Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κουτσομπολίτσες μανούλες 2008 - Νο.9!!!


Recommended Posts

Κοριτσια ολα ετοιμα τα εχω!!! :D Απο αγχος οσο αφορα τη γεννα δεν εχω καθολου(ουτε στο πρωτο ειχα καθ'οτι αναισθητη! :lol: ) αλλα εχω για το μετα....ξερεις για το αγγουρι που θα φαω!!!! :crazy::lol:

Βικακι χαιρομαι που σε κανω να γελας τωρα γιατι σε λιγες μερες με βλεπω να ειμαι μες τη μιρλα και να σας κλαιγομαι..θα με ανεχτειτε εεεεεε φιλεναδες;;;;;;;; :ympray::ympray:;;);;)

Τζοαννακι γιατι στις 11;;;;ειναι κατι τοτε ή απλως μιλαει η διαισθηση;;; Μηπως ξερεις και την ωρα;;;;Να ενημερωσω τα καναλια μωρε... 8-}8-}:ymparty::lol::lol::lol:

Ρε θηριο Ανδριανα θες και 4ο;;;;; εγω λιποθυμαω μονο στην ιδεα!!!!!! :side:

Βικουλινι να κοψεις τις κακες παρεες( βλεπε Ανδριανα) γιατι σε επηρεαζουν και σε βλεπω με 4 κι εσενα σε λιγο κι εσυ στο Δαφνι με τους μπαφους που λεγαμε!!!! :lol::lol::lol:

Απο μπομπονιερες-προσκλησεις εκει που εισαι δε ξερω κατι...εγω τις ειχα κανει σε ενα ιδρυμα με σπαστικα παιδακια που εχουμε εδω στο Ηρακλειο..Ε να πιασουν τοπο τα λεφτα μου τουλαχιστον! ;) Δες αν εχετε κι εσεις κανενα ιδρυμα εκει που να κανει τετοια..Μπορεις να μπεις και στο site στο "Χαμογελο του παιδιου" να παραγγειλεις,αλλα δε ξερω μωρε..πολυ μου φαινεται το εχουν εμπορευματοποιησει και δε ξερω κατα ποσο πανε τα χρηματα για καλο σκοπο...ισως ομως να κανω και λαθος... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

den kserw etsi to pa..twra ama ginei kiolas...tha paw na paiksw jokeraki!xaxa!kai ennoeitai pws tha eimaste edw..oles mas uparxoune meres pou klaigomaste!eimaste gia ta kala kai gia ta asxima...

opote ksereis ti tha kaneis me to pou tha vreis xrono otan genniseis eee??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Φλωριανακι εχουμε πει στο μικρο τα παντα,συμμετειχε και στην ετοιμασια του δωματιου της,αλλα δε μου φαινεται οτι εχει παρει με πολυ καλο ματι την επερχομενη εισβολη.... :roll: Θα τις φαει τις σφαλιαρες της η μπουμπου στανταρ!!!! b-(:lol:

Τζοαννακι μου!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανδριανα εισαι απιστευτη!!!!!με το καλο να σουρθει κ το 4ο λοιπον!!!!αφου εχεις τετοιες αντοχες εισαι πολυ καλη μανουλααααααααααα γιατι τα παιδια χρειαζοντε ηρεμιααα...

να σας πω την αληθεια κ εγω οσο μεγαλωνει ο μπεμπακος παρολι τη γρινια κ τη πιεση δεν λεω οχι κ σε ενα 3ο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ειμαι τρελη ε;;; :lol::lol::lol::lol:

φιλακια σε ολες!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*

ηρεμιααααα?????!!what is this???? :lol::lol::lol: αντοχες??αγνωστη λεξη!!! :lol::lol: αλλα οταν καποια θελει παιδακια,τις βρισκει τις αντοχες...ειναι η φυση μας ετσι!!!εσυ τωρα λες οτι ειναι λιγακι δυσκολα με τα 2...να δεις που αν κανεις κ 3ο θα αποκτησεις κ αλλες αντοχες!!δεν θα πιστευεις οτι εχεις τοσο κουραγιο να τρεχεις για ολα!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΦΑΝΟΥΛΑ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ;;ΕΤΟΙΜΑΣΤΙΚΕΣ;;

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΟΚ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!!!Κ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΟΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ!!

ΤΟΝΙΑ ΘΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙΣ Κ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΕΛΑΓΑ Κ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΙΣ Ε;;

ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΥΡΑΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΝΗΔΗΤΟΠΟΙΟ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ!!

