Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

λεω να ριξω μια μπαλοφια!!!!!!!!! λογω της ημερας καλε :lol::lol::lol::lol:

θα φορεσω και την κοκκινη κιλοτα την επετειακη του 2011 μπας και δουμε ασπρη μερα καλε [smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif]

:)):)):)):)):))

Αναστασια αστα αυτα και συ!!!!!! ξερω κανεις και δεν τα λες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λεω να ριξω μια μπαλοφια!!!!!!!!! λογω της ημερας καλε :lol::lol::lol::lol:

θα φορεσω και την κοκκινη κιλοτα την επετειακη του 2011 μπας και δουμε ασπρη μερα καλε [smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif]

:)):)):)):)):))

Αναστασια αστα αυτα και συ!!!!!! ξερω κανεις και δεν τα λες!!!

:-o τι κανω και δεν το λεω? :-$ δεν καταλαβαινω τι εννοεις [-(=p~=p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα σας,εγω εχω ενα αγορακι 8 μηνων το οποιο απεκτησα μετα απο πολυ καιρο προσπαθειων και πολυ κλαμα,απελπισια,και ολα τα συναφη,τα γνωστα,τα ξερετε... :)

αυτο που θελω να σας πω ειναι οτι μολις το εβγαλα απο το μυαλο μου και δε σκεφτομουν καθολου το ενδεχομενο εγκυμοσυνης,τσουπ!!! τον ιδιο μηνα ημουν εγκυος!!

οποτε κοριτσια πολυ υπομονη,καθολου αγχος και μπολικες προσευχουλες...

ευχχομαι σε ολες σας συντομα να γινετε μανουλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα και απο μενα!τωρα γυρισα απτη δουλειτσα!!!!!!

cuando καλα αποτελέσματα γλυκια μου. εννοειται και στη μερεντούλα και στην barcelonitα και στην καρδουλα, απλά εσυ εισαι φρεσκια φρεσκια. μου φαινεται οτι πρέπει να κανουμε μια λιστα με το ποτε θα κανουμε χοριακες.

καρδούλα ευχαριστω για την απαντηση σου.καλη συνεχεια στο κλωσσημα!!!!!!!!!!!!!!

janolinno ευχαριστω για τις ευχες! αντε να ρθει η τεταρτη!τεταρτη κανω χοριακη!!!!!!!11

κοριτσια να στε καλα!!!δεν θελω να πεταω στα συννεφα..ξερω οτι οι πιθανοτητες δεν ειναι τεραστιες αλλα χαρηκα γιατι για πρωτη φορα δεν ειχαμε θεμα με την κινητικοτητα (και αυτο εκανε πολυ καλο στην αυτοπεποιθηση του καλου μου)συν οτι αυξηθηκε παααρα πολυ και ο αριθμος..αυτο ειναι το 3ο σπερμο και το πιο καλο!!!τελικα πρεπει να ξεαγχωθει κανεις για να δει θαυματα..!!!!!!ελπίζω να εγινε κατι αλλα και αν δεν έγινε ξερω οτι ειμαστε καλά και μπορουμε να συνεχίσουμε..μετα τη σημερινή μερα ξεχασα και τις ενεσουλες και το αγχος και ολα..και αν τυχον μεινω εγκυος..θα τα ξεχασω ολα..και τις αναμονες και ολα..

κικιτσα μια θεορατη χοριακη σου ευχομαι..και η barcelonita ειναι στην αναμονη;που; να παω να της ευχηθω..!! :ympray::ympray: αχ μακαρι να ερθουν πολλα μωρακια..σημερα ευχαριστουσα το χριστο και την παναγια για το καλο αποτελεσμα στο σπερμο,ηθελα να δω το καλο μου χαρουμενο και παρακαλεσα να στειλει σε ολες μας μωρακια..

