Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κουτσομπολίτσες μανούλες 2008 - Νο.9!!!


Recommended Posts

Μπα....ακόμα στα σκουλίκια, βέβαια στο κρεβάτι τους είναι αλλά πηγαίνει το ένα στο κρεβάτι του άλλου και λένε παραμύθια....

Να δούμε πόσο θα αντέξω και δεν θα τα μαλώσω.... :-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

'Οταν τα πάω για ύπνο αφινιάζουν, μιλάμε γίνεται στο δωμάτιο το έλα να δεις, βλέπεις είναι μαζί...

Τι να κάνουμε....δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα, τέλος πάντων.

Εσύ καλά, πως πας???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πως ειστε κοριτσια????ασπακι μου βλεπω κ εσυ μια απ'τα ιδια ε???αχ τι τραβαμε οι ερμες!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

βρε κοριτσια η τονια τι εγινε?????λετε να γεννησε???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέρεις ποιό είναι το θέμα ρε συ Ηλιάννα, πάντα λέω "σήμερα θα κοιμηθώ νωρίς", να ξεκουραστώ αλλά αργούν τα μικρά και αργώ κι εγώ....

Την άλλη μέρα είμαι κομμάτια η έρμη. Τι να κάνω, άνθρωπος είμαι κι εγώ και έχω αντοχές....τεσπα.

Τώρα π.χ έκλεισαν εντελώς την πόρτα και τραγουδάνε.... :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α τραγουδανε κ σενα ε????κ εμενα η δικια μου παιζει με το πιανο της κ τραγουδαει!!!!!!τα νευρα μου :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

ναι ρε που@τη μου οτι βλακεια θες την κανμουν την ωρα που ειναι να κοιμηθουνε!!!!!!!!!θες να ξεκουραστεις ,να ηρεμησεις λιγο κ δεν μπορεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγά μην ηρεμίσουμε ποτέ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Εγώ ξέρεις πότε ξεκουράζομαι???? Το καλοκαίρι που τα στέλνω στο χωριό και εμείς εδώ δουλειά!!!!

Μιλάμε κάνουμε διακοπές τότε!!! Η καλύτερή μας, όλο βολτούλες και αγκαλίτσες είμαστε, χαχαχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ παλι καλα εσυ ησυχαζεις εστω κ το καλοκαιρι για λιγο καλη μου!!!!!!ενω εγω ποτε!μονο οταν κοιμουνται!!!χιχι

αντε κοριτσακια καλο βραδυ θα τα πουμε αυριο παλι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλακιααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!!!

Δε γεννησα οπως καταλαβαινετε και μπηκα να δωσω το παρον για μην ανησυχειτε! :D

Πολυ σκατομερα σημερα...ο Αλεξ σε εξαλη κατασταση και γενικα τις τελευταιες μερες με πολυ γκρινια(μαλλον ψυχανεμιζεται τον ερχομο..),εγω να ανακατευομαι ελεεινα,η ψυχολογια στα πατωματα...καταλαβαινετε!!! :(:(:(

Βρε Κατερινακι μου τι σε βρηκε πουλακι μου παλι;;;;; :o:(:( Ναι ρε συ κανε κανενα ευχελαιο γιατι μαλλον σας εχουν μουτζωσει!!! Μηπως ομως εχει παραπεσει πουθενα και δε το βλεπεις;;;κατω απο κανενα καθισμα αυτοκινητου;;;να το ξεχασες σε κανενα μαγαζι;;;

Φλωριανακι διδυμα θελεις ρε θηριο;;;;;εγω και μονο στη σκεψη στραβωνει ελαφρως το στοματακι απο το μινι εγκεφαλικο!!!! :lol::lol::lol:

Βασουλα ευτυχως που εμφανιστηκες γιατι μας εβλεπα στη Νικολουλη!!! :lol::lol:

Βικουλινι κι εμενα ο ΑΛεξ εκλαιγε νυχθημερον μεχρι που πηγε 4-5 μηνων!!!κοντεψα να φουνταρω και να το πνιξω!!!! :o:? Σε καταλαβαινω απολυτα!!!! :roll:

Μαρη Βικυ νοικοκυροκοριτσο δεν ερχεσαι μια βολτα κι απο δω που εχει πεσει πυρηνικη βομβα;;;; θα σε τραταρω κιολας κρητικα καλουδια!!!! :lol::lol::lol:

Τζοαννακι κι εγω σε αυτη την εγκυμοσυνη ειχα απο νωρις περιεργα πονακια κι ελεγα οτι θα γεννησω ακομη πιο νωρις απο τον Αλεξ,αλλα τελικα ειδες;;;εχει μπαστακωθει η σουσουραδα και δε λεει να ξεμυτησει!!! :lol::lol:

Φανουλα πλακα πλακα σε βλεπω να γεννας οντως πιο νωρις απο μενα!!! :lol::lol:

Κοριτσαρες σας φιλω ολες!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες τι κανετε?

Εγω ειμαι χαλια θα σας τα πω στα γρηγορα γιατι εχω δουλιτσα...

