Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008!!!κ τα καλύτερα έρχονται!!!!Νο 10


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τσα!!! να μαι κι εγω...

πτωμα καταρρεω

καλη μερα σημερα στη δουλεια, καλυτερα απο προχτες χειροτερη απο χτες και ευελπιστω αυριο να ειναι πολυ καλυτερη...

τι κανετε??

Βασω καλη ξεκουραση!

Βικακυ κι εσενα στο ευχομαι αυτο, αντε ποιος την χαρη σου χαλαρωση σημερα alone ε? ΚΙ εγω θα το χρειαζομουν αυτο..

Φιλεναδες, δεν την παλευω να γραψω ξεχωριστα, βαλτε μου απουσια...συγνωμη ε? Αλλα παω να φαω για μεσημερι...παρακαλω και να ξεραθω...αφου ουτε σουπερ μαρκετ δεν πηγα για να παρω πραγματα του παιδιου για αυριο...αχ το πρωϊ παλι θα τρεχω στις 7 το πρωϊ να του βρω γιαουρτακια και συναφη για να φαει το παιδι...ακαρδη μανα!

Φιλακια σε ολες!! κουτουλαω αφου κοιμηθηκα 4 και ξυπνησα 7 καλα να παθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως την κατερινα μας!!!!!!!1χαμος στην δουλεια ε??

ο νικολας θελει να παιξει με την ευαγγελια,αν την κυρικαη δεν παμε σε ενα παρτυ να κανονησουμε να βρεθουμε,αν θελετε και εσεις.

κοριτσακια παω σινεμαδακι,τα λεμε φιλακια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσαρες μου??

Μολις εβαλα μια παστα φλωρα στο φουρνο και εκατσα μεχρι να ψηθει! Χθες δεν κοιμηθηκαμε καθολου μαμα και γιος.Ολη νυχτα κλαμα και υπερενταση για 3 μερα σημερα.Τι τον επιασε δεν ξερω.Θελω να σας γραψω και η μικρη παταει τα κουμπια :twisted::twisted:

Αδερφουλα τρελαθηκα χθες που σας ακουσα! Ολο εσας σκεφτομουν μετα.Θελω και αλλες τετοιες εκπληξεις! Καλα 4 κοιμηθηκες?? Δεν εχεις τον θεο σου! Απορω πως αντεχεις! Αντε μαμ και νανι τωρα.

Βικουλινι μου ουρανιο τοξο μου τι κανεις?? :lol: Εισαι τρελοκομειο! Τα λες ωραια!! Ποτε εγινε 5 μηνων ο μικρος ρε συ? Σιγα σιγα θα ξεκινησετε στερεες ε?

Βικη μου τι ωραια μονη στο σπιτι! Ποσο το εχω αναγκη και εγω αυτο!!

Σταμμυ μου μην σκεφτεσε ετσι και βαλε και εσυ μπρος για το 2! Και εγω ελεγα θα τον βαραει αλλα το εχουμε μετριασει τωρα.Τις αναποδες του τις τρωει ακομα αλλα ξερω πως δεν θα κρατησει πολυ αυτη η φαση! Ελπιζω δηλαδη! Καλα να περασεις στο σινεμαδακι!!

Παω γιατι δεν αντεχω με την μικρη μεσα στα ποδια μου! Τα λεμε οταν κοιμηθει! Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακη μου γλυκο ωραιο αλλα να σου πω εχω αρχισει κ βαριεμε δεν ξερω τι να κανω για να περασει η ωρα με βλεπω σε λιγο να πεφτω τεζα....φιλακια στα ζουζουνια σας!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou gluka ti kanete?egw eimai ptwma...piga sto giatro simera..efaga ena paketo..

mou kanei uperixo,mou leei ola kala..mpourou mpourou alla vlepw oti exei polu xamilous palmous!na kanoume kardiotokografima!me vazoune ekei misi wra pinontas portokalada..stin arxi xamiloi meta eutuxws arxisan na strwnoun..mou leei kalo einai alla na pas na kaneis doppler na maste sigouroi!ante ekleisa rv...trexame ki ekei..telika ola kala,o mikros einai me ta podia katw gi auto klwtsaei sunexeia tin kusti k me exei trelanei!tespa...exei tulixtei sto laimo tou me to lwro alla xalara san koliedaki...pira to dr k mou eipe oti ola kala,apla tha to parakolouthoume..kai na ksanapaw se 2 meres na kanoume pali kardiotokografima gia na maste apolutws sigouroi..!auta..

eftiaksa makaronaditsa kai ena keik me kakao...idi fagane to miso oi antres..k twra eimai na me klaine oi regges apo tin talaipwria!!

eseis?twra paw na sas diavasw!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζοανάκι μην αγχώνεσαι, τυχαίο θα ητανε. τα μικρά τυλίγονται και ξετυλίγονται εκατονταδες φορες κατα την διάρκεια της εγκυμοσύνης.. Θα δεις σε δυο μέρες που θα πας θα ειναι όλα καλα..! Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας !Τι κανετε κοριτσια?

Ιωαννακι ταλαιπωρηθηκες λιγο σημερα ε?μην ανησυχεις ολα καλα ειναι!

Εμεις σπιτακι σημερα ολη μερα...αυριο ελπιζω να παω καμια βολτουλα...εχω σαλταρει :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιωαννακη αρχισε να σαι ταλαπωρει απο τωρα το αντρακι σου...αφου σου ειπε κ ο γιατρος ολα οκ μην ανυσηχεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τωρα που ειπες για κεικ κ εγω θελω να φτιαξω ενα

ερη :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!!Κ ΝΑ ΜΗ ΚΟΥΡΑΖΕΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ!!