ελινακι μου καναμε κι ενα επετειακο μιας και το ζητησες..μερα που ναι...και τωρα που πηραμε τ απανω μας..χαχαχα

εχω να πω οτι η μακα που επαιρνε οκαλος μου σε συνδυασμο με βιταμινουλες οπως εκανε η ελινα ειναι καλο πολυ...και φυσικα φρουτα κλπ..και σιγουρα οχι αγχος νομιζω πως αυτο συνεβαλλε πιο πολυ απο ολα..ισως και οι δυο μερουλες στην εξοχη να εκαναν το θαυμα τους.. 3:-O3:-O

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλκοστ να χαιρεσαι το μικρο σου..συνηθως ετσι γινεται..χωρις αγχος..αλλα δυσκολο να το βγαλει κανεις απο το μυαλο..

σια και αναστασια!!!!!!να ριξουμε μπαλοθιες σημερα επιβαλλεται!!!!!!!!! [smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif][smilie=bom.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando μου, με το καλό οι κολυμβιτές σας να βρούν τον στόχο!!! Εύχομαι να είναι διπλός ο στόχος και σε 15 μέρες να έχεις μια τεράστια χοριακή!!! Και είπαμε, επειδή και η Μερεντούλα θα έχει μια εξίσου μεγάλη επιτυχία, επιβάλλεται να κουμπαριάσετε!!! :lol::lol::lol::lol: Καλό κλώσσημα και στις δυό σας :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

κικίτσα, κουράγιο κοπέλα μου, μια μέρα έμεινε... βάστα γερά μέχρι την χοριακή... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

alkost να χαίρεσαι τον κούκλο σου... :x:x:x:x:x

demoyla καλώς ήρθες στην παρέα μας [smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif]

Φιλενάδες μου σας φιλώ :-*:-*:-*:-*:-*:-* and Happy Valentine's Day :x:x[smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love3.gif][smilie=love3.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando μου πολυ χαιρομαι που ολα ηταν καλα.εσυ και η μερεντουλα τον πιασατε τον σπορο ;) αντε να βγαινουμε μια μια απο την λιστα πολυ κολλησαμε!

κοριτσια χρονια πολλα σε ολες οσες γιορταζουν..εγω δεν ειμαι απο αυτες γιορταζω καθε μερα =p~ και για αλλαγη δεν θα εχει ντοιν ντοιν :lol::lol::lol:

μαρικακι μου :-*:-*:-*:-*:-* περαστικα στον μπαμπακα σου!

κικιτσα και demoyla περιμενουμε θετικες χοριακες!ουυ χαμος θα γινει η λιστα θα γινει κατακοκκινη ;;)

alkost ξερω ολη σου την ιστορια και σου εχω γραψει αρκετες φορες..κουκλι ειναι το παιδακι σου να το χαιρεσαι!σ'ευχαριστουμε για τις ευχες σου :x:x:x

χουανιτακι αυτο τον μηνα δεν εχω μετρησει ποτε ειχα γονιμες και ετσι δεν ξερω καν ποτε περιμενω..καπου προς το τελος του μηνα περιπου ομως ειμαι και εγω.ηδη το στηθος ειναι πρησμενο αλλα καθε μηνα πριν ερθει η κυρια..σημερα σαν να ειχα ψιλοενοχληση χαμηλα αριστερα αλλα ισως να ηταν τυχαιο.

βρε κοριτσια ομως εχω πολλα προυτς :ymblushing: λετε να ειμαι εγκυος? :lol::lol: πραααααααααατς προυυυυυτς :-o να τα παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando μου πολυ χαιρομαι που ολα ηταν καλα.εσυ και η μερεντουλα τον πιασατε τον σπορο ;) αντε να βγαινουμε μια μια απο την λιστα πολυ κολλησαμε!

κοριτσια χρονια πολλα σε ολες οσες γιορταζουν..εγω δεν ειμαι απο αυτες γιορταζω καθε μερα =p~ και για αλλαγη δεν θα εχει ντοιν ντοιν :lol::lol::lol:

μαρικακι μου :-*:-*:-*:-*:-* περαστικα στον μπαμπακα σου!

