Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κουτσομπολίτσες μανούλες 2008 - Νο.9!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε??

Εγώ ειμαι αγχωμένη.. 22 και σήμερα μεινανε και φευγουμε…

Κατερινάκι μου, άλλο κακό να μην σας βρει βρε παιδι μου!

Λενάκι περαστικά!

Ηλιάνα μου θα τα καταφερετε θα δεις.. Λίγη υπομονή θέλει και σταθερότητα..

Φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μια χαρα το κικιρικου σου πρωι πρωι φλωριανα μου ε? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

οχι ασπα μου εδω κ μια βδομαδα ειναι το προβλημα.....αυτο ελπιζω κ εγω πως θα τα καταφερουμε!!!!!!!!

καλημερα βασω !!!!!κ εμας μας ελειψες!!!!!!!

βικακι?????? την παρειγειλα την κουνια!!!!!!!!!!! θα σας πω εντυπωσεις την κυριακη..............αν δεν μου εχει φυγει κανα ποδι =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Ερη βλεπω να μετραμε και εμεις στο τελος.....

Τα πραγματα πανε απο το κακο στο χειροτερο το μαγαζι του αντρα μου δεν εχει σχεδον

καθολου δουλεια και βλεπω να του λεω εγω να την κανουμε για τα ξενα...

Αυτο το μηνα θελουμε να παρουμε δανειο για σπιτι αντε να δουμε τι θα γινει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο το μηνα θελουμε να παρουμε δανειο για σπιτι αντε να δουμε τι θα γινει.....

Συγγνώμη κι όλας ρε συ Βάσω μου, αλλά πως θα πάρετε δάνειο αν είστε ήδη στριμωγμένοι??? Πως θα ανταπεξέλθετε στις δόσεις, αφού οι δουλειές σας δεν πάνε καλά???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα οχι ασπα μου δεν τα εχουμε καταφερει ακομα.........!!

Εεεε τότε περιμένετε εμένα να έρθω το καλοκαίρι, χαχαχαχα

Έχω εξοχικό στην Ερέτρια γι αυτό το λέω!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο αντρα μου εχει ενα σπιτι κατω στην Θεσ/νικη και σκεφτομαστε το νοικοι απο εκει

να πηγαινει για το δανειο του σπιτιου μηπως τα νοικια που πληρωνουμε τωρα καλυτερα ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας πω κορίτσια εγω λεω κατά την άνοιξη να την κάνω για κανένα ΣΚ στη Πάρο να δω το Βικουλίνι!!! Λέτε να την κάνουμε όλες μαζί;;;;; Ωραία θα ήταν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας πω κορίτσια εγω λεω κατά την άνοιξη να την κάνω για κανένα ΣΚ στη Πάρο να δω το Βικουλίνι!!! Λέτε να την κάνουμε όλες μαζί;;;;; Ωραία θα ήταν!!!

Ωραίο αλλά ακατόρθωτο……

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τουλάχιστον δεν θα παιδευτείς με την μεταμφίεση, χαχαχαχαχα….. :lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΥ ΘΕΟΥΛΗ ΤΟ ΑΥΤΙ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:[/quote:mvr8psjm]

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))[smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif]

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα το κικιρικου σου πρωι πρωι φλωριανα μου ε? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

οχι ασπα μου εδω κ μια βδομαδα ειναι το προβλημα.....αυτο ελπιζω κ εγω πως θα τα καταφερουμε!!!!!!!!

καλημερα βασω !!!!!κ εμας μας ελειψες!!!!!!!

βικακι?????? την παρειγειλα την κουνια!!!!!!!!!!! θα σας πω εντυπωσεις την κυριακη..............αν δεν μου εχει φυγει κανα ποδι =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΣΑΣ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΙΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας πω κορίτσια εγω λεω κατά την άνοιξη να την κάνω για κανένα ΣΚ στη Πάρο να δω το Βικουλίνι!!! Λέτε να την κάνουμε όλες μαζί;;;;; Ωραία θα ήταν!!!

ΝΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΡΗ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΠΑΡΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΦΙΛΕΝΑΔΑ!!!!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΛΕΩ ΕΓΩ ....

ΚΟΥΝΙΑ ΜΠΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΚΟΥΠΙΣΩ Κ ΒΑΡΙΕΜΕ ΕΧΕΙ ΠΕΣΕΙ ΒΟΜΒΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ................. :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κουνια μπελα κουνια μπελα,σκοπος ειναι να εχω κ τα δυο μου τα ποδια κ μετα το σαββατο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχ κ εγω δεν εχω κανει τιποτα βαριεμαιαιαιαιαι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα καθομουν στο σπιτακι μου βαριεμαι και νυσταζω αν και εχει αρκετη δουλεια

η μερα ειναι υπεροχη για βολτες σου φτιαχνει την διαθεση αν δεν δουλευεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστα Βικουλίνι μου. Και εγώ εχω ενα σπίτι μπάχαλο (το λιγότερο) εχθές ήμουν λες και είχα φάει 5 χερια ξύλο και δεν έκανα τίποτα :shock::shock: . Μόνο μαγειρεψα σπανακόριζο!!!! Θέλω να πάω το απόγευμα να μαζεψω τίποτα... μετά τη δουλειά που κουράγιο :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...