Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κουτσομπολίτσες μανούλες 2008 - Νο.9!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΑς ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΙΚΗ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΗΝ ΕΠΕΤΕΙΟ ΣΑς ....ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΗΧΙΣΜΕΝΟΙ...ΑΝΤΕ ΒΑΛΕ ΜΠΡΟς ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΑΚΟΜΑ!!!!!!!!!! :) ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΓΟΡΑΡΟ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙς ΟΠΩς ΕΠΙΘΥΜΕΙς...ΕΓΩ ΠΛΕΟΝ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΜΕΤΡΑΩ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΑ 12 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ.....Ο ΜΙΚΡΟς ΜΟΛΙς ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΗ ΒΟΛΤΑ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΚΑΙ ΤΗς ΚΟΥΝΙΕς ΠΑΩ ΝΑ ΤΗΝ ΠΕΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΩΡΑ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου πω την αληθεια φλβωριανακι μου οχι δεν το εχω παρατηρησει!!! :roll::roll::roll::oops: δεν ειχα ιδεα γι'αυτο!!πρωτη φορα το ακουω!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσουπρες τι κανετε;;;

Δε προλαβαινω να σας διαβασω γιατι φευγω και μαλλον θα μπω το βραδακι να σας πω και τα νεα απο τον καρδιοτοκογραφο! :P

Βικακι ηθελα να σε ρωτησω για την επεμβαση που κανετε στο πουλακι του Χαρη,αν του κανατε ολικη ναρκωση ή τοπικη,ποση ωρα κρατησε,αν πονουσε μετα,και που τη κανατε...μια φιλη μου θα κανει στο 2χρονο γιο της του οποιου το πουλακι ειναι πολυ κλειστο και εχει αγχωθει... :roll:

Σας φιλω προς το παρον!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α η γαιδουρα πρωτα ηθελα να σου ευχηθω για το Χαρακη σου και την επετειο σας αλλα απο το ζορι μου το ξεχασα!!!!!! :oops::oops::oops: Και τον αδερφο μου ξεχασα το πρωι η γκαβη που ειναι συνονοματος με το γιο σου!:?:oops:

Να τον χαιρεσαι το κουκλο σου Βικακι μου και παντα μα παντα να τον βλεπεις γερο δυνατο και προπαντος ευτυχισμενο!!!!!! :YMHUG::YMHUG::x:x:-*:-*

Κι εσεις κοριτσαρα μου να πλεετε παντα σε πελαγη ευτυχιας με το Νικο σου!!!! [smilie=love3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

biky k ιωαννα να χαιρεστε τα ζουζουνια σας...ΠΑΝΤΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ-ΖΩΗΡΑ Κ ΕΥΤΗΧΙΣΜΕΝΑ :D:D

Τι κανετε κουκλες???εμεις σημερα εχουμε πολυ γκρινια.....καλα μου εχουν σπασει τα νευρα.....εσεις τι νεα??γιορταζει καποιος αλλλος??????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!!τι κανετεεμεις φαγαμε ,τουμπανιαστικαμε θα ελεγα κ τωρα ειπα να καθισω λιγο.πινω χυμο που εστυψα πορτοκαλια ,μπας κ παρω δυναμεις να συνεχισω να μαζεψω μετα!!!!!!η αληθεια ειναι πως τωρα βαριεμαι που ζω...... :yawn::yawn::yawn::yawn::yawn::yawn::yawn:[smilie=sleepy4.gif][smilie=sleepy4.gif][smilie=sleepy4.gif][smilie=sleepy4.gif][smilie=sleepy4.gif][smilie=sleepy4.gif][smilie=sleepy4.gif][smilie=sleepy4.gif][smilie=sleepy4.gif]

α μετα ισως κατεβω να ψωνισω,να παρω κ τιποτα για το σαββατο....!!!!!! ;););):lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον θα σχολιασω πρωτα στη τονια κ επανερχομαι με τις υπολοιπες

λοιπον :D:D το πουλακι μας κατεβαινε μονο ενα κομματι στο πλαι ηταν κολλημενο,του εβαλε πρωτα emla για ενα τεταρτο να μουδιασει κ μετα με το ψαλιδι κλειστο του το ξεκολλαγε σιγα σιγα 2 λεπτα υποθεση τωρα που ειναι εντελως κλειστο δεν ξερω πως γινετε ο γιατρος τι ειπε??