κικιτσα και demoyla περιμενουμε θετικες χοριακες!ουυ χαμος θα γινει η λιστα θα γινει κατακοκκινη ;;)

alkost ξερω ολη σου την ιστορια και σου εχω γραψει αρκετες φορες..κουκλι ειναι το παιδακι σου να το χαιρεσαι!σ'ευχαριστουμε για τις ευχες σου :x:x:x

χουανιτακι αυτο τον μηνα δεν εχω μετρησει ποτε ειχα γονιμες και ετσι δεν ξερω καν ποτε περιμενω..καπου προς το τελος του μηνα περιπου ομως ειμαι και εγω.ηδη το στηθος ειναι πρησμενο αλλα καθε μηνα πριν ερθει η κυρια..σημερα σαν να ειχα ψιλοενοχληση χαμηλα αριστερα αλλα ισως να ηταν τυχαιο.

βρε κοριτσια ομως εχω πολλα προυτς :ymblushing: λετε να ειμαι εγκυος? :lol::lol: πραααααααααατς προυυυυυτς :-o να τα παλι

rose κατι μυριστηκαμε εσυ ησουν;χαχαχαχα καλη επιτυχια!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando μου πολυ χαιρομαι που ολα ηταν καλα.εσυ και η μερεντουλα τον πιασατε τον σπορο ;) αντε να βγαινουμε μια μια απο την λιστα πολυ κολλησαμε!

κοριτσια χρονια πολλα σε ολες οσες γιορταζουν..εγω δεν ειμαι απο αυτες γιορταζω καθε μερα =p~ και για αλλαγη δεν θα εχει ντοιν ντοιν :lol::lol::lol:

μαρικακι μου :-*:-*:-*:-*:-* περαστικα στον μπαμπακα σου!

κικιτσα και demoyla περιμενουμε θετικες χοριακες!ουυ χαμος θα γινει η λιστα θα γινει κατακοκκινη ;;)

alkost ξερω ολη σου την ιστορια και σου εχω γραψει αρκετες φορες..κουκλι ειναι το παιδακι σου να το χαιρεσαι!σ'ευχαριστουμε για τις ευχες σου :x:x:x

χουανιτακι αυτο τον μηνα δεν εχω μετρησει ποτε ειχα γονιμες και ετσι δεν ξερω καν ποτε περιμενω..καπου προς το τελος του μηνα περιπου ομως ειμαι και εγω.ηδη το στηθος ειναι πρησμενο αλλα καθε μηνα πριν ερθει η κυρια..σημερα σαν να ειχα ψιλοενοχληση χαμηλα αριστερα αλλα ισως να ηταν τυχαιο.

βρε κοριτσια ομως εχω πολλα προυτς :ymblushing: λετε να ειμαι εγκυος? :lol::lol: πραααααααααατς προυυυυυτς :-o να τα παλι

εισαι συ μια σουπια αλλο πραγμα λεμε!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλές μου φίλες,

μετά από μικρή αποχή από το forum

επιστρέφω με πολύ καλά νέα!!!

Επιτέλους είμαι εγκυούλα!!!

Δεν σας πω ότι το καταφέραμε

εύκολα μια και τραβήξαμε αρκετά....

Τον Μαϊο ανακαλύψαμε ότι είχα

ενδομητρίωση, έκανα λαπαρασκόπηση

για αφαίρεση μιας κύστης, μετά θεραπεία

με διακοπή περιόδου και μετά πολύ

υπομονή.......

Πάνω που είχα αρχίσει να απελπίζομαι

και άρχισα τα γυμναστήρια και τους καφέδες,

ήρθαν τα ευχάριστα.

Βέβαια σε όλο αυτό τον αγώνα ήταν κοντά

μου ο γυναικολόγος μου κ.Βρυώνης ο οποίος

με την τεράστια κατάρτιση εμπειρία, ψυχραιμία, την ανθρωπιά

και τη θετική του ενέργεια μας στήριξε και

μας ενθάρρυνε!!!

