Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Teddy_Dion σε ποια εβδομάδα είσαι καλή μου ;

Merentaki,

άσε έχω μπλεχτεί, αυτό που μπορώ να σου πω είναι

ότι είχα τελευταία περίοδο 13 Ιανουαρίου.

Από την τελευταία περίοδο υπολογίζονται

οι εβδομάδες?

Δεν είδα ακόμα το γυναικολόγο μου,

τα είπαμε μόνο τηλεφωνικά!!!!!!!!

Άντε με το καλό και εσύ να μας

ανακοινώσεις ευχάριστα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teddy_Dion συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου..με το καλο ενα υγιεστατο μωρακι!τι ωραιαααα αντε φυσα τωρα και εμας συνεχεια να κολλησουμε!θελω να παθω γκαστριτιδα κακο ειναι? :lol::lol::lol:

μερεντουλα τι εφαγες καλε?περαστικα..α να προσεχεις τωρα φιλεναδα το σπορι σου προσπαθει να πιαστει καλα ;)

χουνιτακι μου τι να κανω αυτες τις μερες με εχει πιασει αλλο πραμα λεμε :lol::lol::lol: εισαι και εσυ ομως βλεπω :ymalien::ymalien: κοιτα πως με καταντησες!καλα λες θανατηφορες =p~

σιααααααααααααααααα [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] πρααααααααααααααααααααααατς να και το μελανι μου :lol::lol::lol::lol::lol::lol:[smilie=evil7.gif][smilie=evil7.gif] ρε συ καταμαυρη εγινες =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Teddy_Dion συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου..με το καλο ενα υγιεστατο μωρακι!τι ωραιαααα αντε φυσα τωρα και εμας συνεχεια να κολλησουμε!θελω να παθω γκαστριτιδα κακο ειναι? :lol::lol::lol:

μερεντουλα τι εφαγες καλε?περαστικα..α να προσεχεις τωρα φιλεναδα το σπορι σου προσπαθει να πιαστει καλα ;)

χουνιτακι μου τι να κανω αυτες τις μερες με εχει πιασει αλλο πραμα λεμε :lol::lol::lol: εισαι και εσυ ομως βλεπω :ymalien::ymalien: κοιτα πως με καταντησες!καλα λες θανατηφορες =p~

σιααααααααααααααααα [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] πρααααααααααααααααααααααατς να και το μελανι μου :lol::lol::lol::lol::lol::lol:[smilie=evil7.gif][smilie=evil7.gif] ρε συ καταμαυρη εγινες =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Rose25,

σε ευχαριστώ πολύ. Θα σας φυσάω όλες "φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ" με όλη

μου τη δύναμη!!!!!!!!!!!!!!!!

σε περιμένω και εσένα και όλες τις φίλες μας

να με ακολουθήσετε!!!!!!

Rose μου είμαι σίγουρη ότι θα έχουμε πολά ευχάριστα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α σε ευχαριστω πολυ για το φυσημα :-*:-*:-*:-* μακαρι να ειναι τυχερο και να εχω και εγω συντομα ευχαριστα να σας πω!το πιστευω πολυ και εγω οτι θα εχουμε πολλα ευχαριστα πλησιαζουν οι μερες και θα εχουμε πολλες νεες εγκυουλες ;;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Merentaki,

άσε έχω μπλεχτεί, αυτό που μπορώ να σου πω είναι

ότι είχα τελευταία περίοδο 13 Ιανουαρίου.

Από την τελευταία περίοδο υπολογίζονται

οι εβδομάδες?

Δεν είδα ακόμα το γυναικολόγο μου,

τα είπαμε μόνο τηλεφωνικά!!!!!!!!

Άντε με το καλό και εσύ να μας

ανακοινώσεις ευχάριστα!!!!!!!!!!!!!

ναι νομίζω πως απο την τελευταία περίοδο μετράνε.

μας έφερες πολύ όμορφα νέα, με το καλό !!

