Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κουτσομπολίτσες μανούλες 2008 - Νο.9!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μαρη ιωαννα θες να σε βρισουμε τωρα κατσε μωρη στα αυγα σου κ αστε δουλειες να πανε να κουρευτουνε μην κανεις βλακειες κατσε να ξεκουραστεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οντως βρε ιωαννα μου ασε τις δουλειες,κατσε εκει που καθεσαι!!!!να γεννησεις πρωτα κ μετα εχεις να κανεις δουλειες......!!!!!!!

αντε φλωριανα μου κοντευει κ ο καιρος για το πηλιο καλα λεει η ιωαννα!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

αχ κοριτσια η μικρη μου ανεβασε 38.6 πηρα την παιδιατρο κ τησ εδωσα ντεπον ,τωρα θα την κανω ενα μπανακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζοανάκι ξεκουράσου ρε συ! Σε περιμένουν πολλές δουλειές αργότερα, κάτσε τώρα να μαζέψεις δυνάμεις.

Ηλιάνα περαστικά στο παιδι!

Βικυ μου καλή επιτυχία (που θα την έχεις σίγουρα) με τις ετοιμασίες!

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ ελευθερια μου!!!!ειναι καπως καλυτερα τωρα μετα το μπανακι!!!!!!θελω να πιστευω πως δεν θα της ανεβει παλι ο πυρετος!!!...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο ταλεντάρα Βικάκι. Είναι πολύ ωραία και απο γεύση πρέπει να είναι τελεια!!! Να τη φάτε να την ευχαριστηθείτε (φάτε και για μας κανένα κομματάκι)!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειναι η κορη μου μονο μια φορα εκανε ενα μεγαλο πυρετο 39.7 και μετα τιποτα μαλλον ειναι τα δοντια της γιατι βγαζει 4 μαζι και ειναι τα ''σκυλοδοντα'' κ αυτα κανουν πυρετο μου ειπε η παιδιατρο!!

Ηλιαννα την αληθεια λεω ,το παιδακι σου τι επαθε??ολοι αρρωστοι ειναι κ εγω δεν την βγαζω εξω πολυ συχνα.

βικυ πολυ ωραιο το γλυκο σας!!!καλε?εισαι ταλεντο!!!φερε μας καμια κουταλιτσα..χαχα..

φλωριαννα μου καλα ειμαστε,εσεις πως πατε απο γριπες σας περασαν??φιλακια στον δημητρακη,αντε μωρε να βρεθουμε να παμε καμια παιδικη χαρα κ καφεδακι τωρα που εχει και ωραιες μερες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μμμμμμ πολυ ωραια φαινεται!!!!!!κ πρεπει να ειναι!!!!!!!!

σταμμυ μου σ'ευχαριστω!!!!δεν ξερω τι επαθε ετσι ξαφνικα δεν ειχε ορεξη ,εκανε δεκατα κ μετα ανεβασε πυρετο 38.6!!!πιστευω να μην ειναι κατι το σημαντικο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Σταμμούλα. Ναι μωρε θα κανονίσουμε να βρεθούμε αν και ο καιρός από αυριο χαλάει :cry::cry: .

ΗΛΙΑΝΑ μου, καμιά ιωσούλα θα είναι. Πρόσεξε μόνο μην κολλήσεις κι εσυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιλαμε τα νευρααααα μουουουου!!!!!!!!!εγραψα ενα κατεβατο και με πεταξε εξω!!!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Ηλιαννακι ΦΤΟΥΟΥΟΥ ΣΟΥ μη σε ματιασουμε ξανθομαλλουσα κοπελια!!! :D:D Παντως δε ξερω γιατι αλλα ξανθια σε φανταζομουν(οχι καλε δεν υποννοω τιποτα!!! :lol::lol::lol: ). Ελπιζω να μην ειναι τιποτα ο πυρετος της μικρης σου και να περασει γρηγορα! :?

Δε μπορω να ακουω αλλο για ιωσεις φετος!!!δηλαδη ελεος πια!!!!!καλα λεει η Ρια οτι μας ψεκαζουν!!! :evil:

Βασουλα τι σας βρηκε κι εσας βρε πουλακι μου;;;;!!!! :o:o:o Εχω ξυλινα πατωματα κι εγω στα υπνοδωματια και καταλαβαινω απολυτα το πανικο σου!!!! :cry: Παντως αφου δεν ειναι δικο σας λαθος εννοειται οτι δε θα τα πληρωσετε εσεις!