ΛΕΝΑΚΙ ΕΧΕΙ ΠΟΝΑΚΙΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ;;ΤΟΝ ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΙΣΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΣΤΕΡΕΕΣ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ Κ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΦΑΣΗ Κ ΜΕΝΑ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!

ΒΙΚΑΡΑ ΠΩΣ ΠΑΣ ΜΟΝΑΧΟΥΛΑ Ε;;;

ΕΛΙΣΑΚΙ;;ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΝΙΝΙΑ;;

ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑ ΚΑΙ ΕΓΩ...ΕΚΤΥΠΩΣΑ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ...ΣΙΔΕΡΩΣΑ 2 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΠΑΝΙΟ..ΕΚΑΝΑ ΤΗ ΒΙΚΗ ΜΠΑΝΙΟ :lol: Κ ΤΩΡΑ ΕΦΑΓΑ ΕΝΑ ΤΟΣΤΑΚΙ Κ ΚΑΘΗΣΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!!! Καλά πότε γράψατε 40 σελ;; 2 μέρες έκανα να μπω :lol::lol::lol: Κουτσομπόλες!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Λοιπόν επειδή όπως καταλαβαίνετε δεν πρόλαβα να διαβάσω όλα όσα γράψατε... και κατα πως το βλέπω δεν με κόβω να προλαβαίνω σας λέω συνοπτικά τα νέα μου!!!

Στη καινούρια δουλειά τρέχω σαν τον Βέγγο!! :shock::shock: Να φανταστείτε σήμερα κατάφερα να φτάσω στο γραφείο στις 2.30 το μεσημέρι από τις εξωτερικές δουλειές :?:? Τα πόδια μου δεν με κρατάνε πονάνε λες και εχω φαει 3 χερια ξύλο!!!! Και φυσικά δεν μπορώ να σας γράφω από τη δουλειά είμαι περικυκλωμένη :cry::cry::cry:

Μου λείπετε πάρα πολύ :cry::cry::cry::cry: !!! προσπαθώ να μπαίνω από το σπίτι αλλά με τον ταλιμπανάκο μου και την ώρα που γυρνάω τι να πρωτοκάνω;;;

Σας φιλώ γλυκά :ymblushing::ymblushing::ymblushing::ymblushing::ymblushing::ymblushing::ymblushing::ymblushing:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: μ΄'αρεσε εκανα τη νικυ μπανιο :lol::lol::lol::lol::lol:

σκυλοβαριεμε κ εγω εφτιαξα τοστακι για να φαω...εψω μεινει με 5 τσιγαρα κ ουτε να πω δεν εχω ορεξη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα δεν κοιμηθηκα...την ωρα που σας χαιρετουσα με πηρε τηλεφωνο η κουμπαρα μου και μιλουσαμε, κι αρχισε ο Βασίλης αντε τελειωνε για να φας (ειχα ζεστανει το φαγητο κανα μισαωρο...αλλα καθοουν στο λαπτοπ) και του λεω ενταξει τι τρωγεσαι εσυ?? που να ηξερα οτι ειχε λόγο...μου λεει θα ερθει ο αδερφος του με την κοπελα του και τη μανα του..οποτε δεν κοιμηθηκα...και τωρα κουτουλαω, αλλα επειδη παλι θα χανομουν ειπα να μπω να σας πω μια καληνύχτα...

Ελευθερια μου κι εσύ εδω? δεν κοιμαστε? πως τα καταφερνεις με δουλεια παιδι προετοιμασια κι εμας εδω... :) έτοιμα τα μπαγκαζια? Έβλεπα πριν την φωτο του Κωστή σου και την εδειξα στον αντρα μου...ειχαμε παθει σοκ...του λεω τι σου θυμίζει?? και με μια φωνη ειπαμε τον Νικόλα..αν πανε ολα καλα και βρεθουμε στις 26 θα σου φερω την φωτο να δεις...βρε ιδια τα παιδια σου λεω...χαχα κουκλος ήταν και ειναι σαφως!! ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!

Φλωριανακι μου καλως ηρθες! Μια απο τα ίδια κι εγω σε ο,τι είπες...μια μερα να μην μπω να γραψω μετα χανομαι...δεν ξερω τι να πρωτοδιαβασω...και δεν προλαβαινω κιόλας...

Ελενάκι μου ποσο χαρηκα πριν που εγραψες οτι εισαι χαρουμενη!!! χάρηκα ειλικρινα πολυ!!! μπραβο!!!

Βικάκυ ΄τελικά δεν έγινε πραξη η ευχη να ξεκουραστω, οπως διάβασες...αλλα τωρα κλεινουν τα ματια μου γι' αυτο θα κλεισω..την έπεσες εσύ ή ακόμα? Σου λείπει ο Χαράκης?

Στάμμυ μου καλά να περνάς εκεί στο σινεμά...ναι αμέ όποτε θες...Κυριακή σπίτι θα είμαι!

Ιωαννάκι μου μην ανησυχείς...θα πάνε όλα τέλεια και θα ξετυλιχτεί αμέσως το μπεμπε! βρε κοριτσακι μου παλι στο τρεξιμο ήσουν? πολυ σε σκεφτομαι τωρα θα κουραστηκες...αντε να ξεκουραστεις αγαπη μου ε?

Βικουλίνι έχεις κέφια σήμερα ε? Πολύ χαίρομαι!!!!άντε περνάνε οι μέρες θα σε ξαναδούμε!!!

Τι καλά!!

Αντριάννα εμφανίσου!!! Έφτασες ή μόλις φτάνεις...__)))εύχομαι να είχες καλό ταξίδι!!

Κορίτσια μου κλείνω, φιλιά πολλά και καλό σας βράδυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...