Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κουτσομπολίτσες μανούλες 2008 - Νο.9!!!


Recommended Posts

μετακομισαμε αλλ.α εμειναν κανποια πραγματα πισω!!!ακομα εχουμε αρκετη δουλεια στο σπιτι και δεν εχω βοηθεια τωρα θα ερθουν την παρασκευη οι δικοι μου εσεις ποτε φευγετε με το καλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σιγά σιγά να τα κάνετε, εσυ κοιτα να μην κουράζεσαι, μπορεί για υτο να ειναι το βάρος που νοιώθεις..

Εμείς σε 16 μέρες φευγουμε.. και μενα θα έρθουν οι γονείς μου την Παρασκευή να μαζέψουμε τα πράγματα που θα στείλω στην Ξάνθη.. Το Σαββατο έστειλα 22 κούτες στο Τορόντο!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποσο μεγάλο ειναι βρε Ελενάκι? Δεν βλέπω να υπάρχει περιορισμός στο μεγεθος πάντως.. αυτη που σηκώνω τώρα ειναι 2 ΜΒ.

DSC00392.JPG[/attachment:1ryfjta9]

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΠΟΥ ΣΑΡΑΝΤΙΖΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ! Να το χαιρεσαι το αγοράκι σου αντε και καλές βόλτες μόλις το επιτρέψει ο καιρός! [smilie=wav.gif]

post-4408-13873936206808_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια|!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε κοπελιες????????χρονια πολλα σε οσες γιορταζουν!!!!!!!!!

εμεις παμε βολτουλα οικογενειακως!!!!!

βρε κοριτσια ελεος δηλαδη!!!!!!!!!τη γνωμη μου ειπα για τη συγκεκριμενη!!!!!!οι υπολοιπες μια χαρα ειστε!!!!!!γιατι τοσα νευρακια?????γιατι ξενερωσατε τοσο????αν σας ενοχλει κατι η καποιο ατομο να το λε=τε?εσεις δεν εκφραζετε τις γνωμες σας???ε???? ειμαι ατομο που τα λεει χυμα κ εξω απ'τα δοντια!!!!δεν μ'αρεσουν τα καραγκιοζιλικια!!!!!!

πολλα φιλια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

την καλαημερα μου!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κσλημέρα κοριτσάκια είμαι στη νέα μου δουλειά και δεν μπορώ να μπω για πολύ γιατί είμαι περιτριγυριμένη. Ευτυχώς έχω ιντερνετ. Σας φιλώ και χρόνια μας πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσι μου, αν εχεις κάποια αποψη για ενα ατομο, πεστα σε αυτην προσωπικά τι ταράζεις τα νερά μας?

Τοσο καιρό εδώ μεσα καμία δεν παρεξηγήθηκε ποτέ με καμία. Στο φορουμ μπαίνουμε για να γνωρίσουμε ανθρώπους που πάνω κάτω έχουν τα ίδια προβήματα με εμας, ανθρώπους που μας καταλαβαίνουν..

Δεν ειναι για προσβολές και τσακωμούς.

πολυ κρίμα και αδικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια εχω μπερδευτει λιγάκι.... :? εσυ Ελευθερια φευγεις για εξωτερικο ε?γιατι?

κι εσυ τονιαχαν που πας?γιατι μετακομιζεις?προσπαθω να βγαλω ακρη τοσο καιρο αλλα ντρεπομουν κ να ρωτησω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδες χωρις καμια εξαιρεσε σε καμια εδω μεσα....

επειδη βαρεθηκα ολο αυτο το στορυ κ επειδη γενικα ειμαι ηρεμος ανθρωπος κ απο εχτες εχω μια ενταση που δεν τη γουσταρω καθολου....εγω αποχωρω με οσες τα λεμε θα τα λεμε κ εκτος χαρηκα πολυ που σας γνωρισα ολες αλλα εμενα δεν μαρεσει καθολου ολου αυτο που γινετε...

