Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 4


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΛΑΤΕ ΣΤΟ Νο 5 ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΑ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ!!!!

ΕΛΑΤΕ ΕΛΑΤΕ!!ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!! :-h:-h:-h:-h [smilie=icon_salut.gif] [smilie=icon_salut.gif] [smilie=icon_salut.gif] [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Raf123 ποτε θα μας αποκαλύψεις το φύλο;;;; Ποτε θα κρυφοκοιτάξεις το χαρτάκι;;;;;
    • Καλά έχω κοιλιά που είχα στην πρώτη στον 6 μήνα. Αλλά και στον δεύτερο είχα γενικά πολύ μεγαλύτερη κοιλιά απ το πρώτο.  Ευτυχως λόγω διατροφής για τον διαβήτη δεν έχω πάρει κιλά μόνο τούρλωσα 🤣🤣🤣🤣 Γύρω στις 18 με 20 εβδομάδες θυμάμαι κι εγώ αλλά ανυπομονώ… μου αρέσει αυτή η αίσθηση!!!!!
    • Εμένα έχει κόψει γεύματα με γάλα.. πίνει τη μισή ποσότητα πλέον απ' ότι έπινε πριν. Πάει πολύ καλά το blw! Τρώει τα πάντα μόνος του και δε κάνει gagging αλλά εννοείται ότι κάθε φορά γίνεται σα λαδοποντικας 🤣 γιατί τρίβει τα μαλλιά του στα λάδια 🤯 οπότε σχεδόν μετά το μεσημεριανό κάνει μπάνιο 🤣  Πέρασε όντως ο καιρός.... Κι ακόμα δε μπορώ να πιστέψω ότι το ζω και δεν είναι όνειρο.... 💙  Δεν είμαστε σίγουροι αν θέλουμε 2ο παιδί, ίσως μετά από 3-4 χρόνια.... Ήταν πολλά τα χρόνια που κάναμε εξωσωματική οπότε θέλουμε λίγο να ηρεμήσουμε και να ευχαριστηθουμε αυτό που ζούμε τώρα! Να ξεπεταχτεί ο μικρός και βλέπουμε...   
    • καλημέρα κορίτσια πως είστε ; Εγω θα έλεγα να παρεις αυτήν που σου άρεσε και αν είναι και η πιο οικονομική ακόμα καλύτερα 😊
    • Κι εμένα! Τούρλα! Κι επειδή δεν είχα εμετούς, τα χω πάρει τα 3.5 kg μου. Δε θέλω να ξέρω πόσο θα πάει αυτό το τρίμηνο με τους ρυθμούς που τα παίρνω.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...