σε ευχαρσιτω για τις ευχουλες σου περιμενουμε το βραδυ νεα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπωπω πολυλογουδεςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!δεν παιζεστε

βικακυ μου σε ευχαριστω πολυ για τις ευχουλες να χαιρεσε κ την οικογενοια σου...κοιμηθηκα 7 η ωρα το πρωι αφου εκανα ενα δωρο στο νικο πριν παει για δουλεια [smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif] ετσι για το καλημερα :lol::lol::lol::lol:

βασω ευχαριστω πολυ πολυ.......σε ειδα μεσα το πρωι καλε τι ωρα πας για δουλεια???οσο για το πατωμα κ εγω πιστευω η σπιτονυκοκυρα πρεπει να τα πληρωσει!!!!!!!

φλωριαννα πες τα στο τωρινο αφεντικο σου ισως μπορει να γινει κατι περιμενουμε νεα...ευχαριστω πολυ για τις ευχουλες με το καλο κ το δευτερο...

ερη μου ευχαριστω κοριτσαρα μου πως πανε οι ετοιμασιες??περαστικα σας???

ηλιανναααα ευχαριστω πολυυυ κουκλα...στο σχολιο να γερασετε μαζι ο νικος θα γερασει εγω θα μαι παντα νεα :lol::lol::lol::lol:

τονια μου κοιτα να μην κουραζεσε κοριτσακι μου με τη μετακομιση σιγα σιγα...ευχαριστω για τις ευχουλες

φανη μου σε ευχαριστω κ με το καλο η κορακλα σου...

ελισαβετ ευχαριστωωωωωωωω πως τα εκανες τα νυχακιαααααααααα

το ασπακι δεν μπηκε σημερα :(:(:(:(

σταμμυ μου ευχαριστωωωωωωωωω πολυ κουκλα :D:D:D:D

σε ολες πολλα πολλα φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου, μόλις μίλησα στο αφεντικό θελει να παω εκει και μου είπε ότι θα εχω βοηθεια και να μην ανυσηχω θα τα καταφέρω! Για το ωράριο του ειπα οτι δεν μπορώ να φεύγω αργότερα και μου είπε εντάξει θα μιλήσει στην υπευθυνη προσωπικού και για την άδεια στις 4 Μαρτίου θα την παρω κανονικά! Όποτε το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να περιμένω και να δω τι θα αντιμετωπίσω εκει!!! Ευχομαι όλα να πάνε καλά!!!

Βικακι πως θα το γιορτάσετε σήμερα;;; Κοιμήθηκες καθόλου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οποτε να σκεφτεσε μονο θετικα κ θα πανε ολα καλα...σπιτι θα μαστε θα ερθουν οι δικοι μου κ κατι φιλοι χαλαρα...κοιμηθηκα απο τις 7 το πρωι ως τι 10 αλλα ειμαι κομπλε μονο ο μαυρος κυκλος τα μαρτυραει ολα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τα αγορια κοιμουνται αλλα δεν παω, για να κοιμηθω νωρις αλλιως παλι το βραδυ θα γινουν τα ματια μου ετσι :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιααααα τι κανετε????εγω 2 μερες δεν ειχα τηλ ουτε ιντερνετ!καηκαν κατι καλωδια στην περιοχη κ σημερα τα εφτιαξαν!!!

διαβασα λιγο απ'ολα!!τωρα οτι θυμαμαι!!! 8-)

αγαπημεεενηηηηηη να χαιρεστε το χαρακη,το τρελο αγορακι!!!!!να ειναι παντα γερος κ να τον καμαρωνετε οπως επιθυμειτε!!!! :D

χρονια σας πολλα κ για την επετειο σας!παντα ευτυχισμενοι κ πολυ αγαπημενοι να ειστε!!! @};-@};-@};-

ιωαννακι μου κ σεις να χαιρεστε τον χαρουλη σας!!!παντα γερος κ ευτυχισμενος!!! :D:D:D

λενακι μου περαστικα σας!!ευχομαι πολυ γρηγορα περαστικα να ειναι!!! :YMHUG::YMHUG:

ηλιαννα μου το δικο σου το παιδακι ειναι καλυτερα ε??επεσε ο πυρετος???

