Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κουτσομπολίτσες μανούλες 2008 - Νο.9!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ κορίτσια μην με περάσετε για τρελλή αλλά εμένα μου αρέσει το σίδερο.

Το μόνο που με πιάνει αλεργία είναι τα πουκάμισα.

Και για δείτε πόσο άτυχη είμαι ο άνδρας μου είναι οδηγός σε λεωφορεία και θέλει ένα πουκάμισο τη ημέρα :oops::oops::oops::oops::oops::oops: .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, ειμαστε καλύτερα!

Ασπα τέλεια η τούρτα και ο μπουφες! Να το χαιρεστε το ζουζουνάκι σας και πάλι!

Εχει εναν τέλειο ήλιο έξω!

Αυτη τη βδομάδα θα στείλω τα πράγματα στο Τοροντο.. Εχω πολυυυυυυυ δουλειαααααα

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικακι να φτιάξεις!!!! Γίνονται πολύ ωραία!!! Το Σάββατο δεν το είδα γιατί είχα χωθεί μέσα στα παντεσπάνια :lol::lol: Θα το δω όμως στο internet και θα το φτιάξω ;);)

Ασπάκι ναι γίνεται πολύ ωραίος!!! Πρέπει να προσέχεις όμως όταν τον κόβεις για τον σερβήρεις γιατί διαλύεται :shock: . Θέλει μεγάλο μαχαίρι και όχι πριονοτό και να τον κρατάς με το ένα σου χέρι και με το άλλο να τον κόβεις γιατί φεύγουν τα πουράκια από πάνω!!!

Όσο για το σίδερο κορίτσια. Πήρα πρεσα και σώθηκα ξεπετάω 3 πλυντήρια σε 45 λεπτά!!!! Άλλους δεν τους βολεύει εγώ έχω καταβολευτεί!! Ακόμα και πουκάμισα σιδερώνω!!!!

Εράκι υπομονή κοριτσαρα μου. Σε λίγο θα είστε εκει και όλα αυτά θα είναι πίσω σας ;);) . Αλήθεια πότε φεύγετε;; Δεν θυμάμαι... :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ρια παρτυ μασκε??τελειο!!και μενα ο αδερφος μου εχει γενεθλια 5 μαρτιου κ του λεω να κανει παρτυ μασκε αλλα με αυτη την ξυνη κοπελα που εχει τι να πω!!??θελω να παω ΠΑΤΡΑ!!εχω ξεδερφια κατωκαι θα κατεβει κ ο ξαδερφος μου με το μωρο απο το κιλκις και θελω πολυ να παω να τους δω!να ειμαστε καλα κ θα δουμε αναλογα με τα οικονομικα μας

Φλωριαννα μου τι γλυκα ωραια ειναι αυτα που μας λες!!ασε δεν εχω περιθωριο πρεπει να χασω κιλα ,εσυ εχεις να φας πολλα ομως :D

ασπα καλημερα!!τι κορμος ειναι αυτος??αχ γιατι μου το κανετε αυτο??

καλημερα και στις υπολοιπες....φιλια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

03 Mαρτίου φευγουμε Ασπάκι μου, με τις δουλειές που έχω απο εδώ και πέρα ουτε που θα το καταλάβω..

Πηγα και πήρα το Σαββατο μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ βαλίτσα!!! Παιδιά ειναι πολύ μεγάλη!! χαχα, χωράω και εγώ μέσα ανετα! Ειναι βολική όμως με ροδάκια χερούλια κομπλε..

Χωράει όλη την προίκα μου χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εράκι θα τα στείλεις φορτωτική φαντάζομαι τα περισσότερα εε;; Πόσο βαρος σε αφήνουν να έχεις στο αεροπλάνο;; Εισητήρια έβγαλες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΣΑΣ ΕΛΕΙΨΑ?ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ 2ΗΜΕΡΟ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΘΑΡΙΖΑΝ ΚΑΙ ΕΒΑΦΑΝ ΤΑ ΕΠΑΙΞΑΝ ΤΑ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ!!!ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΑΖΕΨΕΙ ΑΡΚΕΤΑ!!!ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΞΑΝΑ Η ΜΑΜΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΧΑΘΩ ΛΙΓΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΚΟΨΟΥΜΕ Κ ΤΟ ΤΗΛ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΥΝΔΕΣΗ!!!

ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ?ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ!!!28-02 ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΘΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ..ΘΑ ΜΑΣ ΦΑΝΕ ΤΑ ΠΕΡΑ ΔΩΘΕΕΕΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εμεις πριν καμια ωριτσα ξυπνησαμε ευτυχως δηλαδη γιαστι σθες ειχαμε παρεα εδω μετα αφου πηγαμε βολτιτσα κ ξεμπερδεψαμε αργα.

ασπα οντως πολυ ωραιος ο μπουφες κ η τουρτα!!!!!!!!να την χαιρεστε τη μικρουλα σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εγω εχω να βαλω δυο πλυντηρια κ σιδερο το κοβω να εχω την τεταρτη :?:?:evil:

αντε ελευθερια κοντευει ο καιρος για την μετακομιση!!!!!!!!!!!

βρε τονακι δε λεει να βγει η μικρουλα ε???? της αρεσει πιο πολυ εκει μεσα φαινεται :lol::lol::lol:

* α την κουνια το μεσσημερακι λεω να την παραγγειλω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτρέπεται να έχεις μια βαλίτσα μέχρι 25 κιλά. Το ίδιο και για το παιδι.. Το παιδι πληρώνει κανονικό εισητήριο, δεν γλιτώνει τίποτα, μόνο εναν φόρο δεν πληρώνει.. Απο εκεί και πέρα αν έχεις έξτρα βαλίτσα την ταξιδεύεις και αυτην μαζί σου πληρώνοντας την 100!!! ευρώ..

Εγώ θα έχω μια εξτρα, που σε αυτην θα έχω σεντόνια και τέτοια...

Ολα τα άλλα θα τα στείλω με μεταφορική με καράβι. Απλά θα ξεχωρίσω και θα πάρω τα αναγκαία.. Δεν θέλω να την πατήσω και να κουβαλήσω σκουπίδια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια?εμεις ειχαμε παει βολτουλα το πρωι...Τωρα φαγαμε ,αρακα ειχα σημερα και καθομαι να χαλαρωσω λιγο!Ο μπεμπης κοιμαται και ο μεγαλος ειναι ετοιμος :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα μαι κι εγω!!! Τι κανετε τσουπρες;;;; :D

Ναι ακομη εδω ειμαι δε λεει να βγει η μπουμπου....τη Παρασκευη συμφωνα με τη Τ.Ε.Ρ κλεινω 40 εβδομαδες!!! :shock: Εγω λεω βεβαια οτι τις κλεινω τη Κυριακη γιατι ξερω ποτε εγινε η συλληψη! ;)

Ο ντοκτορ μου ειπε απο Δευτερα να με βαλει με προκληση,αλλα αν το μωρο δε ζοριζεται θα το αφησω καμια εβδομαδα παραπανω...

Ρια κι εγω τα ιδια με το σιδερο! Δε με ενοχλει καθολου!!!! :D Ο διαολος μου εμενα ειναι η ηλεκτρικη σκουπα!!!μιλαμε δε θελω ουτε να τη βλεπω!!!! :twisted:

Τελεια ιδεα το παρτυ μασκε!!! και στολη μπαρμι νομιζω θα βρεις ευκολα! ;)

Σταμμυ κι εσυ να κανεις θα ειναι πολυ ωραια! :P

Βικαρα ενταξει με το ορος πατατα;;;; :lol::lol::lol:

Τονια περασαν οι μερες,μετακομιζεις ε;;; αντε ρε μπραβο με το καλο να βολευτειτε στο σπιτακι σας μακρια απο τους μαλακες!!!!! :D

Ερη ρε συ πληρωνει κανονικα εισητηριο ο μικρος;;;;; :shock: αφου στην ουσια θεωρειται ακομη βρεφος και καθεται στα ποδια σου...