να μας ενημερώνεις ;)@};-@};-@};-@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α για πες μας κανα συμπτωμα ειχες?

Να σου πω την αλήθεια δεν είχα κάτι ιδιαίτερο,

μόνο συμπτώματα περιόδου, αισθανόμουν συνέχεια

ότι θα αδιαθετήσω και έτρεχα στην τουαλέτα, κοίταζα

το χαρτί στο φως να δω αν ξεκινάει να κοκκινίζει το πράγμα κ.λπ.

Ίσως επειδή πίστευα ότι με όλα αυτά που μου

έχουν τύχει θα μου πάρει ακόμα καιρό................................!!!

Κατά τα άλλα ούτε ζαλάδες, ούτε αναγούλες, ούτε

πρησμένο στήθος μπορώ να πω!

Rose είμαι σίγουρη θα έχουμε και άλλα ευχάριστα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι νομίζω πως απο την τελευταία περίοδο μετράνε.

μας έφερες πολύ όμορφα νέα, με το καλό !!

να μας ενημερώνεις ;)@};-@};-@};-@};-@};-@};-

Merentaki,

και στα δικά σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την αισθηση οτι θα σου ερθει απο ποια μερα και μετα την ειχες?εγω καθε μηνα εχω πρησμενο στηθος πριν ερθει και μετα οταν ερθει ξεφουσκωνει.τωρα μου φαινεται ομως σαν να ειναι πολυ βαρυ,ισως να ειναι και η ιδεα μου!κατα τα αλλα χθες σαν να ειχα ψιλοενοχληση χαμηλα αριστερα αλλα ισως ειναι και το εντερο μου.ποσο καιρο προσπαθουσατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την αισθηση οτι θα σου ερθει απο ποια μερα και μετα την ειχες?εγω καθε μηνα εχω πρησμενο στηθος πριν ερθει και μετα οταν ερθει ξεφουσκωνει.τωρα μου φαινεται ομως σαν να ειναι πολυ βαρυ,ισως να ειναι και η ιδεα μου!κατα τα αλλα χθες σαν να ειχα ψιλοενοχληση χαμηλα αριστερα αλλα ισως ειναι και το εντερο μου.ποσο καιρο προσπαθουσατε?

περίπου από την25η μέρα είχα αυτή την αίσθηση και τώρα που το λες το στήθος

και εμένα φούσκωνε και ξεφούσκωνε, αυτή τη φορά όμως έμεινε σταθερό (σαν λίγο στητό φαντάσου)

Την 18η ημέρα είδα πολλά υγρά και μια μικρή σταγόνα αίμα, αλλά επειδή

τον προηγούμενο μήνα ο κύκλος μου ήταν 24 ημέρες, υπέθεσα ότι έρχεται η ακατανόμαστη.

Καλά τα βλέπω όλα αυτά που λες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Προσπαθούσα περίπου 10 μήνες όταν ανακαλύψαμε την ενδομητρίωση.

Μετά έκανα λαπαρασκόπηση διακοπή περίοδου με ενέσεις (κόλαση)

και από τότε που μου ήρθε η περίοδος τα καταφέραμε με την πέμπτη!!!

Πότε δεν περιμένεις την ακατανόμαστη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Merentoula πως εισαι σημερα κοπελα μου? :YMHUG::x rose ,xouanitaki? :D

cuando.....ετοιμασου ηρθε η σειρα σου!!!!! B-)=p~=p~

Ριξτε κλανιδιιιιιιιιιιιιιιιι να ξελαφρωσετεεεεεεεε =))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μετραω αυτο το μηνα αλλα περιπου στο τελος του μηνα δεν περιμενω.εμενα μου φαινεται οτι θα ερθει γιατι μονο το στηθος εχω πρησμενο που και τους αλλους μηνες το εχω οποτε δεν περιμενω τιποτα αλλο!μακαρι βεβαια να ειμαι,μακαριιιιιιι!!!!

