ ΤΕΚΝΑ...ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΕΦΤΙΑΞΑ Π Α Λ Ι ΚΑΦΕΔΑΚΙ...ΝΟΜΙΖΩ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΜΟΥ ΓΙΝΕΙ ΣΥΝΗΘΕΙΟ!!

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΠΡΙΝ...ΜΗ ΚΟΥΡΑΖΕΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ...ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑ Κ ΕΓΩ...ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ;;ΚΑΝΕ ΤΑ ΠΑΝΩ ΠΑΝΩ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΗ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΑΝΤΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΩ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΤΟ ΦΟΒΟ ΑΠΟ ΜΙΑ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΛΙΑ ΣΥΚΩΣΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΨΗΛΑ Κ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΙΑΣΩ ΣΚΟΥΠΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ Κ ΣΚΟΥΠΙΖΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΑΛΛΙΟΣ ΕΙΧΑ Κ ΤΗ ΜΙΚΡΗ Κ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΟΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΔΟΥΛΙΕΣ ΤΗΣ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ ...ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΔΙΝΕ ΠΟΥ ΓΕΜΙΖΑΜΕ ΣΚΟΝΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ...ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΧΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ 8ο Κ ΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΘΑ ΕΙΧΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΤΟΣΟ ΧΑΜΗΛΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΩΡΟ....ΟΠΟΤΕ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΛΙΓΑΚΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ Κ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ... :YMHUG::YMHUG:

ΑΝΤΕ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...