Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008!!!κ τα καλύτερα έρχονται!!!!Νο 10


Recommended Posts

βικακυ μου μην νιωθεις ασχημα στο κατω κατω δεν τα αφηνεις κ πουθενα ξενα στη μανουλα σου τα αφηνεις...δεν ειναι κακο...θα αλλαξεις λιγο παραστασεις!!!!

ευτυχως που υπαρχει κ το νικελοντεον...καλε στον υπνο τους τα βλεπουν??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια.

Βικυ μου συγνώμη νόμιζα ότι θα συναντιόμασταν όλες μαζι με την Αντριάνα.

Τι κάνετε? ολα καλα? Εμένα δεν μου αρέσουν τα όσπρια... :oops: Εκτος απο τα ρεβύθια που τα τρώω.. και την φάβα...

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ...ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΝΙΩΘΩ ΤΕΛΕΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΣΟ ΛΙΓΟ...ΤΗΝ ΜΙΑ ΝΙΩΘΩ ΑΦΑΝΤΑΣΤΗ ΧΑΡΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ....ΧΑΖΟΜΑΜΑ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ...ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΚΑΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟ ΑΠΡΟΧΩΡΗΤΟ..

σε καταλαβαινω Βικυ!καταλαβαινω τη συγκρουση που γινεται μεσα σου!κανε το ομως!γιατι αυτό που ειναι καλο για σένα θα κανει καλό κ στα παιδάκια σου!

αυτό για σένα!

αλλά κ για τις υπόλοιπες εδώ μεσα!

καλημέρα ΒΙΚΥ!καλα ξυπνητουρια!!!

κι εμένα μου ζηταει τη μπο στο καναλι 9!κ που να τη βρω?εμενα δυστυχως δεν συμβιβαζεται με αλλα με αποτελεσμα να τσακωνομαστε! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τον πηρα τον πηρα εχει πειθω ο σεφ για να δοκιμασω το μεζε του :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ουτε εμενα δεν μάρεσουν...οχι βρε απλα επειδη ειπαμε για το σαββατο κ τελικα δεν μπορουσατε μετα εγω τις αλλε μερες δεν μπορουσα μου ειπε η αντριαννα να σας πω οτι θα μεινει μεχρι τη τριτη κ οποια θελει τοτηλ να το ζητησει!!!!!!!!!!!!αντε 2 μερες μεινανε για την δουλεια πως ξυπνησες μετα τα ρακομελα???

ελενακη καλημερα τι κανεις??πως ειναι ο βηχας??

αντε αλλο ενα τσιγαρο κ σηκωνομαι κλαψ κλαψ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κ σε σενα Ελευθερία!

κορίτσια σήμερα έχω απίστευτη διάθεση κ είμαι μέσα στην τρελλή χαρα χωρίς κανένα λόγο!κ χαιρομαι γι'αυτό γιατι έχει πάααρα πολυ καιρό να μου συμβεί!Σας στέλνω όλη τη θετική μου ενέργεια!!!!τωρα χορευω με το Σοφάκι μου !!!!το χω ζαλίσει!!!

  • είμαι χαρούμενη!χαρούμενη!ευτυχισμένη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ελενακη σου ευχομαι ολες οι μερες απο εδω κ μπρος να σε βρισκουν ετσι.....

ουστ σε ολες τι κακες αναμνησεις!!!!!!!!!!!!!!

βαριεμεεεεεεεεεεεεεεε λιγο μου εμεινε ακομα κ παωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω με διωχνεις ασπλαχνη θες να παω στα ταρταραααααα να πεσω :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε τελειωσε κ τι καταλαβες τωρααααααααα παει ο κοτσιδου στη σκλαβια του σιδερου :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: παλι θα σιδερωνω κ θα βριζω :lol::lol::lol::lol:

μολις τελειωσω με το σιδερο κ πριν ξεκινησω το σπιτι θα ξαναμπω μην εχετε γραψει 100 σελιδες λυπηθητε με!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κλαψ κλαψ κλαψ :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:-q:-q:-q:-q:-q:-q:-q:-q:-q

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ νικελόντεον ΧΑΖΗ ΕΡΩΤΗΣΗ Ε;;;;;;;;;;

ΚΑΛΟ ΣΙΔΕΡΟ ΒΙΚΑΚΗ!!!!!!!!ΑΦΟΣΙΟΣΟΥ Κ ΘΑ ΤΑ ΤΕΛΙΩΣΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ!!

