Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008!!!κ τα καλύτερα έρχονται!!!!Νο 10


Recommended Posts

θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολα τα κοριτσια κ σε οσες με ξερουν απο κοντα κ σε οσες δεν με ξερουν αλλα εστω κ απο εδω εχουν καταλαβει τι ανθρωπος ειμαι....

πραγματικα δεν θα εμπαινα αλλα λογω καποιων κοριτσιων που τις εχω στην καρδια μου ειλικρινα κ ηθελαν τοσο να μπω θα ηταν αδικο να μην το εκανα...

εχω ηρεμησει αρκετα ετσι ειναι η ζωη γλυκια ομορφη κ αδικη πολλες φορες....

απλα εμενα δεν μ'αρεσει η αδικια κ η υποκρισια για αυτο πικραθηκα λιγο παραπανω αλλα ειχα ανθρωπους που με βοηθησαν να ξεκολλησω κ να τα δω ολα με διαφορετικο ματι ;);)

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βικυ μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :x:x:x:x:x:x:x:x:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

* Είναι ένας πελαργός και κουβαλάει ένα γέροντα 80 χρονών..

Κάποια στιγμή γυρνάει ο γέροντας και λέει στον πελαργό:

«Έλα μαλάκα, παραδέξου ότι χαθήκαμε¨ :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Παω σπίτι, τα λεμε μεταααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δουλευω σε λατομειο κοβω δελτια στα φορτηγα......

Δουλεια αρκετα βαρετη αλλα καλα που εχω και εσας και ξεφευγω ευχαριστα...

Βικυ μου πολλη χαρηκα που μπηκες ξανα ολες ειμαστε μαζι σου μην το ξεχνας :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ρε Βικυ βαλε καμια φωτο τωρα απο κανενα γλυκο να μας γλυκανεις γιατι

μας στεναχωρησες....

Χαρηκα πραγματικα που μπηκες και μην τολμησεις να ξαναφυγεις.....

:lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((BIKYYYYYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :((:((:((:((

ΜΗ ΛΕΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙΣ ΤΗΝ ΕΤΙΜΟΓΕΝΝΗ(λεμε τωρα..)!!!!!:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

Πως θα παω τωρα εγω αυριο να γεννησω χωρις την ευχη σου εεεεεεεεε;;;;;;;;;;;;;;;;;; :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

Θα μπεις για το χατηρι μου και το χατηρι της μπεμπας εεεεεεεε;;;;;;;Και το Βικουλινι μου επισης ναιαιαιααι;;;;;;;;;

;;);;);;);;):ympray::ympray::ympray:

Καμια να μη φυγει,ουτε εσυ Ηλιαννα...μια παρεξηγηση εγινε και παει περασε ναι κοριτσακια μου!!!!!! :cry::cry::cry:

Λενακι Φ τωρα που ανοιξες εσυ το καινουριο θεματακι που εχεις και χρυση καρδια ολα θα πανε καλα!!!! ;):-*

Καλα αυτο που ειπες μηπως και το ξεκινησες εσυ αυτο,δε το σχολιαζω γιατι θα σε χαστουκισω που σκεφτεσαι τετοιες βλεκειες!!!!! :-w:lol::lol::lol:

Αντε να σας πω τα νεα μου...πηγα στο ντοκτορ και ο τραχηλος ειναι τοσο πισω και κλειστος που δε τον εβρισκε να μου σπασει τα νερα μπας και ξυπνησει η μητρα επιτελους! :? Εκατσε ο ανθρωπος,μου μιλησε μου εξηγησε και αποφασισαμε να μπω αυριο 7:00πμ για προκληση...Εν τω μεταξυ εχθες το βραδυ πηρα χαρα γιατι καποια στιγμη κατα τις 2 αρχισα να εχω κατι πονους σε μικρο χρονικο διαστημα,οποτε μπαινω στο μπανιο,ξυριζομαι(καθρεφτη το εκανα! :lol: ) λουζομαι,φτιαχνομαι και μολις τελειωνω....τελειωνουν και οι πονοι μαζι!!!!!! ~x(~x(~x(

Πολυ δουλεμα μου ριχνει αυτο το θυληκο και θα το δειρω!!!!! :lol::lol:

Ερη τερμα τα ψεμετα ε;;; Ρε κανονιστε να συναντηθειτε πριν φυγεις να παρεις μαζι σου ομορφες αναμνησεις!!!! ;) Και με τις κοπελιες απο το τρενακι! ;) Κι αν θελεις ελα κι απο δω μια βολτα να σε γνωρισω κι εγω πριν πας στη ξενιτια!!!! :lol::lol:

