Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κουτσομπολίτσες μανούλες 2008 - Νο.9!!!


Recommended Posts

Να στε καλα βρε κοριτσια...με βοηθανε τα λογια σας...

Ερη μου εσεις πως εισαστε με την γαστρεντεριτιδα??? απο το ενα στο αλλο σας παει..

Εχουμε να βγαλουμε ακομα 4 τραπεζιτες.τι να πω ισος ειναι και απο εκει.τωρα πηγα και την

αλλαξα γιατι ηταν μουσκεμα στον υδρωτα.

Βικουλινι μου βαστα γερα και εσυ..που θα παει θα μας περασει...τα μικρα κοιμουντε?

ομικρος αρχισε και χτυπιεται παλι απο τον πονο.με ενα χερι σας γραφω γιαυτο αργω,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα!Αχ!από ότι βλέπω είμαστε πολλές αυτές που νιώθουμε κακιες μανούλες...

Lenaki,θα στο πω κι εσένα..Δεν είσαι κακή μανούλα...Ανθρωπος είσαι κι έχεις κ ανάγκες...κ αντοχές αλλά κ όρια...καταλαβαίνω πως μπορεί να νιώθεις,με δυο παιδάκια κ χωρις βοήθεια κλεισμένη σε ενα σπίτι.Τα πέρασα κ ξερω.Εγω έφτασα στο σημείο να μην θέλω το μωρό μου!κ τωρα το κοιταω κ λεω:ειναι δυνατον?Τα λατρεύω κ τα δυο!Παρόλα αυτά είναι στιγμές που δεν αντεχω,κ φωναζω κ μετα φυσικα νιωθω τυψεις κ αγκαλιάζω κ φιλαω κλαιγοντας τη μεγαλη,οπως το περιγράφεις...

Εγω έχω 2 αδερφια,μικροτερα.Ήμουν κ ειμαι ακομη η πιο ησυχη,η πιο ευαισθητη κ ποτέ δεν έχω αντιμιλήσει στους γονεις μου,ούτε τωρα που έχω μεγαλωσει.Η μαμά μου λοιπόν,έχοντας περάσει πάρα πολλες δυσκολίες κ ηταν κ μικρη,ξεσπουσε παντα σε μενα.Με μάλωνε,μου φωναζε...κι αυτό γιατί?Γιατί ήξερε πως δεν θα νευριάσω,δεν θα αντιμιλήσω,δεν θα φωνάξω.Πάντα ομως στεναχωριόταν που ξεσπαγε σε μένα.Αν με ρωτήσεις τώρα αλλά κ τότε,για μένα ήταν η καλύτερη μαμά του κοσμου!κ την υπεραγαπώ!κ μας μεγάλωσε υπέροχα!κ ναι εκανε κάποια λάθη αλλά αυτά δεν την κάνουν κακιά μάνα!

Αυτό σας το είπα σαν ενα μικρό παράδειγμα,μηπως βοηθήσει,έστω λιγάκι.Ένιωσα η χειρότερη μανα που υπάρχει,η χειρότρη σύζυγος...κ θέλησα να τους απαλλάξω...τώρα ,αν με ρωτήσεις,δεν θα πώ είμαι κακιά μανα,αλλα άνθρωπος που έχω τα ελλατώματά μου,τα όρια μου,ακόμη κ τα ''θέλω'' μου...θα προσπαθω να βελτιώσω ότι μπορω...αλλά θα περιμένω να κρίνουν αυτά τα δυο αγγελούδια αν ήμουν καλή μάνα ή όχι.κ μόνο από εκείνα θα το δεχτώ.Μέχρι τότε λοιπόν,απλά θα προσπαθώ ΧΩΡΙΣ να ξεχνάω ότι κι εγω είμαι ανθρωπος!κ μην ακούς το πόσο ρόδινα μπορει να παρουσιάζουν κάποιες τις ζωή τους είτε εδώ μέσα,είτε στην τηλεόραση,είτε στο περιβάλλον σου...δεν είναι κ τόσο πίστεψέ με!