εγω ειχα συνηθησει να λεμε τα καλα τα κακα μας χωρςι εντασεις....

ο καθε ανθρωπος ειναι ελευθερος να πει τη γνωμη του μονο κ εφοσον εχει γνωρισει τον αλλο κ μπορει να το αιτιολογησει....

αυτα απο εμενα χαρηκα παρα πολυ που σας φιλεναδες....

αλλλα πραγματικα τρεμω απο τα νευρα μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κσλημέρα κοριτσάκια είμαι στη νέα μου δουλειά και δεν μπορώ να μπω για πολύ γιατί είμαι περιτριγυριμένη. Ευτυχώς έχω ιντερνετ. Σας φιλώ και χρόνια μας πολλά!!!!

καλη αρχη φλωριαννα!ευχομαι να ειναι καλα εκει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδες χωρις καμια εξαιρεσε σε καμια εδω μεσα....

επειδη βαρεθηκα ολο αυτο το στορυ κ επειδη γενικα ειμαι ηρεμος ανθρωπος κ απο εχτες εχω μια ενταση που δεν τη γουσταρω καθολου....εγω αποχωρω με οσες τα λεμε θα τα λεμε κ εκτος χαρηκα πολυ που σας γνωρισα ολες αλλα εμενα δεν μαρεσει καθολου ολου αυτο που γινετε...

εγω ειχα συνηθησει να λεμε τα καλα τα κακα μας χωρςι εντασεις....

ο καθε ανθρωπος ειναι ελευθερος να πει τη γνωμη του μονο κ εφοσον εχει γνωρισει τον αλλο κ μπορει να το αιτιολογησει....

αυτα απο εμενα χαρηκα παρα πολυ που σας φιλεναδες....

αλλλα πραγματικα τρεμω απο τα νευρα μου....

γιατι βρε Βικυ?μη λες τετοια,σε παρακαλω!μην αποχωρησεις!οχι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσαρε ηρθα και εγω για δουλεια τι κανετε?

Χρονια πολλα ερωτευμενακια :lol:

Ηλιαννα βλεπω μια χαρα περασες στην επετειο σας μπραβο....

Τονια μπηκα και ειχα την εντυπωση οτιι δεν θα δω κανενα σχολιο σου γιατι θα γεννησεις αλλα

η μικρη σου τεμπελιαζει :lol::lol:

Φλωριανα τι λεει με την καινουργια δουλεια οταν μπορεσεις στειλε μας κανενα νεο.....καλη αρχη να εχεις

και ολα να στσι οπως τα θελεις.....

Δεν θυμαμαι και πολλα σορυ τα διαβασα ολα στα γρηγορα γιατι εχει πολλη δουλεια... :oops::oops:

Α....Ασπα εμφανιστηκες μας ελειψες βρε....

Οι βικαρες και οι δυο τι κανετε που ειστε?

ια εκανες το παρτι τελικα ε?φανταζομαι χαρα η πριγκιπισσα σου...

Εγω εχτες του πηρα στολη θα τον ντυσω πειρατη...στο χωριο μας εχουμε συλλογο και καθε χρονο

κανει παρτι για τα μικρα και θα τον παω εκει.....ευτυχως εχουμε κι αυτα....

Αυτα ενα-ενα μου ερχονται....... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ μου μην λες χαζα ελα μωρε και εμενα ποια θα μου βαζει φωτο με φαγητα να μου τρεχουν

τα σαλια μην μας λες τετοια και στο κατω κατω εμεις εδω σε βρηκαμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ!!!\

ΕΙΔΕΣ ΤΟΝΙΑ ΧΑΜΟΣ ΜΕ ΜΕΝΑ!!!!!!!!

