Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα στα κοριτσια που ξενυχτανε!

μερεντουλα γιατι μαυρισαμε ετσι ρε γαμωτο :( ωραιες ειμασταν στα ροζουλι μας αλλα φανταζομαι δεν μπορουσες να φτιαξεις με κοκκινο χρωμα την εγκυουλα μας ε? ;;) δεν πειραζει συντομα θα κοκκινησω και εγω για να ξεμαυρισω :lol::lol::lol:

μαρικακι μου ευχομαι να ειναι περαστικα και συντομα γιατι η αληθεια ειναι οτι μας εχεις λειψει!

χουανιτακι τα ιδια συμπτωματα εχουμε εγκυουλες ειμαστε =))=))=))=))

LIL ευχομαι πολυ καλα αποτελεσματα και γρηγορα με ευχαριστα!

κατι για υπερτυχερη διαβαζω τι γινεται θελω και εγω να κερδισω το τζοκερ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα στα κοριτσια που ξενυχτανε!

μερεντουλα γιατι μαυρισαμε ετσι ρε γαμωτο :( ωραιες ειμασταν στα ροζουλι μας αλλα φανταζομαι δεν μπορουσες να φτιαξεις με κοκκινο χρωμα την εγκυουλα μας ε? ;;) δεν πειραζει συντομα θα κοκκινησω και εγω για να ξεμαυρισω :lol::lol::lol:

μαρικακι μου ευχομαι να ειναι περαστικα και συντομα γιατι η αληθεια ειναι οτι μας εχεις λειψει!

χουανιτακι τα ιδια συμπτωματα εχουμε εγκυουλες ειμαστε =))=))=))=))

LIL ευχομαι πολυ καλα αποτελεσματα και γρηγορα με ευχαριστα!

κατι για υπερτυχερη διαβαζω τι γινεται θελω και εγω να κερδισω το τζοκερ :lol::lol::lol::lol:

τοτε λαθως φιλες εχεις εσυ!!!! αλλαξε φιλες να κερδισεις και το τζοκερ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα εσυ δεν πιανετε το τζοκερ δεν σας ξανακανω παρεα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ε οχι θα πας εκει που το τζοκερ ειναι δεδομενο ρε χαζο, οχι σε μας τα ασχετα τα βλαμενα...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοειται αυτο σιγα μην κατσω αλλο μαζι σας αρκετα ξοδεψα τον χρονο μου...φευγωωωω παω να το πιασωωωωωω :lol::lol::lol::lol::lol: το τζοκερ εννοω =p~=))=))=))=))=))=))

προσεξε καλα τι θα πιασεις μονο :lol::lol::lol::lol::lol:

σου ευχομαι τα καλυτερα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εννοειται αυτο σιγα μην κατσω αλλο μαζι σας αρκετα ξοδεψα τον χρονο μου...φευγωωωω παω να το πιασωωωωωω :lol::lol::lol::lol::lol: το τζοκερ εννοω =p~=))=))=))=))=))=))

αμα το πιασεις μη μας ξεχασεις..μανουλες θα γινουμε ολο και καποια αναγκη θα χουμε.. :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia xwris plaka ...PANIKOBLITHIKA!!!!!!!einai periploki i ktastasi!!!loipon meta apo ena xrono prospatheiwn kaname tis gnwstes eksetaseis gia na doume pou yparxei to problima!telika to problima einai sto sperma!!mas eipan mono me ekswsomatiki!etsi k egine!!eftyxws parolo pou to sperma eixe ligo poly ta xalia tou dn egine empodio kai kaname embryakia!!i prwti loipon apotyxis i defteri epityxis alla meta pallindromi!!paw sti gynaikologo mou me periodo mou kanei kolpiko yperixo kathisixazontas me pws den xreiazetai apoksesi!mou pairnei aima mexri na midenistei i ormoni k teleiwsame!!!!prosfata loipon allaksa gynaikologo!!!opws merikes tha kserete.. ;) kanoume to iatriko istoriko mou k kanoume ti typiki eksetasi!!kolpiko yperixo me epeksigisi...fantastiko!!!mou eksigise to kathe ti pou eblepe´i camera!ta brike ola yperbolika apsoga xwris ixnos amfibolias pws kati mporei na symbainei!!kai rwtaw:afou iksere gia tis ekswsomatikes dn tha mou elege na kanw afti tin eksetasi??mou fanike poly sobaros k aksiopistos!alla an eprepe na mou to pei mou xalaei oli tin eikona!to thema twra einai pws an kanw aftin tin epembasi tha paei gia ton methepomeno mina i ekswsom.kai afti ti fora tha kanw me katepsygmena!!!ela omws pou einai plirwmena mexri ton martio kai sti parousa fasi oikonomika eimaste......sto pato :?:? koritsia 1000000sygnwmi gia to megalo post kai an sas kourasa alla pragmatika problimatistika :-?:-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο γιατρος σου νομιζω πως ξερει..δεν νομιζω οτι θα πρεπε να κανεις επεμβαση..εχεις κανει καμια υστεροσαλπιγγογραφια;σε ξαναρωταω..εκει βλεπουν καλυτερα απο τον υπερυχο...αλλιως υστεροσκοπηση..λαπαροσκοπηση χωρις καμια ενδειξη δεν νομιζω οτι το κανει κανεις..ειναι εγχειρηση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ysterosalpiggografia....de kserw!ti einai??den nomizw omws!!!!ti na pw twra??ekei pou eimoun aisiodoksi prosgiwthika anomala....thelw na pistebw pws o sigkekrimenos giatros tha mou elege...itan poly prothimos!!!de kserw.... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Jannolino ψυχραιμία, Χιώτισσα, ψυχραιμία....