Ηλιανα για ποια κουνια λετε γιατι εχασα επεισοδια και που να ψαχνω τωρα πισω τις σελιδες;;;

Φλωριανακι οντως τα κοριτσια εχουν πολυ περισσοτερες επιλογες...κι εγω εψαχνα τοτε το μπομπ το μαστορα και δε βρηκα τιποτα εκτος τη τουρτα! :?

Ρε κοριτσια η Βασω πολλες μερες λειπει...εχει καμια τηλεφωνο της μηπως συμβαινει τιποτα;;; :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia!!!pws pate??

tonaki i korakla pernaei kala ekei mesa ee??ama tin paleueis astin ligo parapanw....

bikaki sidero eE?teleiwses??ki egw san ti flwriana exw presa..kai etsi mono poukamisa k polu kala rouxa siderwnw sto allo!kai taka taka 5-6 pluntiria..

aspaki sugxaritiria gia ta kaloudia sou!!kai i tourtitsa polu wraia..etsi omorfa na pernate kathe mera!!

tonakixan ante..den emeine polu akoma...teleiwneis kai me ti metakomisi na vreis tin ugeia sou..

eraki mou kalo mazema..

iliana ante na mas peis ti leei telika i kounia..giati allo na ti vlepeis..

bkoulinaki etsi einai to xeimwna ligo duskoles oi polles metakiniseis me toso kruo..ti na kanoune kai ta mikra..variountai k den akoune!!entaksei..min pefteis omws!ola etsi einai min koitas pou den grafoume ti kanoune ta zouzounia mas..

filakia se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσαρες εγω τελειωσα με το σιδερο αλλα δεν τη παλεψα να τα βολεψω νιωθω μια εξαντληση αλλο πραγμα μολις εφαγε ο χαρακης πεσαμε ταβλα ευτυχως κοιμηθηκε κ εκεινος γιατι δεν ξερω πως θ ατην εβγαζα...

σημερα τα 2 μας παλι σε ενα σπιτι βομβαρδισμενο :lol::lol::lol::lol: αχ δεν μπορω να σηκωθωωωωωω να μαζεψω...

τα φιλια μου σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσια?????που ειστε ολες????????????????? ακουει κανειειειειιειειιειειειειειειειεις???????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

οντως βικυ μου εξαφανιζολ εχει πεσει..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου. Τι κανετε?

Εμεις χαλια...εγω δηλαδη γιατι η Ειρηνη σημερα ειναι πολυ καλυτερα.Χθες χτυπησε 40αρι πυρετο και την τρεχαμε αρων αρων νοσοκομειο.Ιωση του ανωτερου αναπνευστικου λεει ο γιατρος.Τι πραμα και αυτο..μονο λιγη μυξα ειχε και πολυ πυρετο..Εμενα απο χθες με πονουσε ο λαιμος μου και σημερα κανω και εγω πυρετο και ποναω παντουυυ!!! Ο μικρος να κλαιει συνεχεια..η πεθερα να ειναι εδω και να μου σπαει τα νευρα...ενα δραμα η κατασταση!

Δεν σας διαβασα..δεν εχω κουραγιο..ελπιζω να εισαστε καλα.Φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι περαστικα σας !!!!!!!!!!!οσο για την πεθερα γραφτει μωρε δεν βαριεσαι!!το πολυ-πολυ ριξτην απο το παραθυρο!!!κοιτα να γινει καλα το παιδακι σου και εσυ πρωτα!!!εχει πολυ κρυο εκει ε???η τον κολλησατε εσεις ιωση!!!α,και κατι μου ελεγες για καταθλιψουλα ελα τωρα ολα καλα θα πανε κ το καλοκαιρακι θα τα εχεις ξεχασει ολα!!!!!ελπιζω να βοηθησα!!φιλια!!!!!

Τα αλλα κοριτσουδια??????ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΕΓΩ ΦΥΓΑΤΕ ΟΛΕΣ?????? :lol::lol:

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσουδια εγω πηγα στη συμπεθερα απο κατω για καφε να παιξει κ το ζευγαρι...

