Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΣΤΕ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕΣ!


Βανια

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 60
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΒΡΕΙ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙΣ ΟΤΙ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑΔΟΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΕΣΑΣ.ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ.ΟΠΟΤΕ ΤΣΑΜΠΑ ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΡΑΦΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν γραφω σελίδες απλά παραθετω στοιχελια μέχρι χτες ελεγες οτι θα ερθεις και ηθελες κινητό δεν ξέρω για ποιο λόγο το πήρες εκείνη την ωρα σε αυτό λες αλήθεια ότι σου ηρθε στις 4 εγω το έστειλα γυρωσ τις 12 εσυ αρνιλοσουν ότι έχεις γράψει στην μαμαδοπαρεα αλλα΄τωρα δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο το να πήγες η όχι αυτό το ξέρεις μόνο εσύ και ανπήγες τουλάχιστον να πέρασες καλά .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε,ΟΧΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΛΕΣ ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΕΙΣ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΒΓΑΖΕΙΣ ΨΕΥΤΡΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΤΗΝ ΟΥΡΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΕΞΩ......ΑΠΟΔΕΙΞΕ ΤΟ ΑΛΛΙΩΣ ΚΟΦΤΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα εισαι ψεύτρα !!!δες όλα τα μυνήματα που έχουμε γράψει και δεις τη λες εσυ και τη λεω εγω .άλλωστε και εγω ήμουν στην τερινα αλλά φωτο δεν έβγαλα .Αν απο την αρχή έλεγες ότι ναι έγραψα αυτό στη μαμαδιπαρέα θα το είχα σταματήσει και θα έλεγα αυτη είναι η επιλογή της .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μιλησαμε και με τα πμ και είπαμε τις αποψεις μας ναι παιδακια είμαστε δεν είναι καθόλου κακό αυτό :lol: επίσης επειδή θέλω να χτυπήσω ανελεητα ένα γαλακτομπούρεκο με συγχωρείτε προς το παρων τα ξαναλέμε . :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω μετανιωνω μονο που δεν συναντησα την αννα 1975! θελω καιρο να την γνωρισω. τα υπολοιπα στα ειπα οποτε δεν υπαρχει λογος να το αναλυουμε αλλο απτην πλευρα μου!

και εσενα μετανιωνω που δεν ειδα φανταστικη μανα της καψουρας μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω μετανιωνω μονο που δεν συναντησα την αννα 1975! θελω καιρο να την γνωρισω. τα υπολοιπα στα ειπα οποτε δεν υπαρχει λογος να το αναλυουμε αλλο απτην πλευρα μου!

και εσενα μετανιωνω που δεν ειδα φανταστικη μανα της καψουρας μου

άντε θα του πω να σε μαλώσει μικρό και άμυαλο πάλι καλά που δνε πήγες σε τίποτα ασχετους .... εμεις θα τα πούμε βλέπεις εγω δεν θεωρώ κανένα μέλος περαστικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ Α[Ο ΜΕΝΑ ΝΑΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΙΧΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΩ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΟΤΙ ΕΙΧΕΣ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΣΟΥ ΕΤΥΧΕ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ Η ΒΑΝΙΑ ΕΚΕΙ ΕΙΧΕ ΣΤΡΒΩΣΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑΝ .Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΘΕΥΡΟΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΤΗΣ ΓΝΩΜΗΑΣ ΤΟΥ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙ. ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΚΟΛΛΑΣ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΛΟΙΠΟΝ ΗΡΕΜΟΥΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΤΗΚΑΝ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΥΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω ότι πρέπει να το κλείσετε το θέμα. 3 χρόνια στο μαμυ δεν εχω ματαδει τέτοιο πράγμα..

Με το πιστόλι στον κρόταφο για συνάντηση και μετά δημόσιος διασυρμός??

Θα αναφέρω και εγώ το ποστ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εαν η Λένα μου ζητήσει να σβήσω το θέμα θα το κάνω απο εκεί και πέρα δεν προσκαλέσαμε κανέναν με το ζόρι τις συναντήσεις της κάνουμε επειδή το θέλουμε και οχι επειδή μας το επιβάλλει κάποιος . Απο την άλλη έχετε μάθει κάποιες όταν δεν σας αρέσει κάτι να ζητάτε διαγραφή του θέματος δεν είπα κάτι που δεν είναι αληθινό . Απο τη στιγμή που ενοχλείστε πείτε τη γνώμη σας και καλά κάνετε εγω θεωρώ όλες τις αποψεις σεβαστές .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ελεοςςςς!!!!! :shock::shock::shock:

καλο ειναι οταν εχουμε αδικο να ζηταμε και κανενα συγνωμη.....οχι σαν τον αντρα μου που τον επιασα να ......... με αλλη και μου ειπε οτι συζυταγανε.... :shock::shock::shock::shock:

εχει απολυτο δικιο η βανια.....εγω που δεν ηρθα ενημερωσα και αναγκαστηκα πηγα με τουσ δικουσ μου στο εξοχικο για να μην μεινω μονη με το μωρο λογο του προσφατου χωρισμου μου.... :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ρουμπελα μου αλλα οχι οτι δεν εχουμε και τσιπα πανω μας!!!!!!!!δεν χασαμε το γαμο!!!!!!!!!!!!! :lol::lol: εγω προσωπικα σε αλλη συναντηση δεν θα λεω αν ερθω και τελαιταια στιγμη θα αποφασιζω τι θα κανω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αυτα απο εμενα!!!!!!!!!!1τα φιλια μου κ την αγαπη μου!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσάκια μου...Διάβασα προσεκρικά το ποστ σας ειμαι νεα στη παρέα και τυχαίνει να είμαι μέλος και εδώ αλλα και σε άλλα αξιόλογα γκρούπ μαμάδων όπως η "Μαμαδοπαρέα"και το " Μανα η πιο ιερή λέξη του κόσμου"...κ.α...Ο καθένας μας δεν πρέπει να έχει το ελευθερο της επιλογής?αν είναι δυνατόν να καθόμαστε να χαλάμε τις καρδιές μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Χριστος κ η Παναγία!!!τί ειναι αυτα βρε κοριτσια;;

κ καλα ο θυμός,αλλα κ ο δημοσιος διασυρμος;;ανεπιτρεπτο κατα την ταπεινη μου γνωμη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ήρθες Ντιντή στη παρέα μας . Και εγω είμαι μέλος και σε άλλα αντίστοιχα φόρουμ αυτό δεν είναι κακό ουτε επιλήψιμο αν ταυτόχρονα κανονιζόταν συναντηση θα πήγαινα εκει που ηθελα εκεί που ηταν οι πιο κολλητές μου εκει που νιώθω πιο άνετα δεν θα το έκρυβα δεν θα έλεγα ψέματα και το κυριότερο δνε θα χρησιμοποιούσα σαν δικαιολογία το παιδί μου .Επίσης δεν είναι κακό να ενημερ΄ψσω ότι δνε θα έρθω ας μην δωσω εξηγήσεις αλλά να περιμένω ότι θα εμφανιστούν και ούτε μια ειδοποιήση; και εντάξει εγω το νέο μέλος ; φαντάσου να ήσουν στη θέση της; Βέβαια κάποια πράγματα για κάποιους ανθρώπους είναι ψηλά γράμματα απλά θεωρω τη συνέπεια σημαντικό πράγμα και έχω την έντυπωση ότι και οι άλλοι έτσι είναι αλλά έκανα λάθος . Από τη μεριά μου το θέμα έληξε ο καθένας έχει κρίση , άποψη και μπορεί να την τοποθετήσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

καλησπέρα Βανια.Ισως ο τρόπος που επέλεξες να μην είναι αρρεστός σε όλο τον κόσμο.θα μπορούσες ίσως να της τα πεις όλα ιδιωτικως... :| .Και τί εγινε δηλαδή αν πήγε στη Μαμαδοπαρέα και οχι σε σας.Αλλωστε η Μαμαδοπαρεα είναι στο facebook poy το ξερουν και το χρησιμοποιουν όλες οι μαμαδες ευκολα.Πάντως μην χαλάς την ζαχαρένια σου.ΔΕν αξίζει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με συγχωρειτε που πεταγομαι σαν τη τσου.... σε ενα θεμα που δεν με αφορά, αλλα διαβαζα τι εγινε και εχω σοκαριστεί.

βανια μου εισαι στους συντονιστες του φορουμ και μιλας με αυτό το τρόπο?

Δεν ξερω γιατι η καθε κοπέλα δεν μπορεσε να έρθει και δεν εχω επαφές με καμία απο τα ονοματα που αναφερεις. Τελειως αντικειμενικά λοιπον εχω πεσει απο τα συννεφα.

2 χρονια τωρα εχω πετυχει αποψεις σου σε θεματα και ομολογω πως μου αρεσει ο τροπος που γραφεις, αλλα αυτο βρε κορισι μου ειναι απαράδεκτο. Το να βαζεις δημοσια να απολογηθουν καποια ατομα χωρις πρωτα να έχεις μιλησει μαζί τους και να ζητησεις το λογο , ειναι πολυ ασχημο.

Μπορει να εχει προκυψει κατι πολυ σοβαρό. και το τι ειναι σοβαρο στη ζωη της καθε μιας το κρινει η ίδια.

Δεν θα εδινα σημασια στο θεμα, αλλα πραγματικα με σοκαρει το γεγονος οτι είσαι στους συντονιστές , δηλαδη στα αξιοσεβαστα απο ολους μας ατομα.

Με προβληματισατε πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...