Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κουτσομπολίτσες μανούλες 2008 - Νο.9!!!


Recommended Posts

αχ τονια μου κ εγω ολο το απογευμα τον πηγαινα στην κουνια κ στο δωματιο της αδερφης του κ του εξηγουσα που ειναι η θεση του καθενος,που κοιμομαστε!!!!!παντα οταν ηταν η ωρα για υπνο τον αφηνα στην κουνια ,εφευγα κ κοιμοταν μια χαρα!αυτο εκανα κ τωρα τον αφησα κ εφυγα......με τη μονη διαφορα οτι εκλαιγε πολυ :cry::cry::cry::cry::cry::cry: ολη μερα ομως που ειναι κ θα ειναι ηρεμος θα τον πηγαινω κ του εξηγω!!!!!!!!ελπιζω να πανε ολα καλα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ! Η ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 2.30 ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ...

ΕΧΑΣΑ ΤΟ ΤΣΑΝΤΑΚΙ ΤΟΥ ΜΑΓΑΖΙΟΥ ΜΕ 400 ΕΥΡΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΜΕ 3 ΕΠΙΤΑΓΕΣ ΠΕΛΑΤΩΝ ΤΗΝ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΜΟΥ ΒΙΒΛΙΑΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΙΚΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΤΑΜΕΙΟ...ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ??

ΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 20.30 ΩΣ ΤΙΣ 00.00 ΗΜΟΥΝ ΣΤΟΝ ΚΟΛΛΗΤΟ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΠΕΘΑΝΕ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΗΔΕΙΑ..

ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥΤΖΑ ΕΧΟΥΜΕ ΦΑΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ...

ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΣΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΑΙΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΡΩΊ.

Ο ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ...ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΣΗΜΕΡΑ...ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΑΜΑΝ....ΛΙΓΗ ΗΡΕΜΙΑ ΖΗΤΑΩ Η ΔΟΛΙΑ... :(

ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΓΡΑΨΕΙ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ 8 ΕΓΩ...ΣΤΗΝ 70 ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΑΝ ΜΠΗΚΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ ΚΑΤΣΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΡΩΪ ΝΟΜΙΖΩ...ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ...

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ..(ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ...)

ΣΤΑΜΜΥ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΩ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ, ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ...ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΡΕΛΛΑΜΕΝΗ ΣΗΜΕΡΑ...ΕΧΟΥΝ ΠΕΣΕΙ ΓΕΝΙΚΑ ΠΟΛΛΑ ΕΠΑΝΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ..ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ ΜΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΟΥΛΑ ΣΕ ΕΝΑΝ ΨΥΧΙΑΤΡΟ...ΞΕΡΩ ΕΧΩ ΚΙ ΕΣΑΣ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΓΙΑ ΨΥΧΑΝΑΛΥΣΗ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΒΑΡΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΑΚΟΜΑ ΣΙΓΟΥΡΑ...

ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΠΟΛΥ! ΑΝ ΜΕ ΧΑΣΕΤΕ ΠΑΛΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΚΑΝΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΣΗΜΕΡΑ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ...ΠΟΙΟΣ ΑΚΟΥΕΙ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ! ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΗ ΝΑ ΜΟΥ ΦΩΝΑΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΟΥΒΑΛΑΩ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΤΟ ΓΜΜΕΝΟ...ΤΑ 400 ΗΤΑΝ ΤΗΣ ΚΟΥΜΠΑΡΑΣ ΓΜΤ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΛΕΓΑ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΤΟ ΠΡΩΪ..ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΤΗΣ ΝΑ ΤΗΣ ΤΑ ΒΑΛΩ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΤΡΩΓΕ ΚΑΤΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ...ΝΑ ΤΟ...ΣΑΝ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΑ...

ΤΕΣΠΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΣΕΝΤΟΝΙ ΠΑΛΙ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ... :(

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου μου λειψατε υπερβολικα πολυ......

Καλα ε δεν πεζεστε γραψατε παρα πολλα δεν μπορω να τα διαβασω εχουμε πολυ δουλεια

θα μου πειτε τα νεα σας σιγα σιγα ;)

Εγω ημοουν σε αδεια χαλια αρωστησα πρωτα εγω και φυσικα μετα ο μικρος δραμα η

κατασταση αλλα τωρα ολα καλα και ηρθα στην δουλεια και στην ομορφη παρεα :D

Αντε ξυπνηστε σας περιμενωωωωωωωω.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Βασω μου περαστικα σας!Τι κανεις?

