Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!!!


Recommended Posts

geia ou lil...euxomai na min einai tipota i kisti sou kai na erthei grigora to moraki..kisteis kanoun oi oothikoules alla sinithos feygoun mones tous min aghonesai...xouanitaki tora den perimeneis e?les na ehoume kai alli anakoinosi?exeis kai oraio simptoma.. :lol::lol::lol:

janolino eheis kanei isterosalpiggografia?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γιαννα μου επιβαλεται να προχωρησεις σε υστεροσκοπηση- λαπαδοσκοπηση αναλογα οτι σου πει ο γιατρος!!!! αλλα να κανεις οπως και να χει και να επιμενεις, ειναι πολυ σοβαρη εξεταση.

Χουανιτακι κοπελα μου σου ευχομαι αυτον τον μηνα να ειναι ο τυχερος σου κοπελα μου!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Γιαννα οτι θες στειλε μου π.μ επιδει εκανα προσφατα υστεροσκοπηση μπορω να σου πω οτι θες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΤΕΝΤΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ! ΝΤΕΜΟΥΛΑ ΤΡΕΧΑ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ. ΚΑΙ ΓΩ ΕΙΧΑ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ 36,6 ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΘΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΧΟΡΙΑΚΟΥΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελιά πλάκα μας κάνεις ;

έχεις 5 μέρες καθυστέρηση ;

τι περιμένεις ; να σου στείλει η Αναστασία κανένα τεστ ;;

χαχαχαχ ωραιο μερεντα!!! χαχαχχα αντε αναστασια στειλε μου!!! μαλλον αυριο θα παω για χοριακη .....φοβαμαι γι αυτο δεν εχω κανει ακομα!!! :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελιά πλάκα μας κάνεις ;

έχεις 5 μέρες καθυστέρηση ;

τι περιμένεις ; να σου στείλει η Αναστασία κανένα τεστ ;;

χαχαχαχ ωραιο μερεντα!!! χαχαχχα αντε αναστασια στειλε μου!!! μαλλον αυριο θα παω για χοριακη .....φοβαμαι γι αυτο δεν εχω κανει ακομα!!! :P:P:P:P

demoyla μπερδευεσαι κοπελα μου, εγω θα κανω τεστ για σενα!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demoyla μπερδευεσαι κοπελα μου, εγω θα κανω τεστ για σενα!! :lol::lol::lol:

δεν κανεις και για μενα 1 θετικο να μου το στιλεις σε λιγο καιρο ?? θα το χρειαστω ρε Αναστασια :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑΧΧΑΧΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΛΑ...ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΑΡΡΩΣΤΟ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΠΙ 10 ΜΕΡΕΣ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΡΕΚΛΑ ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ...ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΡΙΟ ΛΕΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΩ.... :P:P:P:P ΑΝ ΔΕΝ ΛΥΠΟΘΗΜΗΣΩ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ :P:P:P:P ΧΑΧΧΑΧΑΧΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ..... :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν κανεις και για μενα 1 θετικο να μου το στιλεις σε λιγο καιρο ?? θα το χρειαστω ρε Αναστασια :lol::lol::lol::lol::lol:

Για σενα ζαργανα μου και 3 και 4 και οσα θες θα κανω!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑΧΧΑΧΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΛΑ.../quote]

δεν ξέρω τι θα κάνεις αλλά να το κάνει γρήγορα αλλιώς θα δώσω εντολή στην Αναστσία να κάνει αυτή για σένα :shock::shock::shock:

δεν καταλαβαίνεις ;; θέλω να σε κοκκινίσω :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

έπεσε πολύ μαυρίλα στο προφίλ μου και δεν μου αρέσει :evil::evil::evil:

άντε κορίτσια άντε !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eeee an kabatzonoume apo twra testakia thelw kai egw en gia ton allon mina!!!!!

anastasaki....krata mioa kouta gia rezerva!!!! :lrol:a etsix na xoume na mas briskonte!!!!

ti einai lampado.....skopisi ????de kserw k ti leksi :? efxaristw poly sia mou gia ti boitheia alla na mathw ti einai giati mporei k na tin exw kanei k na mi kserw!!!!poios giatros prepei na sou pei na ti kaneis??gynaikologos?i apo to kentro ekswsomatikis??? :roll::roll::roll::roll::?::|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιαννα μου εμενα μου εκανε υστεροσκοπηση ο γιατρος μου στο κεντρο εξοσωματικης..

