Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κουτσομπολίτσες μανούλες 2008 - Νο.9!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπραβο βρε Ανδριαννα ,φοβερη οδηγοσ!!!!

Κοριτσια εχω αρχισει και φτιαχνω τις φακες με το μπεικον που εδειξε χθες στο πρωινο μου...το ειδατε?

να δουμε θα ειναι ωραιες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μανουλα δεν πονεσα σχεδον καθολου μονο λιγο το ιδιο βραδυ της γεννας και λιγο την επομενη οταν σηκωθηκα και αυτο στην αρχη μετα πηρα τον αερα ,τωρα στην δευτερη πιστευω οτι θα ειναι ακομη καλυτερα ,,,θα σας πω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γειά σας,

δεν πιστευετε πόσσες φορές έχω γράψει και τα έχω σβήσει λόγω δουλειάς.

Δεν έχω προλάβει να δω και τι έχετε γράψει.

Ελπίζω να μην έχω χάσει και κανένα σημαντικό επεισόδιο.

Χθες εδώ στην Σαλαμύκονο (έτσι λένε χαϊδευτικά την Σαλαμίνα χιχιχιχιιχι) έβρεχε όλη μέρα.

Σήμερα το πρωί σταμάτησε η βροχή.

Τα νέα μου είναι ως εξής :

η μικρή μου αρχίζει να συνέρχεται

μας χάλασε η tv του δωματίου μας λόγω απότομης διακοπής ρεύματος και για 2 μήνες είναι εκτός εγγύησης.

στην δουλειά δεν ξέρω τι θα γίνει θα μείνω ή θα φύγω.

Αλλά κατά τα άλλα μια χαρά :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Εράκι. Αντε να γίνετε γρήγορα τελείως καλά ;);). Πολύ βροχή και εκεί εε;; Είχατε πλημμύρες;; Γιατι στο δεύτερο συνθετικό της Σαλαμύκονου έγινε χαμός από τι λέει η Ανδριανα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες!!

Παγωνια και εδω και τρελος αερας που σφυριζε ολο το βραδυ!

Επιτελους χθες κοιμηθηκα λιγο το βραδυ αλλα σημερα ειμαι σαν ζομπι ακομα..

ποναει ολο μου το σωμα...εχω να κανω και παστιτσιο :roll:

Η μικρη ειναι τιμωρια στο κρεβατι της μεσα.Πρωι πρωι πως καταφερνει να μου

σπαει τα νευρα και εγω δεν ξερω!

Παω να ξεκινησω και θα επανελθω αργοτερα..να ηρεμησω κιολας...φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα απο το κρυο περαμα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τι κανετε κουτσομολιτσες???

εμεις σημερα τ 2 μας ο νικος βαρδεια το μεσημερι δουλευω θα ερθουν οι γονεις μου εδω για να μην το βγαζω στο κρυο...

ευτυχως μαμ εχω απο χτες μακαρονακια με κιμα...

το σπιτι κομπλε κ ειμαι μια χαρα λεω να παω να φτιαξω τα μαλλια μου ραφλες :lol::lol::lol: με την τοστιερα :lol::lol::lol::lol:

ασπακι παρασκευουλα ζαχαρη παρασκευουλα μελι....αντε ποιος τη χαρη σου :D:D:D

φλωριανννακη τι κανεις??ο μητσαρας???

φανη αντε τυχερουλα μια χαρα δεν θα κουραστεις κιολας σουπερ...

ρια χαμος χτες κ εδω απεναντι σας :D γιατι δουλεια δεν λενε τιποτ αυτοι??

αγαπημενη μου σωφερινα καλα ε??ξεφτερη εχεις γινει....

τα φιλια μου σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΔΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΝΑ ΒΡΕΧΕΙ...ΒΡΕΧΕΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ....ΠΥΡΓΟΣ=Η ΠΟΛΗ ΤΗΣ ΒΡΟΧΗΣ ΕΤΣΙ ΛΕΩ!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΒΓΑΛΕ ΛΙΓΑΚΙ ΗΛΙΟ ΕΧΕΙ ΣΥΝΝΕΓΦΙΑ ΑΛΛΑ ΓΥΡΩ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ ΠΟΛΥ ΧΙΟΝΙ!!!ΜΕΙΝΑΜΕ 1,5ΜΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ ΓΙΑΤΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΑΙ Ο ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΛΕΙ...ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΟΥ ΤΑ ΕΧΩΣΕ ΚΑΙ ΑΡΓΑ ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΧΑΜΕ ΖΕΣΤΗ...ΕΙΧΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΓΟΒΟΥΝΟ!!!!

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΜΥΩΠΙΑΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΙΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΖΟΡΙΣΤΩ!!!ΕΧΩ ΑΣΧΗΜΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ 1η ΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ!!!!ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!!!! :D:D

ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ Ο ΑΛΕΞ ΜΟΥ ΣΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΤΑ ΝΕΥΡΑ!!!ΠΕΤΑΣΕΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΟ ΓΙΑΤΙ!!!ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΦΩΝΑΖΩ!!!!ΜΑ ΚΑΛΑ ΤΙ ΤΑ ΠΙΑΝΕΙ ΣΤΟ ΑΣΧΕΤΟ??!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια μου ασε κ μας εχει χαλασει το καλοριφερ κ επιδη θελει 1000ευρα για να φταιχτει καλοκαιρο θα το κανουμε οποτε τη παλευουμε με τζακι κ air στα δωματια αστα να πανε ευτυχως ειναι ζεστα :!::!: :!

ε οσο μεγαλωνουν τα αγορια μας ξεθαρευουν κ ο χαρακης σκετο ταλιμπανακι ειπαμε τα πρωτα 18 χρονια ειναι δυσκολα :lol::lol::lol::lol:

ηρθε η μαμα σου :?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφηστε τα και μενα ο μικρος τρωει κατι κολληματα ωρες ωρες που τρελαινομαι του λεω μην το κανεις αυτο και με κοιταει και το ξανακανει...και αλλα διαφορα οποτε μετα η τιμωρια θα φαει η θα φωναζω σαν υστερικη,τι να κανουν και αυτα μωρε μια η κλεισουρα λιγο που τα κακομαθαινουμε ωρες ωρες τρωνε και αυτα οπως και εμεις φρικες ευτηχως εχει καιρο να φαει φρικη ο δικος μου...αλλα αν τον πιασει τρελλα μπορει να ειναι ολη την ημερα στην τσιτα και να μην ακουει τιποτα...σε γενικες γραμμες την παλευουμε την κατασταση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρε ειναι η ηλικια τους πιστευω ειναι μερα που ξυπναει μες τη τρελη γλυκα κ αλλες πο ξυπναει κ δεν θελει ανθρωπο να δει μπροστα του ε αυτες τις μερες προσπαθω να μην δινω σημασια για να του περναει

το καλυτερο ειναι οταν ξυπναμε κ οι 2 στραβα μεγαλα γελια :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΔΥΣΚΟΛΗ ΝΥΧΤΑ!!ΕΚΑΝΕ ΕΝΑ ΠΥΡΕΤΟ 39.7!!!!ΕΚΑΝΕ ΕΜΕΤΟ ΤΟ ΝΤΕΠΟΝ Κ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ Κ 30 ΜΛ ΓΑΛΑ 1 ΩΡΑ ΝΑ ΤΟ ΦΑΕΙ!!!

ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΝΕΑ???

ΠΟΙΑ ΘΑ ΠΑΕΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΙΣ 13/2 ΣΤΗΝ ΚΟΠΗ ΤΗΣ ΠΙΤΑΣ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥΛΑΝΤ????

ΛΕΩ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΕΣ!!

ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ!!

ΒΙΚΑΡΑ ΠΑΕΙ Η ΤΟΣΤΙΕΡΑ ΠΑΕΙ Κ ΤΟ ΜΑΛΛΙ!! :lol:

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΣΟΦΕΡΙΝΑ!!!

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΑΛΙΚΗ ΜΕΝΩ ΘΕΛΩ 20-25 ΛΕΠΤΑ ΓΙΑ ΝΑΟΥΣΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΚΡΗ ΑΛΛΑ ΕΛΑ ΕΣΥ Κ ΘΑ ΤΑ ΒΡΟΥΜΕΕΕΕ!!! ;)

ΜΑΓΕΙΡΕΨΑ ΕΦΤΙΑΞΑ Κ ΤΥΡΟΠΙΤΑΚΙΑ ΛΟΥΚΑΝΟΠΙΤΑΚΙΑ ΧΕΙΡΟΠΕΙΗΤΑ Κ ΤΩΡΑ ΛΕΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΝΩ ΑΛΛΑ ΤΕΣΠΑ ΜΟΥ ΦΕΡΑΝ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ!!

ΝΑΙ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ ΤΟ ΡΙΧΝΩ ΣΤΗ ΚΟΥΖΙΝΑ!!!!!!!!!!!!!

