Μετάβαση σε περιεχόμενο

Κουτσομπολίτσες μανούλες 2008 - Νο.9!!!


Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Στη δουλειά είμαι όπως κάθε μέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βαριέμαι αφάνταστα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βικουλίνι είδα την φάρσα που έβαλες και ξεράθηκα στα γέλια :lol::lol::lol::lol: .

Bikxar χθες μόλις ρώτησες τι ώρα σχολάω έκλεινα :lol::lol::lol::lol::lol::lol: .

Πρέπει να κανονίσω για το παρτυ της μικρής και ακόμα δεν έχω κάνει τίποτα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πρέπει σήμερα να πάω να παραγγείλω τούρτα και να δω τι θαδιαλέξει για να πάω να ψωνίσω και τα υπόλοιπα.

Λέω να πάω την Πέμπτη στα Jumbo να πάρουμε και στολές!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θα ντυθούμε όλοι μικροί και μεγάλοι.

Έχω γράψει στην λίστα τους πιο κοντινούς και είμαστε 30 μεγάλοι και 12 παιδάκια να δω που θα χωρέσουμε πάλι.

Για παιδότοπο μην μου πείτε γιατί δεν υπάρχει μία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αυτά τα νέα μας.

Η μικρή την τελευταία φορά που την ρώτησα μου είπε ότι θέλει να ντυθεί καομπόης :roll: , πιο πριν μου είχε πει νεράιδα, πριγκήπισσα, μπουτσ και χιονάτη.

Πέρισυ είχαμε ντυθεί και οι δύο κοκκινοσκουφίτσες και θέλαμε τον Σωτήρη να τον ντύσουμε λύκο αλλά δεν βρίσκαμε στολή εδώ Σαλαμίνα και ντύθηκε μάγος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ρια καλημερα μου βρε ολοι καλη χωρανε καλη διαθεση να υπαρχει...

εμενα ο μικρος δεν τις γουσταρει τις αποκριες περυσι ειχαμε παρε στολη ο κακος χαμος εγινε δεν τη ηθελε με τιποτα φετος πηγαμε να διαλεξει κ παλι τα ιδια δεν σελω λεει...

γονιδια παντως ουτε εμενα μου πολυαρεσουν στο νικο παλι καθολου :lol::lol::lol::lol:

επιτελους με πηρε ο νικος ερχετε παω να ετοιμαστουμε θα παμε να παρουμε δωρακι για το καμαρι μας που γιορταζει τη πεμπτη!!!!!!!!!!!!!

φιλακια σε ολες τα λεμε μετα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΡΙΑ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ...ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΣΑΒΒΑΤΟ;;ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΡΤΥ;;;ΚΑΛΕΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ;)

ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΡΕ ΓΜΤ Η ΜΙΚΡΗ :cry:

ΚΑΛΑ ΨΩΝΙΑ ΒΙΚΑΡΑΑΑΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλίνι το παρτυ είναι στις 13 Φεβρουαρίου Κυριακή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bikxar καλά ψώνια τι θα του πάρετε???

Εγώ βρε κορίτσια δεν ξέρω τι δώρο να της πάρω.

Από παιχνίδια τα έχουμε σχεδόν όλα αλλά παιχνίδι θα θέλει πάλι.

Άσε που θα της φέρουν ένα σωρό και θα πάθει παράκρουση πάλι.

Έτσι το έπαθε και τα Χριστούγεννα.

Βλέπετε η έξυπνη είχε βάλει τα παπούτσια της στο δέντρο του σπιτιού, στο δέντρο του δωματίου της ένα μικρό που έχει και στο σπίτι της πεθεράς μου. Συν ότι της έφεραν όλοι παιχνίδια. Και ξεχωριστή παραγγελία είχε δώσει στον μπαμπά της.

Λέω τώρα που θα πάμε στα jumbo να της πάρω κανένα κουτουρού :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα!Πρωινες πρωινες ε?

Βικακι τι ωραια ,καλα ψωνια!Και εγω θα κετεβω για κανα καφεδακι και να αλλαξω και κατι πραγματακια που φερανε στον μπεμπη..

Βικουλινι ασε και με τον δικο μου χαμος γινεται.Ετσι και του πεις οχι εχουμε φωνες!Τι να κανουμε ελπιζω πως θα στρωσει καποια στιγμη!

