Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ο φεβρουαριος ειναι καλος μηνας βλεπω....μπραβο κοριτσια.....αντε να εχουμε ευχαριστα κ απο τις υπολοιπες

περισυ τετοια μερα ανακοινωνα κ εγω την εγκυμοσυνη μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου τι ευχάριστα νέα είναι αυτά;;;; Πέντε μέρες έλειψα και ήρθαν τα πάνω κάτωωωωωωω;;;;;;;;;; Συγχαρητήρια σε όλες και εύχομαι τώρα που ξεκολλήσαμε να έχουμε μόνο ευχάριστες ανακοινώσεις να κάνουμε!!!!!! Ποια έχει σειρά τώρα, γιατί σας έχασα;;;;; :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose an piaseis k kanena parapanw tha mou to steileis????????pleaseeeeeeeeeeeeee :D:D:D:D

den kserw ti allo na kanw!!prepei na eimai mesa k opote bgainw eksw olo apo dipla peftoun...panw mou kanena :lol:

kon mou twra perimenoume ti rose k meta exoun seira cuando k merenta...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα βαλω ενα τεραστιο σεντονι jannolino μου να πεσουν πολλα να δωσω σε ολες σας ;):-p αχ εμενα περιμενετε να ειμαι αλλα θα απογοητευτουμε ολες γιατι θα ερθει παλι :( εκανα και ενα μπανακι τωρα να κατεβει αμα ειναι να τελειωνουμε γιατι οσο περνανε οι μερες ελπιζω και στο τελος θα φαω τα μουτρα μου παλι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε παιδιά περιμέναμε κάποτε να μάθουμε νέα και απο μια ακόμα ψυχή, την κιμόν,

τι έγινε με την κοπέλα αυτή ;

Χρυσάνθη ξέχνα τα παλιά και προχώρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] L-)L-)L-)3:-O3:-O \:D/ \:D/ [smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=protest.gif] εδω απο πανω παιδι μου!!!!!!!!!!!!!πανω απο το μαμμυ!!!!!!!γρηγορα κλεισε την ομπρελα και κατσε απο κατω!!!!!!!!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!

ΕΛΕΝΑ ΕΛΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΝΕΙ Η ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΟΥΡΑΓΙΟ. ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΑΡΤΙΟ ΓΕΡΑ!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΒΓΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗ ΜΩΡΟΒΡΟΧΗ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΕΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΤΙΣ ΠΡΟΣΕΥΧΟΥΛΕΣ ΜΟΥ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΧΑΡΑ ΠΗΡΑ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ!!!!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΡΔΟΥΛΑ!!!!!!! ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ!!!!!!!!!!!! Χ+Μ ΚΑΙ ΕΛΕΝΑ ΒΑΛΤΕ ΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΓΤ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΜΑΡΤΙΟ ΠΑΩ!!! !!!!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΜΕΡΕΝΤΑ KAI ROSE ΑΚΟΥΤΕ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια τωρα που εκλεισες και την ομπρελα ολα θα γινουν..προσεχε μη σου ξεφυγει το μωρο που πεφτει ε;...πολλα κοριτσακια δυναμικα για μαρτιο..!!!!!!!!!ο μαρτιος ειναι ωραιος μηνας!!!οχι επειδη εχω γενεθλια.. :lol::lol: αλλα μ αρεσει..ναι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι ωραια τα μωρακια που ερχονται αλλα και η ομπρελα ρε συ αναστασια πολυ σουπερ :-bd καλα λεει η μερεντα γι αυτο τοσο καιρο δεν την εκλεινες? :lol::lol::lol: τωρα που πηρες την αποφαση θα ερθει το σπορι σου θα δεις ;)

βρε μερεντουλα εχω μια απορια οι μαγισσουλες σου πετανε?η κλανουν αστερακια? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: πρωτα ειχαμε τον κλανοερωτα με τις καρδιες τωρα τις κλανομαγισσες με τα αστερια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: η κλανια δεν φευγει με τιποτα ομως σημα κατατεθεν μας ;)=p~

για ελατε ολες οι κοπελες μαρτιου να μαζευτουμε γιατι ναι ναι προβλεπω να ειμαι και εγω μαζι σας :-p σημερα 28η μερα δεν ηρθε αρα μεχρι την Πεμπτη που ειναι 30η θα ερθει σιγουρα.δεν νιωθω να ειμαι εγκυος βρε κοριτσια δεν εχω τιποτα πως θα ειμαι?ουφφ :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia....elena x+m kai demoula balte me k emena sti parea!!!kai egw gia marti eimai!!!!!rose esena paizetai akoma an tha se baloume!!tha se perimenoume mexri ti paraskebi k elpizw k efxomai na mas ti skaseis!!!! :D:D

a k twra pou sxoliazes tis klanitses...i sia pou einai??????oeo?????? :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι jannolino μου να σας την σκασω :-p αλλα δεν το βλεπω..ας περιμενουμε λοιπον μεχρι τοτε :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:lol::lol::lol::lol:

