Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008!!!κ τα καλύτερα έρχονται!!!!Νο 10


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φιλια πολλα Βικακι εμεις θα τα πουμε αυριο........

Αλλη μια ωριτσα......πεινασα ολη μερα δεν εφαγα τιποτα και τωρα που θα

παω στο σπιτι θα πλακωθω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΝΟΥΛΑ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ!ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ Κ ΠΙΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ!!!! [smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif]

Ερη δυστυχως δεν ξερω τι να σου πω για να χαλαρωσεις...δεν ειμαι καθολου καλη σε αυτά!Παντως να ξερεις οτι εύχομαι να ''συνελθεις'' πολύ πολύ συντομα!

Βασω καλή ξεκουραση!πολλές ωρες δεν δουλευεις?

Σταμουλα καλησπέρα!

συγνωμη που δεν θυμαμαι να πω άλλα...εχουν γινει πολλα και....καταλαβαινετε...δεν εχω ορεξη..που θα παει,θα περασει κι αυτο.απο αυριο το μεσημερι κατα πασα πιθανοτητα δεν θα μπορω να μπω.θε ερθει η μαμα μου για σαβ/κο κ επειδη γκρινιαζει οταν με βλεπει στον υπολογιστη κ θα μου σπασει τα νευρα λεω να μην μπω καθολου,ίσως λιγο οταν θα κοιμαται(κ κοιμαται κ λίγο...)

όπως καταλαβαίνεται η καλή μου η μανουλα ότι θελει με κανει......Ας ειναι!την αγαπάω πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα νεύρα μου προσπαθώ να γράψω και όλο με πετάει έξω!!!! Ποια είναι εδώ καλε;; 26 είναι το άλλο Σάββατο;; καλε κορίτσια έχω να πάω Σφακιανάκη!!!! Αλήθεια σας λέω!!!! Αν είναι κανονιστε το λίγο νωρίς για να έρθω εεε.... Τώρα ετοιμαζομαι να πάω σε ένα μπαρ με τζαζ μουσική!!!! Τζαζ σαν εμένα!!!! Χαχαχαχα!!! φιλακιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ελενακη τι κανεις???????????????????????

φλωριαννα ειπαμε 26 γιατι ειναι σαββατο κ θα βολεψει πιο ευκολα ολες κ ειναι το τελευταιο σαββατο της ερης στην ελλαδα δεν θα καταφερεις καθολου να ερθεις πριν???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ελενακη τι κανεις???????????????????????

??

καλα είμαι Βικυ μου!εδω,σπίτι,''παλευω'' με τις μικρες!Εσύ?καλα είσαι?ο χαρουλης σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και παλι!!!!!!

καλησπερα ελενη,θα ερθεις να σε γνωρισουμε ε??και δεν θελω ντροπες!!οκ?? εμενα παλι γκρινιαζει ο αντρας μου οταν με βλεπει στο λαπτοπ!!!!!!!!!!χαχα!!!!!!!!

βικυ τι κανεις???

φλωριαννα παλι βολτουλα???καλα να περασεις!!!ελα κ εσυ να σε δουμε αν θες ξεκιναμε και παμε μαζι!!!!!!!

φανη επετειο εχετε??να ζησετε!!!!!!1χρονια σας πολλα!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και παλι κοριτσια ευχαριστω πολυ για της ευχες σας!!!!!!!!!!!!!! :D ελα και αυτο με την τονια λες να το εχουμε κοινο???????εχει καμμια νεα της?αυριο λογικα πρεπει να βγαινει απο την κλινικη!μολις κοιμηθηκε και ο μικρος και αραζουμε λιγο εγω ιντερνετ ο αντρουλης μου μπαλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΦΑΓΑ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΤΟΣΤΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΣΕ ΛΙΓΟ ΜΠΑΝΑΚΙ...ΝΑΙ ΒΙΚΑΡΑ ΜΟΥ ΧΑΛΑΡΩΣΗ ΛΙΓΟ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΚΕΦΗ ΓΜΤ...

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΝΟΤΙ Ε;;;;;;;;;;ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιαααα γυρισααα!!!!καλα δεν προλαβα να διαβασω τιποτα.....εγω ειχα μεινει στο προηγουμενο θεμα καπου στη μεση κ τωρα εχετε φτασει στη μεση του επομενου!!! :shock::lol:

ελπιζω να ειστε ολες καλα!!! :)

χτες το βραδυ γυρισα απο αθηνα!!!εφυγα βιαστικα απο μυκονο,για να κανω καποιες εξετασεις γυναικολογικες που μου συστησε ο γιατρος εδω!!γι'αυτο κ ετρεχα συνεχως!!ζουγκλα η αθηνα!!! :shock: δεν θα μπορυσα να μεινω μονιμα με τιποτα!!κ τι φασαρια βρε κοριτσια!!ολες τις μερες ημικρανια ειχα!! :roll::shock:

ευτυχως μπορεσε ο σπυρος μου κ πηρε αδεια κ κρατησε τα παιδιαμαλλως δεν προκειται να πηγαινα αθηνα!!τα ακουγα στο τηλ να μου λενε ''μαμαααα ποτε θα ρθεις??μην αργησεις'' κ ενιωθα κομματια!! :?:(:cry:

οτα εφτασα σπιτι αγκαλιασα τον σπυρο μου κ τα παιδια με τοση μανια!αχ!!!κ ενιωσα πληρης,γαληνια!!!μου ελειψαν παρα παρα πολυ!!!δυστυχως δεν σας συναντησα,ηταν κ δυσκολο το προγραμμα μου!στο σπιτι πηγαινα μονο για να κοιμηθω το βραδυ!την υπολοιπη μερα ετρεχα!ευτυχως που η μαμα μου εχει μαθει αρκετα την αθηνα,γιατι αν ημουν μονη μου θα με εψαχναν στη νικολουλη!!

:lol::lol::lol: εμπαινα στο μετρο κ δεν ηξερα απο που να παιστω...σιχαινομουν τοσα χερια που ειχα πιασει παντου!!ιουυυυ!!!κραταγα την τσαντα μου σαν μανιακη αγκαλια μην μου την κλεψουν κ οποιος περπατουσε πισω μου νομιζα οτι θα μου κανει κακο!! :?:o:roll:

την τριτη καταφερα κ συναντηθηκα με την κατερινα,ευτυχως ηρθε κ με πηρε απ'το σπιτι,γιατι αν ξεκινουσα μονη μου να παω να τη βρω....θα με περιμενε μηνες!!! :lol::lol: τα ειπαμε λιγουλακι,γιατιδ εν ειχα κ πολυ χρονο,αλλα κατι ηταν κ αυτο!!!απ'το ολοτελα....χιχι!!!

το μονο που ξερω ειναι οτι γεννησε η τονια μας!!γλυκια κρητικοπουλα να σου ζησει η κοριτσαρα σου,να ειναι παντα γερη κ πολυ ευτυχισμενη κ ευχομαι κ καλη λοχεια σε σενα!! :):) θα επριμενουμε νεακια!!φιλια πολλα πολλα!!!

σας φιλω ολες κ σας καληνυχτιζω γιατι ειμαι ψοφια!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...