Πως πάει ο μικρός με τους κολικους τωρα?ο πυρετός της μεγαλης

επεσε?

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ αυτά τα λέω κ για σένα....αλλά κ για οποιαδήποτε άλλη κοπέλα έχει τις ιδιες σκέψεις...

Αυτά είχα να πώ κ ελπίζω να μην σας κουρασα κ να βοήθησα έστω κ λιγάκι!Σας στέλνω την πιο γλυκιά μου καλημέρα κ ελπίζω να κάνει τη μέρα σας ακόμη πιο όμορφη!Πολλά πολλά φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕΡΑ ΕΔΩ ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΤΗ ΚΟΒΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΜΑΧΑΙΡΙ ΠΟΥ ΛΕΝΕ :D

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΑΣ ΤΑ ΛΕΣ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΕΜΠΕΔΟΝΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ;;;

ΛΕΝΑΚΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΚΡΗ;;Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΟΝΑΚΙΑ Ε;;ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ Κ ΓΕΡΑ ΝΕΥΡΑ!!!

''ΚΟΥΝΙΑΑΑΑ ΜΠΕΛΑΑΑΑ ΕΣΠΑΣΕ Η ΚΟΥΤΕΛΑ...'' :lol::lol::lol::lol::lol:

ΒΙΚΑΡΑ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕ Η ΒΡΑΔΙΑ;;;; [smilie=sex.gif][smilie=sign19.gif][smilie=wav.gif]:lol::lol::lol::lol::lol:

ΗΛΙΑΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΗΓΓΗΛΕΣ ΤΗ ΚΟΥΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑ;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΚΛΩΤΣΑΕΙ;;Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΗ ΛΕΕΙ;;

ΣΤΑΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ;;;

ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΑ;;;ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ;;ΤΙ ΛΕΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΘΑ ΒΓΕΙ;;;; :lol:

ΤΟΝΙΑΧΑΝ ΠΟΤΕ ΜΕΤΑΚΟΜΙΖΕΤΕ;;ΟΛΑ ΚΑΛΑ;;

ΦΑΝΟΥΛΑ;;;

ΒΑΣΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΕ;;;ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ ΠΑΛΙ;;;

ΕΡΙ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ;;;

ΑΣΠΑΚΙ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΧΤΕΣ;;;

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΚΑΛΑ;;;ΤΙΣ ΕΦΑΡΜΟΣΕΣ ΤΙΣ ΖΑΡΤΙΕΡΕΣ;;; :lol::lol::lol::lol:

ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΚΑΛΑ;;

ΡΙΑ;;;;

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΣΕ ΟΣΕΣ ΞΕΧΝΑΩ :roll:

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες ξυπνησα με πονολαιμο κ μπουκωμα δεν θα το ξαναντεξω θα πηδηχτω απο το παραθυρο....

λενακη ο χαρακης περασε μια ιωσουλα που ειναι μονο πυρετος για 3 μερες....κ μεις λες βλακειες εισαι πολυ καλη μανουλα....

δεν μπορω να γραψω αλλα ποναωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΒΙΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥ!!!!!!!

Κ ΜΕΝΑ Ο ΛΑΙΜΟΣ ΠΟΝΑΕΙ Κ ΞΕΡΟΒΥΧΑΣ..... :cry: ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΡΘΕΙ ΜΕ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΙΩΣΕΙΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια ,μπηκα να δωσω το παρον και εγω...πριν λιγο γυρισαμε απο βολτουλα στην παραλια και καφεδακι!

Παω για μαμ.....Πειναωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θα τα πουμε μετα...Φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου ,τι κανετε????μολις τωρα καταφερα να μπω για λιγο.εχω αφησει τα παιδια κατω στη μαμα μου κ περιμενω να σχολασει ο αντρας μου απ'τη δουλεια να παμε βολτιτσα για κανα καφεδακι,σημερα που εχει τοσο ωραια μερα!!!!!!!!!

