Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κουτσομπολίτσες μανούλες 2008 - Νο.9!!!


Recommended Posts

Καλα καθομουν στο σπιτακι μου βαριεμαι και νυσταζω αν και εχει αρκετη δουλεια

η μερα ειναι υπεροχη για βολτες σου φτιαχνει την διαθεση αν δεν δουλευεις....

Αυτο ξαναπέστο!! Αν δε δουλεύεις :cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγω απο δουλειες τοσες μερες εκανα τα παντα γενικη ολο το σπιτι ειχε και καλο καιρο

και ηταν οτι πρεπει......το μονο που μου εμεινε για σημερα ειναι να σιδερωσω τα

ρουχα του μικρου λιγα ειναι ευτυχως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ Κ ΣΚΟΥΠΙΣΑ :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Ο ΜΙΚΡΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΠΛΑΝΤΑΞΕ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Η ΑΜΟΙΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ;;;;; :?

ΜΟΥ ΦΕΡΑΝ ΠΑΛΙ ΜΙΑ ΔΟΥΛΙΤΣΑ Κ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ Η ΜΑΡΙΣΑ ΜΗΠΩΣ ΔΟΥΛΕΨΩ ΛΙΓΟ...ΤΑΧΩ ΦΤΥΣΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ...

ΗΛΙΑΝΑ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ....ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΙΑΣΜΕΝΗ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τσουπριτσες μου!!!!!

Τι κανετε??

Τα μικρα ειναι μια χαρα και εγω χαλια.Κανω ακομα πυρετο,εχω τρελα φλεμματα και καταροη.Θα σκασω!

Αδερφουλα μου οχι σε ψυχολογο αλλα σε παπα να πας να σας κανει κανενα ευχελαιο μπας και στρωσουν τα πραγματα! Ελεος! Πως το εχασες το τσαντακι μωρε? Ευχομαι να φτιαξουν τα πραγματα σημερα.Σε σκεφτομαι. :YMHUG::YMHUG:

Βαοσυλα χρονια και ζαμανια! :D Περαστικα σας! Φαγαμε την γη για να σε βρουμε! Καλα που ηταν νοστιμη :lol::lol:

Ηλιαννα μου θελει γερα νευρα και υπομονη με τον μικρο.Θα στρωσει που θα παει!

Βικουλινι μου ο μικρος κλαιει ακομα? Τι κανεις οταν κλαει?

Πρεπει να σας αφησω..κλαιει ο μικρος,Τα φιλια μου σε ολες!!!11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βικακι :roll::roll::roll::roll::roll: ....ναι το ξερω χιχιχι πιστευω να μην ξενερωσω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχ λενακι μου υπομονη καλη μου !!!!να φτιαξει λιγο κ ο καιρος κ θα ειστε πολυ καλυτερα!!!!!

αντε βασουλα καλη ξεκουραση!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΞΕΝΕΡΩΣΕΙΣ;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!!!!!!

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΔΕΝ ΚΛΑΙΕΙ ΟΠΩΣ ΕΚΛΕΓΕ ΤΟΥΣ 3 ΠΡΩΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΕΚΛΕΓΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΛΑ...ΟΥΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ....ΚΛΑΙΕΙ ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΛΙΓΟ...ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΛΛΑΖΩ ΘΕΣΕΙΣ...ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΜΕ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΜΕΤΑ ΜΟΛΙΣ ΒΑΡΕΘΕΙ ΣΤΟ ΡΙΛΑΞ...ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ Κ ΣΤΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΤΟΥ ΦΑΓΗΤΟΥ ΞΑΠΛΩΤΟ....ΒΕΒΑΙΑ ΜΗ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΘΕΤΕ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ 5 ΛΕΠΤΑ Κ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ...ΜΠΟΡΕΙ Κ ΝΑ ΜΗ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΧΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΛΙΓΑΚΗ ΤΟΥ ΔΙΝΩ Κ ΤΗ ΠΙΠΙΛΑ Κ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΑΚΟΥΜΠΑΩ ΚΑΠΟΥ...Κ ΦΥΣΙΚΑ ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΗΣΕΙ Η ΓΡΙΝΙΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΚΙΝΤΕΡΤΕ (ΡΟΦΗΜΑ ΒΟΤΑΝΩΝ)ΞΕΡΕΙΣ Ε;;)ΗΡΕΜΕΙ ΑΜΕΣΩΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ...

ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ...

