Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!! Νο 7


Recommended Posts

Καλησπερα!!!

Δεν προλαβαινω να διαβασω τωρα τα νεα σας γιατι η μια μπεμπουλα μουρμουριζει....

Γεννησαμε στις 9 μαρτιου με καισαρικη! Η μια βγηκε 2700 κ η αλλη 2500 γρ. Το σαββατο βγηκαμε και ειμαστε στο σπιτακι μας.

Ολα καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 695
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σας κορίτσια!!!

Lollipopakiiiiii!!!!!!!! Να σας ζήσουν τα μωράκια σας!!! πάντα γερά και καλότυχα να είναι!!!!! Καλή ανάρρωση και καλή λοχεία σου εύχομαι!!!! Σας φιλώ!!!!

Να σας ζήσουν τα μωράκια σας και όλα τα υπόλοιπα κορίτσια που γεννήσατε!!!! Να είναι πάντα γερά και καλότυχα!!! Καλή λοχεία σε όλες!!!

Και όσες είναι στην αναμονή με έναν πόνο εύχομαι και με το καλό να κρατήσετε τα μωράκια σας στην αγκαλιά σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!!! γερά & ευτυχισμένα να ειναι παντα!

αντε και στις υπόλοιπες !! βασούλα με ΚΑΝΕΝΑΝ πόνο σου ευχομαι !!

ράνια!!!! καλέ αραξε τώρα που μπορείς !!!!

Νουτελίτσα ΠΟΛΥ μου αρεσε το "Μαριγούλα" !!

μου θυμίζει καϊκάκι σε λιμανάκι, που τα ΑΓΑΠΩ ! :x

να το συνεχίσεις παρακαλωωωωω :lol:

πωπωωω κοντευει η λίστα ε;! :x

εχουμε να περιμένουμε νεα ήδη απο Γεωργία, Σοφουκι... (σορυ αν ξεχνώ καποια :oops: )

να ρωτήσω : μηπως γεννάει καμία αλλη στο Αλεξάνδρας ;; εχω κατι απορίες με τα πράγματα της βαλίτσας! :roll: (ή εγώ παίρνω πολλά + περιττά ή ειναι μικρή η βαλίτσα αχαχαα :lol: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!! Πως ειμαστε?

Gioulaki να σου ζησει η κουκλιτσα σου!

Και στο Lollipopaki τα κοριτσακια! Χαιρομαι πολυ βε κοριτσια που εχουμε τοσα ευχαριστα, που ειστε ολες καλα κι εσεις και τα μωρακια!

Μαριγουλα σου αρεσε ε? Θα το συνεχισω, το υποσχομαι!

Αντε να προχωραμε, να τελειωνουμε κι εμεις οι υπολοιπες, αυτη η αναμονη ειναι δυσκολη... Ολο το βραδυ νομιζα οτι γενναω... Μακαρι να αντεξει σημερα και αυριο και να μη μου κανει καμια απροσμενη εξοδο μεχρι την Πεμπτη !!! Υπομονη στις υπολοιπες, κοντεψαμεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!και στο αγορι της παρεας!καταρχην στο γιουλακι και στη λολλι να τους ζησουν οι κουκλες και να τις δουν οπως επιθυμουν!κοριτσια,δινω γαμπρο μελαχρινο,2 μετρα παληκαρι,γεροδεμενο(ετσι τον φανταζομαι,τι να κανω!) και κυριως με μια μανα κουκλα και οτι πρεπει για πεθερα!καθε προσφορα δεκτη,το μονο πως η νυφη θα μενει μαζι μου,δεν τον αφηνω εγω το γιο μου να φυγει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[youtube:2nqxp46f]BzONmDvWXiU[/youtube:2nqxp46f]

ΤΙ κόλλημα εχω φάει τις τελευταίες μερες με αυτο το παλιοτράγουδο ;;;;;;;;!!!!;;;;;;;;; :shock:

πολύ χαρούμενος ρυθμός ομως... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!! κατ'αρχην Γιουλακι να σου ζησει η τσουπρα και καλη λοχεια να εχεις!!!