τουλαχιστον δεν παιδευτηκες πολυ καιρο για να το πιασεις...με το καλο να ειναι!εμεις 3.5 χρονια προσπαθουμε γι αυτο στο λεω...

αναστασια μου :-*:-*:-*:-* ριχνω πολυ κλανιδι λες να ερθει το μπεμπε? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μετραω αυτο το μηνα αλλα περιπου στο τελος του μηνα δεν περιμενω.εμενα μου φαινεται οτι θα ερθει γιατι μονο το στηθος εχω πρησμενο που και τους αλλους μηνες το εχω οποτε δεν περιμενω τιποτα αλλο!μακαρι βεβαια να ειμαι,μακαριιιιιιι!!!!

τουλαχιστον δεν παιδευτηκες πολυ καιρο για να το πιασεις...με το καλο να ειναι!εμεις 3.5 χρονια προσπαθουμε γι αυτο στο λεω...

αναστασια μου :-*:-*:-*:-* ριχνω πολυ κλανιδι λες να ερθει το μπεμπε? :lol::lol::lol::lol:

ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑ......ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΛΕ????ΕΙΧΑ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΛΕΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ!!!!!!!!!Η ΛΙΣΤΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΙΔΙΑ ΟΜΩΣ......ΓΙΑΤΙ???????ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΑΡΧΗ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Merentoula πως εισαι σημερα κοπελα μου? :YMHUG::x rose ,xouanitaki? :D

cuando.....ετοιμασου ηρθε η σειρα σου!!!!! B-)=p~=p~

Ριξτε κλανιδιιιιιιιιιιιιιιιι να ξελαφρωσετεεεεεεεε =))=))=))

χαμος γινεται απο τις πορδες..βρε λες να μαστε ολες εγκυες; :shock:

ροουζ καλο μου ευχομαι να ναι μωρακι αυτη τη φορα...ελα πλησιαζει κι εσενα η σειρα σου..αρκετα περιμενες νομιζω..

αναστασια μια αγωνια την εχω..αλλα και μια περιεργη ευτυχια..γελανε και τα μουστακια μου... :D

αντε να αλλαζει χρωμα η λιστα!!!!!!!!!!αντε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η κικιτσα ειναι εγκυος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:[smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=wav.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif]

den mpika exthes kai koita na deis..... :shock::) kale alitheia i kikitsa gkastrwthikeeeee?????abrio den itan na paei gia xoriaki :roll: ?synxaritiriaaaaaa :D:D:D:D:D:D:D:D me to kalo bre kikitsa!!!!na exeis mia iremi egkymosini kai ola na sou pane kala!!!!ti wraia nea einai afta!!!

teddy dion synxaritiria kai se sena!!!!!!fysa fysa oso mporeis.... :lol: ta exw ola anoixta gia na me brei kala :lol:

merenta ti sou mirise kai to efages????perastikoulia sou!!!!!

kortsudia gia ti kimon kserei kamia?????eksafanistike :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΛΟ ΝΕΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ.......ΜΠΡΑΒΟ!!!!ΑΝΤΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΣΕΙΡΑ..... :D:D:D:D:lol::lol::lol:

elena mou kai esy sti prospatheia eisai ee??dn eisai manoula?sorry an ta eipes alla mallon exw xasei epeisodia :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΟΣΠΑΘΩ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣΣΣΣΣ......ΑΧ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΝ.......ΑΛΛΑ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ.......ΜΑΚΑΡΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΠΟΡΑΚΙΑ.....ΑΣ ΒΑΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

