Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κουτσομπολίτσες μανούλες 2008 - Νο.9!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

οχι αυτη την τεταρτη .....την επομενη στης 23 στης 5.30 θα κανω εισαγωγη και λογικα οπως και στο γιο μου τετοια ωρα θα εχω γεννησει με το καλο :ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΕΤΟΙΜΗ!!!!!!!ναι με καισαρικη γιατι ετσι γεννησα και τον γιο μου λογω υσχιακης προβολης,η μπουμπου πηρε κανονικοτα θεση αλλα η προηγουμενη καισαρικη μας προλαβε...δεν πειραζει ομως ειχα πολυ καλη εμειρια αοπ την πρωτη καισαρικη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ο γλυκος μου καθε μερα με ρωταει μαμα ποτε θα βγαλεις την μπεμπα μας?/φιλαει την κοιλια μου την χαιδευει και λεει εγω θα την πηγαινω βολτα θα την κανω μπανιο και θα της τραγουδαω για να κοιμαται,και διαφορα τετοια γλυκολογα θα δειξει οταν την δει αν πραγματικα τα εννοει!!!!!!!!!!!!παω να του φτιαξω ενα τοστακι τωρα και τα ξαναλεμε σε λιγο............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε πήγαινε………

Καλέ τι γλυκός που είναι, για να δούμε δεν θα ζηλεύει????

Η δικιά μου είχε σκυλιάσει…..ακόμα και τώρα ζηλεύει, βέβαια εμένα ούτε 1,5 ετών δεν ήταν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα,χρονια μας πολλα!!!!Εμεις ξυπνησαμε και σκεφτομα μηπως κατεβουμε καμια βολτα..Με 2 παιδια τωρα ειναι πιο δυσκολο να ετοιμαστεις

Ασπα μου τι κανεις?

Φανη αντε την αλλη βδομαδα θα εχουμε γεννητουρια...Και εμενα ο δικος μου ετσι εκανε οταν ημουν εγκυος και τωρα καλος ειναι με τον μπεμπη αν και υπαρχουν στιγμες που ζηλευει αλλα ξεσπαει σε εμας.

Τονια γεννησες?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είμαι Ελισάβετ…δουλίτσα.

Έχει πολύ ωραία μέρα ετοιμαστείτε και βγείτε βολτούλα, κρίμα να μείνετε μέσα….

Κορίτσια χαιρετώ…είχα λείψει Κανά 2 μερούλες την προηγούμενη εβδομάδα και έχω αρκετή δουλίτσα σήμερα, τα λέμε…την καλημέρα μου και στις υπόλοιπες που θα μπουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι παλι...ελισαβετ μου κατι θα βγαλει και εμας πιστευω,απλα δεν νομιζω οτι θα ειναι σαν τα παιδακια που βαρανε τα μωρα τραβολογανε την μαμα τους μην τυχον και πιασει το μωρο κτλ,ιδωμεν!θα σας πω....ασπα μου εσενα ηταν πολυ μικρο 1,5 ετων εμενα ειναι παρα 1 μηνα 3 οποτε πιστευω οτι θα καταλαβαινει και θα συνεργαζετε πιο ευκολα λογικο ειναι...τα ξαναλεμε ασπα μου καλη δουλεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ

:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

γεια σας κορίτσια χάθηκα από την Παρασκευή λόγω πάρτυ της Ανδριανούλας μου.

Χθες έγινε και ήταν όλα υπέροχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Η Ανδριανούλα ντύθηκε πριγκήπισσα (ελπίζω να το γράφω σωστά) της άρεσε πολύ!!!!!

Το ευχαριστήθηκαν όλοι το πάρτυ μικροί και μεγάλοι το μόνο πρόβλημα ήταν στο ότι δεν χωράγαμε είχα βάλει καρέκλες παντού χιχιχιιιχιχιχιιχιχι.

Θα προσπαθήσω να σας βάλω φώτο το απόγευμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλιά σε όλες και καλά γεννητούρια να έχουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ελενίτσα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Ελπίζω σήμερα να σε πετύχω και να μπορώ να μιλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη δουλιτσα Ασπα.

Ναι σιγουρα Φανη δεν προκειται να γινει ετσι...Φαινεται απο τωρα ...αφου φερεται τοσο καλα και μετα μια χαρα θα τα παει με το μωρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια

Καλε τρελές πόσα γράψατε μέσα σε ενα Σαββατοκύριακο???????