Α!!Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΙ ΟΠΟΤΕ ...ΕΚΤΟΣ Κ ΝΑ ΤΥΧΗ...ΑΛΛΑ ΓΙΑ 4 ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΟΝΤΩΣ ΘΑ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ ΜΠΑΦΟΥΣ ΚΡΗΤΙΚΟΥΣ Η ΤΟΝΙΑ ΣΤΟ ΔΑΦΝΗ :lol::lol::lol::lol:

ΑΝΤΕ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΑΚΙ Κ ΝΑΝΙ!

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα τρελοκοριτσααααααααααααααααα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε βρε?????για δαφνη κ μπαφους ακουω!!! :shock::shock::shock: τι γινεται???????

αντριανα μου μπραβο σου!!!!!!θελει πολυ κουραγιο κ υπομονη!!!!!!

τονια μου οντως πολυ γελαω !!!!θα μας λειψεις οταν γεννησεις,αλλα μην μας ξεχασεις,ε????

βικυ μου αντε καλη βολτα!!!!!!

κοριτσια μου σορυ δεν θυμαμαι αλλα διαβασα τοσα αλλα που μυαλο.....!!!!!

α δε σας ειπα..σημερα μαγειρευα φακες κ για λιγο αφησα οτν αντρα μου να εχει το νου του για να κοιμησω τον αγγελο και ........................................καρβουνο οι φακες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! τα νευρα μου :evil::evil::evil::evil: τους παρατησα ετσι κ εφυγα πηγα να κουρεψω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted: εννοειται πως για τα παιδια πηρα απο κατω απ'τη μαμα μου να φανε !!!!!!!!ενω στο ζοντοβολι τον αντρα μου του εδωσα να φαει το καρβουνο.χιχιχιχιχι :lol::lol::lol::lol::lol: α μου πηρε κ τη θεση στον Υ/Η σημερα :twisted::twisted::lol::lol::lol: !!!!!!!!!!!!!!!!!ε δε μου γλιτωνει.....θα του σπικαρω δυο φωνιεντα!!!!!!!!!(ιδιαιτερως) :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αυτα βρε κοριτσακια σας αφηνω τωρα παω [για εκεινα τα φωνιεντα που σας ελεγα],θα τα πουμε αυριο!!!!!!!!!!!!!!!!!

πολλα φιλια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καληνυχτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!Η ωρα είναι 4 το πρωι κι οπως καταλαβαίνετε,είμαι ξύπνια.Έχουν πυρετό κ οι δυο μικρες οπότε...καταλαβαίνετε!

Ασπα να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου!Να το δείς όπως επιθυμείς!

Ελευθερία πώς είναι ο μικρός?Περαστικά του!λήθεια που μετακομιζετε?Δεν εχω καταλάβει! :oops:

Βικυ,ψωνια ε?Τι ψωνια??Αχ!θελω κ γω αλλά που χρόνος(κ χρήμα).κριμα μωρε που χαλασε το δείπνο!θα ήταν ωραία!

Ανδριάννα που μένεις εσυ?πολύ θαθελα να σε γνωρίσω,να μου μεταδώσεις λίγη απο τη θετική σου ενέργεια!!!!

Ελισάβετ τι κανεις?τι κάνουν τα αγόρια σου?

Λενάκι τα μωρά τι κανουν?Αχ κι εμενα η πρωτη ετρωγε ΜΟΝΟ με τραγουδακια στην τηλεοραση...αλλιως...εμενε νηστική!

Joanaki πως πάει η εγκυμοσυνη?ο τυφωνας σου τι κανει?Αλήθεια,γιατι τον λες ετσι βρε?

τονια καλε γιατι να μην σε αντέχουμε?Εδώ θα μαστε όλες!Αντε με το καλό να ερθει το μωράκι σου!

Φανή πότε γεννάς με το καλο?

Βικυ εγω τις μπομπονιερες τις εφτιαξα μονη μου,μονο τα υλικα αγορασα κ μου βγηκε πριπου 0.50 η μια για τους μεγαλους κ 1 ευρω για τα παιδακια,αλλα δεν ειχα πολλες.ΑΝ καταφερω θα ανεβασω φωτο να δεις κι αν εχεις χρονο κ θες μπορεις να τις φτιαξεις.Είναι ευκολο!τα παιδάκια σου τι κανουν?πότε ετοιμαζεις βαφτιση?

Ηλιάννα τι κάνεις?τα παιδάκια σου?εχω καψει κ εγω φακες!οταν αγορασαμε χυτρα!πως το καταφερα δεν ξερω!

Ρια?Κατερίνα?Βασω?που είστε καλέ??????

κορίτσια 100000000 συγνωμη αν ξεχασα καποια!40 λεπτα μου πηρε να γραψω αυτο μηνυμα!κ κοιτουσα κ τις σημειωσεις κ παλι...καποια θα ξεχασα,δεν μπορει!