Επιτρέψτε μου να λάβω και εγώ μέρος στη συζήτηση!!!

Η υστεροσκόπηση δεν είναι πάντα επεμβατική, απλά διογκώνουν τη μήτρα με αέριο, ή υγρό και τοποθετούν ένα σωληνάκι με μικροκάμερα για να δουν καλύτερα τα τοιχώματα του ενδομητρίου και την έναρξη των σαλπίγγων. Εάν δουν κάτι, όπως π.χ. πολύποδες, ή ινομοίωμα, τότε γίνεται επεμβατική, γιατί τοποθετούν εργαλεία και κάνουν απόξεση.

Η υστεροσαλπιγγογραφία γίνεται προκειμένου να δουν καλύτερα τις σάλπιγγες. Όταν ρώτησα τον γιατρό μου εάν με την υστεροσαλπιγγογραφία μπορούν να δουν εάν υπάρχει κάποια εσωτερική ζημειά στη μήτρα, μου είπε ΟΧΙ.

Ερώτηση: όταν είχες την παλίνδρομη κύηση, εξέτασαν το έμβρυο για χρωμοσωμικές ανωμαλίες; Εάν κατάλαβα καλά δεν σου έκαναν απόξεση, οπότε δεν γνωρίζεις για ποιό λόγο παλινδρόμησε το έμβρυο. Ο πιθανότερος λόγος Jannolino μου είναι ότι το εμβρυάκι σας είχε κάποια χρωμοσωμική ανωμαλία (π.χ. ένα παραπάνω χρωμόσωμα, αυτό ονομάζεται τρισωμία), οπότε δεν υποστηριζόταν η ζωή. Απλά, εάν σου είχαν κάνει απόξεση, θα το είχαν εξετάσει κιόλας.

Υποθέτω ότι οι γιατροί σου δεν ζήτησαν υστεροσκόπηση, επειδή υπήρξε εγκυμοσύνη, ασχέτως εάν στην πορεία παλινδρόμησε.

Η υστεροσαλπιγγογραφία δεν είναι απαραίτητη στην περίπτωσή σου, γιατί δεν πρόκειται να χρησιμοποίησετε τις σάλπιγγες. Εάν έκανες σπερματεγχύσεις τότε όφειλαν να τις ελέγξουν.

Μπορείς να συζητήσεις με τον γιατρό σου για την υστεροσκόπηση (hysteroscopy) και να δεις ποιές είναι οι απόψεις του.

Επίσης, γνωρίζεις τι ποιότητα είναι τα κατεψυγμένα σου έμβρυα; Οι εμβρυολόγοι τα κατατάσουν σε ομάδες, π.χ. Ι, ΙΙ, ΙΙΙ, ΙV, V.

Αλλά, να έχεις υπόψη σου, ότι ακόμα και άριστης ποιότητας να είναι, όταν καταψύχονται και αποψύχονται υπάρχουν απώλειες και προβλήματα. Και εμένα μια γνωστή με τέλεια κατεψυγμένα έμβρυα, τις βάλανε 3 και το ένα προχωράει. Ενώ αρχικά έπιασε δίδυμα, το ένα από τα δύο δεν τα κατάφερε...

