Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008!!!κ τα καλύτερα έρχονται!!!!Νο 10


Recommended Posts

αντε ολοκληρη μπορει οχι...αλλα ενα κομματακι δεν τσιμπησες???

καλα μην συνεχισω με αυτα που ακουω γιατι ειναι πολυ σκληρααααααα...

θα κατερευσω που λεει κ η μανωλιδου :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Που λέτε,θέλω πολύ τριτο!Κάτι με έπιασε τις τελευταίες ημέρες...βλέπω κ το μικρο μου λουλουδάκι που μεγαλώνει...τον απρίλη θα γινει 1 ετους!!!!Απίστευτο μου φαίνεται!!!!Δεν κατάλαβα πως πέρασαν οι μήνες....Αυτή η κατάθλιψη μου ''εκλεψε'' πολύτιμο χρόνο από τη ζωή της....

Αλλά δυστυχώς δεν γίνεται να κάνω τρίτο... :cry:

επίσης ρε κορίτσια...τι εννοείτε με τον μεζέ?Δεν καταλαβαίνω!!!! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιου χουυυυυυυυυυυ!!!!!!!!

Κρητικοπουλα να σου ζησει κι απο εδω η μικρουλα σου!!! Ειδες που ανησυχουσες για τα κιλακια της,μια χαρα βγηκε! Καλη λοχεια και καλο σαραντισμο! Περιμενουμε λεπτομερειες μολις μπορεσεις!

Τι κανετε τρελοκοριτσα? παλι για σεξ μιλτε??? :lol::lol::lol:

Βικουλινι μου σε βρηκε μικρη και σε πειραζει το Βικακι μας! :lol: Αλλα αληθεια τωρα...το πνιξες το κουνελι??????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ειμαι πολυ χαρουμενηηηη!!!!!!! Το απογευμα με πηρανε τηλ. η Κατερινα μας μαζι με το Ανδριακι μας!!!!!!! Πινανε καφεδακι στο σπιτι της Κατερινας!!! Ειναι και οι 2 γλυκες!!! Με το Ανδριανακι πρωτη φορα μιλουσα στο τηλ. και μου εκανε και ντροπες!! :D Ειναι και οι 2 τους καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαρισστω Ερη μου!! Ειναι πριν 2 χρονια!!! :lol:

Την εβαλα για να μου θυμιζω πως θελω να γινω!

Ο Κωστης κοιμαται? Εγινε εντελως καλα με την γαστρεντεριτιδα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι με συγχωρείς βρε αλλα ειναι μικρο ακομη το δικο σου για να πας για τρίτο.. ειδικα μετα την ταλαιπωρία που τράβηξες... χιλια συγνώμη.. ετσι νομίζω... Εκτος βεβαια αν το εχεις ξεπεράσει!!

Λενάκι χαχα, εισαι κουκλάκι ετσι κ αλλιως.. μια χαρά ειναι ο Κώστας.. περδίκι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ελενακι!!!! Τετοιες ωρες μπαινεις και εσυ ε?? Αχ μανες!!!!!!!

οχι καλε!μπαινω κι αλλες ωρες!μπαινω κ βγαινω!ολο αυτο κανω.τωρα κοιμηθηκανε οι μικρες κ ειπα να κατσω πιο χαλαρα!εσενα τα μικρά σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι με συγχωρείς βρε αλλα ειναι μικρο ακομη το δικο σου για να πας για τρίτο.. ειδικα μετα την ταλαιπωρία που τράβηξες... χιλια συγνώμη.. ετσι νομίζω... Εκτος βεβαια αν το εχεις ξεπεράσει!!

!

Ελευθερία η αλήθεια είναι πως δεν το έχω ξεπεράσει ακομη εντελως.κ ο γιατρος μου λέει πως σε επόμενη εγκυμοσυνη ''κινδυνευω'' περισσοτερο να το ξαναπάθω.ποσο μαλλον τοσο σύντομα.Αλλά το θέλω...θυμαμαι οταν προσπαθουσαμε για δευτερο ειχαμε πει με τον αντρα μου μολις θα γινοτανε 6 μηνων το μωρο να ξεκιναγαμε για τριτο.ηθελα μεχρι τα 30 να εχω 3 παιδακια...αλλα ειδες πως τα φερνει η ζωή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερικές φορές Ελενάκι μου ειναι καλό να βάζουμε κάποια σχέδια μας στην άκρη έτσι ωστε να μπορούμε να κάνουμε περισσότερα... !

Αξιζει.. δειξε κουράγιο και βοήθησε τον εαυτο σου, μπορεις.

Συγνώμη αλλα δεν τα καταλαβαίνω αυτα τα "θα κάνω τα ονειρά μου πραγματικότητα μέχρι κάποια ηλικία"

Τα όνειρα δεν χωράνε σε χρονικά πλαίσια νομίζω... εμεις να ειμαστε καλά.... :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Μεγαλη μου κοιμαται εδω και καμια ωρα και ο μικρος συνεχιζει το κλαμα απο χθες!