λοιπον,κ πάλι καλημέρα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;; ΕΔΩ ΒΡΕΧΗ :cry:

ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΞΕΝΥΧΤΙΑ Ε;ΑΧ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ...ΝΑΙ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ!!!!

ΑΣΠΑΚΙ ΝΑ ΤΑ 100ΣΤΗΣΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΗ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΗ!!!!!

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

ΒΑΣΩ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΕ;;;ΘΑ ΣΕ ΒΓΑΛΩ ΣΤΗ ΝΙΚΟΛΟΥΛΗ!!! :lol::lol::lol:

ΒΙΚΑΡΑ ΜΟΥ;;;;ΠΩΣ ΠΗΓΕ Η ΒΟΛΤΑ ΧΤΕΣ;;;

ΑΝΤΕ ΠΑΩ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΜΠΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΦΙΛΙΑΑΑΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεερααα!!!!

ασπακι μου να τα εκατοστησει το κοριτσακι σου!!!πολυχρονη!!να τη χαιρεστε κ να την καμαρωνετε!!!!παντα με υγεια!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

βικουλινι κ δω βρεχει ασταματητα!!!αλλα μ'αρεσει πολυ αυτος ο καιρος ο μελαγχολικος!!!

ελενη μου μυκονο μενω!!πατρα γεννηθηκα κ εζησα τα μισα χρονια εκει κ τα αλλα μισα εδω!!4 χρονια τωρα ομως μενωμονιμα μυκονο!!ειναι η μαμα μου απο δω!! :D μακαρι να καταφερω να ερθω αθηνα να γνωριστουμε ολες απο κοντα!!!ποτε θα ρθει αυτη η μερα βρε κοριτσια??ολο το λεω κ ακομα δεν αξιωθηκα να ρθω! :roll:

σημερα παλι εκλαιγε στο σχολειο ο νικολας...νιωθω κακια μαμα....τον κραταει η δασκαλα γιατι ουρλιαζει κ κρεμεται απο πανω μου κ γω φευγω να τον ηρεμησει εκεινη γιατι οσο καθομαι λεει τοσο θα κλαιει ο μικρος....εφευγα κ κεινος σπαρακτικα μου λεγε ''μην φευγεις,στεναχωριεμαι,μονο ενα φιλακι κ μια αγκαλιτσα θελω,μαμαααα'' :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: δεν μπορω ρε γαμωτο...νιωθω σκατα μ'αυτη την κατασταση..μιλησα σημερα κ με τη δασκαλα μηπως εχει γινει τιποτα με κανενα παιδακι,μηπως τον προσβαλλαν η' τον κοροιδεψαν,αλλα τιποτα μου λεει!!10 λεπτα μετα μου λεει ηρεμει κ παιζει κανονικα με τους φιλους του!!!μου ειπε κιολας να θυμηθω μηπως εγινε τιποτα στο σπιτι το σαββατοκυριακο κ τη δευτερα αλλα =ξε ετσι συμπεριφορα ο μικρος!τι να εγινε βρε κοριτσια???τιποτα το περιεργο κ το διαφορετικο..δεν καταλαβαινω!!χτες μου ειπε ο νικολας οτι τον βαραει ενα αγορακι κ κεινος το λεει στη δασκαλα κ γι'αυτο δεν θελει να παει σχολειο!της το ειπα σημερα κ μου λεει το συγκεκριμενο αγορακι εχει 9 μερες να παει σχολειο,ειναι αρρωστο!αλλα λεει κ αλλες δικαιολογιες ο νικολας,οτι ειναι αρρωστος,οτι του ρχεται εμετος.....κ δεν ειναι αρρωστος βρε κοριτσια.....ουφ...δεν μπορω.....νιωθω κακια που τον αφηνω.....ολο το πρωι κοιταζω το ρολοι να ερθει η ωρα να φυγω να παω να τον παρω..θα νιωθει οτι τον προδιδω ετσι οπως φευγω.... :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας!!!! Νιώθω τόσο συγκινημένη και γενικότερα ένα περίεργο συναίσθημα. Το κοριτσάκι μου έγινε 4ετών!!!! Μια μικρή κυρία.....πόσο διαφορετική μου φαίνεται μέρα με την μέρα....

Πόσο διαφορετική νιώθω κι εγώ....εκεί που ήμουν μόνη, τώρα έχω τρία άτομα πίσω μου...την οικογένειά μου, τα παιδάκια μου και τον αντρούλη μου.

Χαίρομαι που είμαι έτσι όπως είμαι....νιώθω την πληρότητα!!!