κοιτα να απαιτησεις αυτην την εξεταση. Ελενχουν την μυτρα αν ειναι ολα ο.κ για να εμφυτευθουν τα εβρυα.

στην λαπαδοσκοπηση ελενχουν για ενδομητριωση και διαφορα αλλα δεν γνωριζω ακριβως .... ας με διαφωτισουν οι παλιοτερες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λεγεται λαπαροσκοπηση και οχι λαμπαδοσκοπηση,εκτος αν ειναι κατι αλλο η λαμπαδοσκοπηση που δεν το ξερω :lol::lol: (κατι πασχαλιατικο ισως =))=))=)) )..ειναι μια εγχειρηση ουσιαστικα,απλα αντι να σε ανοιξουν κανονικα,σου κανουν 3 τρυπουλες μικρες,απο τη μια περνανε την καμερα κι απο τις αλλες τα εργαλεια..το καλο ειναι οτι δεν αφηνει σημαδι,αλλα εχει κανονικη αναισθησια και μετα πονας και λιγο..εγω εκανα μια φορα γιατι ειχα μια κυστη εξω απο μια οωθηκη..τιποτα το σοβαρο αλλα εκει βλεπουν τα παντα..πως ειναι η μητρα,οι σαλπιγγες και ολα..στα δινουν και σε dvd να τα θαυμασεις..εγω δεν το ειδα ποτε..αρκεστηκα στα λογια του γιατρου πως ολα ειναι σαν καινουρια..αυτο θα το κανεις μονο αν δουν πως εχεις προβλημα..μην το κανεις χωρις λογο..και δε σημαινει πως αν ειχες μια παλινδρομη πως δεν μπορεις να κρατησεις μωρακι..μια παλινδρομη συνηθιζεται καμια φορα πριν απο μια τελεια εγκυμοσυνη..μη βαζεις ιδεες στο μυαλο σου..σου εχουν πει οτι εχεις κατι στη μητρα;οχι..μην αγχωνεσαι..ελεγξε αν θες με το γιατρο σου ποσο παχαινει το ενδομητριο σου,παρε προγεστερονη αν χρειαστει και ολα θα γινουν...ναι; ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας χαιρετώ!!

Μόλις μπήκα και διάβασα τις ανακοινώσεις σας.

Φοβάμαι ότι το φάουλ στο οποίο αναφέρθηκε η ΣΙΑ το έκανα εγώ και ειλικρινά λυπάμαι πολύ…

Δεν είχα πρόθεση να προσβάλλω κανέναν και χαίρομαι που η Σκορπίνα βρήκε ένα σωρό φίλες ανάμεσά σας, που την στήριξαν και την στηρίζουν.

Συγχωρείστε με εάν θα σιωπήσω, αλλά περνάμε πολύ δύσκολες μέρες στο σπίτι με τον πατέρα μου και οι ψυχικές μου δυνάμεις με εγκαταλείπουν…

Σας φιλώ και να είσαστε όλες καλά :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino δεν έχω κάνει την εξέταση αλλά νομίζω πως πρέπει να την κάνεις....

αν είναι να κάνεις εξωσωματική γιατί δεν κάνεις πρώτα την εξέταση να είσαι σίγουρη καπέλα μου ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω θα κανω υστεροσκοπηση, βεβαια ειναι πιο απλη διαδικασια αλλα σε γενικες γραμμες θα ξερουμε οτι δεν υπαρχει κολλημα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας χαιρετώ!!

Μόλις μπήκα και διάβασα τις ανακοινώσεις σας.

Φοβάμαι ότι το φάουλ στο οποίο αναφέρθηκε η ΣΙΑ το έκανα εγώ και ειλικρινά λυπάμαι πολύ…

Δεν είχα πρόθεση να προσβάλλω κανέναν και χαίρομαι που η Σκορπίνα βρήκε ένα σωρό φίλες ανάμεσά σας, που την στήριξαν και την στηρίζουν.