Εχθες πηγα σπιτι και ξαπλωσα να κοιμηθω με τον μικρο το μεσημερι κατα τις 5σηκωθηκα

και μολις κατεβηκα απο το κρεβατι πατησα σε μια λιμνη με νερα....λεω θα επεσε το ποτηρι απο το κομοδινο ελα ομως που οσο προχωρουσα ειχε πιο πολλα οταν ανοιξα την πορτα το μπανιο το παιδικο

η κρεβατοκαμαρα και το μισο σαλονι ηταν ολα πλημυρισμενα :o:o:o

Εβγαλα ολα τα χαλια και τα πραγματα εξω να στεγνωσουν καθαρισα ολα τα νερα και οκ

αλλα το πατωμα ειναι ξυλινο και πηρε νερο απο κατω και αρχισαν να φουσκωνουν τα ξυλα :(

εχω παθει φρικη εκλαιγα σαν μικρο παιδι ολη νυχτα προσπαθω ολα οσα μου συμβαινουν να μην τα παιρνω στα σοβαρα αλλα αυτο ειναι το κατι αλλο :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!

ΝΥΣΤΑΖΩ...ΕΧΩ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΣ 6,30 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΟΤΙ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΠΟΔΙ...ΜΑ ΜΕ 5 ΩΡΕΣ ΥΠΝΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ;; [-x[-x ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΤΑΧΩ ΦΤΥΣΕΙ ΡΕ ΓΜΤ...

ΒΡΕ ΒΑΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΠΑΘΑΤΕ;;ΠΩΠΩ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΓΙΑΤΙ Κ ΕΓΩ ΣΤΑ ΥΠΝΟΔΩΜΑΤΙΑ ΕΧΩ ΞΥΛΙΝΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ..ΟΥΤΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΝΑ ΠΑΘΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ~x(~x(~x( ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ...ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Βικι μου αχ ουτε στο χειροτερο εχθρο μου....θα το ξεχασω που θα παει...

Τι δουλεια εχεις και ξυπνησες τοσο νωρις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ...ΦΤΙΑΧΝΩ ΣΧΕΔΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΑ...ΒΟΗΘΑΩ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥΣ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ...Κ ΦΥΣΙΚΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΞΥΠΝΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ...ΟΠΟΤΕ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ - ΜΕΣΗΜΕΡΙ Κ ΑΡΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ τοσο καλα.... ζορικα τα πραγματα ετσι και με τα 2παιδια να μην ξερεις τι να κανεις...

Τι να σου πω υπομονη?(χαζο ακουγεται)

Ηρθα στην δουλεια απο τις 6 γινοταν χαμος τωρα επεσε νεκρα οτι να ναι....

Αχ ευτυχως βγαινει ηλιος θα στεγνωσουν και τα χαλια μου θεε μου τι με περιμενει παλι οταν γυρισω σπιτι :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφες τι κανετε???

χτες δεν μπηκα το βραδυ ειχα λυσσαξει να δω τον κυνοδοντα που ολοι λενε τι το θελο πιο τρελο ανωμαλο εργο δεν εχω ξαναδει μεγαλη παπαρια με εκνευρισε :evil::evil::evil::evil:

σημερα θα φτιαξω τη τουρτιτσα...

τελικα ιωαννακη το πειρατικο καραβι θα φτιαξω τελικα δεν παιζομαι αμα μου κατσει κατι δεν το αλλαζω...τι πονακια εχεις???

τονια μου αμα ειναι για κρητικα καλουδια ερχομαι σφερα μαρεσουν πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

ασπακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι πηραμε καλωδιο κ μπαινουμε κ απο το σπιτι τωρα

???

βικακυ μου γλυκο πωπω χαρας στο κουραγιο σου ρε φιλεναδα μπραβο με τις αντοχες σου...

βασω πωπω φρικη πρεπει να ηταν οταν το ειδες το θεαμα με τα νερα...

φλωριαννα αντριαννα ηλιαννα ερη σταμμυ φανη ελισαβετ ελενη τονια κατερινα τη καλημερα μου περα για περα!!!!1111

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Ασπα και Βικυ αστα να πανε ρε σεις τι να πω για ενα σωληνακι που κανει 3 ευρω

εγινε τεραστια ζημια δεν ειχα καμια διαροη πιο πριν για να καταλαβω κατι ουτε σταγονα

δεν επεφτε και την ζημια την εκανε το χαλακι του μπανιου το ειχα βαλει ακριβως πανω στο

σιφωνι του μπανιου και ετσι τα νερα απλωθηκαν σε ολο το σπιτι καταστροφη τι να πω το

σκεφτομαι και τρελαινομαι.....

Να δω τωρα τι θα κανουμε με το πατωμα αρχισε σε ορισμενα σημεια και φουσκωνει θα πρεπει

να το αλλαξουμε ολο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια σε ολες!!!!!!!!!!!!!τονια ασπα βασω βικη τζοανακικτλ κτλ ειμαστε και πολλες........και ιο εξετασεις μου καλες λιγο ουρικο οξυ εχω ανεβασμενο αλλα μαλλλον ειναι που δεν πινω νερο πολυ,θα παρω και τον γιατρο να μου το επιβεβαιωσει....πινω ενα τσαγακι και χαζευω μεχρι να αρχισω σιδερο ,φαγητο ευτηχως δεν κανω σημερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φανη καλημερααααα....

να πινεις βρε νερακι εγω εχω ερωτα με το νερο κουβαδες κατεβαζω να φανταστεις το πρωι για να ξυπνησω πρεπει να πιω ενα μπουκαλακι χωρις ανασα :lol::lol::lol:

εγω σημερα θα φτιαξω κοτομπουκιες με πατατουλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...