Η άποψή μου είναι να ξανα κάνεις μια συζήτηση με τον γιατρό σου, ώστε να προχωρήσεις πιο ήρεμη στη τρίτη εξωσωματική. Μπορείς επίσης να του αναφέρεις τις εξετάσεις για θρομβοφιλία (thrombophilia) και για καρυτότυπο (parental karyotype), δηλαδή το DNA σας. Έτσι, απλά για να δεις τις απόψεις του.

Σε φιλώ γλυκά και κουράγιο, φιλενάδα!!! Κάνε υπομονή και είμαι απολύτως σίγουρη ότι σύντομα θα γίνεις μανούλα... :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΟ ΚΑΚΑ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΣΕΣ ΚΑΚΙΕΣ??????ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΜΟΥ, ΟΠΟΤΕ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ ΣΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teddy_Dion

όλα αυτά είναι για σένα!!!!!!!!!!

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:@};-@};-@};-@};-@};-@};-8-}8-}8-}8-}8-}:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:(*)(*)(*)(*)(*)(*) [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου rose 25 και σε ολα τα κοριτσια!!

Ειμαι καινουργια στην παρεα σαs, και εμειs ειχαμε καποια θεματακια τελευταια με μια εξεταση που εκανα (σαλπιγγογραφια) πηγαν να μαs τρελανουν, ημουν στεναχωριμενη για αυτο και αλλαξαμε γιατρο , πηγαμε σε ενα ειδικο σε θεματα υπογονιμοτηταs, φοβεροs,εχονταs υποψη μου δυο κοντινεs μου φιλεs που ηταν δυσκολεs περιπτωσειs.Aυτοs μαs τα ειπε διαφορετικα,εχουμε ελπιδεs για φυσιολογικα που μαs ελεγαν οτι ειναι αδυνατον και θα παμε βημα-βημα :) Το μονο που με εστειλε να κανω εχθες κατι εξετασεις και θα παρω το απογευμα τα αποτελεσματα για το αν θα πρεπει να αφαιρεσω μια κυστη στην οωθηκη λαπαροσκοπηκα.Ελπιζω οπως και να χει να πανε ολα καλα...

Καλη επιτυχια Τeddy περιμενουμε νεα σου!

Καλημέρα LIL,καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!

LIL σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου, πήρες τελικά τα αποτελέσματά σου?

Ελπίζω να είναι όλα καλά και να μην χρειαστεί να αφαιρέσεις την κυστούλα!

Ανα παρόλα αυτά χρειαστεί είμαι ειδικός (το έχω κάνει και μπορώ να σε ενημερώσω

για ότι χρειαστείς!)------αχρείαστη να είμαι!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teddy_Dion

όλα αυτά είναι για σένα!!!!!!!!!!

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:@};-@};-@};-@};-@};-@};-8-}8-}8-}8-}8-}:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:(*)(*)(*)(*)(*)(*) [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel8.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif]

Σε ευχαριστώ καλή μου, είσαι πολύ γλυκιά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εύχομαι σύντομα να έχουμε και άλλα ευχάριστα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ................. :?

ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΣΑΤΕ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ....

ΓΙΑΤΙ ΧΑΛΑΣΕ ΕΤΣΙ ΤΟ ΚΛΙΜΑ??

ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΑΡΕΑ

:?:

ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΠΟΛΛΟΙ ΘΑ ΖΗΛΕΥΑΝ..............Ε ΚΟΡΙΤΣΙΑ??

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ...

ΕΓΩ ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΟΛΕΣ!!!! :P

ΜΕ ΝΙΩΘΕΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ''ΕΛΕΥΘΕΡΩΝΕΙ''.........

ΜΑΡΙΚΙΑΚΙ ΜΟΥ??ΥΠΟΜΟΝΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΗ,ΝΑΙ?

ΘΑ ΞΕΠΕΡΑΣΤΟΥΝ ΟΛΑ....ΠΙΣΤΕΨΕ ΤΟ

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΑΒ/ΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρικακι τα εξηγησες τελεια!!!μπραβο..!τζανολινο ελπιζω να ηρεμησες λιγακι..ειναι τοσοι πολλοι λογοι που μπορει να μην προχωρησει μια εγκυμοσυνη που δεν θα πρεπε να κατσεις ν α τους σκεφτεις ολους γιατι θα τρελαθεις..θα σκεφτεσαι οτι θα γινει και θα γινει..xoyanitaki νομιζω πως η ροουζ περιμενει τελος του μηνα..ε;νομζω..αντε εφτασε το σαβατοκυριακο με το καλο!!!!