ελα ντε αυτη η σια αυτες τις μερες ειναι απουσα.σια εχεις μαζεψει πολλες απουσιες κανονισε θα μεινεις μεταξεταστεα :lol::lol::lol::lol::lol: χωρις την μποχα που μας προσφερες δεν μπορουμε να συνεχισουμε δεν καταλαβαινεις? =p~=p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

6 μερες!!!!!!!!!! :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss .... :lol::lol:

ροουζ τι θες να νιωσεις παιδι μου; ειδες η καρδουλα;τιποτα δεν ενιωθε!!!!!δεν ξερεις ποτε!!!!σημερα δεν ηρθε..πανω κοιτας;τα χερια τα εχουμε ανοιχτα;στεκεσαι αγαλματακι ακουνητο αμιλητο;ε θα ρθει!!!!!!!!κοιτα να το πιασεις!!!!!!μη μας σκασει στα πατωματα!

η σια χαθηκε..δεν καταλαβαινω που μας αφηνει χωρις κλανιτσες...μονες μας θα κλανουμε τωρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

arxise k kokkinizei olo k pio poli i lista!

ti wraia!euxomai poli sintoma na maste oles ma oles olokokkines!na min uparxei allo xrwma!mono KOKKINO!

i sia exei xathei ontws. . . !p eisai kale sia?mas exeis afisei oles edw monesssss?EEEEE?????

rosaki perimenoume e . . . ola tha nai teleia!tha to dei!!euxomai na sai egkioulaaaa!ante na kokkiniseis na paroume k meis seira siga siga:)

oi upoloipes oles kala koritsakia m?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!!Η Σια μου εστειλε να σας πω......φραστττττττττττττττττττττ!!! :-o και θα σας εξηγησει η ιδια τι εννοει!! :ymparty:=p~:))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ , κορίτσια διαβάζω ευχάριστα νέα και χέρομαι πολύ, Συχγαρητήρια κοπέλες εγκυμονούσες, μια τέλεια ευχαριστη τελειόμην εγκυμοσύνη να έχετε, με έναν πόνο.

Αχ τι ωραία είναι αυτά! Οι υπόλοιπες σας βλέπω ακμαιότατες. Λοιπόν εγώ δεν έχω νέα να σας πω, Ξεκινάω εξετάσεις τι γνωστές για εσάς. Ευχομαι να πάνε όλα καλά και να μην έχω πολλά εμπόδια. Προς το παρόν οι εξετάσεις και μετά βλέπουμε, τα ξέρετε αυτά.

Rose, Cuando, marikaki, merentoula, ΣΙα, Αναστασια σας ευχομαι τα νέα σας να είναι τα καλύτερα που έχετε πάρει τον τελευταίο καιρό. Σας ευχομαι 1500++++++++ μονάδες να είναι τα νέα που θα ακούσετε.

Οι υπόλοιπες που διαβάζω κάτι για Μάρτιο σας ευχομαι να πέσει στα χέρια σας αλλά μην ξεχνατε κλειστή ομπρέλα και χέρια ανοιχτά.

Να μου έρθει και μένα εκείνο το γλυκούλικο που με κοιτάζει, το βλέπω αλλά δεν είναι σίγουρο μάλλον ακόμη. Θα το περιμένω.

Σας σκέφτομαι

ΦΙλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειμαι καλεεεεεεεεεεε...... :-B:-B:-B:-B

Μετα απο τοσες επυτηχιες προετοιμαζομουνα σωματικα ετρωγα φασολαδες καυτερες κοκκινες πιπεριες,

επεινα καφεδοκλανιδι και ναι μπορω να ομολογησω οτι ειμαι ετοιμη [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif]

απομακρυνθειται [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] παρακαλω οι κοπελες [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] κλειστε για λιγο τους υπολογιστες αν μπορειται κρυφτε τους κιολας [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] φερτε τους ανεμιστηρες και φορεστε καπελα [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] για το μαλλι σας παρακαλω [smilie=director.gif]

[smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

:-t:-t:-t:-t:-t:-t:-t:-t:-t:-t:-t:-t:-t:-t:-t:-t:-t

[smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif][smilie=blob8.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] φρααααααααααααααααααστττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττττ

πριτσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ

γκλαννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννννν

ζαλιστηκα :crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:

οποια παρεμεινε εδω δεν ευθυνομαι για το αποτελεσμα [smilie=happy5.gif] [smilie=glasses11.gif] [smilie=hippy2.gif] [smilie=icon_geek.gif] [smilie=icon_farao.gif] [smilie=icon_jokercolor.gif] [smilie=icon_queen.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=sad1.gif] [smilie=glasses3.gif] 8-x=:):ymbilly:o-+[smilie=alien.gif]

ξαλαφρωσα χε χε [smilie=angel10.gif][smilie=angel10.gif][smilie=angel10.gif]

καμια ζωντανη??????? :-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...