Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κουτσομπολίτσες μανούλες 2008 - Νο.9!!!


Recommended Posts

ηλιαννα πως ειναι η μικρη??

τονια μου ξεκουρασου λιγο κ εσυ βρε θα σε παρω κ τηλ να τα πουμε τα φιλακια στον αλεξανδρο κ χαιρετισματα στο νικο απο εμενα κ το νικο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

βικυ μου τωρα ειναι καλυτερα,αφου της εδωσα αντιπυρτετικο!!!!!πριν κοιμηθει θα της ξαναδωσω για να μην κανει το βραδυ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου ειστε εδω;;;

Ηλιαννακι εγω δε κανω ποτε αποσυνδεση και προφανως φαινομαι συνεχως οnline...πως ειναι η μικρη;;;

Εγω θα σου ελεγα να μη της δωσεις αντιπυρετικο πριν κοιμηθει αν δεν εχει πυρετο...μην ανησυχεις κι αν ανεβασει θα ξυπνησει! κι εμενα ετσι εκανε! ;)

Βικουλινι ηθελα να σε ρωτησω βρε τι εγινε τελικα με το λογαριασμο του νερου.. :?

Ασπακι τι ειχες βρε το απογευμα;;; :(

Ρε κοριτσια ο Αλεξ τις τελευταιες μερες ειναι πολυ αντιδραστικος...δε θελει να φαει(καλα οχι οτι ετρωγε πριν,αλλα χειροτερα τωρα!) δε θελει να τον βαλω για υπνο και φωναζει "οχι νανι νανι νανι!!!" δε θελει να του αλλαξω πανα(προτιμαει να ειναι με τα σκατα 10 ωρες παρα να του την αλλαξω!!!) ειναι μεσα στη γκρινια...Και γενικα πολυ νευρικος...Λεω οτι ψυχανεμιζεται τον ερχομο της μπεμπας,αλλα παλι τοσο πολυ;;; απ'την αλλη ειναι και η ηλικια των 2 που εχει τετοια φαινομενα,αλλα το εχει παρακανει και με στεναχωρει πολυ...ειμαι κι εγω πολυ κουρασμενη και με τα νευρα κροσια και δεν εχω παντα τη ψυχραιμια να τον αντιμετωπιζω με ηρεμια... :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α παλι καλα!!!!!αχ μου ανεβασε παλι πυρετο ,της εδωσα αντιπυρετικο κ τωρα ξαπλωσε!!!!!δηλαδη μονο πυρετο ειχε κ εσενα ο χαρης σου,τιποτ'αλλο????καθε ποτε ανεβαζε??

τι εγινε μονο εμεις οι δυο ειμαστε εδω ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες τι κανετε?

Χαλια ειμαι ακομα γμτ...ο μικρος ανεβαζει απο χθες το βραδυ θερμοκρασια μεχρι 38.3 και τον

πηγα σημερα γιατρο.Επι την ευκαιρια πηρα και την Ειρηνη μαζι να την ξαναριξει μια ματια.Αντιβιωση

για την Ειρηνη μιας και κανει ακομα δεκατα με λιγο βηχα και υποθετακια για τον μικρο σε πριπτωση που ανεβασει πανω απο 38.5.Τον κολλησαμε ειχαμε δεν ειχαμε :(:(

Εγω αντι να καλυτερευω χειροτερευω και αυριο θα παω και εγω γιατρο.Φοβαμαι για την Η1Ν1 γιατι εχω ολα τα κωλοσυμπτωματα..

Απο τα λιγα που διαβασα να πω..

Βασουλα μου αλλο κακο να μην σας βρει! Φρικη ρε συ! και μονο που το σκεφτομαι παθαινω εγκεφαλικο.

Ηλιαννα εισαι μια κουκλα!!! εγω δεν τολμαω να βαλω πιο κοντινη..θα τρομαξετε!

Τρελοκρητικοπουλο εγω λεω οτι ειναι και απο τα 2. Και η ηλικια παιζει ρολο αλλα σιγουρα αντιληφθηκε το γεγονος οτι πλησιαζουν οι μερες που θα φερετε την μικρη σπιτι και αντιδραει ετσι.Ευχομαι να μην χειροτερεψει με τον ερχομο της μικρης. Υπομονη κανε οσο μπορεις και προσπαθησε να μην του φωναζεις να μην νιωθει μειονεκτηκα.Βολευτηκε για τα καλα η μουσιτσα εκει μεσα ε??

Βικακι τελεια η τουρτα!!! αχ τι μου εκανες βραδιατικα,δεν μπορω να φαω και σοκολατα γιατι βηχω σαν

τον πουστη μετα. :D

Αδερφουλα πως εισαι???

Ιωανναρα πως πας???

Βικουλινι μην ξεχνας απο εσενα περνω δυναμη γιαυτο κρατα γερα! :)

Σας αφηνω γιατι ολο το βραδυ ματι δεν εκλεισα.Παω να βγαλω λιγο γαλα με το χερι γιατι ο μικρος εχει να φαει ωρα και εγινα σαν την Παμελα Αντερσον! Φιλακια και καλο βραδυ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννα μου και η Ειρηνη την Κυριακη μονο πυρετο εκανε! Μεχρι και 40 εφτασε. Την επομενη μερα ηταν περδικη και την μεθεπομενη και σημερα εχει λιγο βηχα και δεκατα.Το ιος ειναι αυτος δεν μπορω να καταλαβω.