ΦΑΝΟΥΛΑ ΘΑΡΘΕΙ Η ΩΡΑ!!

ΤΡΕΛΟΚΡΗΤΙΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΛΑ;;

ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ Κ Η ΜΑΡΙΣΑ ΕΠΙΘΕΤΙΚΗ ΟΤΑΝ ΖΥΓΩΝΕ Η ΩΡΑ...

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΑΜΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ...ΒΑΛΤΗΣ ΥΠΟΘΕΤΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΕΤΣΙ ΚΑΝΩ Κ ΕΓΩ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΜΕ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΑΛΛΙΟΣ!!

ΕΓΩ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΠΙΤΑ ΘΑ ΦΥΓΩ ΜΕ ΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ Κ ΘΑΡΘΩ :lol::lol::lol::lol: ΑΠΟ ΤΗ ΠΙΣΩ ΠΟΡΤΑ ΘΑ ΜΠΩ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οντως ειναι η ηλικια διαβασα σε ενα βιβλιο οτι 2,5 μεχρι και 4 περιπου περνανε την φαση του εγω και της ανεξαρτησιας οποτε και τα πιανει μια σχετικη τρελλα.οταν ξυπναμε και οι 2 κακοκεφοι πραγματικα εχει γελιο γιατι τσακωνομαστε σαν τα κοκορια συνεχεια :o ....μεχρι το μεσημερι που θα ξανακοιμηθουμε το απογευμα ξυπναμε αλλοι ανθρωποι.. :D .........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστηχώς μένω στο κέντρο και όχι κάπου εξοχικά.

Στα Βασιλικά που λες είναι ωραία αλλά δεν έχει καθαρή θάλασσα :( .

Κορίτσια στο θέμα της τιμωρίας ακούστε να δείτε εγώ εφάρμοζα το θέμα καναπέ για 3 λεπτά τιμωρία.

Σε κάποια φάση η κυρία δεν την έβλεπα να ιδρώνει το αφτί της της έλεγα θα σε βάλω τιμωρία και εκείνη έκανε το δικό της. Λοιπόν βρήκα καινούργια μέθοδο της έβγαλα ένα παιχνίδι της έξω από το σπίτι και να σκεφτείτε ότι δεν ήταν και από τα αγαπημένα της αλλά της το άφησα έξω όλο το βράδυ. Από τότε όταν της λέω θα σου βγάλω έξω την Ντόρα (πολύ αγαπημένο της) κάθεται σούζα.

Να σημειωθεί ότι η Ανδριανούλα μου είναι από τα πιο ατίθασα παιδιά.

Bikxar να σου πετάξω ένα λεπτό την δικιά μου απέναντι είσαι θα την πιάσεις :lol::lol::lol: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την τιμωρια και μενα την απεχθανετε 3 λεπτα τον βαζω στο δωματιο του και βγαινει αλλος ανθρωπος,αυτο που λες ανδιαννα με το παιχνιδι δεν το εχω σκεφτει οταν βρω τα σκουρα θα το επειχηρησω να δω..οσο για τα βασιλικα εχει πραγματικα υσηχια πολυ αλλα για μπανιο παμε ηλιαχτη αν ξερεις περιστερια και καμμια φορα αιαντιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Από όλες τις περιοχές που ανέφερες η πιο καθαρή είναι τα Περιστέρια και εγώ μόνο από εκεί πάω τώρα με την μικρή.

Όταν θα έρθεις το καλοκαίρι θα κανονίσουμε να πάμε όλοι μαζί ;) .

Θα σου δείξω κάτι ωραίες παραλίες :shock:

Φέτος το καλοκαίρι λέω να ρίξουμε στο κάμπινγκ τώρα που μεγάλωσε και η Ανδριανούλα θα πάρω μια καλή σκηνή και κάθομαστε στην παραλία όλη μέρα.

Μπορεί να έχουμε και βάρκα :roll: .

Για αυτό σας λέω καλοκαίρι και πάλι καλοκαίρι.

Μου αρέσει που λένε ότι το χειμώνα σκοτώνονται όλα τα μικρόβια.

Απορία ξανθιάς: Και τότε γιατί το καλοκαίρι δεν αρωσταίνουμε????

Βαρέθηκα τα μπουφάν τα νερά τα σκουφιά.

θέλω αντιλιακά παραλίες φανελάκια ξυπολιτιές και τέτοια :lol::lol::lol::lol:

Άντε άλοι 3 μήνες μήνες μείνανε να φύγουνε ξου ξου να γίνουμε και όλοι καλά ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...