Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κουτσομπολίτσες μανούλες 2008 - Νο.9!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καμια δεν θιχτηκε παρα μοννο εσυ βικυ.γιατι????

ειδατε που σας ειπα πως οποια ειναι θα το καταλαβει απο μονη της?????

ΙΔΟΥ !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΒΙΚΑΡΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΣΤΥΛΑΚΙ ΣΟΥ;;

ΜΑ ΤΙ ΠΑΘΑΜΕ ΤΩΡΑ;;;;;;;;;Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΤΗΣ....ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΟΛΑΜΕ ΛΕΩ ΕΓΩ;;;;

ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ Κ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απλα μαλλον ειμαι πολυ εξυπνη!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

δεν θελει κ πολυ μυαλο ενω σου μιλησα δεν απαντησες....δεν ειναι κ φυσικη απλη λογικη :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

απλα αν θες δικαιολογησετο βρε για να ξερω τι σε χαλασε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε βικακυ δεν πειραζει δεν προκειτε να αλλαξω τη γνωμη κανενος οποιος με ξερει με ξερει κ ξερει τι ανθρωπος ειμαι καλη καρδιααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατ'αρχην μην εχεις μεγαλη ιδεα για τον εαυτο σου!!!!δεν μου αρεσει να τσακωνομαι,δεν τα γουσταρω αυτα!!μου τη σπανε!!!!!!!!!!δεν σε ξερω κ προσωπικα!!σιγουρα αυτοι που σε ξερουν προσωπικα ξερουν πολλα παραπανω!!!!καμια δεν θυχτικε παρα μονο εσυ...αρα????? τα συμπερασματα δικα σας!!!!!!! απαγορευεται να λεμε τη γνωμη μας???δε νομιζω!!!...δεν προκειται να ξανα ασχολειθω με την παρτη σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΟΥΛΑΡΕΤΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ;;ΕΛΕΟΣ ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ ΡΕ ΗΛΙΑΝΑ;ΔΕΝ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΕ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΑΣ...ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΖΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οτι εχω μεγαλη γνωμη ειναι αληθει δεν το κρυβω...

οτι μονο εγω ασχοληθηκα σου ειπα ειμουνα η μονη που ενω σου μιλησα δεν απαντησες ποσο μυαλο θελει???

και για αλλη να ηταν παλι θα θιγομουνα γιατι ενα χρονο που ειναι το ποστ δεν εχουμε μαλωσει ποτε κ κοπελες που εχουμε κ επικοινωνια εκτος ξερουν πολυ καλα ανα θα τις υπερασπιζα η οχι...

κ φυσικα μπορεις να λες τι γνωμη σου αλλοιμονο...

βρε δεν θελω να ασχοληθεις με το ζορι δεν γινονται αυτα...σου ειπα η γνωμη σου σεβαστη απλα δεν με ξερεις καθολου δεν ξερω κατα ποσο μπορεις να λες κατι τετοια...

δεν θελω ουτε να πω πια ειμαι ειμαι ουτε τι κανω πολλες κοπελες απο εδω με ξερουν καλυτερα κ εχουν μια γνωμη για μενα...

λυπαμε πραγματικα που τοσο καιρο δεν ειχαμε τετοια πραγματα κ ξαφνικα εγινε ολοκληρο θεμα απο το πουθενα που δεν το δημιουργησα εγω...

λυπαμαι μονο αυτο εχω να πω!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια.από ότι βλέπω έγινε ένας μικρός χαμός!Ελπίζω να μην τον ξεκίνησα εγω με την ανασφάλεια μου.. :-s:-s:-s

Εγώ είμαι καλύτερα ψυχολογικά αλλα μάλλον κολλησα απο τις μικρες κι εχω πολυ βηχα,πυρετο κ πόνο στο στηθος..Ευτυχως που άντεξα μεχρι να αναρρωσουν οι μικρες...

Ηλιαννα πολύ ωραία βράδια ακούγεται....ζηλεύω...θέλω κ γω.....

Βικυ,η Ανδριαννα τι εγινε?είναι αθήνα?βρεθήκατε?αχ!κ σενα σε ζηλεύω!παρειτσα στο σπίτι,κρασακι,μουσικουλα...τελειο το βρισκω!!!Εμείς τα εχουμε ξεχασει αυτα! :( ποιος να κρατησει τα παιδια?????τελοσπάντων.Ας ειναι αυτα καλά κ θα τα κανουμε αργοτερα! :lol::lol:

τονια ευχομαι να σε πιασουν οι πονοι αποψε,αφου τοσο το θελεις!Για το υποθετο που σου ελεγα,νομιζω πως ειναι πιο γρηγορο,αν δεν κανω λαθος!εγω αργησα λίγο να γεννησω αλλα νομιζω πως εφταιγε το αστερακι μου που ηταν μεγαλη κ δεν το περιμεναμε!Όπως κ να εχει,όπως κ να γεννησεις σημασία εχει να είστε μια χαρα κ οι δυο!

βικυ δεν σε εχω ξεχασει για την μπομπονιερα...θα την βαλω,αλλα ας μου εξηγήσει καποιος πως την βάζω στο ποστ μας!Βικυ,εσύ που ανεβαζεις τα φαγητα,πες μου!!

Αυτά....φιλιά σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:-t:-t:-t:-t:-t:-t [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακη δεν φταις εσυ καλε αλλοιμονο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

για σου ελισαβετττττττττττ

ηλιαννα μου λυπαμαι ψαχνοσουνα απο τι βλεπω απο καιρο απλα τωρα μαλλον ηθελες να κανεις εντυπωση....κ αν κατσεις να δεις τις απαντησεις μου κ τις δικες σου ειρωνια βλεπω σε εσενα κ οχι σε μενα εγω μια χαρα σου μιλαγα παντα

καλη καρδια τελειωσε το θεμα απο εμενα αντε πες κ συ τι τελευταια σου κουβεντα γιατι εχει γινει κουραστικο κ μεις εδω δεν εχουμε μαθει ετσι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κατι επαθε η συνδεση μου και εκανα ποση ωρα να μπω...

Καλε κοριτσια τι παθατε?

Ελενακι κολλησες και εσυ?Οι μικρες καλα ε?

ΕΥΤΥΧΩΣ που ειναι οι μικρές καλά!ουτε να το σκεφτω να ειμαι ετσι κ να εχω αρρωστες κι αυτες...καλέ,ποναει ολο μου το κορμι,που ουτε το μωρο δεν μπορω να σηκωσω.Νομιζω θα μου πεσει...εσύ όλα καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δηλαδη θες να πεις οτι ηρθα εγω κ σε αναστατωσα???χα χα!!!!! ενα εχω να πω:οποιος εχει τη μυγα μυγιαζεται!!!κανεις λαθος εγω ποτε δεν εχω ψαχτει!!οποιος το λεει αυτος ψαχνεται!!!!!!

α αλλοι θελουν να δειχνονται οπως λες κ οχι εγω κ αυτο φαινεται εξαλλου!!!!οντως για κατσε να δεις.......κοπελια δεν θα μου την πεις κιολας τωρα ε?τελειωσε εδω!!!!!!!!!!!εσυ συνεχιζεις κ οχι εγω!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...