εγω δεν ειμαι καθολου στα καλα μου....... την κυριακη εσπασε το ποδι του ο αντρας μου και σημερα που ειχαμε γιατρο μας ειπε οτι δεν εχω καμμια διαφορα απο την περασμενη βδομαδα, ειμαι στο ιδιο σημειο ακριβως :(:(:( και ο μπεμπης κανει ακομα τα δικα του και δεν εχει τοποθετηθει οπως πρεπει, με αποτελεσμα αν δεν σπασουν νερα θα παμε μεχρι τελος και οταν λεμε τελος 30/3 και θα με αφησει και 2 μερες ακομα..... και αν δεν αλλαξει θεση ακομα και την ωρα του τοκετου θα κανω καισαρικη :(:(:(:(:(:(:(:( ολα τα καλα μαζεμενα!!! εχω απελπιστει και μαυριζω και το ομορφο ποστ μας με τα νεογεννητα. :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε σπιρτουλι,μην αγχωνεσαι,θα δεις που ο μπεμπακος θα παρει τη θεσουλα του σε λιγες μερες.ειναι ατιθασος ε?ναι,ειδαμε και τον δικο μου,που εχει παρει τοσο καιρο θεση,που η κοιλια μου ακουμπαει στο πατωμα,ορθοστασια τρελη μεχρι προτινος στη δουλεια,τωρα τρελο περπατημα καθε μερα και δεν λεει να βγει,παρολο που ο γιατρος το περιμενε με το που θα εμπαινα στο μηνα μου!τελικα θα βγουν οποτε εκεινα αποφασισουν,δεν λογαριαζουν τις μαναδες τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΠΙΡΤΟΥΛΗ θα σε μαλωσω....Τι μαυρη απελπισια ειναι αυτη;;;;;;;;;;;

Καταρχην περαστηκα στον αντρα σου και σιδερενιος.

Δευτερον τι σκας για την θεση του μωρου κ το ειδος του τοκετου; Σκοπος μας ειναι να γεννηθουν γερα μωρακια...ο τροπος δεν εχει καμια σημασια.

Εγω με την καισαρικη δεν ταλαιπωρηθηκα καθολου...την ιδια μερα σηκωθηκα κ ταισα κ τα μωρα ;);););) Δεν ζητησα ουτε καν μια παυσιπονη.

Κοιτα να χαρεις την κοιλιτσα σου τις τελευταιες μερες κ μην μαυριζεις την ψυχουλα σου!!!!

Για μεγαλες χαρες ετοιμαζομαστε...δεν θελω τετοια ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ σπιρτουλάκι μου αγαπημένο !!! νομίζω οτι οι ορμόνες σου χορεύουν και σε τρελαίνουν κυριολεκτικά !!! στην "κατάληξη" μιας εγκυμοσύνης ειμαστε προετοιμασμένοι για ΤΑ ΠΑΝΤΑ !!! και το κανονικό ειναι οι πρωτάρες μαμαδες να πάρουμε ολο τον ενατο και ισως και κατι παραπάνω !! εγώ ετσι το ήξερα αλλα και μενα οι τριγύρω μου με ειχαν αγχώσει οτι "ο μικρός θα σου σπασει πιο νωρίς τα νερά" και σκεφτομαι εγώ οτι ειναι ακόμα μικρούλης και λέω "που πάμε ωρέεεε;;;;!!" και αγχώνομαι ... αλλα οπως βλέπεις η φύση, ο Θεούλης... ξέρει καλύτερα ΤΙ πρέπει να γίνει σε κάθε περίπτωση ...

ασε που απο μερα σε μέρα τουτα τα μικρά ζουζούνια μπορεί να παρουν θέση αλλα και αν οχι παλι υπαρχει λύση !!! δες τα λιγο με πιο ανοιχτό μυαλό... για να μην βγαίνει ακόμα ΞΕΡΕΙ εκεινο τι χρειάζεται να ολοκληρώσει εκει μεσα ... κι οσο για τον τοκετό... να λεμε ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ που εχει προχωρήσει η επιστήμη και υπάρχει και η καισαρική !!

ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ !! ΜΑΖΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΜΕ μεχρι και ΠΡΩΤΑΠΡΙΛΙΑ αν χρειαστεί ! μαζί και με την vasia !!!! xixi !! :lol:

*περαστικά στον σύζυγο καλέ ! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

spirtouli υπομονη κ μην απελπιζεσαι...ετσι η αλλιως σημασια εχει ναρθει το νινακι γερο κ υγιεστατο στην αγκαλια σας!!! Σημερα ειχαμε κι εμεις γιατρό...και η δικιά μας εχει καλοβολευτει εκει μεσα...αν δεν γεννησω μεχρι την άλλη τεταρτη θα μπουμε με προκληση την πεμπτη. εχω τρελαθει στο περπατημα,αλλά πονακια κ συσπάσεις μηδεεεεεενννν.ειναι αρκετα χαμηλα...ο τραχηλος μαλακος κ εμεις περιμενουμε τα σημαδια του ερχομου της. ουυυφφφ κουραστηκα βρε κοριτσια,δεν περιμενα να κλεισουμε ολο τον μηνα κ φυσικα δεν περιμενα τελικα να μπω με προκληση...γτ ετσι το κοβω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο μενα... spirtouli μην απογοητευεσαι ειναι νωρις ακομη εχεις αλλες 15 μερες!

φαντασου εγω πηγα στον γιατρο 18/02 το μωρο δεν ειχε καμια ενδειξει οτι εχει κατευει , μου εκλεισε ραντεβου για καισαρικη σε 15 μερες και 28/02 με πιασαν πονοι :roll::roll:

οποτε ποτε δεν ξερεις πως θα εξελιχθει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

spirtouli μην αγχεσαι καθόλου κ όλα θα πάνε όπως πρέπει :D τα μωράκια αλλάζουν θέση απ'τη μια στιγμή στην άλλη! περαστικά στον αντρούλη!

lollipop πολύ χαίρομαι που δεν ταλαιπωρήθηκες με την καισαρική! Άντε τώρα να καμαρώνετε τις μπέμπες σας!

υπομονή στις υπόλοιπες, κοντοζυγώνει.. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!χτες ειχαμε γιατρουλη.τιποτα..και οταν λεω τιποτα εννοω ΤΙΠΟΤΑ!!!δεν ειμαστε ετοιμοι ακομα..θα ξαναπαω την αλλη τριτη και ΑΝ ειμαι οκ(σιγα μην ειμαι!),θα με βαλει με προκληση τεταρτη η σ/κ..το καλο ειναι πως ο μπεμπακος δεν εχει παρει καθολου κιλα,παραμενει γυρω στα 3150,οποτε τουλαχιστον δεν θα φτασει τα 4+ μεχρι να βγει!σημερα εκανα και τις τελευταιες εξετασουλες μου..αντε,κουτσα στραβα φτασαμε στο τελικο σταδιο!

δεν θα βγει ο μπουρμπουληθρας μου?θα βγει.θα του τσιμπαω τον κωλαρινο και τα μπουτακια ολη μερα που με παιδευει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεριζω...

Μπηκα στα γρηγορα να δω μηπως εχουμε καμια εξελιξη....κανεναν μπεμπεδοερχομο....αντε σφιχτειτε φουσκοκοιλιτσες μου!!!! :D:D:D

Σε λιγες μερουλες θα ξεφουσκοσετε οοοολες!!!!!

Πολλα φιλια στις κοιλιτσες σας! Σματς σμουτς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορτσουλια τι κανετε?σημερα περπατησα τοσο πολυ που τα παιξα στην κυριολεξια....τρεμουν ποδια,χερια κλπ