ΘΑ ΞΕΠΕΤΑΧΤΟΥΝ Κ ΑΥΤΑ Κ ΟΛΑ ΘΑΝΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΘΑ ΛΕΜΕ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ...(ΠΟΙΑ ΜΙΛΑΕΙ;; :roll: )

ΚΛΑΙΕΙ ΠΟΛΥ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ Η ΒΙΚΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΕΝΙΚΗ!!!!ΘΑ ΜΠΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μπηκα να σας πω τα νεα μου τωρα που κοιματε ο μικρος σημερα ειχα εξετασεις και υπερηχο ολα τελεια λοιπον της εξετασεις θα της παρω σε καμμια ωρα αλλα η μπεμπα μας στον υπερηχο ηταν πολυ ζωηρη το βαρος της ηταν σουπερ 2750 ηδη :D πολυ ψιλη λεει ο γιατρος και αυτη στριμοκωλα εκει μεσα γιαυτο η κακομοιρα σπρωχνει και κλωτσαει ολη μα ολη την ωρα ,το κεφαλακι κατω αλλα δεν μας νοιαζει αφου θα κανω καισαρικη...βικουλινη σε 2 και κατι εβδομαδες γενναω στης 23 του μηνα...τα ξαναλεμε φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα δεν παιζεστε λιγο να αργησεις να μπεις τον εχασες το μπουσουλα που να θυμηθω να σχολιασω η κουρασμενη μπουκωμενη γυναικα :lol::lol::lol::lol:

βικακυ ευχαριστω για την ενημερωση ευτυχως τελειωσα κ αφου κοιμουνται ολοι ειπα να μπω γιατι σε λιγο περιμενω τη φιλεναδα μου για καφε...τι κανεις εσυ καλα κανεις κ τι ριχνεις στη παλαβη ετσι θελει ;);)

λοιπον εγω ειμαι ανωμαλη η που θα βαριεμε να πλυνω ενα πιατο η θα σηκωνω ολο το σπιτι ρτα τιναξα ολα μεχρι κ χαλια σηκωσα μου εχει φυγει ο κωλος...

εκανα κ μετακομιση αλλαξα το δωματιο του χαρη κ το σαλονι :lol::lol::lol::lol:

εκανα μπανακι κ εβαλα ενα καφε να στανιαρω εχω ενα κολομπουκωμα τρεκο μου χει σπασει το νευρικο μου συστημα....

ρε συ κατερινα ελεος τι να πω δεν κανεις κανα αγιασμο :?:?:?:?

φλωριαννακη μου σε ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια...αντε λιγες μερες μεινανε τυχερουλα...

ασπακι τι κανεις?????

βασω καλε που εισαι εσυ σε ψαχναμε σου εστειλα μνμ κ στο φεις???

ερη τρεχατε ποδαρακια μου φιλεναδα δεν εμεινε τιποτα αραγε θα καταφερω να σε δω πριν φυγεις??? :(:(

ηλιαννα αντε καλοριζικη η κουνια ποιος στη χαρη σου....θα κανεις τρελη κουνια μπελα

τονια σημερα θα κοψεις τη συνδεση??

τονια μαρη πως τα πας γεννησες???δωσε σημα :lol::lol::lol:

αντριαννα παλι απουσια θα φας...

σταμμυ ελισαβετ φανη τι κανετε??

ιωαννακη μου γλυκο που εισαι τι κανεις??

ελενακη ολα καλα??

ρια πως πανε οι ετοιμασιες για το παρτυ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

helloooooo manoulomanoulitses!!!ti xamparia??

simera irthe i nona tou xari kai mia filenada mou kai ipiame kafedaki!ee..meta mageirepsa ,ekana kati doulitses,o mikros koimatai kai perimenw ton alex..

bikaki kala eimai...ki egw san ki esena i tha variemai na kounisw ta podia mou i tha ferw olo to spiti anapoda..ti na pw..i trela mas den perigrafetai..

katerinaki koritsaki mou den kserw ti na pw..imarton diladi..!!

lenaki perastika sou koritsaki mou...

iliana ki emeis tin perasame auti ti fasi me ton upno..giati pidage apo tin kounia!kai ton afina kai eklaige..thelei polu kouragio kai upomoni..alla ta agatha kopeis ktwntai..!kali epituxia..

bikoulinaki trelameni kai simera??ante pernaei o kairos..olo kai kalutera..

fanoula ante konteueis!!!mpravo pou ola einai kala..terastia i bebona..me to kalo!

flwrianaki...min perimeneis mono apo to 3imero eee!!apo twra ksekina...xexe!!

vasoula kalws mas irthes pali!!!

eraki 22 emeinan ee??ante..na teleiwneis na iremiseis ki esu...

tonaki28 pou eisai??stis 11 eipa..mi mou peis...

elenaki,stamoulini,aspaki ola kala??

filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...