Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008!!!κ τα καλύτερα έρχονται!!!!Νο 10


Recommended Posts

βικακυ αντε βουρ στο ψητοοοοοο!!!!!!!!!!!!!

εγω ιωαννακη οταν πανε τα παιδια σας σχολειο η θα παντρευτουν θα κανω θα μαι μια γιαγιουλα με μωρο :lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: εισαι τρελοκομειο :lol::lol:

Βικακι τα λεμε.....

Φανη και εγω γι αυτο θελω δευτερο να εχει παρεουλα μωρε.....

Λοιπον κοριτσαρες σας αφηνω και εγω σε μιση ωριτσα τελειωνω και επεσαν μαζεμενα φορτηγα

να κοψω τα τελευταια δελτια να μαζεψω το χαρτομανι...

Πολυλογουδες μην γραψετε πολλα και μου βγουν τα ματια αυριο για να σας διαβασω(πλακα κανω)

Τα φιλια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

βικακυ αντε βουρ στο ψητοοοοοο!!!!!!!!!!!!!

εγω ιωαννακη οταν πανε τα παιδια σας σχολειο η θα παντρευτουν θα κανω θα μαι μια γιαγιουλα με μωρο :lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):)):)):)):)):))

γιατο βιβλιο γκινες θα μαι :lol::lol::lol::lol:

xaxaxaxaxa...me to pi kai tin koiloumpa diladi

????????????????????????

ειστε απιστευτες!!!!!!!!!!αχαχαχαχαχχααχαχαχαχχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=))=))=))=))=)):)):)):)):)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικουλινη το μαιευτηριο εχει προσωπικο ιντερνετ αλλα εχω ξεχασει τον κωδ μηπως ξερει καμμια πως να μου τον βγαλει????/βικουλινη στειλε μου εσυ το δικο σου να σε παρω οταν γεννησω.αν δεν μπορεις θα σου στειλω το δικο μου εκτος αν θθμηθω τομ κωδ.οποτε θα σας μιλαω απο το νοσοκομειο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΜ!!!!ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΓΕΝΝΑΣ;;

ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΚΩΔΙΚΟ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ...ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φανη μπορεις να πατησεις εκει που λεει εχω ξεχασει το κωδικο μου κ να σου στειλει καινουργιο στο e-mail σου!!!!!!!!!!!!!!

βικακυ ολα οκ??τη πηραμε τη πολη :?::?::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο ρεα .....καινουργιο ειναι ανοιξε τον δεκεμβριο.σου εστειλα το κιν οποτε θα σε ενημερωσω ...

Ποτε ειπες Φανη γεννάς? Τεταρτη 23??? Εδω θα ειμαι.. και επειδη ειμαι απέναντι απο το Ρεα αν ειναι να ερθω να σας δω ρε συ! θα χαρώ πολυ...

Τζοανάκι αν πάει η Βικυ να πάρει την Βικυ στον Πειραια, ερχομαι εγώ Αγία Παρασκευή να σε παρω για την συνάντηση.. Το Νικαια - Αγια Παρασκευή το έχω χαλαρά.. πολλα χρονια το έκανα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ναι.. γεια σας!!!!

Πηγαμε με τον Κωστα σε κάτι φιλους μας εδω που εχουν ενα μαγαζι με κρασια... και χτυπησα κατι ρακόμελα..

ΜΕ ΛΕΝΕ ΕΡΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!!!

Καλά ειμαι αλήθεια.. ειχα τοσο πολύ καιρό να χαλαρώσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν πει το Τζοανακι να ερθει θα παω να την παρω.. θέλω πολυ να κάνω την διαδρομή που εκανα τοσα χρονια.. ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΣΥΝΤΟΜΑ...

Ελενάκι.. βουρ και συ για το τρίτο!!!!! :geek::geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακι μου εχεις να κανεις πιο ομορφες διαδρομες καινουργιες εξερευνησεις θα αποκτησεις νεες εμπειρειες....

με επιασε παλι ο οιστρος μου...

καθομαι διπλα στο τζακι ακουγοντας αλεξιου αχ κ να χα κ ενα ρακομελοοοοοοοοοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικακι τι γελιο εριξα...φοβερος ο Χαρης...

Γεννησε η Κρητικια μας ε?παιδευτηκε ε...και 2ο κιολας και εκανε τοσες ωρες?φανηκε η μπουμπου απο την κοιλια!

Φανουλα η σειρα σου τωρα!

Αχ Ελενακι να σου πω την αληθεια και εγω σκεφτομαι για 3ο...οχι ομως ακομα!Σε λιγα χρονακια1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι μου ειπε μολις τωρα ο χαρακης ειχε λοξυγκα κ μου λεει κοιτα μαμα κλανω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΕΛΙΩΣΑ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ...ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΕ Ο ΧΑΡΑΚΗΣ!!!!!!!!ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...