Κατερινα τι να πω ολα μαζι σου τυχανε...απαω πω πως το χασες το τσαντακι?σου πεσε στο δρομο?Υπομονη που θα παει απο δω και περα σου ευχομαι μονο καλα να εχεισ!

Εγω σπιτι φτιαχνω φαγητο ,ο μπεμπης εχει ξυπνησει αλλα ειναι ησυχος και ο μεγαλος κοιμαται :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες……..

Βασικά θα σχολιάσω μόνο την Κατερίνα, ρε φιλενάδα μούντζα έχετε φάει!!!! Ε δικαιολογείται τόση γκαντεμιά….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου τι κάνετε;;

Ασπάκι δουλειά είσαι;; Τι κάνουν τα μικρουλια;; Υπομονή θα έρθει η Παρασκευή, που θα πάει!!!!

Λενάκι μου περαστικούλια... θα περασει σε λίγες μέρες κοριτσάκι μου και μετά ποιος σας πιάνει!!! Φτιάχνει και ο καιρός.... Ο μικρός είναι καλά τουλάχιστον;;;

Βασουλα μου περαστικά και σε σας!!! Τι πάθατε καλέ ίωση;;; Αμαν πια αυτές οι ιώσεις μας εχουν πεθάνει φέτος :shock::shock: . Τωρα είστε καλύτερα έτσι;;

Κατερινάκι μου τι να πω... πραγματικά εύχομαι να είναι το τελευταίο!!! Πάντως αν στα αλήθεια νοιώθεις ότι χριάζεσαι τη βοήθεια ειδικού να πας κοπέλα μου. Σιγουρα θα ανακουφιστείς!!!!

Βικακι μάζεψες τα ρουχα;; Καλά τι ερωτιάρη άντρα εχεις;;;; Πρώτος ο Χαρακης!!! Τον αγαπω :lol::lol: .

Τόνια μου, φτανει η ώρα για τη μικρή... Λες να έρθει μετά τις 40 εβδομάδες;; Θρεφτράκι θα σου βγει :lol::lol: .

Ηλιάνα μου και εγω τα ίδια έκανα με τον μικρό. Μου είχε πει ο παιδίτρος να τον αφήσω να κλέει και αυτό έκανα!!!! Εκλαψε.. εριξε μαυρο δάκρυ!!! Εκλεγε για ένα δύωρο τουλάχιστον και σταδιακά μειωνόταν. Μετά από 3 μερες δεν ξαναέκλαψε. Από τότε κοιμάται σερι τα βράδια!!! Αλλα προσεξε μην τον σηκώσεις αν λυγισεις το έχασες το παιχνίδι... σου μιλάω εκ πείρας ;);)

Βικουλίνι μου, τι κάνεις;; εχει καλό καιρό στο νησι;;; Βολτάρεις καθόλου;;

Σταμυ μου, φιλάκια...

Ελισάκι καλημέρα!!!!!

Φιλάκια σε όλες :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είμαστε Φλωριάνα, ο καθένας στις δουλειές του. Εγώ γραφείο, η μικρή σχολείο, ο μικρός με την γιαγιά, και ο σύζυγος δουλειά…..όλοι τακτοποιημένοι!!!! Χαχαχαχα

Εσείς καλά???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας κοριτσια!!!!!!πως ειστε?????εμεις πριν λιγο ξυπνησεμε ηπιαν το γαλα τους τα μικρα κ τωρα λεω να φτιαξω καφε για να ανοιξει το ματι!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αχ βρε κατερινακι μου τι να πω .......μακαρι να ειναι το τελευταιο αυτο κ απο'δω κ περα ολα να πανε καλα!!!!!!!!!!!!

αχ φλωριανα μου την πρωτη μερα που το εκανε αυτο ο μικρος τον εβαλα στην κουνια του αλλα δεν αντεξα να τον ακουω αλλο να κλαιει κ τον πηρα αγκαλια.χθες ομως τα καταφερα κ δεν τον πηρα!!!!!πιστευω πως καθε φορα θα ειναι καλυτερα!!!!!!

ασπακι τι κανεις ?ολα ενταξει,μαζευτικατε?????