αχ λενακι μου κ εγω τα ιδια σκεφτομαι κ πολυ χειροτερα .ωρες ωρες λεω πως δεν τους αξιζω να εχουνε εμενα μανουλα γιατι τους φωναζω κ ειμαι πολυ κακια ενω αξιζουν πολλα καλυτερα τα αγγελουδακια μου.ομως εννοειται πως αξιζουνε τα αγγελουδακια μας τα καλλυτερα που ομως μονο εμεις οι μανουλες τους μπορουμε να τους τα δωσουμε!!!!!!!!!γιατι αν τα ρωτησεις,κυριως αργοτερα οταν μεγαλωσουν λιγο θα δεις (δουμε) πως πιο πολυ απ'ολους κ απ'ολα χρειαζονται τη μανουλα κ τιποτα σλλο!!!!!!!!καποιες στιγμες σκεφτομαι τι θα εκανα αν δεν ειχα τα παιδακια μου ......ομως δεν μπορω να το διανοηθω αυτο σε καμια περιπτωση.ετσι κ αυτα δεν θα μπορουσαν σε καμια περιπτωση χωρις εμας!!!!!!!κ να εισαι (ειμαστε) σιγουρη - ες πως οταν μεγαλωσουν κ καταλαβαινουν περισσοτερα θα μας το λενε κ τα ιδια.γιατι αλλωστε γνωριζουν πως οτι καμουμε το κανουμε επειδηθελουμε το καλο τους ,τα υπεραγαπαμε κ δεν θα μπορουσαμε να τους κανουμε με τιποτα κανενα μα κανενα κακο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ωχ σας επριξα με τι φιλοσοφια μου ε????????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

διαβασα κ συγκινηθηκα με αυτα που γραψατε παραπανω και μου βγηκαν αυθορμητα!!!!χιχιχιχι :lol::lol:

:lol:;)

βικακι μου δεν προλαβα να μπω καθολου για να παραγγειλω κ την κουνια.αυριο θα την παραγγειλω ,ε κ τα αποτελε σματα θα σας τα πω μετα το σαββατο που θα την χρησιμοποιησω!!!!!!! =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

αχ βικυ μου περαστικουλια σου μωρε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

περαστικα κ σε οσα παιδακια κ μανουλες ειναι αρρωστουλικα - λες :);)

πολλα φιλια σε ολες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

θα τα πουμε το βραδακι τωρα,καλο μεσσημερι :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ;;

ΕΓΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΤΕΛΙΩΣΑ ΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ...

ΕΙΜΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΜΕΝΗ (ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ;; :lol::lol::lol: )ΓΙΑΤΙ Η ΜΑΡΙΣΑ ΓΙΝΕΤΕ ΑΝΥΠΑΚΟΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...ΕΝΩ ΕΞΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΑΚΙ...ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΥΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ :cry::cry: ΠΕΡΝΑΩ ΜΕΓΑΛΟ ΑΓΧΟΣ.. :?

ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΦΥΓΗ Κ ΕΚΕΙΝΗ ΛΙΓΟ Κ ΝΑ ΠΙΩ Κ ΕΓΩ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ...ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΝΟΜΙΖΩ ΜΙΑ ΒΟΛΤΟΥΛΑ Η ΔΥΟ ΜΑΣ...

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες ομορφες πως τ περασατε???

εμεις πηγαμε στη μαμα μου για μαμ κ μετα βολτιτσα....εφτιαξα ενα κεκακι εχει μυρισει ολο το σπιτι γιαμι γιαμι περιμενουμε κοσμο τωρα!!!!!!!!!!!