Φλωριανακι περα του οτι δε μπορεις να μπαινεις ευκολα τωρα απο τη καινουρια δουλεια,πως ειναι τα πραγματα εκει;;;οι συναδελφοι;;;

Φανουλα,Ελιζακι,Σταμμυ,Βασουλα,Ρια(βαλε ρε φωτο να δουμε τη πριγκιπισσα σου! :P ),Ασπακι κι οποια αλλη ξεχναω γιατι πολυ στεναχωρηθηκα σημερα,τα φιλια μου!!!! :-*:-*

Α! βρε Λενακι(απο Γερμανια) τι κανει η Κατερινα;;;γιατι εχει τοσο καιρο να μπει;;; ακομη ειναι στεναχωρημενη με αυτο που εγινε με τα λεφτα;;; :(:(

40ντησε ο μπεμπακος σου ε;;;πως περασε ο καιρος...Να τον χαιρεσαι Λενακι μου γλυκο!!!! :YMHUG::-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρη ετσι θα σε αφηνα θα επαιρνα το τηλ απο τη βικυ κ θα σε επαιρνα τηλ...αν θες στειλτο σε π.μ

πωπωπω σε εχει απο τωρα του χεριου της η κρητικοπουλα junior :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:ΒΙΚΥΥΥΥ!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Ενταξει τωρα μπορω να γεννησω ησυχη!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ερη οταν το πρωτοδιαβασα αυτο το ανεκδοτο το οποιο ειχε και γελοιογραφια,μιλαμε οτι κατουρηθηκα στο γελιο!!!!! :lol::lol::lol::lol: Μου ειχε φανει τοσο πετυχεμενο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΝΙΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΕΣΥ?????ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΙΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΕΙΡΑ!!!!!!!!1ΧΑΧΑ!!Α,ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΝΙΝΑΚΙ!!!!!!!!!!ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ :o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΜΗΛΑ ΟΤΙ ΜΠΗΚΕΣ ΝΑ ΜΠΩ Κ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ...ΑΧ ΑΧ ΧΑΙΡΟΜΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΧ ΑΥΤΗ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ....ΑΓΡΙΟ ΘΥΛΗΚΟ ΘΑ ΒΓΕΙ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΞΥΠΝΗΣΕ Ο ΛΟΧΟΣ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΣΤΑΜΥ ΠΡΟΧΩΡΑ ΣΕ ΘΕΛΕΙ ΟΛΗ Η ΧΩΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασω και Σταμμυ μου ακομη εδω!!!!κι αν δεν εμπαινα με προκληση αυριο θα ημουν για πολυ καιρο ακομη νομιζω!!! :lol::lol:

Βασουλα απ'το στομα σου και στου Θεου τ'αυτι γιατι αν μου βγει σα τον Αλεξ την εκατσα!!!! :?:lol:

Αντε ρε Σταμμουλα ξεκινας κι εσυ τις προσπαθειες;;;μαζι με το Φλωριανακι να θα τα πιασετε τα σπορακια και σε 9 μηνες θα εχουμε ντερμπι ποια θα πρωτογεννησει!!! :lol::lol:

Βικουλινι μου!!!!!! :-*:-*:-*:-*:-* Αυριο να εισαι σταντ μπαι γιατι θα παιζει ιατρικο ανακοινωθεν!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε σταμμυ καλη επιτυχιαααααααααα ελπιζω να ναι ο τυχερος μηνας λες να μεινετε μαζι με τη φλωριαννα???

βασω τι ωρα σχολας???

βικακυ μου το κινητο σου δεν το ειδες μαρη???? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΚΑΛΑ ΒΙΒΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!ΡΕ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΦΗΣΕΙ ΣΤΗ ΒΕΡΑΝΤΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΝΙΖΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!ΣΟΡΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια σιγουρα θα σου βγει ησυχη αφου σε ταλαιπωρει τωρα....ας το ελπισουμε :lol:

Βικυ στις 7 σχολαω εχω ακομη....

Αλλα δεν θελω να φυγω τωρα που μαζευτικαμε ολες :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

\:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΕΤΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΡΙΝ ΦΥΓΕΙ Η ΕΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ναι να κανονίσουμε βρε σεις, να κανονίσουμε απο τώρα για να ειμαστε οκ όλες.

Εγώ φέυγω Πέμπτη 3 Μαρτίου... Δυστηχως έχουμε μπροστά μας 2 σαββατοκύριακα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...