Πάω να σας διαβάσω και έρχομαι...

Φιλάκιααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!!!!!!!!

Χρονια πολλα σε ολα τα ερωτευμενακια!! Αν και ειμαι κατα αυτης της γιορτης¨ :?

Θα σας γραψω αργοτερα.Παω να κανω τις δουλειες μου!! Φιλακιαααα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:shock::shock::shock::shock::shock::shock: ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΚΟΚΑΛΟ!!!!!! Τι είναι αυτά ρε μικρές πάτε καλα??! Ηλιάνα εσύ δηλαδή, η ΒΙΚΥ ΡΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!!!!!! Την παρεξήγησες κοπέλα μου! Ελεος! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Δεν μου αρέσει η κουβέντα που ξεκινήσατε.. Νομίζω ότι στον γραπτό λόγο γίνονται παρεξηγήσεις γιατι ο καθένας διαβάζει με τον δικό του τρόπο αυτά που γράφει ο άλλος.

Προσωπικά νομίζω ότι όλες είμαστε αποδεκτές εδώ μέσα και καμία δεν εξαιρείται.. Λυπάμαι πολύ..

Αχ δεν μπορώ να διαβάσω άλλο.. εχω συγχυστεί πραγματικά!

Λυπάμαι που το σχολιάζω ξανά αλλά μου ηταν αδυνατο να μην το γράψω.

Συγνώμη.

Να περνάτε καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΜΑΙ ΠΑΛΙ...

ΕΡΗ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΠΑΣΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΧΤΕΣ....

ΜΕ ΤΟ ΓΡΑΠΤΟ ΛΟΓΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΓΙΝΟΝΤΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ Κ ΕΤΣΙ ΕΛΕΟΣ...

ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ....ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΤΟΣΟ ΕΝΩΜΕΝΕΣ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ;;;ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΥΠΗΡΧΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΛΟΓΟΣ..........

ΛΥΠΑΜΕ...ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΒΙΚΑΡΑ ΜΟΥ....ΒΙΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΙΣΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.... :YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!καλή εβδομαδα!τι κανετε?εγω δεν σας λέω χρόνια πολλά!γιατι γιορταζω όλες τις υπολοιπες μερες εκτος απο σήμερα!Σήμερα παίρνω ρεπό! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: καλέ μην με περασετε για ψωνιο!

βικυ μου καλυτερα ειμαι,βεβαια περασα ενα βραδυ μαρτυρικο!πολυ πυρετο,πονος στο στηθος κ με ειχε πιασει κι ενας φοβος.....οτι δεν θα ξυπνησω το πρωι...πηγαινα κ φιλαγα τις μικρες μου συνεχεια...μιλαμε για τρελλη κατάσταση!βρε βικυ ή οποια αλλη ξερει πες μου πως να βαλω φωτο μεσα στο ποστ!Ασπα εσυ εχεις βαλει απο το παρτι σας...για πες μου πως το εκανες?

ελευθερια αυτο που λες για τον γραπτο λογο...εχεις δικιο.οταν ειχα σχεση με τον αντρα μου κ ημουν μακρυα γιατι σπουδαζα,ολο παρεξηγιομασταν με τα μηνυματα,χωρις λογο.οπως λες τα διαβαζε ο καθενας αναλογα με τη διαθεση του κ οπως ηθελε...

Ρια,ιωαννα,τονια1,τονια 2,βασω,βικυ,κατερινα,ελισαβετ,λενακι,φανη,ηλιαννα,ανδριανα την καλημερα μου!!!!!ξέχασα καποια???? :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι θα κάνεις κλικ στην απάντηση την κανονική (αυτη που ειναι πάνω αριστερά), όχι την γρήγορη.

Θα δεις κάτω απο το post που έχει ενα tab προσθήκη συννημένου. Θα πας εκεί και θα ανεβάσεις την φωτό (με την αναζήτηση). Θα κάνεις προσθήκη αρχείου και η σελίδα θα κάνει reload. Μετά θα πάς ξανά κάτω απο το post και θα κάνεις προβολή στην δημοσίευση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα!!!τι κανετε?εμεις καλα!!!εγω νιωθω λιγακι περιεργα!!!σαν να εχω τρουβλα στο στηθος κ δεν μπορω να ανασανω!!!ειμαι τσοσο κουρασμενη αλλα δεν μπορω να κανω κ αλλιως!!!τα νεα σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...