Φλωριανακι ναι βρε δες τη θετικη πλευρα! Και η αποσταση ειναι πολυ βασικος παραγοντας γιατι ο χρονος ειναι πολυτιμος!!! ;) Ασε που μπορει να ειναι πολυ καλο το κλιμα με τους συναδελφους και να περνατε ζαχαρη!!! :P

Παντως η εγκυμοσυνη παιζει ανοιχτα!!! ;):lol: Κι εγω μολις διοριστηκα στο συγκεκριμενο βρεφικο τμημα,δε μου αρεσε καθολου κι ετσι επισπευσα τον ερχομο της μπουμπους! :lol:

Κατερινακι μου τι κανεις;;;;βρε μη στεναχωριεσαι για τα κωλολεφτα...εσεις να ειστε καλα και αυτα ξαναγινονται! ;) Χαμογελα!!!! :YMHUG::YMHUG::-*

Τζοαννακι κατσε κατω το κωλι σου πλιιιζζζζ!!!!!:lol: Καλυτερα να βγαινουν δουλειες παρα το μπεμπε πριν την ωρα του!!!! :roll:

Κι εγω εχω πονακια εδω και πολλες μερες αλλα πρωτα θα μου βγαλει τη ψυχη και μετα θα βγει αυτη!!! :lol::lol:

Βικουλινι κατι ηθελα να σε ρωτησω αλλα το ξεχασα...ε το παντερμο αλτζχαιμερ α δε μας εχει φαομενες ουλες!!!! :lol::lol::lol:

Το ΛενακιΦ και η Ανδριανα που χαθηκαν παλι καλε;;;;

Παρλιαροβικυ εγω και μονο απο τη φωτο εμεινα καπως ετσι =p~=p~8-}8-}[smilie=tongue9.gif][smilie=tongue3.gif] Ε ρε Νικολα τυχερε με τη χρυσοχερα που σου λαχε!!!!!! :lol::lol::lol:

Αυριο θα σου ευχηθω επισημως για το αντρακι σου και την επετειο σας! :P

Οποια ξεχναω τα φιλια μου!!!! :kiss::kiss:

Φανουλα κι εμενα ηταν παντα σχεδον ανεβασμενο γιατι ειμαι εντελως ανυδρη και ειδικα καθε φορα που εκανα γενικη αιματος πηγαινα το πρωι και δεν ειχα πιει ουτε το σαλιο κου που λενε!!! :?:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AA Τονακι το παθαίνω συνέχεια γραφω γραφω και σβήνουν όλα!!!!!! Ταπειροκρανίαση!!!!!!!!!!!

Καλά είσαι εσύ;; Ο μικρούλης;; Η μπουμπου;;; Της καλάρεσε εκει μέσα μου φαίνεται εε;;; Μωρέ κι εγώ αν ήμουν στη θέση της μέσα θα έμενα αν με επερνε :lol::lol: .

Παω να σχολάσω για σήμερα... τα λέμε αύριο κοριτσακια

Bye Bye!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΗΛΙΑΝΑΚΙ :-h:-h ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΚΡΗ;;;

ΜΟΛΙΣ ΕΦΤΙΑΞΑ ΕΝΑ ΚΕΙΚ ,ΗΘΕΛΕ ΤΟ ΜΑΡΙΣΑΚΙ ΜΟΥ!!

ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ΤΡΕΛΟΟΟΟΟΟΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ρε βικυ μετα ωραια σου!!! :lol::lol::lol::lol::lol: χιχιχι τωρα κοιμαται αλλα απότι το κοβω θα ανεβασει παλι πυρετο γιατι ειναι ζεστη :(:(:(:( εγω τελικα δεν φτιαχνω τιποτα που ελεγα...αφου δεν ειναι κ τοσο καλα κ η μικρη...!!εσενα πως ειναι τα παιδια σου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσουδια σας ευχαριστω πολυ..........................

τωρα ξυπνησα πωπω ωραια σαπισα λιγουλακι......................................

θελω να φτιαξω καφε κ βαριεμε!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΒΙΚΑΡΑ ΚΑΛΑ ΞΥΠΝΗΤΟΥΡΙΑ!!!!ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΤΕΛΕΙΟ ΦΑΙΝΕΤΕ!!ΑΝΤΕ ΚΑΛΟΦΑΓΟΤΟ!!!! =p~=p~

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΗΛΙΑΝΑΚΙ!!!

ΚΑΙ ΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΠΟΛΥ ΜΙΞΑ ΚΑΤΑΡΟΗ ΡΕ ΓΜΤ...Κ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΦΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΙΚ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΦΟΥ ΤΟ ΗΘΕΛΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!ΗΛΙΑΝΑΑΑΑΑΑΑ Κ ΕΓΩ ΞΑΝΘΙΑ ΕΙΜΑΙ!!! :lol::lol::lol::lol: ΦΥΣΙΚΗ!!!Κ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΤΑΞΑΝΘΑ...Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΣΤΑΝΟΞΑΝΘΟΣ!!!!!!!!!!!Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΞΑΝΘΩΝ!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ/ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΟΥΡΑ.....ΟΛΟ ΕΜΕΤΟ ΚΑΝΩ!!!ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ Κ ΤΑ ΠΛΕΥΡΑ ΜΟΥ!!!ΠΩΠΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΑΑΑΑ!!!8ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΜΕΙΝΑΝ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΑΙΩΝΕΣ!!!

ΘΑ ΜΕ ΧΑΣΕΤΕ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ!!!ΘΑ ΣΤΕΛΝΩ ΝΕΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΒΙΚΥ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ :D:)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...