Ρια καλη δουλιτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία είναι στην Χαλκίδα είχαμε πάει με τον άνδρα μου ΣΚ όταν τα είχαμε βέβαια όχι ότι είδα και πολλά όλη μέρα στο ξενοδοχείο την βγάλαμε χιχιιχιχιχιχιχιιχιχι

Θυμάμαι ότι είχε και τέλεια θαλασσινά.

Είχαμε μείνει σε ένα μεγάλο που είναι στην παραλία αλλά δεν θυμάμαι το όνομα.

Εν το μεταξύ θυμάμαι ότι βαριόμαστε να ντυθούμε να πάμε για φαγητό και είχαμε δει μια πιτσαρία εκεί στην παραλία και λέμε θα βάλουμε με φόρμα και θα πάμε.

Και μπαίνουμε μέσα και ήταν κυριλέ να φανταστείτε ότι ήταν μια που φορούσε γούνα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: .

Είχαμε σκάσει στα γέλια καθήσαμε εμείς με τις φόρμες και ρίξαμε πολύ γέλιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε?επιτελους μια μερα χωρις βροχη,αλλα με πολυ κρυο.χιχιχιχι

βικακι μου ετσι κανει κ η δικια μου αν της πω οχι κλαιει κ χτυπιεται ,ετσι λοιπον αντι να της το πω ευθεως της το λεω με εμμεσο τροπο!!!!!!! :lol::lol::lol: μη στεναχωριεσαι οπως ειπε κ η βικυ αν οχι ολα τα πιο πολλα παιδια ετσι ειναι.ε υπομονη κανα δυο χρονια μεχρι να στρωσουν,λεμε τωρα :lol::lol::lol::lol::lol:

ρια μου αυτη με τη γουνα που ειδες στην πιτσαρια ισως ηταν μια ξαδερφη του αντρα μου,οποτε βγαινουμε κυκλοφορουνε (με τον αντρα της) με γουνες και καπαρτινες :shock::shock::shock::o:o χιχιχι

βικυ μου αντε καλα ψωνια !!!!!!!!!

α βρε κοριτσια το αλλο σαββατο εχουμε επετειο με τον αντρουλη μου κλεινουμε δεκα χρονια μαζι,κ δεν ξερω τι δωρο να του παρω.για πειτε καμια ιδεα.......!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ηλιάνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εσύ που μένεις??? έφαγα κόλημα σήμερα να σας ρωτάω όλες :lol::lol:

Και εγώ με τον άνδρα μου κλείνουμε 11 χρόνια μαζί!!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ μάλλον θα του κάνω κάτι πονηρό και όχι δώρο γιατί από δώρα τόσα χρόνια τα έχουμε πάρει σχεδόν όλα.

Πάντως αν θέλεις για δώρο σκέψου κάτι που να έχει σχέση με κανένα χόμπυ του λέω εγω τώρα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρια μου απο χαλκιδα ειμαι γι'αυτο το ειπα αυτο πριν!!!χιχιχιναι ετσι τοσα χρονια πια τι αλλο να σκεφτουμε!!!!!κοιτα απ'οτι εχω καταλαβει κατι εχει κανονισει γιατι μου εχει πει να κρατησει η μαμα μου τα παιδια,οποτε μαλλον δεν θα ειμαστε εδω στο σπιτι εκεινο το βραδυ.οποτε εκει που τοσα χρονια τα κανονιζα εγω ολα βεβαια εδω στο σπιτι ,φετος παει να μου την φερει.....ετσι σκεφτομαι τι να εκανα - επαιρνα!! :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιάνα τι ωραία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τότε πρέπει να του πάρεις κάτι..................................

Βέβαια όλα θα του έχεις ξαναπάρει.

Πάρε ένα ρολόι.....................................................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα καλα θα ηταν να το φοραγε κιολας!!!! :evil::? του ειχα παρει στις αρχες κ ειναι μεσα στη ντουλαπα το φοραει οποτε εχουμε κανα γαμο η κατι τετοιο =))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες!!!!!!!!!!!

Ευτηχως η μικρη δεν εχει πυρετο μονο χτες εκανε μια φορα και δεν ξανα εκανε καθολου πυρετο!!

την γλιτωσαμε μαλλον βεβαια δεν βγαζω εξω

,χτες πηγα στο μολ εδω στον αγ.δημητριο,αντε αν γινουμε καλα να κανουμε μια συναντηση ολες μαζι μια κυριακη εχει κ παιδοτοπο και παρκιν κ ειμαι στο σταθμο του μετρο οποτε θα μας βολευει νομιζω ολες!!!