giannolino για αυριο ηταν η χοριακη μου δεν κρατηθηκα όμως, πήγα σημερα!σευχαριστω πολυ κουαντακι μου!!!!!!!!!!!περιμενουμε τα δικά σου νεα τωρα και της καρδουλας και της μερεντουλας!!!!!!!!!!!! [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti kala neaaaaaaaaa.......ante egine i arxi koritsia... :D:D:D:D:D:D:D:D:D kikitsa mou ti na pw??bravo bravo bravo!!!!!as eisai esy i prwti k na akolouthisoume oles apo pisw!!!!!kali epityxia stis prosfates alla kai se emas poun argei i seira mas!!!gia tin kardoula pote tha mathoume??kserei kamia?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΡΟΥΣΑ,ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ!!!!!!!ΕΔΩ ΕΔΩ!!!!ΜΗ ΜΕ ΒΑΛΕΙΣ ΑΠΟΥΣΙΑ!

KIKITSA??ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!ΟΛΑ ΚΑΤΕΥΧΗΝ!ΘΥΜΗΣΕ ΜΟΥ,ΕΣΥ ΗΣΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΤΡΙΑ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ Ε???ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ?

ΛΕΣ ΝΑ'ΧΟΥΜΕ ΔΙΔΥΜΑ???ΤΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ !!!!!!!!!!!!ΔΙΔΥΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

ΕΕΕ!ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ..........ΘΑ ΚΑΝΩ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΥΠΕΡΟΧΑ!!!!ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ !

I'VE GOT A FEEILING!!!!!!!!!!!

ROSE MOY????MERENTAKI???COUANDO???ΟΛΑ ΚΑΛΑ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @Elli13παντα θα ποναει. Οποια φορα και αν ειναι, οσα παιδακια κι αν έχεις ηδη. Εκανες όνειρα γι αυτο τ μωρο. Το αγάπησες απο οταν ηταν μονο ιδεα. Μεγαλωνε μεσα σου... Μόνο εσυ ξερεις πως νιωθεις. Ποσο πονας. Κλεισε τ αυτια σου σ αυτους που δεν θέλουν να σ ακουσουν.  Αυτο π περασες μεχρι να το αποβαλλεις δ θελω ουτε να το σκεφτω. Δεν μπορώ να το διανοηθω. Ισως για να μη σου πειραξει τη μητρα. Ευχομαι να καθαρισεις γρήγορα τουλαχιστον και η ταλαιπωρια σου να σταματησει εδω.
    • Καλημερα! Βασικά μου ειπε μόλις γεννήσω θα είναι εκεί να πάρει το μωρό να το δει. Θα είναι σε επικοινωνία με την γυναικολόγο μου για το ποτε γεννάω. Έγραψε κ την ΠΗΤ μου.
    • Καλημερα! Έγραψε τα στοιχεία μου κι ειπε θα μιλήσει η ιδια με την γυναικολόγο μου. Οχι μου ειπε θα τα πουμε μετα. Μου έγραψε μονο τι πρεπει να παρω απο το φαρμακείο 2-3 πραγματάκια. 
    • Καλησπέρα κορίτσι μου. Αυτή την ενεση τη βαζεις στην 28η εβδομάδα αν η μαμα εχει αρνητική ομαδα αίματος, δηλαδή resaus αρνητικό(δεν εχει αντισώματα reasus) . Σε περίπτωση που το έμβρυο εχει θετική ομάδα αίματος (δηλαδή αντισώματα resaus) να προλαβουμε να μην "μπουν" στον οργανισμό της μαμας. Στην ουσία βαζεις αυτή την ένεση για πρόληψη για την επόμενη εγκυμοσύνη. Προσπάθησα να στο εξηγήσω όσο πιο.απλα, εννοείται ο γιατρός θάνατο εξηγήσει πολύ καλύτερα 🩷
    • Ακριβώς το ίδιο μου είχε πει κι εμένα στην αρχή γτ κι ο δικός μου πλακούντας ήταν χαμηλά! Καλά όντως δεν είναι και πολύ βολικό, αλλά αφού βοηθάει για όταν μπούμε στον μήνα μας κάτι θα κάνουμε😀 Θα χούμε και τις ετοιμασίες εντατικά τότε! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...