Μετάβαση σε περιεχόμενο

γεννηθηκε ο πριγκηπακος μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

και ναι επιτελουςεγινα και εγω μαμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ειμαι η πιο ευτυχισμενη γυναικα!γεννηθηκαμε στις 3 φεβρουαριου ,52 εκατοστα και βαρος 3360!!!!ο τοκετος ηταν λιγο ζορι γιατι εγινε με προκληση και υπηρχε ελλειψη προσωπικου στο νοσοκομειο :evil: αλλα περασμενα ξεχασμενα!ο πριγκηπακος μου ειναι τελειος και εχουμε μπει σε προγραμματακι ηδη!ειμαστε πολυ καλα παιδια,μονο μαμ κακα και νανι!θηλαζουμε μεχρι τελευταιας σταγονας και τρωμε ολο το φαγακι της μαμας.

ευχομαι απο καρδιας να ζησουν ολες οι γυναικες αυτην την υπεροχη εμπειρια και σε οσες ειναι ηδη μανουλες να χαιρεστε τα παιδακια σας!

φιλακια σε ολες παμε να κανουμε μαμ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη μου να σας ζησει ο πριγκιπας σας !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να ειναι παντα γερος κ τυχερος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να τον καμαρωνεται κ να τον δειτε οπως επειθυμειτε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αποφασισε να βγει ο κυριος?? :D

Να σας ζησει Γεωργια μου!!! Σε σκεφτομουν αυτες τις μερες!! Αντε να περνουνε και οι

αλλες σειρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ευχομαι απο τα βαθη της ψυχης μου οτι επιθυμειτε και εσεις ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τις καλυτερες ευχες κ απο μενα.Να ειναι γερος κ να τον χαιρεστε.Μακαρι να νιωσω κ εγω την ευτυχια που νιωθεις εσυ κ ολες οι μανουλες.Φιλακια στα πατουσακια του μπεμπη [smilie=love5.gif][smilie=love1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...