βικακυ κ εμενα στο σπιτι δεν φανταζεσε τι γινετε οταν βγαινουμε εξω ειδικα σε χωρο που δεν γνωριζει ειναι αγγελουδι :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια αν και ειμαι ψιλοερειπιο ειπα να μπω να δω τα νεα σας και απο οτι φαινεται καλα εκανα πεθανα στα γελια με την κουνια κτλ γραψατε....που λετε ηρθε μαμα και πεθερα και κανανε την γενικη που λεγαμε λαμπικος το σπιτι που λενε γιαλυζει απο παντου......βεβαια ξεπατωθηκαν αλλα ενεκεν το καινουργιο εγγονι και η εγκυμοσυνη τιποτα δεν ειπαν οι καλες μου εγω εκανα οτι μπορουσα αλλα εδινα και οδηγιες αυτο μου αρεσει ετσι ,αυτο πιο περα κτλ...ευτηχως παει και αυτο. και τωρα παω να την πεσω φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα πολυλογούδες!!!! Περιττό να σας πω πόσο όμορφο ήταν το πάρτυ μας και πόσο το ευχαριστήθηκαν τα παιδάκια!!! Πάει...πέρασε κι αυτό βέβαια....καλά να ΄μαστε και του χρόνου!!

Ιδού και η τούρτα μας...και ένα μέρος του μπουφέ.....

post-8149-1387393613216_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσακια μου τι κανετε;;; :-*

Σορρυ που δε διαβαζω τοοοσεεεεςςςς σελιδες που γραψατε σε 2 μερες,αλλα τετοια ωρα,θα με βρει το ξημερωμα γλωσσοκοπανες!! @-):lol:

Εφυγε η ξαδερφουλα μου πριν λιγο δυστυχως και δε προλαβα να τη χορτασω...περασαμε καλα,εριξα και 2 χορους στο γαμο μπας και αποφασισει να βγει η τσουπρα,αλλα μπααααα....αυτη μπαστακωθηκε για τα καλα εκει μεσα μου φαινεται!!! :roll:

Απο τα λιγα που διαβασα ειδα ζορια με τα ζουζουνια ε;;;; Λενακι σιγουρα δεν εισαι κακη μανουλα οπως καμια μας,αλλα σε καταλαβαινω απολυτα να νιωθεις ετσι...κι εμενα σημερα με εφερε στα ορια μου!!! ειχε τετοια γκρινια και νευρα που σου ρχοτανε να το πνιξεις!!!!! :?:? Ολη μερα κι εγω τον μαλωνα και μετα ενιωθα σκατα! :cry::cry:

Προσπαθουσα να μη τουδινω σημασια αλλα μιλαμε ειχε ξεφυγει τελειως!!!! :o ποσο να αντεξει κι εμας το νευρικο μας συστημα;;;;;

Ασπακι τελεια η τουρτα!!!!!!! :D:D Λατρευω και τη Ηello kitty!!!! Kαι αυτος ο μπουφες...δε μας λυπασαι τις γκαστρωμενες;;;;;;; =p~=p~

Φιλακια πολλα σε ολες!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια, σας κόλασα εεε???? Χαχαχαχα...περάσαμε καταπληκτικά και φυσικά τα καταβροχθίσαμε όλααααα.....

Σήμερα κλασσικά δουλειά....και πάει λέγοντας... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσόπουλά μου!!!! Τι κάνετε;; Βλέπω περάσατε καλά το ΣΚ εε;; Μπράβο κοριτσακια μου!!! Ειδα όμως ότι μας έχει πάρει και λίγο από κάτω :?:? . Δεν πειράζει όλοι έχουμε τα πάνω μας και τα κάτω μας. Ανθρωποι είμαστε ;);) . Καμιά μας δεν είναι κακή μανούλα. Όλες λατρεύουμε τα παιδάκια μας και αυτό είναι το πιο σημαντικό!! Αν βάζουμε και λίγο τις φωνές είναι κι αυτό μεσα στο πρόγραμμα!!! Άλλωστε ποιοι γονείς δεν φωναζουν;; Εγώ πάντως δεν ξέρω κανέναν!!!!!! Σήμερα είναι μια άλλη μέρα φωτεινή, ζεστή και αισιόδοξη που μπορούμε να ανακαλύψουμε νέα όρια και πολύ κουράγιο μέσα μας ;););) Ω ρε τι ίστρος είναι αυτός πρωινιάτικα;; :lol::lol::lol:

MIRLITSA ωραίο φαγητό βλέπω και μια τέλεια τούρτα!!! Μιαμ μιαμ. Περάσατε ωραία εε;; Τα παιδάκια πρέπει να το καταευχαριστήθηκαν ;);)

ΗΛΙΑΝΑ τι έγινε καλέ με τη κούνια;; Τη παρείγγειλες;; Βάλε φώτο!!!!

