Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κουτσομπολίτσες μανούλες 2008 - Νο.9!!!


Recommended Posts

Λενακι δε τη θελω γιατι στον Αλεξ μου εκανε παλι προκληση γιατι εμενα ειχαν σπασει τα νερα αλλα δεν ειχα ουτε πονους ουτε διαστολη για πανω απο μια μερα και τα ειδα ολα απο τους πονους!!! [smilie=icon_pale.gif]

Ασε που λενε οτι με τους τεχνητους πονους στρεσαρετε περισσοτερο και το παιδι... :?

Κι ελεγα αυτη τη φορα αν με επιαναν φυσιολογικα οι πονοι να δοκιμαζα να μη κανω ουτε επισκληριδιο(να δοκιμαζα ειπα... αν εβρισκα τα σκουρα εννοειται θα εκανα! :-ss )

Επισης υπαρχει και μεγαλος κινδυνος να μη πιασουν οι τεχνιτοι πονοι και να οδηγηθει σε καισαρικη! :o

Τωρα βεβαια με το υποθετο δε ξερω τι γινεται,εγω μιλαω για ορο... :?

Λενακι απο Γερμανια περαστικα σας οικογενειακως! :?:( Ο μπεμπης κολλησε για τα καλα;;;

Ηλιαννακι περαστικα και στη μικρη σου...οντως μετα το απογευμα ανεβαινει συνηθως το παρατηρησα κι εγω... :( Αντε και αυριο μωρε και μετα θα πεσει εντελως θα δεις! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσαρες τι κανετε?

Εγω πρωινη...Τελικα με το σπιτι το συζητησαμε και ειπε αυτη πως δεν θα το φτιαξει αλλα

αργοτερα ευτυχως στα σημεια που ειναι φουσκωμενα ειναι τα χαλια και δεν φαινεται τιποτα

εκανα ακομη μια γενικη και τωρα ολα ειναι στην εντελεια....αλλα μου εχει μεινει ο φοβος μηπως

και ξαναπλημυρισουμε και το βραδυ συνεχεια σηκωνομαι για να δω αν τρεχουν νερα....Που θα παει

θα το ξεπερασω το σοκ ειπα δεν θα κατσω να σκασω αλλο χαλαρα....

Ηλιαννα ανεβασε πυρετο παλι ε?Πως ειναι σημερα?

Ελενη περαστικα σας 8μερες πυρετο :o φρικη ταλαιπωρειται το καημενο....περαστικα σας

Λενακι περαστικα και σε εσας...

Φλωριανα απο οτι καταλαβα το αφεντικο σου ειναι σουπερ και αφου θα σου δωσει κ την αδεια

κ θα μιλησει μια χαρα μπορει να γινει κατι το ωραριο σου...μακαρι δηλαδη...

Τονια μακαρι να σε πιασουν οι πονοι και να μην πας με προκληση αφου δεν το θελεις και εσυ

η μικρη τεμπελιαζει :lol: Ευτυχως για τον μικρο που καταλαβες τι εχει απο τωρα...

Βικυ πως τα περασες εχθες?

Βικακι εσυ τι λεει ολα καλα?Αργησες σημερα που εισαι?

Ασπα που εισαι χαθηκες......Ολα καλα?

Αντριανα Ρια Σταμυ Ιωαννα και οποια αλλη ξεχναω την καλημερα μου.....

Ειμαστε αρκετες ε? :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου. Τι κάνετε;;

Βασούλα πρωινή πρωινή εεε;; Τι να κάνεις και συ;; Τελευταία μέρα μου σε αυτό το γραφείο σήμερα :cry::cry: . Από Δευτέρα πάμε για άλλα!!!! Ελπίζω να έχω ιντερνετ εκει και να μπορώ να μπω, θα δούμε αλλιώς θα σας γραφω νέα το απόγευμα!!!!

Ηλιανακι μη στενεχωριέσαι βρε με τη μικρούλα αλλες ιωσεις κρατάνε 2-3 μέρες κι αλλες περισσότερο. Θα περάσει!!!! Τα εχω περάσει αυτα 100 φορες φέτος με τον παιδικό όλο άρρωστος είναι και εμεις μαζι :shock::shock: .