Στα δικά μας τώρα.....σήμερα έχω ένα σωρό τρεχάματα και με την βροχή θα καθυστερώ περισσότερο. Θέλω όμως να τελειώνω με τα ψώνια σήμερα ώστε αύριο να μην βγώ καθόλου από το σπίτι γυρνώντας από την δουλειά. Πρέπει να πάω jumbo, zara, super market, σε ένα γειτονικό μαγαζί που της πήρα ένα παλτό και πρέπει να το αλλάξω.

Αυταααά καλημέρα είπα, δεν είπα...........την καλημέρα μου σε όλες!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΣΠΑΚΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΗΝ ΚΟΡΑΚΛΑ ΣΟΥ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!!!!!! :ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια πες;; Θα κάνετε παρτάκι;;; Τι λέει η μικρούλα για τα γεννέθλιά της; Περιμένει πως και πως να σβήσει την τούρτα της φαντάζομαι εεε;; Αχ τι ωραία που είναι τα γεννέθλια!!!!!! Και πως περνάει έτσι ο καιρός....... Εγώ όταν σκέφτομαι τα πρωτα γεννέθλια του Δημητρη μου φαίνεται σαν να ήταν εχθές :) . Από την άλλη θυμάμαι αμιδρά τις πρώτες μέρες που τον έφερα σπίτι από το μαιευτήριο!!! Βλέπω βίντεο και φωτογραφίες και μου φαίνεται λές και τα έζησα πριν από 10 χρόνια :shock::shock:

Αλήθεια ρε κορίτσια η Βασούλα που είναι;; Είναι καλά;; Ξέρει καμία;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααα τι κανετε εγω μαγειρευω μάρεσει εστι ο καιρος....\

Να ζησεις μαρακι κ χρονια πολλα μεγαλη να γινεις με ασπρα μαλλια παντου να σκορπισεις της νιοτης το φως κ ολη να λενε να μια σοφος

ασπακι μου να την χαιρεστε να τη καμαρωσετε οπως επιθυμειτε....

αντε καλε ελατε να κουτσομολευσουμε λιγο

τη καλημερα μου κ τα φιλι μου σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πως ειστε σημερα???????εγω δεν ξερω ειμαι καπως σημερα.....πολυ μελαγχολικος καιρος!!!!!!!!! :( παω να κανω τις δουλειες μου και θατα πουμε μετα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ασπακι ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ & ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ! ! ! ! ! !

κοριτσακια μου θα τα πουμε μετα!!!!!!!!!πολλα φιλια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ‘μαι πάλι, είχα λίγη δουλίτσα και εξαφανίστηκα.

Λοιπόν το πάρτυ μας θα το κάνουμε σπίτι, θα είμαστε γύρω στα 20-25 άτομα και η μικρή το περιμένει πως και πως....

Ήδη σκέφτεται τι θα φορέσει, πως θα φτιάξουμε το μαλί, την τούρτα hello kitty που παραγγείλαμε....κ.α....είναι τόσο χαρούμενη και ενθουσιασμένη, αλλά κι εγώ το ίδιο. Χαίρομαι που τα βλέπω χαρούμενα και ευτυχισμένα!!!!

Τρελοκοτσιδούμ, ευχαριστώ, χαχαχαχα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω τι μ'εχει πιασει ... :roll::roll::roll: μαλλον οι μελαγχωλιες μου ειναι παλι ,ε και μ'αυτο τον καιρο ..... :?:?:? αλλα που θα παει σιγα σιγα θα ανεβει η διαθεση!!!!!!α ασε που εχω κ την κορη εδω κ ποση ωρα μου λεει μια λεξη εγω δεν καταλαβαινω τι λεει κ χτυπιεται!!!!!!!!!!!!!!!! :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Ηλιάννα, πες της να σου δείξει αυτό που θέλει αφού δεν την καταλαβαίνεις.

Όσο για διάθεση.....για να ανέβουμε!!!! Σιγά μην αφήσουμε την βροχή να μας χαλάσει......ΠΟΤΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω με το ασπακι φτιαξε μια ζεστη σοκολατα κ ριχνε κ κλεφτιες ματιες εξω απο το παραθυρο κ βλεπε τη βροχη κ απλα χαμογελα σκεψου οτι σε λιγο θα ξαναβγει το ουρανιο τοξο....

πωπωπω ζωγραφιζω σημερα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε,βικυ μου,καλλιτεχνη παλι εγραψες σημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εχω φτιαξει ενα ζεστο καφεδακι κ σε λιγο απ'οτι βλεπω θα φτιαξω κ τον δευτερο!!!!!

αχ βρε ασπακι μου και τι δεν της εχω πει ....αλλα αυτη εκει εχει κολλησει η βελονα κ χτυπιεται κ κλαιει!!!!! :evil::evil::evil::evil: προσπαθω να την κανω να ξεχαστει με διαφορα ...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...