ο γιος μου ακρατητος πηγαμε προχτες κ πηραμε δωρο στη κοπελα μας για του αγιου βαλεντινου κ τη φωναζε βαλεντινα :lol::lol::lol: κ ελεγε μαμα φετ(φερτο) το δωο :lol::lol::lol:

ελενακη περαστικα κ υπομονη!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσια????πως ειστε?εγω δεν ειμαι κ τοσο καλα!!σημερα πηρα τηλ την παιδιατρο κ της ειπα για τον αγγελο που κλαιει οταν τον βαζω να κοιμηθει στην κουνια του, γιατι θελει να ειναι στο κρεβατι μου.κ εκεινη μου ειπε να τον αφηνω να κλαιει,θα το κανει μια δυο θα το καταλαβει κ μετα θα σταματησει!!!!!!!

ε, το εκανα και σπαραξε η καδια μου που το ακουγα να κλαιει ετσι τοση ωρα το αγγελουδακι μου!!!!! :cry::cry::cry: στο τσακ ημουνα να παω να τον παρω απο την κουνια κ να τον βαλω στο κρεβατι μου! [smilie=sad10.gif][smilie=sad10.gif][smilie=sad10.gif][smilie=sad11.gif][smilie=sad11.gif][smilie=sad11.gif] υστερα ομως (απο αρκετη ωρα βεβαια) σταματησε [smilie=tearyeyed.gif] [smilie=tearyeyed.gif] αυτα τα δικα μου, φιλεναδες!!!!! [smilie=tearyeyed.gif] [smilie=tearyeyed.gif]

λενακι μου περαστικα σας!!!!!!!!υπομονη βρε κοριτσι μου!!!!!!

καληνυχτα σας κοριτσια αντε παω κ εγω τωρα σιγα σιγα που ηρεμησαν .....να καθισω λιγακι με τον αντρα μου κ να ξαπλωσω!!!!!!!θα τα πουμε αυριο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τα φιλια μου σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλο βραδυ να εχετε !!!!!!!!!!!!!!!!! φιλακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια πολυ σερνοταν το μαμμυ σημερα και δεν ανοιγε τις σελιδες με τιποτα!!! :evil:

Λενακι περαστικα σας βρε κι ευχομαι να μη κολλησει ο μικρος!!! :? Οσο για τη πεθερα τι να πω;;; Σε πρηζει;;;....υπομονη τι αλλο να κανεις;;;...

Ηλιαννακι κι εμενα χρειαστηκε να ριξει πολυ κλαμα για να μαθει να κοιμαται(μεχρι 4-5 μηνων δε κοιμοταν καθολου,ουτε στο κρεβατι μας και ηθελε να τον πηγαινω πανω κατω ορθιο στον ωμο..) αλλα δε τον αφηνα μονο του να κλαιει μεχρι να τον παρει ο υπνος...πηγαινοερχομουν ανα 2 λεπτα και του ελεγα διαφορα ..ποσο τον αγαπαω,οτι δε μπορω αλλο να πηγαινω πανω κατω και πρεπει να κοιμηθει στο κρεβατακι του να ξεκουρστσω κι εγω,οτι ειμαι διπλα του και θα τον προσεχω παντα κτλ..του εξηγουσα τα παντα σα να ηταν μεγαλο παιδι...ναι μεν δε τον σηκωνα αλλα ηθελα να ξερει οτι ειμαι εκει και δε τον εχω εγκαταλειψει...Σε μενα δουλεψε και εμαθε να κοιμαται πολυ ευκολα και σερι(ενταξει εχουμε και τις κακες μας μερες αραια και που, δε λεω )!

Δε ξερω αν ειναι το σωστο αυτο αλλα ξερω οτι θελει πολυ γερα νευρα κι αν το ξεκινησεις δε πρεπει να εχεις πισογυρισματα γιατι μετα θα ειναι πολυ πιο δυσκολο... :roll:

Καλα ε εκλασα στο γελιο με τη κουνια που λεγατε!!!!! :lol::lol::lol: Δεν ηξερα κι εγω για τι κουνια λεγατε τρελοκομεια!!!!! :lol::lol::lol: Πολυ καλη ομως λεω να παρω κι εγω μια,θα τρελαθει ο αντρας μου απο τη χαρα του!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...