τονιααααα κρητικοπολυα τι κανεις??ακομα να βγει η σκλεναρικοβα??? :D:P

τι ξεχασα βρε κοριτσια!ειμαι σιγουρη οτι κατι ξεχασα!!θα συνεχισω μετα!!!

φιλακια πολλα πολλα κ στις υπολοιπες!!! :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ κ Ιωάννα να χαίρεστε τα παιδάκια σας!πολύχρονα να ναι!Βικυ εσύ να τα εκατοστήσεις με τον άντρα σου κ να είστε πάντα αγαπημένοι!

Εγώ δεν είμαι καθόλου καλά...Οι μικρές είναι άρρωστες (πυρετό,πολύ βηχα,συναχι)από την προηγούμενη Τετάρτη...Εχουμε πάει 2 φορές στο παιδων αλλά τίποτα!Εγώ έχω κουραστεί πάρα πολύ!!!!!Κ στεναχωριέμαι πάρα πολύ για την μικρούλα μου(που ειναι 10μηνων)δεν λέει να της περάσει ο πυρετος....Μακάρι το παιδάκι μου να μην έχει κάτι,γιατι θα τρελαθώ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακη σε ευχαριστω πολυ!!!!!!!

περαστικα σας βρε... στο παιδων τι σας ειπανε?? :(:(:(

δεν της κανανε καμμια εξεταση!ούτε αιματος!με 8 μερες πυρετο....οτι δεν εχει ακροαστικα,η ωτιτιδα κ οτι μαλλον εχει ιωση ειπανε.εγω το παιδι ομως το βλεπω οτι δεν εχει καθολου ορεξη πλεον...κ πως να εχει?με τοσες μερες πυρετο κ να κανει κι εμετο απο χθες?πολύ στεναχωριεμαι κ φοβαμαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενη μου γιατι δεν πας το παιδακι σου κ σ'αλλον γιατρο??!8 μερες πυρετος ειναι πολυ... :cry::cry: κ αφου εσυ νιωθεις σαν μανουλα οτι το παιδακι σου δεν ειναι καλα,να πας κ σε αλλον γιατρο!εσυ γνωριζεις καλυτερα απ'ολους το παιδακι σου κ το πως συμπεριφερεται!περαστικα να ειναι βρε ελενη μου!

βικακι πως περασατε σημερα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενη μου γιατι δεν πας το παιδακι σου κ σ'αλλον γιατρο??!8 μερες πυρετος ειναι πολυ... :cry::cry: κ αφου εσυ νιωθεις σαν μανουλα οτι το παιδακι σου δεν ειναι καλα,να πας κ σε αλλον γιατρο!εσυ γνωριζεις καλυτερα απ'ολους το παιδακι σου κ το πως συμπεριφερεται!περαστικα να ειναι βρε ελενη μου!

βικακι πως περασατε σημερα??

την πηγα κ στο δικο μας παιδιατρο αλλα κ στο παιδων!τι αλλο να κανω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλιτσες!!!

Τζοαννακι να χαιρεσαι κι εσυ το Χαρουλη σου βρε!!!! :D Μα τιποτα να μη θυμαμαι πια;;;;; :oops::oops:

Οπως ποθεις να τον δεις και να τον καμαρωνεις!!! :YMHUG::YMHUG::-*

Βρε Λενακι και τι σου λενε που εχει τοσες μερες πυρετο;;;; :? Ειναι οντως πολλες...αντιβιωση παιρνει;;; Αχ ας τελειωνουν πια οι αρρωστιες φετος να μη ταλαιπωρουνται τα παιδακια... :(:(

Βικακι σ'ευχαριστω για τις πληροφοριες! :-* Θα της τα πω της φιλεναδας μου..απ'οτι καταλαβα ομως εκεινης ειναι πιο κλειστο το πουλακι του μικρου... :?

Το καλυτερο δωρο του εκανες του Νικολακι πρωι-πρωι!!!! :lol::lol::lol:

Λοιπον εγω πηγα στο ντοκτορ σημερα,εκανα καρδιοτοκογραφημα το οποιο εδειξε οτι η μπεμπα δεν εχει σκοπο να το κουνησει ρουπι!!!! :shock::-w8-| Αυριο συμφωνα με το γιατρο κλεινω τις 40 εβδομαδες και τη Δευτερα θελει να με βαλει για προκληση...Με το ζορι τη Τριτη μου ειπε!!! :? Βρε και τι δε του εκανα να το αφησουμε καμια βδομαδα παραπανω,ανενδοτος!!! Ειναι λεει επικινδυνο...καποτε τις αφηνανε αλλα τωρα δε θελει με τιποτα να το ρισκαρει..ουφ...