Ελενάκι μου, εχει πολύ πυρετό η μικρούλα;;; Της πεφτει με τα αντιπυρετικά;;

Βικάκι μου πως περάσατε εχθές;;;

Τονάκι μου και εγώ με πρόκληση (ορο) γέννησα τον Δημητράκη μου και έκανα και επισκληρίδιο. Δεν κατάλαβα γέννα πραγματικά!!! Οι πόνοι ήταν ελάχιστοι και μόνο προς το τέλος με 5 εξωθήσεις τον έβγαλα τον μικρό. Μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πάνε και αν δεν αντέχεις τον πόνο ζήτα επισκληρίδιο ρε παιδάκι μου δεν χάθηκε και ο κόσμος... και εγω αν κάνω 2ο με επισκληρίδιο πάλι θα το κάνω!!!!

Ανδριανάκι εκτος πολιτισμού ήσασταν εε;; Τώρα τα εφτιαξαν;;

Λενακι μου, περαστικά σας!!! Ευχομαι να μην κολλήσει ο μικρός!! Όσο για το 2ο από Μάρτιο βάζω μπροστά και βλέπουμε!!!!

Φιλάκια σε όλες κοριτσάκια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Χθες δεν κάναμε εμετό το βράδυ!! Μακάρι να την ξεπερνάμε την παλιογαστρεντερίτιδα!!! :mrgreen::)

Ηλιάνα, Λενάκι περαστικά βρε, ειναι ο καιρός που ευνοεί τα διάφορα ζουδια να αρρωστένουν τα νινάκια μας :twisted::twisted:

Καλέ Κρητικιά ακόμη εδά είσαι? Με το καλό το μπεμπάκι!

Και εγώ τεχνιτούς εκανα.. τα ειχα δει όλα.. απο τις 5 το απόγευμα μέχρι την αλλη μέρα στις 8 και διαστολή τίποτα!

Φιλάκια σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ερακι μου. Αντε να περάσει η βρωμογαστρεντερίτιδα!!!! Εχετε και ταξίδι... πολύ ίωση βρε παιδάκι μου :shock::shock::shock: . Μαζεύτηκες καθόλου εσυ;; Αλήθεια εκει στο Τορόντο εχεις βρει δουλειά;; Ή θα είσαι σπίτι;; Τον μικρό ποιος θα τον κραταει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε πρώτη φάση δεν θα δουλέψω Φλωριάννα μου θα κάτσω σπίτι με το παιδι, μέχρι να προσαρμοστώ και εγώ, να χαλαρώσω και να πάω για δουλειά.. Θέλω να κάτσω λίγο με το παιδάκι μου.. Μου έλειψε 1 χρονο που δουλευω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια...

Φλωριανα τελευταια μερα ε?απολαυσε την οσο μπορεις....ελπιζω να εχεις ιντερνετ

στο αλλο γραφειο να μας λες τα νεα σου.....σε ευχαριστω για το κοπλιμαντ :lol:

Ερι αντε μακαρι να περασει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εράκι Και καλά θα κάνεις!!! Αλλωστε πρεπει να προσαρμοστείτε και οι 2!!! Σκέφτεσαι να τον πας παιδικό;; Αχ πόσο μου έχει λέιψει να κάτσω με το παιδάκι μου και εγώ λίγο... :cry::cry:

Βασουλα ναι τελευταία μέρα!! :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τυχερουλα Ερι και ποιος δεν θα ηθελε να κατσει με το παιδακι του σπιτι...

εγω μια βδομαδα τον συνηθησα τοσο και τωρα που δουλευω μου λειπει πολυ.....

Αλλα τι να κανουμε δεν γεννηθηκαμε πλουσιες....

Φλωριανα μου μην στεναχωριεσαι καθε αρχη και δυσκολη...που θα παει θα συνηθησεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;

ΕΛΕΝΑΚΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ;;ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΕΥΧΟΜΕ!

ΛΕΝΑΚΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Κ ΣΕ ΣΑΣ ΠΩΣ ΠΑΤΕ;;

ΗΛΙΑΝΑ Η ΜΙΚΡΗ;;ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ...