Σας φιλώ όλες, σας στέλνω την αγάπη μου και

τη θετική μου ενέργεια και εύχομαι σύντομα

να έχουμε και άλλες ευχάριστες ανακοινώσεις!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλές μου φίλες,

μετά από μικρή αποχή από το forum

επιστρέφω με πολύ καλά νέα!!!

Επιτέλους είμαι εγκυούλα!!!

Δεν σας πω ότι το καταφέραμε

εύκολα μια και τραβήξαμε αρκετά....

Τον Μαϊο ανακαλύψαμε ότι είχα

ενδομητρίωση, έκανα λαπαρασκόπηση

για αφαίρεση μιας κύστης, μετά θεραπεία

με διακοπή περιόδου και μετά πολύ

υπομονή.......

Πάνω που είχα αρχίσει να απελπίζομαι

και άρχισα τα γυμναστήρια και τους καφέδες,

ήρθαν τα ευχάριστα.

Βέβαια σε όλο αυτό τον αγώνα ήταν κοντά

μου ο γυναικολόγος μου κ.Βρυώνης ο οποίος

με την τεράστια κατάρτιση εμπειρία, ψυχραιμία, την ανθρωπιά

και τη θετική του ενέργεια μας στήριξε και

μας ενθάρρυνε!!!

Σας φιλώ όλες, σας στέλνω την αγάπη μου και

τη θετική μου ενέργεια και εύχομαι σύντομα

να έχουμε και άλλες ευχάριστες ανακοινώσεις!!!!!!!!!!!!!!!!

Κοπέλα μου συγχαρητήρια!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG: Τελικα για ολες εχει ο Θεος!!!!Ευχομαι να ερθει και η δικη μας σειρα!!! :ymapplause::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητήρια !!!!!! να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη @};-@};-@};-:-*:-*

κορίτσια για μένα χτες η μέρα δεν ήταν και τόσο όμορφη τελικά, αντί να διασκεδάσουμε και να γιορτάσουμε τον ερωτά μας ήμουν στο νοσοκομείο :evil::evil:

απο το πρωί που είχα ξυπνήσει δεν ένιωθα και στα καλά μου και το απόγευμα η κατάσταση χειροτέρεψε, δεν μου βρήκαν κάποιο ιό μάλλον ήταν δηλητηρίαση, το κακό ήταν οτι δεν μπορούσαν να μου δώσουν και

τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο τεντι!να χεις μια ομορφη εγκυμοσυνη..τελικα ολα γινονται με υπομονη..ουφ...φυσα μας οταν μπορεις κι απο δω ολες.. :P

Cuando μου,

σε ευχαριστώ πολύ και σε περιμένω να με ακολουθήσεις!!!!!!!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!

σε όλες κορίτσια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ TEDDY!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!

ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΑΝ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..........ΦΥΣΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΑΣ!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!!!!!!!! :P

ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ???

ROSE?ΠΑΛΙ ΤΙΣ ΚΛΑΝΙΤΣΕΣ ΑΡΧΙΣΕΣ?

ΑΣΤΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΟΓΩ

ΤΗΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...........ΠΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΤΣ!

ΑΘΟΡΥΒΕΣ ΚΑΙ ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΕΣ

:D

ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ!!ΕΛΑ ΡΕ MERENTAKI MOY.........ΔΕΝ ΠΕΦΤΟΥΜΕ ΟΜΩΣ!!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ....

ΑΠΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΄΄Ο ΓΙΟΣ ΄΄ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητήρια !!!!!! να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη @};-@};-@};-:-*:-*

κορίτσια για μένα χτες η μέρα δεν ήταν και τόσο όμορφη τελικά, αντί να διασκεδάσουμε και να γιορτάσουμε τον ερωτά μας ήμουν στο νοσοκομείο :evil::evil:

απο το πρωί που είχα ξυπνήσει δεν ένιωθα και στα καλά μου και το απόγευμα η κατάσταση χειροτέρεψε, δεν μου βρήκαν κάποιο ιό μάλλον ήταν δηλητηρίαση, το κακό ήταν οτι δεν μπορούσαν να μου δώσουν και

τίποτα.