Φιλάκια σε όλες κοριτσάκια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mirlitsa ήταν όλα τέλεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Την είδα και εγώ αυτήν την τούρτα και μου άρεσε πολύ.

Η Ανδριανούλα διάλεξε με την Barbie.......................

Την Πέμπτη θα πάμε jumbo και θα πάρουμε και όλα τα υπόλοιπα με την Barbie.

Εν το μεταξύ το party θα είναι μασκε μακάρι να βρω και καμία στολή Barbie!!!!!!!!!!!!!!

To μεσημέρι θα κάτσω να φτιάξω και το menu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλιά σε όλες!!!!!!!!!!

Τι ωραία μέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό Ρία, μασκέ πάρτυ εεε??? Τέλεια, πέρυσι είχαμε κάνει μασκέ πάρτυ κι εμείς...η απόλυτη τρέλα για τα μικρά....ωραία ήταν.

Καλά να περάσετε λοιπόν κι εσείς..... ;);)

Φλωριάνα καλά είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ωράια Ριάκι μου, θα κάνετε και σεις τα γεννεθλιάκια σας!!! Τυχαιρές με τα κορίτσια έχουν πολλές επιλογές σε διακοσμητικά!!! Εγώ που έψαχνα στα τζαμπο τον μπομπ το σφουγγαράκι για τα γεννέθλια του Δημητράκη δεν είχα βρε τίποτα :shock::shock::shock: !!!! Αντε καλά ψώνια και καλά να περάσετε!!!!!

Ασπάκι μου μια χαρα είμαστε!!! Εφτιαξα και εγώ μια τούρτα το ΣΚ που είχε κάνει ο Παρλιάρος με καραμέλα!!!! Τελεια έγινε!!! Την φάγαμε σχεδόν όλη :shock::shock: Τουμπανιάσαμε :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφτιαξα και εγώ μια τούρτα το ΣΚ που είχε κάνει ο Παρλιάρος με καραμέλα!!!! Τελεια έγινε!!! Την φάγαμε σχεδόν όλη :shock::shock: Τουμπανιάσαμε :lol::lol:

Μια χαρά σας κόβω.....όχι σαν εμάς που περιμένουμε γενέθλια για να φάμε τούρτα... :shock::?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ναι κάθε Σκ κάνω ένα γλυκάκι!! Βάζω το επεισόδιο που θέλω στο Λαπτοπ βλέπω και κάνω!!! Και ξέρεις πιο είναι το καλό;; Ότι πάντα βγαίνουν έτσι όπως τα δείχνει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλη εβδομαδα πολυλογουδες τι κανετε???

ευτυχως σημερα ηλιος ωραιος ειναι....ειπα να σιδερωσω σημερα το ορος πατατα κ δεν θελω κλαψ κλαψ :(:(:(:(

ασπακι τελεια κ η τουρτα σας κ ο μπουφες σαςκ το καλυτερο ειναι οτι περασατε ωραια μπραβο κ του χρονου!!!!!!!!

ελενακη καλημερα τι κανεις??

φλωριαννα μου ειδες το σαββατο που ειχε κατι ταρτες με μηλα φαινοταν πολυ ωραιες λεω να τη φτιαξω κ εγω δεν εχω φτιαξει ποτε κατι του παρλιαρου αλλα πρεπει μου φαινετε...

ρια καλες προετοιμασιες για το παρτακυ σας!!!

γεια σου ρε τονια χορευταρου :D:D:D

βικακυ ιωαννακη ερη αντριαννα τονια κατερινακη φανη ηλιαννα ελισαβετ σταμμυ πολλα πολλα φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...