τι αλλα βρε κοριτσια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμεις μια χαρα!!! Όλοι τακτοποιημένοι χαχα!!!! Περιμενω πως και πως να ερθει η 4 Μαρτίου να την κάνουμε για Πήλιο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου πω κι εγώ Ηλιάννα τι έκανα με το θέμα ύπνου. Στον γιό δεν είχα πρόβλημα, κοιμότανε μόνος του με την πιπίλα του.

Αλλά στην κόρη που λίγο ζορίστηκα, της κράταγα τα χεράκια στην κούνια και της τραγουδούσα και μετά όταν ήταν γλαρωμένη έφευγα από το δωμάτιο και αποκοιμιόταν.

Βέβαια ήθελε αρκετή υπομονή, στην αρχή δεν πολύ καθόταν και όταν έφευγα από το δωμάτιο έκλαιγε. Σιγά σιγά όμως έμαθε να κοιμάται μόνη και από την αρχή. Κοπήκανε και τα τραγούδια και όταν λέγαμε νάνι, κάναμε νάνι….

Είστε λίγο μικροί ακόμα και θέλει υπομονή. Αλήθεια πιπίλα χρησιμοποιείται??? Εμάς μας είχε σώσει….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιάνα μου κουράγιο το ξέρω είναι δύσκολο... εκεινος έκλεγε στο κρεβάτι του και εγώ στο δικό μου!!! Τα καταφέραμε όμως ;);) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΕΣ ΜΟΥ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!

ΒΡΕ ΒΑΣΩ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ;;;ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΣΕ ΒΑΛΩ ΣΤΗ ΝΙΚΟΛΟΥΛΗ ΑΝΥΣΗΧΗΣΑΜΕ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!!ΣΤΕΙΛΕ ΤΟ ΚΙΝΙΤΟ ΣΟΥ ΜΕ ΠΜ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ!!!!!!

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΕΔΩ ΗΛΙΟ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΦΥΣΑΕΙ Κ ΚΑΝΕΙ ΚΡΥΟ...ΑΠΟ ΒΟΛΤΕΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΗΓΑ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΤΗ ΜΙΚΡΗ Κ ΧΤΕΣ ΛΙΓΟ ΣΤΗΣ ΚΟΥΝΙΕΣ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕ Κ ΕΒΑΛΕ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ...ΚΑΛΑ ΕΣΕΙΣ;;ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΩΝΙΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΡΤΙΟΥ;;ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΝΕΣ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ Κ ΕΣΥ;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΔΥΔΙΜΑ ΘΑ ΠΙΑΣΕΤΕ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΛΕΝΑΚΙ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ;;ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!

ΒΙΚΑΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΙΟ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΠΟΛΥ ΛΥΠΑΜΕ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΕ ΒΡΙΣΚΟΥΝ...ΚΑΛΑ ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ Κ ΕΧΑΣΕ ΤΟ ΤΣΑΝΤΑΚΙ;;ΜΗΠΩΣ ΣΟΥ ΠΕΣΕ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΙΤΟ;;ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΕΒΑΛΕΣ ΚΑΠΟΥ Κ ΔΕΝ ΘΥΜΑΣΕ;;;ΕΥΧΟΜΕ ΑΠΟΔΩ Κ ΠΕΡΑ ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΣΑΣ!!

ΛΕΝΑΚΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ...ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!!!!

ΑΣΠΑΚΙ ΤΕΛΕΙΑ Η ΤΟΥΡΤΑ Κ ΕΓΩ ΚΙΤΤΥ ΤΗΣ ΕΙΧΑ ΠΕΡΣΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ;;

ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΑΑΑΑΑ ΠΑΡΕ ΤΗ ΚΟΥΝΙΑ ΓΙΑ ΜΕΤΑ!!!!!!ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ!!ΤΙ ΛΕΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ;;ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ Ε;;;Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΗ ΛΕΕΙ;;ΤΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ;;

ΦΑΝΗ ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΕ Ε;;ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΓΕΝΝΑΣ;;

ΣΤΑΜΟΥΛΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;ΗΡΕΜΗΣΕ Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΘΟΛΟΥ;;;;

ΤΟΝΙΑΧΑΝ ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ;;ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΙΤΕ ΝΑ ΜΠΕΙΤΕ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ Κ ΕΣΕΙΣ!!