Merenta μου σε ευχαριστώ πολύ!!!!!!!!!

υπομονή και περαστικά με τα στομαχικά σου

και εύχομαι σύντομα εγκυούλα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ TEDDY!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!

ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΑΝ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..........ΦΥΣΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΜΑΣ!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ !!!!!!!!! :P

ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ???

ROSE?ΠΑΛΙ ΤΙΣ ΚΛΑΝΙΤΣΕΣ ΑΡΧΙΣΕΣ?

ΑΣΤΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΟΓΩ

ΤΗΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...........ΠΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΤΣ!

ΑΘΟΡΥΒΕΣ ΚΑΙ ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΕΣ

:D

ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ!!ΕΛΑ ΡΕ MERENTAKI MOY.........ΔΕΝ ΠΕΦΤΟΥΜΕ ΟΜΩΣ!!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ....

ΑΠΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΄΄Ο ΓΙΟΣ ΄΄ ;)

Xouanitaki μου,

σε ευχαριστώ πολύ, θα σας φυσάω συνέχεια

και είμαι σίγουρη ότι θα με ακολουθήσετε

πολύ πολύ σύντομα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλιά πολλά!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Τέλεια!! Τι να σου πω κορίτσι μου; Όντως δεν έχει λογική!! Αλλά γι αυτό ακριβώς δεν χρειάζεται να κοιτάξεις άλλο τη χοριακη από τη στιγμή που είδατε έμβρυο που αναπτύσσεται και ακούσατε και καρδιά ❤️ ❤️!! Λογικό να είσαι επιφυλακτική με το τι θα γίνει στη συνέχεια αλλά πιστεύω αυτό το σπορακι φαίνεται να είναι αποφασισμένο να μείνει!! Να έχεις μια καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη χωρίς άλλα απρόοπτα εύχομαι! Αν θελήσεις μας λες τα νέα σου από τον υπέρηχο την επόμενη εβδομάδα! Οτιδήποτε θελήσεις είμαστε εδώ!!!
    • Σε μια βδομάδα πάλι!!!! Και ότι γίνει!!! Μακάρι βρε κορίτσια δεν ξέρω τι να πω!! Πως γίνεται να έπεσε χτες η χοριακη στα 2.500 και να φάνηκε σήμερα ένα μωρό μεγάλο κ καρδιά? Ενώ ο σακος ήταν κενός με 3.500...τώρα τι έγινε???
    • @marw90 πόσο τέλεια νέα!! Χάρηκα πολύ!! Δεν ξέρω αν έχει ξαναγίνει αλλά τα νέα σου ήταν ανέλπιστα καλά!! Μπράβο στον γιατρό!! Εύχομαι όλα να πάνε πολύ καλά από δω και πέρα!! Κράτα ό,τι είδατε στον υπέρηχο!! Τώρα πότε θα ξαναπάς στον υπέρηχο;
    • Μα έκανα 2 χοριακες....κ με επηρέασαν!!! Αν έπεφτε η χοριακη κ είχα δει σάκο μόνο έπρεπε να μη φανεί κάτι...κ μου λέει καλε αυτό εδώ μεγάλωσε κ ακούω κ καρδιά!!!! Τα παίξε ο γιατρος!!!
    • Είναι στον Αγιο Νικολαο Λασιθίου αλλά έχει κ κλινική στην Αθήνα εάν θέλετε! Είναι πάρα πολύ καλός! Πήγα σε αυτόν διότι πάνε 4 φίλες μου...οι 2 έμειναν αμέσως έγκυες κανωντας ένα δύο εξετάσεις που τους είπε και γενικά είναι κορυφή. Δε ξέρω πως έγινε να έπεσε η χοριακη κι να ακούσαμε καρδιά γι αυτό κρατάω πισινή!!!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...