Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΛΥΚΙΕΣ ΜΟΥ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΤΡΙΕΣ............ :(

ΑΚΥΡΟ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ..........ΗΡΘΕ ΣΤΙΣ 4 ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΥΠΜΠΑΝΟΚΡΟΥΣΙΕΣ!!!!

ΡΟΖΑΚΙ ΜΟΥ......Η ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΣΑΒ/ΚΟ!!!

ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΣΩ ΟΜΩΣ!!!!!!!!!ΕΙΠΑΜΕ ΑΝ ΔΕΝ....ΣΕ 2 ΜΕ 3 ΜΗΝΕΣ....

ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ!!!!ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ :cry:

τωρα το ειδα ρε χουανιτακι!!!! :(:(:(:(:(

δεν πειραζει κοριτσι μου θα ερθει το σπορακι σου, που θα παει, μην στεναχωριεσαι σου στελνω μια ζεστη αγκαλια :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

παμε γερα για τον αλλο μηνα...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!!!! :D:D:D ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΙΜΑΙ 7 ΜΕΡΑ!!! :D:D ...ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 15 ΛΕΠΤΑ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΚΑΙ ΠΗΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΕΣΤ!!!!!!!!!!! ΜΟΛΙΣ ΠΑΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ !!! :o:o:o ΑΓΩΝΙΑ ΜΕ ΛΑΧΤΑΡΑ ΝΑ ΣΕ ΝΟΙΑΖΟΜΑΙ.....ΑΓΩΝΙΑ (ΑΣΧΕΤΟ) :P:P:P:P ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΠΕΛΙΕΣ ΜΟΥ!!!! 8Α ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΜΕΤΑ...... :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.................... :(

ΠΑΛΙ ΜΕ ΞΕΓΕΛΑΣΕ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟΥ ΤΗ ΣΚΑΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ...........

DEMOYLA?????

ANTE BRE KORITSI MOY!!!ΠΩΣ ΑΝΤΕΧΕΙΣ????

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Demoyla γκαστρωθήκαμε εμείς στο περίμενε... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Πως άντεξες 7 ημέρες παιδάκι μου!!!!! Άντε, μπράβο, και καλά αποτελέσματα.... [smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif]

Χουανιτάκι μου γλυκό, μην μου στεναχωριέσαι... Εμείς προχωράμε δυνατά με τσαμπουκά και τα μωράκια θα έρθουν όταν εκείνα είναι έτοιμα. Μια φίλη φυσικοθεραπεύτρια μου είπε προχθές μια πολύ σοφή κουβέντα... ότι τα μωράκια επιλέγουν τις μανούλες τους!!!

Λοιπόν, υπομονή φιλενάδα, μέχρι να έρθει το αυγουλάκι που θα πει "Ήρθα και θα μείνω, γιατί θέλω το Χουανιτάκι για μαμά μου". Όλα τα άλλα αυγουλάκια φαίνεται είναι αναποφάσιστα και δεν ξέρουν τι χάνουν... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Και εγώ περιμένω να δω ποιό θα είναι το μωράκι που θα με επιλέξει :?::idea::?::idea::?::idea::?::idea: Θα είναι δικό μου αυγουλάκι, θα είναι δανεικό, θα είναι υιοθετημένο μωράκι;;;

Θα δείξει, φιλενάδες μου, και αυτή είναι η ομορφιά της ζωής: οτι ποτέ δεν ξέρεις τι σε περιμένει στη γωνία!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Κάποια στιγμή θα είναι ένα τροφαντό μωρό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντεμουλα γιατι να το κανεις οταν πας σπιτι;που εισαι;οπου θες μπορεις να το κανεις.. :twisted::P ...αντε κι εχουμε αγωνια!!!!!!!!!!χουανιτακι ηρθε η παλιοχαζη!!!και ειχα φουσκωσει μπαλονια!!!αντε...δεν πειραζει ο επομενος μηνας μη στενοχωριεσαι..εχουμε δει ακατανομαστες ουουουουοου...καποια στιγμη δεν θα ρθει..για να δουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω...μολις ειδα εδω στο πλαι κατω απο το αβαταρ μου που γραφει ποσες φορες εχω γραψει στο μαμμυ...2118!!!!!!!!!ντοιν!!!!!!η ειμαι πολυλογου..η ειμαι πολυυυυυυυυυυυυ καιρο εδω και δεν το ηξερα.. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ CUANDO ΜΟΥ!!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΕΔΩ.... ΑΣΕ ΜΕ ΜΩΡΕ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΤΟ ΧΟΝΕΨΩ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ.... :P:P:P:P ΤΟ( + ) ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΕΤΣΙ??? ΓΤ ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ.... :P:P:P:P ΠΑΡΑΚΑΛΑΤΕ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΟ ΓΤ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ .... ΓΤ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ... ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙΙΙΙΙ!!!ΠΦΦΦΦΦΦΦ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ CUANDO ΜΟΥ!!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΕΔΩ.... ΑΣΕ ΜΕ ΜΩΡΕ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΤΟ ΧΟΝΕΨΩ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ.... :P:P:P:P ΤΟ( + ) ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΕΤΣΙ??? ΓΤ ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ.... :P:P:P:P ΠΑΡΑΚΑΛΑΤΕ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΟ ΓΤ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ .... ΓΤ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ... ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙΙΙΙΙ!!!ΠΦΦΦΦΦΦΦ