ΜΠΡΑΒΟ ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΕ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ!!!!!!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Ε ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΑΛΙ;; :lol::lol::lol: ΕΔΩ ΔΕΝ ΠΙΑΝΟΥΜΕ ΤΕΤΟΙΑ!!!ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΛΑΣΙΚΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικυ μου βαλε τραγουδια!ευθυμα τραγουδια!!!!!βαλε δυνατα την ενταση κ χορεψε!!!!θα ξεδωσεις!!!!!θα το δεις!παρε τη μικρη αγκαλια κ χορεψτε!εγω τωρα ξερεις πως νιωθω?σαν να μου εφυγε ενα βαρος απο το στηθος!υπάρχει ενα κενο εκει....καντο κ θα με θυμηθεις! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΑ ΜΕ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΗΧΟΣΥΣΤΗΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ Κ ΕΤΡΙΖΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ :lol::lol::lol::lol: ΑΚΟΜΑ Κ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΙΤΟ ΤΣΙΤΑ Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΝΟΙΚΙΑΖΕΙ ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΝΟΧΛΩ...ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΜΟΥΣΙΚΗ... :(

ΑΧ ΑΣΠΑ ΜΟΥ ΩΡΑΙΟ ΚΑΝΑΛΙ ΑΥΤΟ Ε;;;ΠΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΤΥΧΗ...ΤΗΣ ΓΡΑΦΩ ΠΑΙΔΙΚΑ ΣΤΟ DVD Κ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΧΑΛΑΝΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΛΑΙΕΙ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ Κ ΠΟΛΥ Η ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΜΗ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω ποσα γραψατε παλι καλε εχει και δουλεια και εκανα αμαν να τα διαβασω....

Καλημερα σας ο καιρος ειναι σημερα χαλια βρεχει εχει κρυο χειμωνας παλι....

Ειναι δυσκολο να σχολιασω γιατι εχω δουλιτσα και δεν ειμαι και πολυ συγκεντωμενη :oops::oops:

Αλλα θα το κανω σιγα σιγα ;)

Ειστε παντως ολες καλα σε γενικες γραμμες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε ηρθα εγω και φυγατε ολες?

Κατερινακι χαιρομαι που σκεφταισε θετικα υγεια πανω απο ολα....

οσο για την αδερφουλα μου οντως στα ωπα ωπα την εχω μικρουλα ειναι μωρε λογικο....

Εεεε και μην χανεσαι...

Ασπα με την μικρη ολα καλα?

Ελενη κεφια ε?ετσι πρεπει...εγω με αυτο τον καιρο ειμαι χαλια....αν ακαι περασα καλα εχθες :oops:

Βικουλινι εσυ ολα καλα?ειχα και εγω απορια για το καναλι αλλα ρωτησες εσυ και εγω δεν το ηξερα..

Βικυ τρελη μου μαγειρισσα δουλιτσες ε?

Η Φλωριαννα πρεπει να πηζει τρελα και δεν μπαινει καθολου κριμα :(

Οι υπολοιπες ολα καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολε τελειωσα το σιδεροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο απιστευτο καλα οχι οτι τα βολεψα...

διαλλειμα για κιτ κατ κ παμε για μπαλκονιαααααααααα

καλημερα βασουλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τρελη μαγειρισσα νοικοκυρουλα μου εσυ....

και εγω εχω σιδερο αλλα οταν σχολασω...και βαριεμαιιιιι τρελα....αλλα δεν μπορω να

κανω και αλλιως...

καλε εκει δεν βρεχει και θα κανεις τα μπαλκονια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Βασω μου εχει Ζεστη! Οχι μονο δεν βρέχει αλλα έχει τρελή ζέστη!

Ας ελπίσουμε αυριο να ριξει καμια σταγόνα.

ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛο ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λογικό Βασούλα μου αλλα έχει παραγίνει το κακό στην Αθηνα..

Η ζέστη ειναι αρρώστια να ξέρεις, αυτη η ζέστη της Αθηνας δηλαδή, του θερμοκηπίου..

Και ευνοεί ιώσεις επειδή ακριβώς δεν ειναι φυσική..

Ουφ... αντε να πάω στο Τορόντο να δω καμια ασπρη μέρα :D Αν και τώρα που θα πάμε εμείς θα λιώσουν τα χίονια και θα τα ξαναδώ τον Δεκέμβριο... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...