μη χαλαμε το κλιμα κοριτσακια..δεν υπαρχει λογος..για αλλο λογο ειμαστε εδω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teddy Dion, μας ειπες τα καλυτερα νεα ,μας εφτιαξες την ψυχολογια!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Ευχομαι τα καλυτερα :P. Σε ευχαριστουμε και για την μπεμποσκονη ,που νομιζω πως θα μας φερει γουρι :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teddy Dion, μας ειπες τα καλυτερα νεα ,μας εφτιαξες την ψυχολογια!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Ευχομαι τα καλυτερα :P. Σε ευχαριστουμε και για την μπεμποσκονη ,που νομιζω πως θα μας φερει γουρι :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Γεια σου Anastasia,και εμενα ο αντρας μου ειχε κυρσοκυλη και προστατιτιδα. Μην ανησυχεις δεν σημαινει οτι δεν μπορειτε να κανετε παιδακι.Σε τεσσερις γιατρους πηγαμε που ετυχε να εχουν προσωπικα και αυτοι το ιδιο προβλημα και ολοι εχουν παιδακια!! Ο ενας μαλιστα τρια.

Jannolino σε ευχαριστω για το ενδιαφερον σου ,εχθες πηρα τις εξετασεις, οι δεικτες ειναι ok για την κυστη που μαλλον ειναι ενδομητριωση, μου βρηκαν οτι εχω θυροειδη ειναι στα αρχικα σταδια και ευθυνεται για την υπογονιμοτητα!!!!Κοριτσια κοιταξτε το θυροειδη σας!!!!Εχω κανει ενα σωρο εξετασεις ως τωρα κανεις δεν μας το ειχε πει. Μεχρι που αλλαξα γιατρο, να ναι καλα ειναι φοβερος και για πολυ δυσκολες περιπτωσεις!!!!!!!!ΕΓΓΥΗΣΗ. Εχω φιλη που εκανε προσφατα παιδακι στα 46 με φοβερα προβληματα και αποτυχιμενες εξωσωματικες απο αλλους.Ολα ευχομαι να σας πανε καλα :D:D

Σια μου και σε εσενα ευχομαι να βρειτε τη λυση :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Anastasia,και εμενα ο αντρας μου ειχε κυρσοκυλη και προστατιτιδα. Μην ανησυχεις δεν σημαινει οτι δεν μπορειτε να κανετε παιδακι.Σε τεσσερις γιατρους πηγαμε που ετυχε να εχουν προσωπικα και αυτοι το ιδιο προβλημα και ολοι εχουν παιδακια!! Ο ενας μαλιστα τρια.

Jannolino σε ευχαριστω για το ενδιαφερον σου ,εχθες πηρα τις εξετασεις, οι δεικτες ειναι ok για την κυστη που μαλλον ειναι ενδομητριωση, μου βρηκαν οτι εχω θυροειδη ειναι στα αρχικα σταδια και ευθυνεται για την υπογονιμοτητα!!!!Κοριτσια κοιταξτε το θυροειδη σας!!!!Εχω κανει ενα σωρο εξετασεις ως τωρα κανεις δεν μας το ειχε πει. Μεχρι που αλλαξα γιατρο, να ναι καλα ειναι φοβερος και για πολυ δυσκολες περιπτωσεις!!!!!!!!ΕΓΓΥΗΣΗ. Εχω φιλη που εκανε προσφατα παιδακι στα 46 με φοβερα προβληματα και αποτυχιμενες εξωσωματικες απο αλλους.Ολα ευχομαι να σας πανε καλα :D:D

Σια μου και σε εσενα ευχομαι να βρειτε τη λυση :P:P:P

Καλημερα σε ολες μας.Lil δεν μπορεις να φανταστεις ποσο κουραγιο μου δινεις.Εμεις εχουμε προστατιτιδα την οποια την αντιμετωπιζουμε με φαρμακευτικη αγωγη και χαμηλη τεστοστερονη, την οποια επεισης.Κυρσοκηλη ευτυχως δεν εχει.Με τα λεγομενα σου τοτε, θα λυθει το προβλημα μετα το τελος της θεραπειας.Αν εχεις περισσοτερες λεπτομερεις θα ηθελα να μαθω.Δηλαδη αν εγινε φυσιολογικα συλληψη μετα ή μια επιτυχημενη σπερματεγχυση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...