θα μας τρελανεις!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχα το + ναι ειναι θετικο!!!!!!!!!!!!! :lol::lol: αλλα αναλογως τι τεστ πηρες..συνηθως βγαινουν δυο γραμμουλες μια στο ενα κουτακι και μια στο αλλο..μετα ειναι και το ψηφιακο που σου λεει με λεξεις ναι εισαι εγκυος..το δικο σου βγαινει σταυρουλακι;σου λεει το τεστ στις οδηγιες ποτε ειναι θετικο και ποτε οχι..θα εισαι λεμε!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ CUANDO MOY!!! ΤΟ CLUAR BLUE ΠΗΡΑ ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΤΟ ΛΕΝΕ.... :P:P:P ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΤΣΑΝΤΟΘΛΑ ΜΟΥ... ΑΝ ΒΓΕΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ...ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ....ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧ !!! ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑ !!!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!! ΜΟΛΙΣ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ!!!!!!!!!!!!!! ΑΧ!!!! ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ!!! ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ!!!!!! ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ .... ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ!!!! ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΟ Σ ΑΓΑΠΩ Μ ΑΓΑΠΑΣ!!!!! ''''ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ!!!!''''!!!!!!!!!!!! ??????????????? ΝΑ ΤΟ ΡΙΞΩ ΛΙΓΟ ΣΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΓΤ ΠΟΝΑΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χουανιτάκι μου γλυκό και demoyla,

λυπάμαι πολύ !! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

πάμε για τον επόμενο μήνα με το κεφάλι ψηλά !!! @};-@};-@};-@};-@};-

CUANDO κανένα σύμπτωμα έχεις ; :-ss:-ss:-ss

μεγάλη αγωνία ρε παιδί μου!!!! :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss[smilie=tongue3.gif][smilie=tongue3.gif][smilie=tongue3.gif][smilie=bom.gif][smilie=bom.gif][smilie=bom.gif][smilie=bom.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσαρες μου ,τι εγινε ρε Demoyla ακομα???Ολα τα τεστ εχουν εικονες που σου δειχνουν ποτε ειναι θετικο και ποτε αρνητικο ειναι τοσο απλο!!!!!!!Δεν υποφερεσαι!!!Καντο τωρα αν το εχεις μαζι σου να τελειωνουμε.Δεν βλεπεις περιμενουμε να το γιορτασουμε :ymparty::ymparty:[smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Χουανιτακι μου μην στεναχωριεσαι ολες μας θα φτασουμε στο στοχο μας στο 2011 ειμαστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε σεις φτανει δεν εχω αλλα λεφτα να σας δωσω,ξεπαραδιαστηκα =p~=p~ ειστε και πανακριβες για να πειτε δυο καλες κουβεντες με ξεβρακωσατε :lol::lol::lol::lol::lol:

εεε, να ξέρεις... εεεεε....

ήθελα κάτι λεφτά, να μωρέ εεεε........

τι θα μου δώσεις ;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

κάτι θα περισσεψε :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσαρες μου ,τι εγινε ρε Demoyla ακομα???Ολα τα τεστ εχουν εικονες που σου δειχνουν ποτε ειναι θετικο και ποτε αρνητικο ειναι τοσο απλο!!!!!!!Δεν υποφερεσαι!!!Καντο τωρα αν το εχεις μαζι σου να τελειωνουμε.Δεν βλεπεις περιμενουμε να το γιορτασουμε :ymparty::ymparty:[smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Χουανιτακι μου μην στεναχωριεσαι ολες μας θα φτασουμε στο στοχο μας στο 2011 ειμαστε!!!

Demoyla δεν πειραζει. Προχωραμε μπροστα ολες θα γινουμε μανουλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άχ, βρε demoyla, κρίμα, κρίμα, κρίμα...

Απο το πρωί όλο άσχημες ειδήσεις διαβάζω. Μια φίλη από το μάμμυ μόλις διάβασα ότι έχασε μέσα στην 10η εβδομάδα το δεύτερο από τα δίδυμα που είχε αρχικά ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια κοριτσια!

