Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κουτσομπολίτσες μανούλες 2008 - Νο.9!!!


Recommended Posts

καλε καλοριζικο!!!ΕΥΤΗΧΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΥ ΤΕΒΕ Κ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΡΑΜΕΛΕΣ :o:o !!!ΚΑΛΟ Ε??ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΝΕΑ???ΠΟΛΥ ΒΡΟΧΗ ΜΟΥ ΣΠΑΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ!!ΤΩΡΑ ΕΦΤΙΑΞΑ ΣΟΥΦΛΕ ΣΟΚΟΛΑΤΑΣ ΓΙΑ ΚΟΠΙΑΣΤΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΑΡΛΕΣ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΚΑΛΕ 2 ΜΕΡΕ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΓΡΑΨΑΤΕ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΣΟΥΤΙΕΝ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΠΑΝΤΟΦΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΓΑΛΑΖΙΑ ΡΟΜΠΙΤΣΑ..ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ!!!ΑΥΡΙΟ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΦΥΓΩ!!!ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Τόνια μεγιά τα ψώνια! Αντε με το καλό το νινάκι σου!!

Και σε σας βεβαίως κορίτσια Φανή και Τόνια.. σε λίγο θα έχετε στην αγκαλιά σας το περιεχόμενο της κοιλίτσας!!!

Τι έπαθες Βικουλίνι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΧΩ ΖΑΛΙΣΕΙ ΠΙΑ ΝΙΩΘΩ ΑΣΧΗΜΑ Κ ΓΙΑ ΑΥΤΟ :cry:

ΜΟΥ ΤΗΝΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΓΡΙΝΙΑΖΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΗΜΟΥΝ ΑΚΕΦΗ Κ ΑΠΟΓΙΝΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσουδια???εμενα κολησε ο κωλουπολογιστης κ δεν καταφερα να μπω καθολου

βικακυ ναι ειδες το νιατο :lol::lol::lol::lol::lol: μαρη τρελη αν δεν τα πεις σε μας σε ποιον θα τα πεις μην εισαι χαζο :D:D:D

ιωαννακη μου τι κανεις πως εισαι καλυτερα εισαι???

μαρη τονια που ειδες το μαυρο μαλλι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: καστανο ειναι το αγορι μου :lol::lol::lol::lol:

ερη ασπα φλωριαννα αντριαννα κατερινακη τονια ελενη ελισαβετ φανη σταμμυ βασω πολλα πολλα φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια ηρθα και εγω..Αχ Βικουλινι σε καταλαβαινω και εμενα σημερα τα νευρα μου εχουν σπασει...ο μεγαλος μου δεν εχει ησυχασει λεπτο εκει που παει ο μικρος να κοιμηθει ,ουρλιαζει και τον ξυπναει...ο αντρας μολις τωρα ηρθε ,ελπιζω να ηρεμησω λιγο.

Τονια ψωνισες ε?ωραια τωρα θα ετοιμασεις την βαλιτσουλα...Αντε βρε Τονιες με το καλο εφτασε ο καιρος.

Βικακι τι κουκλος που ειναι ο χαρακης?και εμενα ο δικος μου μακρι μαλλι εχει και σημερα του εκοψα λιγο τισ οφελειες γιατι πεφταν στα ματια και ειναισαν κοριτσακι :D

Φιλακια σε ολα τα κοριτσια ,δεν εχω προλαβει να σας διαβασω ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello koritsoudia!!!

to kefali mou paei na spasei!37.1 exw alla pragmatika se sunduasmo me to mpoukwma einai san na exw 39.o xaroulis mallon ton trigurnaei alla to paleuei.edw kai 4 meres koimatai apo tis 7 sunexomena mexri tis 7-8 mono ena break gia ourisi to vradu.kai o alex arrwstos!!eimaste kai gamw pali!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα σας βρε ιωαννα μου!ολο ιωσεις πια..κ εισαι κ εγυουλα κ ειναι χειροτερα να ταλαιπωρεισαι!

βικουλιινιιι σορι που εκλεισα ετσι πριν το τσατ...η μαρια πατησε το κουμπι απενεργοποιησης του υπολογιστη...γκρρρρρρρρ........κ μετα γαλα,υπνο κ παει λεγοντας!θα τα ξαναπουμε οταν σε βρω μεσα!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλααα ειμαι αγαπημενηηηη!!!!!μα δεν ειναι τελεια που βρεχει ρε συ??εδω δεν εχει σταματησει ουτε 5 λεπτα!!μ'αρεσει ν'ακουω τη βροχη!!αλλα σημερα την παρακουσα!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πλακα θα εχει τονια τα νινια μας να γεννηθουν κοντα!!!!!!!!!που μαλλον ετσι θα ειναι!!!!!!!!!!!!!!!!!βικουλινι ο γιος μου μεχρι 1 ετους ηταν λες και δεν ειχα μωρο στο σπιτι λες η κορη να μου βγει ζορικη?οπως και να ναι ειδικα τον πρωτο καιρο θα οπλιστω με υπομονη και βοηθεια απο μανα και πεθερα ευτηχως!!!!!και φυσικα απο τον αντρουλι μου που θα εχει 1 μηνα αδεια....γιουπι!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...