Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κουτσομπολίτσες μανούλες 2008 - Νο.9!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσια πρεπει να σας αφησω για να ετοιμασω τα παιδια επειδη εχουμε να παμε σε γεννεθλια κ θελουμε μια ωρα κ βαλε να ετοιμαστουμε :lol::lol::lol::lol::lol:

αν προλαβω θα μπω το βραδυ αλλιως αυριο!!!πολλα φιλια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=wave.gif][smilie=wave.gif]:ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΛΙΑΝΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΗ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΗΛΕΙΣ ΤΗ ΚΟΥΝΙΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΑΡΧΗΣΑΝ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΤΕΚΝΟ!!!!!!!!!! :roll:

ΔΟΥΛΕΨΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα εχουμε λιωσει σημερα τα εικονιδια καλα εχουν πολυ πλακα :lol::lol::lol:

ελισαβετ κ εγω καφεδακι πινω κ ακουω λαλα κ γελαω με αυτα που γραφουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΝΟ ΤΑ ΕΙΚΟΝΙΔΙΑ ΛΙΩΣΑΜΕ;;; :roll::roll:

ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΛΙΩΣΑΜΕ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::)):)):)):)):))=))=))=))=))=))=))[smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΙΚΟΝΙΔΙΟ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΕΙ!ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ [smilie=pottytrain1.gif] [smilie=pottytrain1.gif] [smilie=pottytrain1.gif] [smilie=pottytrain1.gif] [smilie=pottytrain1.gif] [smilie=pottytrain1.gif] [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕΙ ΑΞΕΧΑΣΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΡΙΝΟ ΠΑΛΙ!! :lol::lol:

ΠΑΩ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩ Κ ΤΗ ΜΑΡΙΣΟΥΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΟΙΜΑΤΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ Κ ΠΑΡΑΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΤΕΛΙΚΑ :roll:

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!ΙΣΩΣ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΜΠΩ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*:-*:-*:YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello koritsoudia!!!ti kanete??

emeis kala..spitaki xalara..

bikoulini,bikaki,iliana ksesalwsate pali ee??ax vre koritsia..trelokomeia eiste!!

bikaki ra 2 sas e??ante..ante..mipws se peisei kai gia to 2o o nikos..xaxa..

bikoulinaki kourasmenaki...upomoni...

iliana kala na perasete sta genethlia..

tonia irthe i ksaderfi kai mas grafeis ee??

stamoulini min to sketftesai koritsaki mou...exoume polli dunami eidika oi gunaikes..giati n amin ta katafereis!!ante vale mpros!!

elenaki,elisaki,katerinaki,lenaki,eraki,toniaxan,andriana,aspaki,flwriana filia se oles..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε τρελιαρες πεθανα στο γελιο με οσα διαβασα!!! :lol::lol::lol:

Τελεια η κουνια!!! Οποια την παραλαβει πρωτη να μας πει εντυπωσεις και τρικ! :lol::lol:

Μου φτιαξατε για λιγο την διαθεση...

Τι κανετε??

Εγω οχι και τοσο καλα...μαλλον μια καταθλιψουλα μικρη πρεπει να την περναω απο οτι καταλαβα...και ξεσπαω στην Ειρηνη γμτ και πολυ στεναχωριεμαι μετα..τελευταια ολο της φωναζω...ποσο κακη μανα ειμαι γμτ...Πριν λιγο την εβαζα για υπνο και ηταν ζεστη.Την μετραω και δειχνει 38.5.Ετσι στα ξαφνικα γμτ και δεν δειχνει να εχει κατι..της εδωσα λιγο Nurofen και επεσε ξερη.Καμια ιωση λετε? αλλα τοσο ξαφνικα και μονο πυρετο? παραξενο μου φαινεται...

Ειναι καμια εδω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω οχι και τοσο καλα...μαλλον μια καταθλιψουλα μικρη πρεπει να την περναω απο οτι καταλαβα...και ξεσπαω στην Ειρηνη γμτ και πολυ στεναχωριεμαι μετα..τελευταια ολο της φωναζω...ποσο κακη μανα ειμαι γμτ...Πριν λιγο την εβαζα για υπνο και ηταν ζεστη.Την μετραω και δειχνει 38.5.Ετσι στα ξαφνικα γμτ και δεν δειχνει να εχει κατι..της εδωσα λιγο Nurofen και επεσε ξερη.Καμια ιωση λετε? αλλα τοσο ξαφνικα και μονο πυρετο? παραξενο μου φαινεται...

Ειναι καμια εδω?

Λενάκι μου, εισαι πολυ πολυ καλή μανούλα, μην βάζεις τέτοιες σκέψεις στο κεφαλάκι σου.. Ειναι λογικό να ξεφεύγεις λίγο απο τα όρια σου, μόνη στο σπίτι και λεχώνα.. Κουράγιο κοριτσάκι μου..

Να τις προσέχεις τις μικρές καταθλιψούλες..

Προσπάθησε να ανεβάσεις λίγο την διάθεση σου, ηρέμισε και όλα θα πάνε καλα..

Θα φτιάξει και ο καιρός και θα κάνεις βολτίτσες με τα παιδάκια σου..

Ο πυρετός μπορεί να ειναι και απο δοντι Λενάκι, μηπως βγάζει κανένα τραπεζίτη??

Φιλακια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΕΡΑΣΑ Κ ΕΓΩ Κ ΤΑ ΠΕΡΝΑΩ ΑΚΟΜΑ...Κ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΚΙΑ ΜΑΜΑ...Κ ΕΓΩ ΣΤΗ ΜΑΡΙΣΑ ΞΕΣΠΑΩ Κ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΕΡΝΩ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΤΗ ΦΙΛΑΩ ΚΛΑΙΓΟΝΤΑΣ...ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΜΑΝΟΥΛΑ...ΑΝ ΔΕΝ ΗΣΟΥΝ ΔΕΝ ΘΑ ΣΚΕΦΤΟΣΟΥΝ ΟΤΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙΣ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ...ΑΥΤΟ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ...ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΗ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...ΤΑ ΛΕΩ ΣΕ ΣΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΩ Κ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ Κ ΠΟΥ ΣΤΑ ΛΕΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΝΙΩΘΩ...ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ...

ΤΙ ΝΑΕΧΕΙ ΤΟ ΕΙΡΗΝΑΚΙ;;ΕΤΣΙ ΞΑΦΝΙΚΑ;;ΜΗΠΩΣ ΚΑΜΙΑ ΙΩΣΗ...ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...