καλως ηρθες στην παρεα μας ηλιαννα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου σου stamymamy,ευχαριστω πολυ!!!!αχ περαστικα σας,μακαρι να μην ξανακανει πυρετο η μικρουλα σου!!!!!α ωραια καλα θα ηταν!!!!αλλα εγω δεν κοβω να τα καταφερνω γιατι πρεπει να με φερουνε,φοβαμαι να οδηγησω!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηλιαννα βλεπω απο τα τικερακια σου εχεις δυο παιδακια.η ζωη σου πως ειναι??σκεφτομαστε κ εμεις για 2 παιδακι αλλα δεν αντεχω ωρες ωρες το 1 !! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΣΤΑΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;;

ΓΙΑ 2 ΠΑΙΔΑΚΙ;;ΕΓΩ ΠΑΝΤΩς ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΠΡΟΘΥΡΑ ΝΕΥΡΙΚΗΣ ΚΡΙΣΗΣ :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: ΓΡΙΝΑ ΓΡΙΝΑ ΓΡΙΝΑ ΓΡΙΝΑ ΓΡΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI BIKOYLINI ΑΥΤΑ ΦΟΒΑΜΑΙ Κ ΕΓΩ!!ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΩ?? :lol::lol:

ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΟΥΝ Κ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ!!!ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ Η ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ ΜΟΥ... :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ;;

ΕΝΤΑΞΕΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΕΠΕΤΑΧΤΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΒΕΒΑΙΑ Κ ΟΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΟΛΥ ΓΡΙΝΙΑΡΟΥΛΗΣ Κ ΑΥΤΟ ΜΟΥΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ...ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΜΕΣ...ΑΛΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΣΩΣ ΠΗΓΕΝΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι ανασφαλρεια βρε σταμμυ μου?εννοειται πως θα τα καταφερεις οπως τα καταφερνουμε ολες.η καθεμια με τον δικο της τροπο βεβαια.ναι δυο παιδακια εχω.η αληθεια ειναι πως το δευτερο ηρθε ετσι ουτε καν το ειχαμε σκεφτει. :lol: κοιτα στην αρχη οντως ειχα δυσκολευτικα αρκετα,αλλα μετα ομως συνηθησα.μια συνηθεια ειναι ολα!!!! :?:? βεβαια υπαρχουν στιγμες (πολλες θα ελεγα) που ειναι σκετη τρελα :shock::shock::o:twisted: , κ λες ποσο αλλο θα αντεξω ,προς τα που να φυγω!!!!!!! :shock::shock::shock::?:?:o

αλλα οταν τα βλεπεις μετα (σε ηρεμες καταστασεις) πραγματικα λες πως δεν θα τα αλλαζες με τιποτα κ για τιποτα!!!!!!!!!!ε ειναι γλυκουλια μωρε :P:P:P

ποσο χρονων ειναι το παιδακι σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρισα κοριτσαρες πηγα ζαρα κ του πηρα ρουχαλακια δεν τη παλευα για αλλα παιχνιδια ειμαστε πληρης ανοιγουμε jumbo ανετα :lol::lol::lol:

καλα δεν υπαρχει τιποτ τα ειχα εξαφανισει ολα ελεος :?:?:?:?

ηλιαννα μπορεις αν εχεις καποιον να αφησεις τα παιδια να του κανει μια δωρο μια διανυκτερευση σε ξενοδοχειο της αθηνας να φατε το βραδυ το πρωι να παρετε πρωινο να το κανεις σκ...

εγω το χα κανει προπερσι ειχα κλεισει στη γλυφαδα στο congo palace για το βραδυ ειχα κλεισει σε μια μπυραρια της γλυφαδας γαματη....την επομενη μερα κατεβηκαμε πηραμε το πρωινο μας γαματα ηταν

τωρα σε αντικειμενο μπορεις να παρεις κανα :shock: γκατζετακι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακι μου ναι ησυχος ειναιενταξει.μονο τωρα ειχε μια βδομαδα που ηταν μες στη γκρινια κ δεν ξερω γιατι??? :roll::roll::roll: σε γενικες γραμμες ομως ειναι ησυχος ενταξει!!!!

βικυ μου κατι τετοιο εχω ψιλιαστει πως εχει κανονισει αυτος.......!!! :roll::roll: αρα δεν εχω κ πολλες επιλογες σε τετοια.....!!χιχι οποτε πρεπει να το βαλω να δουλεψει κ εχει στερεψει το ριμαδι τοσα χρονια πια !!!τι αλλο... =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...