ΔΕ ΤΗ ΘΕΛΩ ΤΗ ΠΡΟΚΛΗΣΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!! :((:((:((:((:((:((:((:((:((

Καντε μια προσευχη να με πιασουν οι πονοι μεχρι τοτε!!! :ympray::ympray::ympray:

Και ο Αλεξ εχθες μου ειπε οτι ποναει το πουλακι του καποια στιγμη,του πηγα ουρα για εξεταση κι οντως εχει καποιο κωλοβακτηριδιο και θα χρειαστει αντιβιωση...Αυριο θα ξερω τι ακριβως ειναι... :cry::cry::cry:

Ευτυχως τουλαχιστον που το πηρα χαμπαρι,μη τυχον και γινοταν οταν γεννουσα γιατι θα ειχα πολυ αγχος! :?

Ανδριανακι μου εκτος εμβελειας ησουν πουλακι μου;; :lol:

Ηλιαννα μου ενταξει η μικρη;;;ξανανεβηκε ο πυρετος;;;

Σας φιλω ολες!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!! τι κανετε?

Βικακι να χαιρεστε τον Χαρουλη σας και χρονια σας πολλα για την επετειο σας!!!!

Ιωανναρα μου να χαιρεστε και εσεις τον Χαρουλη σας!!!!

Ηλιαννα πως ειναι η μικρη??

Φλωριανα μου επιταχυνε το θεμα μπεμπε γιατι η καινουρια δουλεια μονο κατα βλεπω να εχει!

Ερη μου ακομα χαλια ο μικρος? αχ μωρε..περαστικα του και παλι.Πλησιαζουν οι μερες να φυγετε ε? Πως νιωθεις??

Ελενη 8 μερες με πυρετο ειναι πολυ.Ψαξτο το θεμα,μην το αφησεις.Περαστικα σας!

Κρητικοπουλα μανικι ειναι η προκληση λενε.Πονας πιο πολυ.Ευχομαι μεχρι τοτε να σε πιασουν οι πονοι!!! Βολευτικε η τσουπριτσα ε?? Περαστικα στον μικρο!!

Πηγα γιατρο σημερα και μου εδωσε και εμενα αντιβιωση και φυτικο σιροπακι για τον βηχα.Δεν αντεχω αλλοοοο!! εχω ψοφησει και τα παιδια και την κωλοιωση.Απο σημερα ειναι και ο Παυλος χαλια.Ελεος δηλαδη.Να δω πως θα δουλεψει...

Σας αφηνω μπας και κλεισω τα μαια μου λιγο.Ολο ετσι λεω και ολο με κατι καταπιανομαι εδω! :D Καλο βραδυ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια γιατι δεν θες πρόκληση?εγω την πρωτη φορα ετσι γεννησα.εφτασα 40+2 μερες κ μου εκανε προκληση με υποθετο κολπικο.στο δευτερο με πιάσαν πονοι αλλα μου σπασαν τα νερα στο μαιευτηριο.Δεν ειδα καμμια διαφορα στον πονο.τι να πω?δεν ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια τι κανετε????εγω ειμαι κομματια!!!!πολυ κουρασμενη κ νυσταζω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! η μικρη μου προς το απογευμα μου ανεβασε παλι πυρετο :(:(:(:(:( αυτο θα γινεται ρε γμτ????

τελικα φλωριανα μου μαλλον ειχες δικιο...!!!

α τονακι μου η μπουμπου δεν λεει να βγει??της καλαρεσε εκει μεσα!!!!ευτυχως που το ειδες νωρις με τον αλεξ σου!!!!

αχ βρε λανακι μου περαστικα σας κ γρηγορα ευχομαι!!!!!!!!!!!

ελενη μου οντως ειναι πολλες οι μερες που εχει πυρετο η μικρουλα σου!!! :cry::cry: περαστικα σας καλη μου!!!!!!

βρε κοριτσια τι γινεται ολο αρρωστα ειναι τα μικρουλια μας!!!αντε φυγει ο κολοχειμωνας!!!!!......

φιλεναδες θα τα πουμε αυριο!!!!!φιλακια πολλα!!!καλο βραδυ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...