Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008!!!κ τα καλύτερα έρχονται!!!!Νο 10


Recommended Posts

Καλα ο γιος σου στην φωτο ειναι τρελα

τι ματαρες τι μαλλι......φτου φτου να μην τον ματιασω....

Μονο ο δικος μου δεν λεει να βγαλει μαλλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΧΑΧΑΧΑΧ ΒΑΣΟΥΛΑ ΚΑΙ ΜΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΑΦΛΑΣ ΤΕΛΕΙΟΣ!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol: ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΞΑΝΘΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο δικός μου γεννήθηκε κορίτσια με πολυ μαλί. αφου φερνανε ολα τα μικρά στα κουβουκλιά τους και καταλαβαινα ποιος ειναι απο το μαλι.. Και εγώ όταν γεννήθηκα είχα πολύ μαλί, γεννηθηκα με μπούκλες!

Να ο μικρός όταν γεννήθηκε ... Πρώτη μέρα και του έκανα και χωρίστρα.. :lol:n699307154_1789934_1309.jpg[/attachment:3343v281]

post-4408-1387393622052_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε μεχρι τα 20 τους χρονια θα βγαλουν :lol::lol::lol:

καλο σπουπισμα....

πω πω θεε μου τι μαλλι.... :shock:

Και εγω μεχρι τα 5 δεν ειχα μαλλι μονο 2 μπουκλες στο πλαι :lol:

Αλλα τωρα εχω μπολικο καλα που δεν ειναι κοριτσι αλλιως θα ψαχναμε μαλλι

για να τις κανω κοτσιδακια....τωρα του τα κανω καρφακια μπας και δειξει οτι

κατι εχει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε καλά Βικάκι κουκλάκι δεν το λες.. Εννοώ εντάξει τα μωρά όταν γεννιούνται ειναι κάπως.. ειναι και ταλαιπωρημένα... Αλλα ειναι η ευτυχια μου σιγουρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ειναι γλυκας ο κωστακης νεογεννητο το απογευμα θα σας βαλω απο το χαρακη μου τα ματακια του ηταν σαν βατραχακη :D:D:D

βασω μου ειχε ηλιο τωρα συνεφιασε το ενα μπαλκονι που δεν καθομαστε ειναι μονιμως κατω οι τεντες κ επειδη δεν καθομαστε ειχα να το κανω κ απο τα χριστουγεννα :D:D:D αφου δεν βρηκα κροκοδειλους παλι καλα...το αλλο που καθομαστε αν βρεξε θα κατεβασω τεντες αλλα επειδη εκει βαζουμε τα ξυλα απο το τζακι γινετε παντα ενα χαμος οποτε το κανω συνεχεια γιατι φαινετε κ απο τη κουζινα κ απο το σαλονι....

α τα τελειωσαααα τι χαρα

βικακυ καλο σκουπισμα....

σημερα ο χαρακης θα κοιμηθει στη μαμα μου...ο νικος βαρδεια εχω να μεινω ολομοναχη στο σπιτι βραδυ απο πριν το χαρη!!!!!!!!!!παραξενο μου φαινετε!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω φωτο στο αλμπουμ εδω στο μαμι μπειτε να δειτε....

Βικι μονη ε?

Εγω δεν την παλευω μονη μου οταν ειμαι και αν γινεται αυτο κοιμαμαι απο τις

9 :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τι κανεις βασουλα εγω εκατσα λιγο καλε ποτε πηγε 3 χαμπαρι δεν πηγα....

τελειωσα μπαλκονια μπανιο παιδικο το δωματιο μου κ μενει σαλονι κ κουζινα α βολεψα κ τα ρουχα :D:D:D κ μετα μπανακι να απολαυσω το κοπο μου...

κ μενα μου φαινετε παραξενο σημερα το βραδυ κατσε να δουμε αν θα αντεξω γιατι με βλεπω να κουτουλαω στους τοιχους απο τη βαρεμαρα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΛΙΣ ΚΑΘΗΣΑ Κ ΕΓΩ..

ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΚΑΤΙ ΣΧΕΔΙΑ ΓΙΑ ΕΚΤΥΠΩΣΗ ΜΗΠΩΣ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΤΥΠΩΣΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ..

ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΘΑ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΩ ΚΙΟΛΑΣ ΑΛΛΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΛΑΝΤΑΞΕ ΠΑΛΙ ΟΠΟΤΕ ΜΟΝΟ ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ...

ΒΙΚΑΡΑ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...

ΒΑΣΩ ΠΩΣ ΠΑΕΙ;;

ΕΡΗ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ ΘΑ ΣΤΟ ΞΑΝΑΠΩ!!ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ΚΟΚΚΙΝΙΣΜΕΝΑ ΜΕ ΓΡΑΝΤΖΟΥΝΙΤΣΕΣ...

ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ...ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ Κ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΙΟΛΑΣ 5 ΜΗΝΩΝ :roll: ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Βικουλίνι περνάει ο καιρός πραγματικά...

Βασω μου τι κούκλος ο γιος σου, είδα τις φωτογραφίες, ειναι πολύ ομορφο αγοράκι! Να σου ζησει! Εχεις και εσυ τέλεια μαλιά και εισαι κούκλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οντως κοριτσια περναει γρηγορα ο καιρος και τα ατιμα μεγαλωνουν τοσο

γρηγορα που δεν το καταλαβαινουμε..........

Γι αυτο λεω οτι θελω δευτερο μωρακι μου ελειψε η μωρουδιλα....

Ερι μου σε ευχαριστω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΩΡΟΥΔΙΛΑ..........ΤΙ ΩΡΑΙΑ ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΩ ΔΕΝ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΟΧΙ ΣΕ ΕΝΑ ΤΡΙΤΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ 5-6 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑΙ...ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν θέλω τέτοια.

Εγώ ειμαι 35 και δεν εχω κάνει ακομη το δευτερο.. του χρονου λέω να το κάνω..

Σιγά.. απλά εσεις είστε νεούδια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γραμματεία και λογιστήριο σε εισαγωγική εταιρία. Εσύ, δουλεύεις, σωστά???

Ειμαι παιδαγωγος αλλα τωρα δεν δουλευω παιδαγωγο την κορη μου!!!!!!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχαχαχα εγω ειμαι 25 να ζηλευεται........ :lol::lol::lol::lol::lol:

Ε οχι και γερασεις καλε εχουμε ακομα μεχρι τα 50.........ενα σωρο παιδια θα κανουμε :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω θελω μωρο αλλα η κορη θα το θελει?????η θα το κοπανει σαν χταποδι????? :lol::lol:

Σκεφτομαι να μην εχουν και μεγαλη διαφορα ηλικιας 3 χρονια δηλαδη αν πιασω μεσα στο 2011,αλλα εχω και ανχος αν το πιασω κιολας,εχω ακουσει περιπτωσεις να μην μπορουν να πιασουν ευκολα το 2 παιδακι,εσεις τι λετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΩΡΙΣ ΠΛΑΚΑ ΤΩΡΑ ΑΛΛΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΣΤΑ 50 ΠΑΙΔΙΑ....

ΑΚΟΥΣΤΕ ΕΔΩ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ 50 ΧΡΟΝΩΝ ΜΕ 4 ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΓΑΛΑ ΒΕΒΑΙΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΤΗΣ ΚΟΠΗΚΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ Κ ΝΟΜΙΖΕ ΦΥΣΙΚΑ ΟΤΙ ΜΠΗΚΕ ΣΤΗ ΚΛΙΜΑΚΤΙΡΙΟ....ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΦΤΑΣΕΙ 4 ΜΗΝΩΝ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ!!!!!(ΚΑΡΓΑ ΦΙΚΙ ΦΙΚΙ Η ΜΠΑΡΜΠΑΔΕΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: )

Κ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕ ΦΥΣΙΚΑ Κ Η ΜΕΓΑΛΗ ΠΛΑΚΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ;;;ΟΤΙ Η ΚΟΡΗ ΤΗΣ (ΙΔΙΑ ΗΛΙΚΙΑ ΜΕ ΜΕΝΑ) ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΓΕΝΝΗΣΑΝ ΜΕ 1 ΜΗΝΑ ΔΙΑΦΟΡΑ :shock::shock::shock::shock: ΩΡΑΙΟΣ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...