Μην τον φοβασαι τον πυρετο.Ειναι καλο σημαδι οτι ο οργανισμος καταπολεμαει μονος του τον ιο.Που της βαζεις θερμομετρο?? Να ξερεις αν ειναι στον ποπο να αφαιρεις παντα 5 μοναδες απο οτι δειχνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ λενακι μου εγχω αγχωθει κ φοβηθει πολυ!!!!!γιατι σχεδον (ουτε) καθε τρεις ωρες αρχιζει να της ανεβαινει παλι!!!!!στη μασχαλη της βαζω το θερμομετρο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανα 3ωρο μου ειπε ο παιδιατρος μπορεις να της δινεις εναλλαξ 2 ειδων αντιπυρετικα, μια το ενα μια το αλλο.

μπορει να ειναι η ιωση που κανει 3 μερς μονο πυρετο.παρε τον γιατρο σου αυριο να σου πει τι να κανεις.Περαστικα της!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι λενακι μου πηρα σημερα την παιδιατρο κ μου ειπε το ιδιο.να της δινω εναλεξ αντιπυρετικο!!!!!α ναι ε κυκλοφορει τετοια ιωση???.....

απορω ρε γμτ που μπορει να κολλησε αφου δεν την εχω παει πουθενα...!!φοβαμαι κ για τον μικρο!!!

εκτος απο πυρετο δεν εχει τποτ'αλλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια σας καληνυχτιζω !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!παω για νανι γιατι νυσταξα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!λενακι μου σε ευχαριστω!!!!!!!!!!!!!!!!!

πολλα φιλια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!θα τα πουμε αυριο.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πολλα φιλακιαααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια μονο εμενα μου κολλαει τοσο πολυ το μαμμυ;;;;;; :o μιλαμε δε μπορουσα με τιποτα να ανοιξω τη σελιδα!!!!

Ηλιαννακι τωρα μου εβγαλε το μνμ που εστειλες πριν 40 λεπτα και φυσικα ειχες φυγει.... :cry:

3 μερες ειναι η ιωση με το πυρετο...ελπιζω να μεινει μονο εκει και να μη ταλαιπωρηθει η κουκλιτσα σου! :?

Λενακι οικογενειακως κι εσεις ταβλα;;;; :cry: Ευχομαι τουλαχιστον ο μικρος να τη περασει ξυστα! :roll:

Αχ οταν ερθει στο σπιτι η μπεμπα προβλεπω δραματα...ειναι που εχω και πολυ βοηθεια και υποστηριξη απο τις γιαγιαδες...παει θα με ψαχνετε στη Νικολουλη!!!! :crazy::wtf::side:

Σας καληνυχτιζω κοριτσακια μου!!!!

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε κοριτσια κ εμενα δεν με εβαζε με τιποτααααααα...

χρονια πολλα αστερακι μου να σε χαιρομαστε

αυτο πηγαινε για το αγορι μου....

χρονια μου πολλα κ για την επετειο :lol::lol::lol:

χρονια πολλα χαρουλη πολυχρονος να σε χαιρετε η μανουλα κ ο πατερουληςιωαννακη να τον χαιρεστε θα σε παρω κ αυριο τηλ!!!!!!11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τσουπρες μου τι κανετε?

Βικι να χαιρεστε το αντρακι σας οτι επιθυμει κουκλα μου και φυσικα να τα χιλιασετε για την

επετειο με τον αντρουλι σου να ειστε παντα μαζι και ευτυχισμενοι...... :D

Τι επαθες καλε και βρυκολακιασες?Ακομη εδω εισαι?

Ηλιαννα πως ειναι η μικρη σου?Ελπιζω καλυτερα αλλα μην αγχωνεσαι και εμενα ηταν ετσι με

πυρετο 3μερουλες και μετα ολα καλα......

Οι υπολοιπες ολα καλα?

Την καλημερα μου σε ολες..........

Φλωριαννα βουρ για το δευτερο να γλιτωσεις :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααααα και ξεχασα να σχολιασω την φωτο απο την τουρτα....

Αχ ρε Βικυ με τα ωραια σου απο εμφανιση ειναι τελεια και απο γευση ειμαι σιγουρη

πως θα ειναι καταπληκτικη........

Με ανεβασες πρωινιατικα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΑΡΑ ΚΑΙ ΙΩΑΝΝΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟΥΣ ΧΑΡΟΥΛΙΔΕΣ!!ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΙ ΓΕΡΟΙ Κ ΔΥΝΑΤΟΙ!!!

ΒΙΚΑΡΑ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ Κ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΕΤΕΙΟ ΣΑΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ ΒΙΚΑΚΙ ΤΟ ΞΕΝΥΧΤΗΣΕΣ;;;

ΒΑΣΟΥΛΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ;;

ΗΛΙΑΝΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΚΡΗ;;

ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΑΑΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΝΤΙΔΡΑΕΙ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ...ΜΗ ΚΟΙΤΑΣ Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ...ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ...ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΓΕΡΑ ΝΕΥΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ!!

ΛΕΝΑΚΙ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ;;

Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΔΟΝΤΑΚΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΙΣΕ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ Κ ΘΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ :shock: Κ ΜΙΞΕΣ ΚΑΤΑΡΟΗ ΠΟΛΥ ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΟΝΤΙ;; Η ΣΥΜΠΤΩΣΗ;;

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ Κ ΦΙΛΑΚΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...