ΒΙΚΑΡΑ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΧΤΕΣ;;

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ Κ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΑ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΕΙΧΑ ΜΠΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΚΡΑΤΗΣΕ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΩ ΑΦΟΥ ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΜΗΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΘΕΣΗ ΤΟΥΛΑΖΙΣΤΟΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΕΒΕΙ;;ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΑΥΤΟ...ΚΑΝΕ Κ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΟΝΟΥΣ...ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ!!

ΒΑΣΩ ΕΙΣΑΙ ΚΟΥΚΛΑ Κ ΕΣΥ ΒΡΕ ΚΑΛΑ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΣΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΜΑΝΟΥΛΟΜΑΝΟΥΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ!!!! :lol::lol:

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ;;

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΕΣΕΙΣ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΧΤΕΣ;;ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΠΟΝΑΚΙΑ;;ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΡΟΣΙΑ ΓΜΤ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΜΑΖΕΨΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...ΑΠΟ ΤΗΣ 7.15 ΠΑΛΙ ΞΥΠΝΙΟΙ ΟΛΟΙ :shock::shock: ΠΟΤΕ ΘΑ ΔΟΥΛΕΨΩ;;;;;; ~x(~x(~x(~x(

ΚΑΙ Η ΓΡΙΝΙΑ ΠΙΑ....ΑΧ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΟΤΟΑΣΠΙΔΕΣ %-(%-(%-(

ΜΑ ΔΕΝ ΚΟΥΡΑΖΟΝΤΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ;;ΕΛΕΟΣ...ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΜΠΟΥΝΙΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΤΟ ΣΠΑΣΩ...ΛΙΓΟ ΗΡΕΜΙΑΑΑΑΑΑ :-t:-t:-t [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

ΘΕΛΩ ΔΙΑΚΟΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ!!!

ΕΡΙ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!

ΤΟΝΙΑΧΑΝ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΑΤΕ;;;

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΚΛΑΙΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΩ...ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΠΑΛΙ...

ΚΑΛΕ Η ΑΣΠΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ;;;;;;;;;;;;;;

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Βκουλινι........

Βαλτα κανενα υπνοτικο στο γαλα να κοιμηθουν πιο πολυ(πλακα κανω) :lol:

Φλωριανα και εγω εχθες αδιαθετισα και ειμαι αστα να πανε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσουδιααααααααααααα???

περασμε πολυο ομορφα χτες το καταχαρηκε ο χαρουλης....η τουρτα αρεσε παρα πολυ πηρα κ το μπραβο απο το σεφ....ξεμπερδεψαμε κατα τις 12 εκατσα κ μαζεμα ολα τα ποτηρια πιατακια κτλ μαζεψα το παιδικο που ηταν ενα βομβαρδισμος κ εοεσα σαν τα σκατα :lol::lol::lol: δεν καταλαβα ποτε κοιμηθηκα...

τουλαχιστον σηκωθηκα κ δεν εχω δουλειες σημερα τα 2 μας με το χαρακη...λεω να φτιαξω σπανακορυζο...

ελενακη περαστικα βρε τι να πω πολλες μερες ρε γμτ πυρετο...

ερη μου τι κανεις ελπιζω ο μικρος καλυτερα...

βικακυ μουυυυυυυυυυ τι κανεις????θα θελα λιγη παρο σημερα βολτες στα σοκακιααααααα :D:D:D

τονια μου κ εγω με προκληση μπηκααα....μην αγχωνεσε κ φαντασου γεννησα κ χωρις επισκληριδιο

αν κ κατι μου λεει οτι αυριο θα γεννησεις ...ο μικρος πως ειναι??

φλωριαννακη τι κανεις ο μητσαρας???καλη αρχη για τη δευτεραααααααα

ηλιαννα η μικρη εκανε κ αλλο πυρετο??

βασω τι κανεις?ενταξει αφου δεν φαινετε κανε λιγο υπμονη τι να κανεις???για το δανειο ποτε θα ξερετε...

