Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κουτσομπολίτσες μανούλες 2008 - Νο.9!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τρελο γελιο εχει ελενακη να περνας ευχαριστα την ωρα σου :lol::lol::lol::lol::lol:

βικακυ εκει με τη κουνια ειναι πατα να σου βγαλει ολα τα προιοντα καπου στη μεση ειναι αντε δεν λεω τιποτα αλλο να δουλεψεις :lol::lol::lol::lol: να δω πως θα κρατηθω :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif] [smilie=downtown.gif] [smilie=downtown.gif] [smilie=downtown.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=tongue7.gif][smilie=tongue7.gif][smilie=tongue7.gif][smilie=tongue7.gif][smilie=tongue7.gif][smilie=tongue7.gif][smilie=tongue7.gif]

:lol::lol::lol: εχω ψοφησει στα γελια

ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΙΔΑ ΑΥΤΟ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την κουνια η τον ψαρα????????????????????????????????????????????????? οεοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο ?????????????????????????????????????????? :?::?::?::?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οντως κ εγω εχω ψωφησει στο γελιο κ με ρωταει ο αντρας μου κ δεν του δινω σημασια :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

λεει ''α καλα δεν παμε καλα εδω μεσα ,εχουμε χαζεψει!!!!!'' κ εφυγε παει για μια δολεια.

μαλλον την κουνια θα παρω κ θα σας πω εντυπωσεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

α εκτος αν εχει κ τιποτα αλλο καλλυτερο !!!!! =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α δεν σας ειπα κ το καλο.σημερα εβαψα τα μαλλια μου κ επειδη το σκατιαρικο ο μικρος μου δεν καθοτανε ,ξερετα ποσο εμεινα με τη βαφη στο κεφαλι??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

2 ΩΡΕΣ :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: αφου δεν εμεινα κουρουπα παλι καλα :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α δεν σας ειπα κ το καλο.σημερα εβαψα τα μαλλια μου κ επειδη το σκατιαρικο ο μικρος μου δεν καθοτανε ,ξερετα ποσο εμεινα με τη βαφη στο κεφαλι??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

2 ΩΡΕΣ :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: αφου δεν εμεινα κουρουπα παλι καλα :lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΑΧ ΘΑ ΚΑΤΟΥΡΗΘΩ ΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαστε αλλουουουουουουου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι γελιο κ αυτο σε καλο μας :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τυχερη ειμαι που τα εχω ακομα τα μαλλακια μου!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφτιαξα και εγω καφεδακι αφου δεν καταφερα να ξεκουραστω ...

Βρε Ηλιαννα τυχερη εισαι που εχεις ακομα μαλλια :D:D:D

Αχ θελω ενα τσιγαρακι να κανω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξανθα οπως παντα ,γιιυτο λεω παλι καλα που δεν βγηκα καραφλα =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)) τυχερη δε λες τιποτα :lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΛΙΣΑ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...