Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κουτσομπολίτσες μανούλες 2008 - Νο.9!!!


Recommended Posts

Καλημερα Βικουλινι.......

Με το σπιτι σκατα....Το πατωμα σε ορισμενα σημεια εχει φουσκωσει τα επιπλα απο την

κρεβατοκαμαρα και αυτα το ιδιο αστα να πανε προς το παρων οι σπιτονοικοκυρα δεν λεει για

αλλαγη πατωματος και αφου δεν λεει τιποτα θα το αφησω εσι....στα σημεια εκεινα μπαινουν τα

χαλια οποτε δεν θα το βλεπω....οσο για τα επιπλα ελπιζω να μην ανοιξουν και αλλο....

Τωρα για την μικρη σου εμενα οποτε εβγαζε δοντι αρχιζε το συναχι και απο εκει το

καταλαβαινα.....

Κατα τα αλλα εσυ ολα καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσάκια!!!! Τι κάνετε;;

ΒΙΚΑΚΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!! ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΧΑΡΟΥΛΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΕΤΕΙΟ ΣΑΣ!!!! δεν εχεις κοιμηθεί καθόλου;;;; Χαρα στο κουράγιο σου!!!

JOANAKI ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΟΝ ΑΓΟΡΑΡΟ!!!

ΗΛΙΑΝΑ μου πως είναι η μικρή;; Μην αγχώνεσαι ιωσούλα είναι θα περάσει!!!!

ΒΑΣΟΥΛΑ πρωι πρωι στη δουλειά εε;;; Μακαρι να μη σας ζητήσει η ιδιοκτήτρια τα ρέστα!!!! Αντε να βγει και το δανειάκι σας να φύγετε απο εκει!!!

ΛΕΝΑΚΙ περαστικά σας κούκλα μου. Ελπίζω να την περάσετε ανώδυνα κι αυτη την ίωση. Καλέ μη φοβάσε τον Η1Ν1 μια γρίπη είναι κι αυτός όπως και οι άλλες... και μπορώ να σου πω πιο ύπιος!!! Η κανονική γρίπη έχει πιο πολλά θύματα από αυτόν και φυσικά σε ανθρώπους με σοβαρά προβλήματα!!!! Ασε που όλος ο ντόρος με αυτον τον ιό έγινε μόνο για να πουλήσουν φάρμακα!!!! Θα είστε μια χαρά μην φοβάσαι!!!

Φιλάκια σε όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Φλωριαννα μου με το σπιτι δεν νομιζω να μου πει να τα πληρωσω

δεν φταιω εγω ασε που αμα θελουν μπορουν να πληρωσουν τα υλικα στον μπαμπα

μου και να τους τα περασει χωριςς να παρει λεφτα για την δουλεια του....

αν θελουν ασε δεν μπορω να σκαω αλλο γιατι και εγω επαθα ζημια με τα επιπλα...

Μακαρι να βγει το δανειο απο την εργατικη εστια και να ησυχασουμε σαν τουριστας

νιωθω ετσι να εισαι μεσα σε χωριο που εχουν ολοι δικα τους σπιτια και εμεις να

νοικιαζουμε....και οταν με το καλο κανω δικο μου σπιτι θα το βαλω πλακακια

απο πανω μεχρι κατω :lol::lol::lol:

Εσυ τι λεει ολα καλα?ο μικρος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Βικάκυ να ζησετε κουκλάκι μου, πάντα μαζί, να χαιρεστε το ζουζουνάκι σας!

Τζοανάκι και εσυνα χαιρεσαι τον Χαρούλη!

Να περάσετε όλοι σας τέλεια σήμερα!

Εμείς ακόμη ταλαιπωρούμαστε με την γαστρεντερίτιδα.. Το καυμενουλι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΜΑΙ ΠΑΛΙ...

ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑΝ Κ ΟΙ 2 ΑΠΟ ΤΗΣ 7,15 :shock::shock::shock::shock: Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΕ...Κ Η ΜΙΚΡΗ ΜΕ ΖΑΛΙΖΕΙ ΜΕ ΤΗ ΓΡΙΝΑ ΤΗΣ :shock::shock::shock:

ΑΚΕΦΗ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ...ΤΙ ΠΡΟΤΟΤΥΠΟ :lol::cry::cry:

ΒΑΡΙΕΜΕ ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑ..ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΔΟΥΛΕΨΩ...ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΟ ΑΓΧΟΣ..Κ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ...ΞΥΠΝΗΣΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΑΛΛΑ ΛΕΣ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ Κ ΓΙΝΕΤΕ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΞΥΠΝΗΣΑΝ Κ ΑΥΤΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ...ΑΝΤΕ ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΠΑΛΙ...

ΑΧ ΒΡΕ ΒΑΣΩ ΜΟΥ ΤΙ ΠΑΘΑΤΕ...

ΕΡΗ ΑΚΟΜΑ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΗΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ;;ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΤΕ;;ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ...

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΤΣΑ!!

ΑΣΠΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερακι μου περαστικά!!!! Ακομα το ίδιο χάλι είναι ο μικρός;; Πόσο καιρό πάει τώρα μωρε;;; Ακομα κάνει εμετους;;;

Βικουλίνι μου, τι κάνεις κοριτσάκι μου;; Τα έχεις παίξει εε;; Ασε και μενα ο μικρός ξύπναγε όλη νύχτα, δεν ξερω τι έπαθε... κατα τις 6 του έδωσα ντεπον και μετα κοιμήθηκε ως τις 8!! Τι να κάνουμε μωρέ έχουν και τις ασχημες μέρες τους :cry::cry: . Εγώ πάλι έχω 2 νυχτες να κοιμηθώ σαν άνθρωπος, σκεφτομαι συνέχεια την μετάθεση μου στην αλλη θέση και τα έχω παίξει :cry::cry:

Βασούλα μου, τα δικά μου τα ίδια... εχω τρελλο αγχος για τη καινουρια μου θέση και γνώρισα μάλιστα εχθές και την υπεύθυνη προσωπικού η οποια είναι μια ΣΚΥΛΑ και ΠΡΟΚΑ του κερατά!!!!!! Μου είπε ότι πολλές φορες χριάζεται να καθόμαστε παραπάνω και εγω της είπα ότι δεν γίνεται να το κάνω αυτό συχνα γιατί έχω ένα μωρό και ο άντρας μου δουλεύει σε 2η δουλεια τα απογεύματα και στραβομουτσούνιασε!!! Μετά μου είπε ότι όποτε χριάζεται να πηγαίνω για εξωτερικές δουλειές να χρισημοποιώ τα ΜΜΜ ή το αυτοκίνητό μου και βεβαια ούτε να το σκέπτομαι για να μου πληρώνουν τα έξοδά μου :evil::evil::evil::evil: !!!!!! Μόνο κανένα πάρκινγκ αν χριαστεί και φυσικά όχι βενζίνη κλπ :evil::evil::evil: . ΑΑΑ και φυσικά καμία αύξηση στον μισθό... ασχετα αν εδω δουλεύω 7ωρο και εκει 8ωρο και βάλε!!!!!! Σήμερα θα δω το αφεντικό και θα του μιλήσω, ελπίζω αυτός να καταλάβει τι του λέω!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη περαστικα σας........

Βικουλινι υπομονη αχ αυτα τα παιδια μας με τον υπνο ολα ειναι μαλωμενα.......

Φλωριανα δυσκολα τα πραγματα ετσι οπως τα λες να μην σε πληρωνουν και τα εξοδα

για τις εξωτερικες δουλειες ελεος :evil:

Εκμεταλευση στο φουλ μακαρι να μην σε αλλαξουν και να παραμεινεις εκει.....

Ειπαμε βουρ στο δευτερο μπας και γλυτωσεις.... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαριεμαι που ειστε καλε ολες???????????

Λειπουν πολλες ε?

Ηρθα εγω και εξαφανιστηκαν αλλες :lol::lol:

Τι ωραια μερα παλι σημερα γιατι να δουλευουμε?

Θελω βολτα καφεδακι.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!!!!τι κανετε??εμεις ειμαστε οικογενειακως στο σπιτι και μαζευουμε τα τελευταια!!!αυριο το πρωι μετακομιζουμε αλλα την κυριακη θα μεινουμε στο νεο σπιτι!!!ευτυχως που το χωριο ειναι διπλα και δεν χρειαζεται να πληρωνουμε ξενοδοχεια!!!!ο μπεμπης με εχει ταραξει στις κλωτσιες!!!πολυ δυναμη το σκατο!!!

ΒΙΚΑΚΙ ΚΑΙ ΙΩΑΝΝΑΚΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα ρε Βασούλα δεν αλλάζουν αποψη .... Όσο για το δευτερο δεν το συζητώ, τον άλλο μήνα βάζω μπροστά ... θα τους κάνω να τρέχουν!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Τονια μπραβο αντε να με το καλο να πατε στο σπιτακι σας....

Φλωριανα αστους να τρεχουν εσυ στον σκοπο σου και γρηγορα :lol:

Αχ και εγω θελω μωρακι με τον αντρα μου που το συζητησαμε ειπαμε το καλοκαιρακι θα δουμε

εμεις εχουμε και το θεμα με το σπιτι αλλιως 10 θα εκανα μεχρι τωρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Τονια μπραβο αντε να με το καλο να πατε στο σπιτακι σας....

Φλωριανα αστους να τρεχουν εσυ στον σκοπο σου και γρηγορα :lol:

Αχ και εγω θελω μωρακι με τον αντρα μου που το συζητησαμε ειπαμε το καλοκαιρακι θα δουμε

εμεις εχουμε και το θεμα με το σπιτι αλλιως 10 θα εκανα μεχρι τωρα....