δεν αντεχω αλλο...κουραστηκαααα :crazy: [smilie=banghead.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!πω πω και αλλα ζουζουνιαρικα μωρακια ηρθαν στην παρεα γιουλακι γεωργια σοφουκι να σας ζησουν βρε και να ειναι γερα και καλοτυχα ...μαρακθι τι κανεις?με το καλο αντε κοντευεις και εσυ!!!!η μπεμπυλα μου κοιμαται και ετσι βρηκα χρονο να μπω να δω νεακια οι αντρες μου εχουν βγει βολτουλα και μειναμε τα κοριτσια σπιτι...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τι κανετε? Αυριο πρωι μπαινω κι εγω για καισαρικη... Θα σας ενημερωσω τη Δευτερα που θα επανελθω! Μεχρι τοτε θα εχουμε κι αλλα νινακια φανταζομαι απο τις υπολοιπες κοπελες! Ευχομαι να ειστε καλα και θα τα πουμε συντομα! Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νουτελιτσα μου με το καλο ...μην κολλας και πανω απο ολα να εχεις αυτο που λεμε ηθικο ακμεοτατων!!!!!!!!!!!!!τιποτα δεν ειναι μην φοβασαι αυριο τετοια ωρα θα εχεις το μωρακι σου αγκαλιτσα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα....τι καλημερα δηλ?μονη μου θαρχισω να μιλαω στο συγκεκριμμενο τοπικ...νουτελακι με το καλο κι εσυ να φερεις το μικρουλι σου στον κοσμο!!!περιμενουμε νεα σου...

βρε σεις?εγω ποτε θα γινω μανα? :lol::lol::lol: αυτο το μωρο μου δεν λεει με τπτ να βγει...δεν την γλιτωνω την προκληση την πεμπτη μαλλον :?:?

γιωργο ελπιζω ολα καλα με το γιατρο ;)

αληθεια ποιες μειναμε να περιμενουμε ακομα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα παιδια!!η νουτελιτσα θα εχει αγκαλιτσα το μωρακι της τωρα...τι ωραια!ποσο ανυπομονω δεν λεγεται!θελω τοσο πολυ να το δω,να δω πως ολα πηγαν καλα,πως ο μπεμπης ειναι γερος..

αυριο κλεινουμε 1 χρονο απο το θανατο του κουνιαδου μου,να δουμε αν ο ανηψουλης του θα βγει την ιδια μερα για να τον "αντικαταστησει"...απο τοτε που εμαθα πως ειμαι εγκυος,αυτη την ημερομηνια σκεφτομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωργο ναι παμε για φυσιολογικο...αληθεια πως μπορουμε να δουμε τις φωτο που λες?πως παμε? :?:?

ρανια κ την ιδια ημερομηνια να μην ερθει το μωρο σιγουρα θα αναπληρωσει ενα μεγαλο κενο κ θαπαλυνει πολυ τον πονο ολων σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη σας μερα!!!!!

ΝΟΥΤΕΛΑ μαλλον εχεις ηδη γινει μανουλα!!!!!!! Να σας ζησει κ περιμενουμε νεα σας!!!!

ΤESH σαν να καλοβολευτηκε το νινι εκει μεσα.....για κανε του εξωση γρηγορα :lol::lol::lol:

MAMMYS LOVE σε χασαμε καλε!!! Αλλα αφου ειστε οκ συγχωρειστε!!!! :D:D:D

DADDY COOL το νινι ε-ε-ε-ερχεται!!!!!!!!

ΡΑΝΙΑ :-h

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα! δεν εχω προλαβει να διαβασω τα νεα σας, μπηκα απλα να σας πω οτι εφερα στον κοσμο εναν αγγελο 3500 γρ την παρασκευη, ξημερωματα σαββατου φυσιολογικα και χωρις επισκληρηδιο και ολα πηγαν τελεια!! θα σας τα πω οταν βολευτουμε... χτες ηρθαμε σπιτι και ακομα ειμαστε πελαγωμενοι!! σας φιλω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφουκι μου να σας ζησειιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλη υπομονη και κουραγιο απο εδω κ περα!

Νουτελιτσα τωρα πρεπει να εχεις γεννησει! γεννησε η Γεωργια? Να τη βαλω στη λίστα? ποτε?

Τεση κρατα γεράαααααααα , το μωρό καλοπαιρνάει εκει μεσα!

μαζι με τη Ρανια θα πρεπει να κανετε υπομονή!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...