ρε συ χιωτισσα σου ηρθε? :( κριμα ρε γαμωτο γιατι παιζει τετοια βρομικα παιχνιδια η ατιμη? X( δεν πειραζει δεν πτοεισαι εσυ δυναμικα για τον επομενο μηνα..εγω τελεικα δεν περιμενω το σ/κ λαθος μετρησεις ειχα κανει =p~ απο βδομαδα δεν περιμενω οποτε εχουμε ακομα μερες να αγχωνομαστε :-ss:-ss αυτες τις μερες ρε γαμωτο νιωθω καπως περιεργα..απο χθες το στομαχι μου το νιωθω βαρυ και εχω ταση για εμετο!σημερα το πρωι τα ιδια και τωρα απλα νιωθω βαρος δεν εχω ταση για εμετο,το στηθος τουμπανο!τι να πω εχω κρυωσει η να ειναι κατι αλλο? :-?:-? γινεται βρε κοριτσια απο τωρα να εχω συμπτωματα?την τριτη ειναι η 28η μερα που τους αλλους μηνες τοτε μου ειχε ερθει αρα ειμαι 4 μερες πριν την περιοδο αν ερθει τοτε βεβαια και δεν παει μεχρι 32η μερα το πολυ.αχ δεν ξερω και με εχει φαει μια αγωνια :-ss:-ss:-ss:-ss

demoyla τοσες μερες καθυστερησης και πριν κανεις το τεστ ηρθε? :( αν δεν ειχες ξανα τοσες μερες καθυστερηση μηπως πρεπει να το κοιταξεις με τον γυναικολογο σου?ευχομαι ολα να πανε καλα και συντομα να εχεις ευχαριστα να μας πεις!

μερεντα τιποτα δεν εχω ταπι και οχι ψυχραιμη εχω μεινει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tsa.... καλημέρα...

Σήμερα πάλι ξυπνησα από τα άγρια χαράματα στις 3 το πρωι...και έβλεπα ΣΚΑΙ...

είχε μια εκπομπή με περίεργα εγκλήματα και πως εξιχνιάστηκαν...τύπου CSI...

και μετά με ξαναπήρε ο ύπνος άλλες 3 ώρες...και ξύπνησα το πρωι πιασμένη λες και με έδερναν στον ύπνο μου...ποις ξέρει τι όνειρο έβλεπα!

Χουανιτάκι και demoula έχετε συγχρονιστεί απόλυτα!

Τυχαίο??? Δεν νομίζω! Πάρτε το ως σημαδιακό και ξεκινήστε μαζί για τον επόμενο γύρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ χουανιτακι μηπως δεν εισαι εσυ η χιωτισσα μου τελεικα? :-?:-?:-? βρε μπας και η ελινα εχει δικιο?εσεις οι δυο μαζι πατε τωρα αρα?οποτε μονη παλι θα μεινω :((:((:((:((:(( δεν πειραζει ομως θα κοκκινησω και εγω συντομα ;):lol::lol::lol::lol:

ελινακι τι κανεις εσυ?πως πανε τα σπορια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ χουανιτακι μηπως δεν εισαι εσυ η χιωτισσα μου τελεικα? :-?:-?:-? βρε μπας και η ελινα εχει δικιο?εσεις οι δυο μαζι πατε τωρα αρα?οποτε μονη παλι θα μεινω :((:((:((:((:(( δεν πειραζει ομως θα κοκκινησω και εγω συντομα ;):lol::lol::lol::lol:

ελινακι τι κανεις εσυ?πως πανε τα σπορια?

εάν δεν είσαι ήδη έγκυος κι εσύ...μάλλον πρέπει να αναζητήσεις αλλού ζευγαράκι...

Ελπίζω να ισχύει το πρώτο και να είσαι... οπότε αλλάζουν τα δεδομένα!

Τα σπόρια μου καλά λέω πως είναι... έχουμε ακόμα μέρες μέχρι το επόμενο ραντεβού με τον doctor...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tsa.... καλημέρα...

Σήμερα πάλι ξυπνησα από τα άγρια χαράματα στις 3 το πρωι...και έβλεπα ΣΚΑΙ...

είχε μια εκπομπή με περίεργα εγκλήματα και πως εξιχνιάστηκαν...τύπου CSI...

[smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] τι λες ρε κορίτσι ;

εσύ ξεπέρασες κάθε όριο :lol::lol::lol::lol:

και δεν κουτουλάς τώρα ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sia de to katalaba??de sou aresw k olas.....den me theleis gia xiotisaaaaa????me pligwneis k otan pligwnomai tis amolaw!!!!prouuuuuuts,prits prits...oups :roll: mallon esy sia me to marikaki tha eisai!!esy se 10 meres peripou k to marikaki mas stis 6-9!!!opote???menw monaxoulaaa :((:((:((:((:((:((:-?:-?:-w

demoula diabaza ati selides prin gia na mpw sto klima k lew sigoura tha einai!! :( mi stenaxwriesai koukla mou!!synexizoume akathektes!!!afti i atimi re paidi mou.....perimene na pareis to test???efxomai na sou xreiastei gia ton epomeno mina opws k to xouanitaki!!krima kopeloudes mou!!!alla k ligo poly sinithismenes etsi???to kefali psila k bouuuuur sto psito!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ??????Ο ΠΟΝΟΣ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ Κ ΣΕ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ???/((((ΚΟΤΣΑΝΑ???))

xaxaxa :lol::lol::lol::lol::lol::lol: de gelaw me tin aporia sou elenaki mou alla me to tropo pou to egraoses...mou arese!!!parola afta nomizw pws nai alla den eimai k teleiws sigouri :roll::roll: koritsia gia dwste ta fwta sas.......elpizw na einai k na piaseis k ena sporaro!!... :):):):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα και καλή επιτυχία σου εύχομαι!!! Εγώ έχω μία άλλη περίπτωση συγγενούς ανωμαλίας, έχω δίκερο μήτρα που είναι χωρισμένη σε 2 κοιλότητες. Όσους γυναικολόγους είχα επισκεφθεί μου έλεγαν ναι θα κάνεις παιδί αλλά θα έχεις 2-3 αποβολές μέχρι να ανοίξει λίγο η μήτρα! Ταλαιπωρη΄θηκα αρκετά και άλλαξα 4 γιατρούς μέχρι να καταλήξω στον τωρινό. Στο μεταξύ είχα 4 αποβολές και ανακαλύψαμε και μία αδυναμία στο σπέρμα. Εν τέλει έχω τώρα την κόρη μου, 15 μηνων, με φυσική σύλληψη! Είμαι τώρα 40 ετών, ελπίζω να σου έδωσα θάρρος!!!
    • Καλησπέρα @AGAPOULLA1993! Το αντιμετώπισα κ εγώ αυτό με την μικρή μου. Διήρκησε λιγο παραπανω απο χρονο , μετα σταδιακά τα προσθέσαμε κ τώρα στα 2.5 έτη τρώει τα πάντα.  Ως προς τον θηλασμό ναι , δεν έτρωγα τίποτα που να περιέχει έστω κ ίχνη. Είναι λίγο δύσκολο στην αρχή αλλά μετά είναι μια συνήθεια. Εμείς θηλασαμε μέχρι τα 2 έτη,  οπότε όπως καταλαβαίνεις το περάσαμε μαζί!! Σου στέλνω μπόλικη δύναμη και υπομονή!! 
    • Άντε ωραία ξεκινήσατε και εγω τώρα λέω αύριο να κάτσω να τα ξεδιαλέξω να βγάλω αυτά που θα χρειαστώ για τους πρωτους μηνες γιατί τα έχω λίγο μπερδεμένα όλα μαζί καλοκαιρινά χειμωνιάτικα δεν τα έχω χωρίσει 
    • Και εγω δεν έχω πάρει μπιμπιλινα καθόλου και μερικά αλλά πραγματακια που θα χρειαστώ  γιατι αγχώνεσαι μήπως τελικά δεν σου τα στείλει καθόλου και ψάχνεσαι τελευταία στιγμή ; Γιατί αν σου τα στείλει και αργότερα δεν σε πειράζει ένα καθάρισμα θα θέλουν μόνο  αλλα να πω την αλήθεια και εμένα μου έστειλε η ξαδέρφη  μερικά πράγματα πληρωσα μεταφορική να έρθουν στο χωριό και τελικά ήταν άχρηστα πχ το κάθισμα του αυτοκινήτου ήταν για πέταμα αγόρασα άλλο τελικά και μερικά ακόμα που μου έστειλε τα πέταξα έκλαψα τα λεφτά που έδωσα στην μεταφορική 😕
    • Εγω γενικα κοιμάμαι το βράδυ λίγο όταν αλλαζω πλευρό ζορίζομαι και η ζεστη με ενοχλεί αρκετα αλλά γενικα κοιμάμαι ακόμα  εγω καμία φορά πονάω ανάμεσα από τα πόδια στους προσαγωγούς με πιάνουν κάτι απότομα για λίγο και με αφηνει  Και τα πόδια μου πρήζονται αρκετά αλλά γενικα δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα  ακόμα τουλάχιστον 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...