Πριν λιγο τον αφησα κατω και δεν ξαναεκλαψε!! Να δω ποσο θα κρατησει!

Ερη ευχαριστω για τα καλα λογακια!! Α! και τελεια η ιδεα να συναντηθουμε καποτε ολες μαζι!!!!

Δεν ειναι ακατορθωτο! Και εμεις φετος το καλοκαιρι δεν θα κατεβουμε οποτε το επομενο μαλλον ναι!

Κοριτσαρες σας καληνυχτιζω γιατι θα ερθει το καμαρι μου απο την δουλεια.Να τον

δω και αυτον λιγο! Καλο βραδυ και φιλακια σε ολες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελευθερία μου,δεν ειναι οτι μεχρι τοτε ηθελα οπωσδηποτε να συμβει αυτο που ειχα σκεφτει...απλά σαν σκεψη μου άρεσε πολύ...(μπορει κ να λεω το ιδιο παλι....)τελοσπαντων...δεν εχω παραπονο,εχω δυο υπέροχα αγγελούδια κ δοξαζω το Θεό γ'αυτο!μακάρι στα σχεδιά του για μένα να είναι κ ενα ακόμη παιδάκι!Αν πάλι δεν υπάρχει,δεν πειράζει!Τουλάχιστον ημουνα τυχερή που εζησα την μητρότητα δυο φορές!Απλά το βρίσκω τόσο ωραιο που θέλω να το ξαναζήσω....αχ!τι με επιασε πάλι απόψε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε κολλαγε κ δεν μπορουσα να μπω...

ελενακη κουκλα στη φωτο....

βρε ερη δεν ειπα μεχρι την τριτη θα ναι η ανδριαννα εδω κ οποια θελει το τηλ για να συναντηθει να μου το ζητησει...

ελενακη καλο θα ηταν να το αναβαλεις για τωρα εξαλου δεν περασανε κ τα χρονια!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΕΕΕ!!!! ΗΡΘΑ!!!!

ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΩΡΕΣ...ΚΑΙ ΠΑΛΕΥΩ ΜΗΝ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ LAPTOP ΑΠΟ ΜΠΑΤΑΡΙΑ...

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ 1Ο~!!! ΚΑΙ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΟ!

ΔΕΝ ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΛΕΠΤΟΜΕΡΩΣ..ΤΑ ΤΟΥ 9 (ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ) ΜΟΝΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΝ...ΣΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΠΕΡΙΠΟΥ 2 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ...ΕΙΧΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΣΕΛ. 34 ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ 96 ΚΑΙ ΑΝΟΙΓΜΕΝΟ ΝΕΟ ΜΕ 28!! ΔΕΝ ΜΕ ΛΥΠΑΣΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ???? :lol: ΠΑΡ' ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΑ ΚΙ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΕΝΑ...

ΒΙΚΑΚΥ ΜΟΥ ΣΕ ΘΕΛΩ ΕΔΩ...ΣΕ ΘΕΛΩ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΧΑΡΟΥΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΣΟΥ ΜΟΝΟ ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΕΚΦΡΑΣΕΙ ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΡΙΒΕ..Α ΡΕ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕΣ ΣΗΜΕΡΑ...ΤΕΣΠΑ...ΘΑ ΣΕ ΔΩ 26 ΤΟΥ ΜΗΝΑ!

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΣ ΤΗΝ ΒΙΚΥ, ΚΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΧΩΡΙΣΕΤΕ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΥΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΩΣ ΑΡΧΙΣΕ ΑΥΤΟ...ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ? ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΟΥ?

ΕΡΑΚΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΙΣΤΗΡΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ! ΘΑ ΔΩΣΩ ΤΟ ΠΑΡΟΝ Ο,ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΚΑΝΕΤΕ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΠΑΤΕ...ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΨΗΝΟΜΑΙ ΤΡΕΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΑΓΟΥΔΗΣΕΙ Η ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΡΙΑ ΒΙΚΥ! ΤΑ ΧΑΝΩ ΕΓΩ ΑΥΤΑ??? :D ΟΧΙ ...ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ...

ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΣΟΥ ΓΡΑΨΩ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ...ΣΥΓΧΩΡΕΣΕ ΜΕ ΝΑΙ? ΕΤΡΕΧΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΛΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ ΕΦΤΑΣΑ ΣΤΗΝ ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ...ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΙΣ 26?ΠΗΓΕΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ? ΤΙ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ?

ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΑΚΛΑ! ΘΗΡΙΟ ΠΟΛΛΕΣΕ ΩΡΕΣ ΚΙ ΕΣΥ Ε?? ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΣΑΡΑΝΤΙΣΜΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ! Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΑΝΑΡΡΩΤΗΘΗΚΕΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ, ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ!

ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΕΜΕΙΣ. ΣΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ!!!ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΚΠΛΗΞΗ!! ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ... :D

ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΕΙΣΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ! ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΕΝΝΙΑΜΗΝΟ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΔΩΣΕΣ ΡΕΣΤΑ! ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΠΛΕΟΝ, ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΕ ΤΙΜΗΣΕΣ ΚΙ ΗΡΘΕΣ..ΠΕΡΑΣΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΑΛΛΑ ΟΙ 4 ΩΡΕΣ ΗΤΑΝ ΛΙΓΕΣ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΡΘΕΙΣ ΣΤΙΣ 26, Ε ΤΙ 26 ΤΙ ΑΡΧΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ Ε??ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΑΥΡΙΟ!

ΕΛΕΝΗ????? ΘΑ ΣΕ ΦΑΩ...ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΣΗΚΩΤΗ! ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ, ΘΑ ΜΠΟΥΚΑΡΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ...ΣΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΑΖΙ, ΑΣ ΤΟ ΠΑΝΩ ΜΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΣΤΙΓΜΗ ΑΒΟΛΑ, ΣΤΟ ΥΠΟΓΡΑΦΩ ΜΕ ΟΣΗ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΟΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 4 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΑΠΟ ΕΔΩ...ΑΚΟΥ ΜΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΣΕΙΣ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΛΙΓΟ, ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ SUPER!

ΡΙΑ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΑ Η ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ...ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ ΤΗΝ ΠΡΙΓΚΗΠΙΣΣΑ ΣΑΣ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!Α ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΚΕΙΝΗ ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΤΣΑΝΤΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΧΑ ΕΡΘΕΙ ΣΑΛΑΜΙΝΑ...ΕΚΤΑΚΤΩΣ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΜΕΣ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ...ΜΑΛΛΟΝ ΠΕΜΠΤΗ ΤΟ ΒΛΕΠΩ...ΕΙΧΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΧΡΟΝΙΑ..."ΠΡΟΠΟΛΕΜΙΚΑ" ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΤΟ 87 ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΥΜΟΜΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΩΣ ΗΤΑΝ...ΩΡΑΙΑ ΕΙΣΤΕ ΕΚΕΙ, ΗΡΕΜΙΑ...

ΒΑΣΟΥΛΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΛΗΜΜΥΡΑ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ? Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ??ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΣΟΥ ΣΑΝ ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ Ε? ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ...ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΥΠΕΡΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΗ ΜΑΖΙ ΤΗΣ?

ΑΣΠΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΒΡΕ ΨΥΧΗ ΜΙΑ ΧΑΝΟΜΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΕΣΥ...ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΒΗΧΑ?ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΓΙΑ ΤΙΣ 26

ΣΤΑΜΜΥ ΜΟΥ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΣΕ ΞΕΜΑΛΛΙΑΣΩ...ΚΑΝΟΝΙΣΕ Ε?? :lol::lol: ΑΚΟΜΑ ΓΕΛΑΩ ΟΤΑΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟΝ ΔΙΑΛΟΓΟ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΑΣ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ...ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ...

ΦΛΩΡΙΑΝΝΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΕ?? ΣΕ ΚΑΤΑΠΙΕ ΤΟ ΝΕΟ ΓΡΑΦΕΙΟ?? (ΠΟΙΑ ΜΙΛΑΕΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ..)ΑΧ ΘΑ ΤΟΥΣ ΔΕΙΡΩ...ΜΠΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ?? Ε ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΑΙ...ΚΑΛΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΣΠΑΣΟΥΜΕ ΜΕΤΑ...Ε??ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑ!! :P

ΕΛΙΣΑΚΙ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ?? ΕΣΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ?? ΕΛΑ!! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΜΑΚΡΥΑ....Ε?????? ;)

ΦΑΝΟΥΛΑ ΚΑΛΑ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕ ΕΤΣΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ...ΓΕΝΝΑΣ ΚΙ ΕΣΥ Ε?? ΑΝΤΕ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ...ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΗ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ ΤΟΥ ΥΙΟΥ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΤΑΞΗ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ... :D

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΛΛΑ, ΟΜΩΣ ΔΙΑΒΑΣΑ 80 ΣΕΛΙΔΕΣ ΣΕ 2 ΩΡΕΣ...Η ΚΑΨΕΡΗ...ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ ΧΑΡΗ??PLEASE???? ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ....ΧΑΧΑ :lol:

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΓΙΑ ΤΙΣ 26 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΟΛΕΣ!!!

Υ.Γ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΙΣΙΟ ΤΕΛΟΣ...ΑΠΛΑ ΚΑΤΑΓΡΑΦΤΗΚΕ ΤΟ ΣΥΜΒΑΝ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΑΚΥΡΩΘΗΚΑΝ ΟΙ ΕΠΙΤΑΓΕΣ...ΤΡΕΧΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΤΑΝΩ...ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΜΕΤΡΗΤΑ ΚΛΠ ΔΕΝ ΤΑ ΞΑΝΑΠΑΙΡΝΩ...ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΙΑ ΝΕΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΜΙΑ ΝΕΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΚΙ ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΚΙ ΑΚΟΜΑ ΟΡΘΙΑ ΚΙ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ!! THINK POSITIVE... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...