ΕΛΑ ΒΡΕ ΒΙΚΥ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ??ΤΙ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙΣ????????ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ??ΚΑΛΑ ΧΑΜΠΑΡΙ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΒΑΝΑ ΕΓΩ Κ ΤΣΑΚΩΝΟΜΟΥΝ ΧΤΕΣ!!!ΤΙ ΕΓΙΝΕ???ΟΧΙ ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΕΔΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΟΥΚΛΟΣ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ!!!ΜΕΤΑΚΟΜΙΖΕΤΕ??????

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικυ μου οχι δεν θα επιτρεψω να φυγεις εσυ!!!!!!!!!!!!!σαν πιο καινουρια που ειμαι αποχωρω εγω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! θελω να σου ζητησω πραγματικα δημοσια συγνωμη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ευχομαι σε ολες τα καλυτερα!!!!!!!!!!!!!!!!! να χαιρεστε τα παιδακια σας κ καλη τυχη σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σας ευχαριστω που με την παρεα σας με κανατε κ περασα καλα εστω κ για λιγο!!!!!!!!!!!!!!!!!

αντιο σας!!!!!!!!!!!! :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η Βικυ εφυγε.... :(:(:(:( εχει καποια το κινητο της?να της αλλαξει γνωμη?εχω την εντυπωση πως το εννοει.... :(

μα γιατι πρέπει οπωσδηποτε να αποχωρησει κάποια???δεν γινεται να τα ξαναβρουμε?συμβαινουν αυτα....ανθρωποι ειμαστε...κ κανουμε λαθη....ολοι οι καλοι χωρανε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία, κορίτσια να ανοιξουμε αλλο τραινάκι να πάει στο καλό αυτο που μας δηλητηριάζει.

Θα μπει και η Βικυ μόλις ηρεμίσει.

Οκ?

Θέλει να ανοιξει καμία. Ας το ονομάσει No more Drama ... Εδώ είμαστε για να γελάμε και να στηρίζουμε η μια την άλλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία, κορίτσια να ανοιξουμε αλλο τραινάκι να πάει στο καλό αυτο που μας δηλητηριάζει.

Θα μπει και η Βικυ μόλις ηρεμίσει.

Οκ?

Θέλει να ανοιξει καμία. Ας το ονομάσει No more Drama ... Εδώ είμαστε για να γελάμε και να στηρίζουμε η μια την άλλη.

τραινακι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνω με την Ερι ας ανοιξει καποια αλλο τρενακι να τελειωνει η ιστορια

εδω μεσα μπαινουμε για να ξεφευγουμε απο καποια πραγματα και οχι

για να μαλωνουμε......

Και η λυση δεν ειναι η αποχωρηση..........

Βικυ μου τρελη μου μαγειρισσα ελααααααααααα............... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεματάκι Ελενάκι....

Α! Μερικες φορες νομιζω πως είμαι χαζουλα...δεν τα πιανω ευκολα!Σορυ!κ κατι αλλο.Πρέπει καθε μια μας να ανοιγει καινουριο?πως γινεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ!!!!!!!!!!!!ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΘΕΜΑ!!!

ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΙΔΕΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΑΠΟ ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008 ΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΙΣ ΙΔΙΑΣ ΗΛΙΚΙΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΟΧΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ Η ΜΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ,ΟΠΟΙΑ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΙΞΕΙ ΕΔΩ ΤΟ ΘΕΜΑ!!!

ΑΝΤΕ Ε???ΓΙΑΤΙ ΕΙΠΑΜΕ ΣΤΗΝ 10 ΣΕΛΙΔΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΤΥ!!!!!

ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΑΠΟΧΩΡΩ!!!!!!!!!!ΕΙΜΑΙ Η ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΡΙΑ ΤΗΣ ΣΕΛΙΔΑΣ. :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα Μπράβο Σταμούλα!!!

Ελενάκι θα πας κάτω κάτω που λέει "Επιστροφή στο Γονεις με παιδια στην ίδια ηλικία με τα δικά μας" και θα ανοιξεις "νεο θέμα" μην ξεχάσεις να βάλεις τον αριθμό Νο 10 μαμαδες 2008

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...