Συγχωρείστε με εάν θα σιωπήσω, αλλά περνάμε πολύ δύσκολες μέρες στο σπίτι με τον πατέρα μου και οι ψυχικές μου δυνάμεις με εγκαταλείπουν…

Σας φιλώ και να είσαστε όλες καλά :-*:-*:-*:-*:-*

Μαρικακι ευχομαι να ειναι περαστικα!!!Μην εγκαταλειπεις αγωνισου με νυχια και με δοντια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ cuando το ονομα εχει σημασια τωρα??? :roll::roll::roll::roll: δεν μπορω να καταλαβω γιατι κολαμε στα μικρα και δεν κοιταμε επιτελους την ουσια!!!

εκανε αποτυχημενη εξοσωματικη η κοπελα 1 -2 αν θυμαμαι κιολας !!!

ας κανει και μια υστεροσκοπηση η λαπαροσκοπηση ειναι σημαντικη εξεταση να εχει το κεφαλι της ησυχο.

Και γω εκανα και πριν την κανω μαλιστα, γιατι τελικα ηταν αναγκαιο το σκεφτομουνα εντονα, τελικα ομως λογω αιματος στην μυτρα χρειαστηκα να την κανω.

ας την κανει η κοπελα να ηρεμησει κακο δεν ειναι καλο ειναι.

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΔΕΝ ΕΝΝΟΥΣΑ ΕΣΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΑ ΞΕΚΟΛΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΟΝΟΜΑΤΙΣΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΙΝΟΥΜΕ ΚΩΛΟΣ...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι ΣΙΑ μου να μην ονοματίσεις... Χαίρομαι που δεν έκανα καμιά μαλακία, γιατί μπαίνω και βγαίνω με ταχύτητα φωτός...

Αναστασούλα μου σε ευχαριστώ πολύ... αγωνίζομαι, αγωνίζομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε συ cuando το ονομα εχει σημασια τωρα??? :roll::roll::roll::roll: δεν μπορω να καταλαβω γιατι κολαμε στα μικρα και δεν κοιταμε επιτελους την ουσια!!!

εκανε αποτυχημενη εξοσωματικη η κοπελα 1 -2 αν θυμαμαι κιολας !!!

ας κανει και μια υστεροσκοπηση η λαπαροσκοπηση ειναι σημαντικη εξεταση να εχει το κεφαλι της ησυχο.

Και γω εκανα και πριν την κανω μαλιστα, γιατι τελικα ηταν αναγκαιο το σκεφτομουνα εντονα, τελικα ομως λογω αιματος στην μυτρα χρειαστηκα να την κανω.

ας την κανει η κοπελα να ηρεμησει κακο δεν ειναι καλο ειναι.

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΔΕΝ ΕΝΝΟΥΣΑ ΕΣΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΑ ΞΕΚΟΛΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΟΝΟΜΑΤΙΣΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΙΝΟΥΜΕ ΚΩΛΟΣ...............

οχι δεν κολλαμε στο ονομα,νομιζω οτι απλα διευκρινησα στην κοπελα..να ξερει να μην το ψαχνει με αυτο το ονομα.. :lol:

ας κανει οτι της πει ο γιατρος..ισως ειναι καλυτερα μια υστεροσκοπηση που νομιζω ειναι πιο απλη μεθοδος και μετα αν χρειαστει μια λαπαροσκοπηση..ας το συζητησει με το γιατρο της..αλλα να μην αγχωνεται χωρις λογο..πολλες κοπελες εχουν αποτυχημενες εξωσωματικες και δεν φταιει η μητρα τους..αλλα μπορει κιολας να υπαρχει θεμα..γιαυτο σε ρωτησα κι εγω τζανολινο αν εχεις κανει τουλαχιστον υστεροσαλπιγγογραφια που τα βλεπουν λιγο και τα δυο..και αν δουν κατι περιεργο κανεις υστεροσκοπηση,η λαπαροσκοπηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παλι πριν να ξεκινησω εξωσωματικη μου επεβαλλαν οι γιατροι με την καλη την εννοια να κανω υστεροσκόπηση και λαπαροσκόπηση για να δουν αν εχουν να αντιμετωπίσουν καποιο προβλημα πριν μου βδωσουν ορμονουλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...