ΕΡΙ;;;;;;;;;;;;ΤΗΝ ΕΤΟΙΜΑΣΕΣ ΤΗ ΒΑΛΙΤΣΑΡΑ;;;;;;;;;;;ΑΝΥΠΟΜΟΝΕΙΤΕ Ε;;;ΤΗ ΛΕΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ;;

ΡΙΑ;;;ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΤΥ;;;

ΗΛΙΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΟΥΝΙΑ ΜΠΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΡΧΕΤΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑΛΕ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΑΛΛΑ ΣΟΡΥ ΑΝ ΞΕΧΝΑΩ ΚΑΠΟΙΑ!!!!

ΕΓΩ ΕΧΩ ΛΑΛΙΣΕΙ ΚΛΑΣΙΚΑ!!!!ΤΟ ΧΑΛΙ ΜΟΥ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΕΧΩ :lol::lol::lol::lol::lol: ΜΗ ΚΟΙΤΑΤΕ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΕ Κ ΟΙ ΑΠΟΚΡΙΕΣ :lol::lol::lol:

ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΧΩ ΛΑΛΙΣΕΙ ΚΛΑΣΙΚΑ!!!!ΤΟ ΧΑΛΙ ΜΟΥ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΕΧΩ :lol::lol::lol::lol::lol: ΜΗ ΚΟΙΤΑΤΕ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΕ Κ ΟΙ ΑΠΟΚΡΙΕΣ :lol::lol: :l

Τουλάχιστον δεν θα παιδευτείς με την μεταμφίεση, χαχαχαχαχα….. :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΕΔΩ ΗΛΙΟ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΦΥΣΑΕΙ Κ ΚΑΝΕΙ ΚΡΥΟ...ΑΠΟ ΒΟΛΤΕΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΗΓΑ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΤΗ ΜΙΚΡΗ Κ ΧΤΕΣ ΛΙΓΟ ΣΤΗΣ ΚΟΥΝΙΕΣ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕ Κ ΕΒΑΛΕ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ...ΚΑΛΑ ΕΣΕΙΣ;;ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΩΝΙΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΑΡΤΙΟΥ;;ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΝΕΣ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ Κ ΕΣΥ;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΔΥΔΙΜΑ ΘΑ ΠΙΑΣΕΤΕ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΥ ΘΕΟΥΛΗ ΤΟ ΑΥΤΙ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεία σου ρε Βικουλίνι με τα ωραία σου!!!!! :ymparty::ymparty:

Εγώ το λέω και θα το λέω πάντα……….δεν είναι κακό να είμαστε και λίγο κουκου-ρούκου….έτσι περνάμε καλύτερα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ασπα μου χρησιμοποιουμε πιπιλα!!!!!η κορη μου με ειχε κουρασει οπως λες κ εσυ αρκετα!!!!!ενω ο μικρος καιθολου!!!αλλα χθες ανακαλυψα πως μια φορα ,ενα μεσσημερι που ελειπα ο αντρας μου τον ειχε παρει αγκαλια στο κρεβατι...ε κ του αγγελου φαινεται του αρεσε κ γι'αυτο το κασνει αυτο!!!!!

φλωριανακι μου πιστευω τελίκα πως μια δυο θα σταματησει!!!! :roll::roll::roll::roll: θα τα καταφερουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιας που λέμε για κουκουρουκου ακούστε τι έκανε ο μικρός σήμερα!!!

Τον είχα πάρει στο κρεβάτι μου το πρωι για να συνέλθω κι εγώ από τον ύπνο και αυτός ανέβηκε όρθιος στο προσκέφαλο και φώναζε κικιρίκου!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol: Εεε μετά από αυτό μπορουσα να μην ξυπνήσω;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίγουρα θα τα καταφέρετε…..αφού έγινε μόνο μια φορά μπορείτε άνετα να ξεμάθετε….

Εγώ νόμιζα είναι μόνιμο το πρόβλημα…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον είχα πάρει στο κρεβάτι μου το πρωι για να συνέλθω κι εγώ από τον ύπνο και αυτός ανέβηκε όρθιος στο προσκέφαλο και φώναζε κικιρίκου!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol: Εεε μετά από αυτό μπορουσα να μην ξυπνήσω;;;;;

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: καλός κόκορας ο μικρός!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες δεν σας προλαβαινω εχουμε αρκετη δουλιτσα.....

Καλημερα Φλωριανα Ηλιαννα Βικουλινι.....

Αχ δεν ξερετε ποσο μου λειψατε ειστε η καλυτερη παρεα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...