αγαπημενη φρικαρεις 2 μερες χωρις νετ ε?>> :lol::lol::lol:

πολλα πολλα φιλακιαααααααααα σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Βικυ με την τουρτα την ωραια....

Το ευχαριστηθηκατε μπραβο σας......

Οσο για το δανειο ακομη οι ανακοινωσεις δεν βγηκαν απο την εστια κατι λενε για τελη του μηνα

και μετα ειναι υποχρεωμενοι να δωσουν απαντηση σε 2μηνες...λεω να κανουμε προκατ η ξυλινο

και οικονομικο αλλα και μεσα σε 1μηνα ειναι ετοιμο για να μπεις μεσα...αν μας το εγκινουν μεχρι

τον χειμωνα θα ειμαστε μεσα αν ολα πανε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας κοριτσια!!!!βρε τονια μου μακαρι να σε πιασουν οι πονοι την κυριακη η και σημερα ακομα η προκληση απο οτι ξερω παιρνει ωρες ειδικα αν το μωρο δεν εχει κατεβει και ο τραχηλος ειναι σκληρος,παντος ετσι πληροφοριακα και η ξαδερφη μου που ειχε παρομοια κατασταση ηταν να παει με προκληση παρασκευη και της ειπε ο γιατρος οτι μπορει να την γλιτωσει αν κανει σεξ καθε μερα ..και τελικα την γλιτωσε την τεταρτη σπασανε τα νερα ...λενε κιολας οτι το σπερμα μαλακωνει τον τραχηλο και δημιουργει συσπασεις για δοκιμασε το!!!!!!!!!!!!!!!!!!μπορει να φανεις τυχερη :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Βικάρα με την τέλεια τουρτίτσα!!!!!!!! Πολύ χαίρομαι που περάσατε καλά εχθές!!! Σε ευχαριστώ για την ευχή σου!!!! Αν δεν μπορω να μπαινω απο κει θα σας γράψω το απόγευμα της Δευτέρας τα νέα μου!!!!!

Βασούλα τα προκατ ειναι ωραία σπιτάκια και τα φτιάχνεις και όπως θες εσυ ασε που ειναι και αντισεισμικά!!!! Να ρωτήσετε όμως πόσο αντοχή έχουν γιατί φαντάζομαι ότι θα φθίρονται πιο εύκολα από τα χτιστά!! Και αν δείνουν εγγύηση!!!

Τονάκι μου ευχομαι να κατέβει η μπουμπου γρήγορα!!! Μην ανυσηχεις όμως θα βγει τι στο καλό μέσα θα κάτσει;; ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φλωριανα μου το εψαξα και το ψαχνω ακομη αρκετα τα καινουργια προκατ ειναι παρα πολυ

καλα και δεν φθειρονται με τον χρονο...θα το επενδυσω και με πετρα απο εξω εχω δει ορισμενα

και ειναι φανταστηκα...θα φανει μακαρι να εγκριθει το δανειο και ολα τα αλλα θα γινουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εμενα μου αρεσουν πολυ τα προκατ ειναι ονειρικα ετσι οπως τα βλεπεις...

βαρεμαρα τρελη εχω σημεραααααααααααα κ νυστα μαζι...πρεπει να σηκωθω να μαγειρεψω σε λιγο

τωρα μου ηρθε μηπως κανω πιτσα με λαχανικα τι λετε σπανακορυζο η πιτσα βγαλτε με απο το αδιεξοδο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τρελη μου μαγειρισσα αν ειναι ετσι τοτε κανε πιτσα :lol::lol:

Αν ερθω ποτε Αθηνα θα ερθω να σε βρω να με ταισεις :lol::lol::lol::lol:

Βαρεθηκα σημερα εχουμε και κοπη της πιτας στην δουλεια σε μια ταβερνα εδω διπλα στο χωριο

4ωρα θα το κανουν βαριεμαι να παω σκεφτομαι οτι θα χασω τον μεσημεριανο μου υπνο...θα κανουν και

κληρωση 5κινητα περσι που δεν πηγα κερδισα φωτο/κη μηχανη λετε να μην παω και να κερδισω παλί? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...