Εννοείται δεν το συζητώ, δεν θα αλλάξω τη ζωή μου για αυτούς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εμεις σημερα ειμαστε καλυτερα!!!!!!!!!!!!!!!δεν εχει κανει καθολου πυρετο η μικρουλα μου κ ειμαι πολυ χαρουμενη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΙΩΑΝΝΑΚΙ & ΒΙΚΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΑΝΤΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΤΑ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ Κ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΤΕ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΑ Κ ΤΥΧΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

ΒΙΚΥ ΜΟΥ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ,ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ , ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ Κ ΝΑ ΓΕΡΑΣΕΤΕ ΜΑΖΙ [smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif][smilie=love9.gif] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(τοπηγα πολυ μακρυα ε??) :lol::lol::lol:

ωχ φλωριανα μου τελικα μονο ενα δευτερο σε σωζει!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

τονια μου ζωηρος ο μικρουλης ε????βιαζεται να βγει???????αντε να πατε κ στο σπιτακι σας!!!!!!!!!!!!!

βικακι απ'τα χαραματα ξυπνια ε???μαζι σου κ τα μικρα!!!??!!!!

βασω μου τα μικρα σου τι κανουν??

αχ βρε ελευθερια μου ακομα εχετε την γαστρεντεριτιδα???περαστικα σας συντομα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σημερα φτιαχνω παστιτσιο κοριτσια ,εσεις τι μαγειρευετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ ΣΤΕΙΛΕ ΛΙΓΟ =p~=p~=p~=p~

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΛΛΑ Σ@@@@ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ...ΤΑ ΕΙΧΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Κ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΔΟΥΛΕΥΑ...ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΣΗ ΣΤΟ ΦΟΥΛ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΙ ΑΛΛΟ;;ΜΗΛΗΣΕΣ ΣΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ;;

ΒΙΚΑΡΑ ΕΡΩΤΗΛΟ ΤΟ ΓΙΟΡΤΑΖΕΤΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ;;;; [smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love4.gif][smilie=love3.gif][smilie=love6.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif] ΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΒ!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο στη μικρή Ηλιανακι αντε να γινει περδίκι σύντομα. Να ξέρεις όμως ότι το απογευμα ανεβαίνει ο πυρετός οποτε να την έχεις το νου σου. Εγώ εφτιαξα μοσχαράκι κοκκινιστό με πιλάφι. Για αύριο τι φτιάχνουμε είναι το θέμα... ρίξτε καμια ιδέα!!!!

Βικάκι δεν μίλησα ακόμα. Ελπίζω να του μιλήσω σήμερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρε μια φορά την ημέρα μου κάνει εμετο τις τελευταίες 3 μερες...

Το βράδυ κατα τισ 1.30.. το ζουζουνάκι μου ταλαιπωρείται.. η γιατρος μου είπε ότι σιγά σιγά θα μειωθούν τα συμπτώματα...

Παστίτσιο Ηλιάνα σλουρπ!!!! =p~=p~ Μπράβο που η μικρή ειναι καλύτερα σήμερα! ξου ξου παλιοαρρώστιες.

φλωριάνα υπάρχει περίπτωση να τους πεις ότι δεν μπορεις να δουλεύεις όπως θέλουν αυτοι και να κρατήσεις την παλια σου θέση? Απο οτι ακούω δεν έχεις κανένα πλεονέκτημα απο την νέα θέση, μονο μειονεκτήματα.. Οπότε... ειναι αναγκαστικο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννα αντε βρε ειδες δεν ειναι τιποτα.....Παστιτσιο τρελαινομαι

Εγω δεν μαγειρεψα θα φαμε στην πεθερα μου δεν ξερω τι....

Ερι γρηγορα περαστικα να ειναι.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς ναι Ελευθερία μου. Εφυγε ενας λογιστής από εκει και μονο εγω μπορώ να τον αντικαταστήσω γιατί δεν θέλουν να ξοδευτούν και να παρουν κι αλλο ατομο αποτι κατάλαβα :? . Όποτε ο κληρος πέφτει στην υποφαινόμενη!!!! Γα@$%&τω!!!! Εγω αυτό που θελω να του πω είναι τι συζήτησα εχθες με την βλαμμένη για να μην του τα μεταφέρει αλλιώς!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια.Μολις τελειωσα μανικιουρ πεντικιουρ.Ειπα να περιποιηθω λιγο :D

Ιωαννακι και Βικακι χρονια πολλα να χαιρεστε να αγορακια σας!

Βικακι να τα χιλιασετε να ειστε παντα ευτυχισμενοι!

Τονια πολυ κλωτσια ο μπεμπακος ε?Ετσι με ειχε ταραξει και εμενα και βγηκε πολυ ησυχος!

Σ ολα τα κοριτσακια φιλακιααααααααααααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ναι σας ευχαριστω κοριτσια μου πολυ πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φλωριανα μου αληθεια το απογευμα ανεβαινει????δεν το ηξερα...γιατι ομως ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Ηλιανάκι μου τις περισσότερες φορές το απογευμα ανεβαίνει ο πυρετός. Πραγματικά δεν ξέρω γιατί γίνεται αυτό και αυτό είναι ενα καλό ερωτημα να θέσω στον παιδίατρο!!! Φαντάζομαι ότι το απογευμα πεφτει η άμυνα του οργανισμού... δεν το εχεις παρατηρησει και σε σενα αυτό;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...